Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Kupuję u tych, których znam. Tak się składa, że mieszkam w przedwojennym zagłębiu mięsnym. Nie trudno tu o dobry towar od jednego z wielopokoleniowych rodzinnych biznesów, które również są dostawcami do dużych sklepów stolicy. Coś jeszcze? Wątroba mnie po nich nie boli. W przeciwieństwie do marketowych wynalazków (o dyskontowych nie wspominając). Zresztą nie polecam wędlin, bo każde mają azotryt, fosforany i inne gówna konserwujące, więc najlepiej kupować surowe nieprzetworzone mięso i je samodzielnie obrabiać termicznie w domu. O konserwach celowo nie piszę, bo to tablica Mendelejewa i nie tylko podroby, ale i wszelkie nieapetyczne odpady produkcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo,to wreszcie można bez przeszkód sprzedać ostatnie rodowe srebra-Orlen,KGHM za ułamek wartości i będziemy goli i weseli,a wtedy już tylko POdatki,POdatki,POdatki bez końca,oraz POdwyżki,POdwyżki,POdwyżki ale cen! Niemcy i Rosja zacierają ręcę że maja nas w garści... Masz pieniądzę - masz władzę! To nas właśnie czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakim ministrem zostanie pan Biedroń? może edukacji... pewnie niedługo bedą zalegalizowane związki homoseksualne i mozliwa adopcja dzieci przez ów pary... czarno to wszystko widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Moje miasto - jak Ty masz 70 lat to wątroba będzie Cię bolała po wszystkim. Mnie wątroba nie boli od niczego:P A ciebie ten pusty, obrażający łeb nie boli przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja Was czytam, zwolennicy PiSu- to utwierdzam się w przekonaniu, że elektorat PiSu to jakiś zascianek!! Co mnie obchodzi kto z kim sypia??? Krzywde komuś robi??? Bardziej interesuje mnie gospodarka, przejrzyste podatki, przejrzyste prawo. Ile bede płacic za przedszkole, co bede mogla w Picie rozliczyć. Naprawdę, orientacja seksualna to indywidualna sprawa zarówno Biedronia jak i Kaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Jesteś tak naiwna, że nie wiesz o tym, że przedsiębiorstwa zagraniczne mają zagwarantowane ustawą podatkowe zwolnienia i ulgi inwestycyjne, jakim nie podlegają firmy polskie? Ordynacji Podatkowej nie masz, że cię to tak dziwi, czy co? A czy Geant płacił to możesz chyba sama wydedukować, prawda? Minął okres za który przysługiwały ulgi i zwolnienia, trzeba było zacząć ponosić koszty, toteż nadszedł czas zwinięcia żagli z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Dellicje, to się ciesz. Jak nie boli, to zacznie. Smacznego jedzenia z Biedy ci życzę. A o stan mojego pustego łba się nie frasuj, bo więcej osiągnął niż niż łby 1/4 populacji waszego PO-watego elektoratu razem wzięte. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Nie obrażaj 95 % naszego społeczeństwa, bo większość z nas żywi się w sieciówkach, które TY nazywasz Biedą. Szkoda, że taka mądra, wykształcona i z osiągnięciami a za grosz kultury nie masz. Żegnam Cię , idz i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja glosowalam na PO
dlaczego ? Bo za PiS lepiej niestety nie bedzie . Mieli swoj czas , nie wykorzystali tak jak powinni . W czasie ich rzadow ( PiS )bylo o wiele gorzej . Wole PO 200 razy , a moze i wiecej . Jakby nie bylo PO zaglosowalabym na Palikota , nigdy PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyPis
nie mam pojecia jak mozna glosowac na PIS. przeciez to chorzy ludzie. jeden z PISu ostatnio nawet wyjechal, ze trzeba do wojny byc zawsze przygotowanym :D i do tego wieczne gadanie o Smolensku i latanie co miesiac 10-tego pod palac. ktos powinien ich stamtad w koncu przegonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Nie żywiłoby się markami dyskontowymi, gdyby umiało dokonywać rozsądnych wyborów i starało zrozumieć otaczającą je rzeczywistość, a tego nie robi, so go figure... A Biedą nazywam krótko Biedronkę. Ale to tylko przykład, który można śmiało odnieś do pozostałych dyskontów i house brandów. Żegnam również. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka....
