Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość niemal jak na wschodzie, czyli
a slyszeliscie o tym ze wasz kochany rzad, nic sie nie chwalac w mediach (no bo po co), przepchnal w tym roku ustawe dotyczaca prawa uzycia sily i broni wobec ciezarnych, dzieci i kalekich, w razie gdyby byli - jak to modnie sprecyzowano - 'terrorystami'? no popatrzcie? ciekawe czemu mialoby to sluzyc? :o czyzby przygotowywali sie na to, ze ludzie wreszcie nie wytrzymaja i wyjda na ulice po kolejnych sfalszowanych wyborach? co staje sie zreszta coraz bardziej realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratataatatatatata
Znani prześmiewcy górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety w wiekszosci krajow
niemal jak na wschodzie...coz..Polska jest na wschodzie...ciezko sie do tego przynac,ale tak jest..mieszkam od lat za granica i jeszcze nie slyszalam,zeby ktokolwiek zaliczal Polske do krajow zachodnich..jestesmy wrzucani do tego samego worka co Rosja,Litwa,Ukraina czy Bialorus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemal jak na wschodzie, czyli
to byla przenosnia. nie chodzilo mi bynajmniej o polozenie geograficzne, a ustruj polityczny i spoleczny, ludzaco zblizony do tego z mniej chlubnej czesci europy wchodniej, oraz bliskiego i dalekiego wschodu kontynentu euroazjatyckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Ja głosowałam na PO i wcale się tego nie wstydzę Miałam z mężem głosować na Palikota, ale zagłosowaliśmy na PO , głownie dlatego żeby PiS nie wygrał.. Nie macie rozumu chyba, wierząc że za rządów PiSu byłoby lepiej A co Kaczyński ma do zaoferowania. Przez 4 kolejne lata zajmowałby się, jak to się już nazywa, ZAMACHEM smoleńskim. Skłóciłby nas z Rosją, z Niemcami zdążył nawet przed wyborami. Wiadomo, że jest eurosceptykiem, wiec i z Unią Europejska by szalał . Po drugie jakimi ludźmi on się otacza? Maciarewicz, Fotyga - zasłynęli już ze swojej inteligencji Po trzecie - jakie pojęcie o normalnym, szarym zyciu przeciętnego Polaka ma Kaczyński> Nie ma On zony, nie ma dzieci, nie ma samochodu wiec nie wie jakie to koszta z paliwem. Nie ma konta w banku, sam nie robi zakupów. Jego nie obchodzi , że młodzi nie maja pracy czy nie mają gdzie mieszkać , a mnie nie obchodzi katastrofa Smoleńska!! Po czwarte i chyba najważniejsze - co Kaczyński może zrobić lepszego od Platformy w dobie światowego kryzysu ? wierzycie w to, że może obniżyć teraz podatki, że za Jego rządów benzyna będzie kosztowała 3 złote ? Już raz obiecywał 3 miliony mieszkań, gdzie są te bloki pytam się ? Dla jasności PO ma wiele zaległości, nie jestem zupełnie zadowolona z ich rządów, ale trzeba było wybrać mniejsze zło. Przynajmniej PO stara się zajmował bieżącymi sprawami Polski, nie skłóca nas z sąsiadami . A czym zajmował się Kaczyński ze swoim śp. bratem ? Dekomunizacja głownie, odtajnianiem akt SB, czy Lech Wałęsa był Bolkiem czy Lolkiem ;). Dziękuje za takie rządy i za roztrząsanie takich problemów. MNie to nie obchodzi, jestem całym sercem za PO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Ktoś mądrze poruszył już tutaj kwestie Przeciez PiS rządził i to w doskonałym gospodarczo czasie. Ludzie przebierali w pracy, każdy kto chciał dostał kredyt. I czy oni poprowadzili wtedy rządy w dobrą strone ? PO rządziło w dobie światowego kryzysu , mieli od razy pod górkę i uważam, że udało im się z tego wyjść obronną ręką. Jeszcze jedno. Ludzie w Polsce glosują bezsensownie, co kadencja to zmiana władzy, pałeczkę przejmuje opozycja. Potem się okazuje, że opozycja nie ma lepszego pomysłu na rządzenie, bo z pustego i Salomon nie naleje,. Wiec kolejne niezadowolenie rodaków i ....zmiana władzy. Tym razem daliśmy szanse PO na kontynuację rządów, reform i przemian w Polsce. Ja widzę na ulicach swoich miast rozwód w dobrym kierunku i mam nadzieje, że PO upora się z bezrobociem i drozyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
od lat 80, a jest tylko 60 km od stolicy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na PO nie zagłosowałam, ale nie dziwię sie że dużo naiwniaków zagłosowało... tvn, wprost, polityka... to wszystko jest kierowane przez żydów, połowa działaczy Po to żydzi... media prasa wszystko było nastawione na zniszczenie kaczyńskiego, i sie udało... czekają nas kolejne lata PO, już czekam na kolejne podwyzki + geje, lesby itp. w sejmie z RP... najwyzszy czas wyprowadzić sie z polski bo tu nic dobrego nas nie czeka niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Iwona - ale jesteś aż śmieszna z tą swoją głupotą A co Ty masz dziewczyno do Zydów > Bo ja nic Nie czytam tych gazet i nie oglądam akurat TVNu, ale tylko dlatego że słabo mi odbiera Mam swój rozum a TY