Nie głosowałam na PO i nikt z moich znajomych też nie, nie wiem , jak to sie stało, to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja glosowalam na PO
zalamka hahaaaa idz sie leczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
Moje miasto nie zmienilo sie współczuję nikłej inteligencji... w "Biedzie" masz te same markowe produkty jakie Twój guru kupił w osiedlowym sklepiku 2x drożej... tylko trzeba mieć trochę rozumu, żeby na to samo wydać mniej a nie więcej... a z moich znajomych 90% głosowało na PO, więc nie wiem skąd PiS ma aż tyle głosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosz kurna mać!!! :/
Jak czytam takie zdania: "Mieli swoj czas , nie wykorzystali tak jak powinni ." to rzygać mi się chce!!!!! :o Jak można być tępym, żeby takie rzeczy pisać?! No jak?! Pytam???? Jak ja uwielbiam ludzi którzy gówno w głowie mają, zero wiedzy o realiach i okresie tamtej kadencji, ale się wypowiadają, no bo co im tam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
so go - Ty weź przestań pieprzyć, bo mnóstwo masz wtrąceń po angielsku wiec pewnie grzejesz swój tyłek za granicą. Poza tym przestań mnie kretynko obrażać, bo akurat ja kupuje w Biedronce i sie tego nie wstydzę Głosowałam na PO i też się nie wstydzę Idz już, nie odpisuj bo tyle razy Cię zagięłam już ( tym, że do władz samorządowych powinnaś pójść z pretensjami, tym że w mięsnym nie sprawdzisz składu produktów ) że nie masz nic mądrego do napisania. łatwo udawać Panią Ę, Ą przez neta prawda> Ja niczego nie udaje, tak samo jak moja parta :P W przeciwieństwie do Was pseudo wykształciuchy, wszędzie widzicie jakieś spiski, intrygi, knucia. To się leczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
POOOOOOOOOOOOOOOpieram przedmówczynię. Nie znam nikogo kto głosował na PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
ja86sia: Te same? :D Chyba tylko z nazwy! Smacznego! Ja tam wolę normalne smaczne i zdrowe produkty, a nie ich substytuty trzeciej kategorii. W Biedzie to sobie można papiery domowe kupić i kilka mniej znaczących rzeczy, a nie jedzenie. I konsument powinien mieć wybór kupowania żywności (i nie tylko) tam gdzie chce, a nie być postawiony pod ścianą, bo musi, bo na inne nie wydala finansowo. Capiche? A może przesylabizować, żeby dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na PiS to wstyd głosować. Nie znam ani jednej osoby która by zagłosowała na tych psychopatów. Mało tego ani jedna znajoma mi osoba nie zna jakiejkolwiek osoby która by głosowała na PiSuary. Skąd zatem wzięło się te 30% dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdenoo
ja tez nie znam nikogo kto glosowal na PIS:) Na PO owszem - jakies 12 osob z ktorymi rozmawialam ( znajomi, rodzina - pani w sklepie):) No i JA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam nikogo kto by
głosował na PIS, bo nie chodzę do kościoła i nie słucham radia Maryja. Poza tym jestem normalna i głosowałam na PO, choc wolałabym głosowac na Palikota, ale nie mogłam dopuścic do tego, by przez taki głupi przypadek wygrał PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Cały wschód na nich głosował. Ty mądralińska , która byle czego nie je miałam już znikać. Żegnałaś się Z byle kim nie warto Ci dyskutować, prawda ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że wiele osób podziela te rozsądne podejście do polityki i zdaje sobie sprawę jak niebezpieczne dla naszego kochanego kraju byłoby przejęcie władzy przez Jarka. Należy do tego nie dopuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja glosowalam na PO
bo ci zylka w duupie peknie :-DIdz sobie rzygnij pustaku.:-0 A poza tym wypraszam sobie ,wczoraj sie nie urodzilam i wiedze mam ,zarowno o realiach jak i tamtej kadencji ,tepoto :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Gdyby Palikot nie wystartował w wyborach PO miałoby prawdopodobnie większe poparcie, chociaż Palikot ograbił głownie SLD z wyborców. Ale PIS ma elektorat na wschodzie i to potężny elektorat, który nie zastanawia się nad programem i zachowaniem PiSu. Wystarczy, że kościół tak agituje na rzecz Kaczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
DrogaDoŚwitu jak przedstawiło PKW to tylko na wschodzie PiS miał sporo głosów... kto głosuje na PiS? ludzie, którzy sami nie potrafią zadbać o swoje życie, czekają aż wszystko poda im się na tacy i myślą, ze pan prezes jak będzie u władzy to im pieniądze na drzewach posadzi i rozda każdemu po 100tys co by im się lepiej żyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Wygląda na to, że Wasz rząd zdążył was już pogodzić z myślą o wszechobecnym dziadostwie i skutecznie z nim oswoić, skoro wyłoniła się już nawet grupa ludzi zaciekle broniąca Biedronek jako Ich sklepów. O wow. Nie wiem tylko, czy śmiać się, czy łzę tu uronić... Chyba bardziej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja glosowalam na PO
powyzszy wpis dotyczy osoby o niku ,,Nosz kurva mac ,,- rzygnij sobie i uwazaj , bo ci zylka w duupie ztej zlosci peknie . Ja dobrze znam i realia i tamta kadencje . Dziekuje , nie skorzystam z poprawki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Weź spieprzaj już na poważnie Biedronka to super sklep, mój ulubiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az mi ulzyło
połozyłam się wczoraj spac dosc wczesniej, nie czekajac na wynik wyborow, ale dzis bałam sie wstac. Lekko wychylilam się zza okna czy pod moim domem nie stoi CBA czy jaka Policja, spojrzalam czy pod łozkiem nikt sięnie ukrywa, a jak szłam do pracy czy nikt mnie nie sledzi. Okazało się, że wygrało PO, więc się w pracy uspokoilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×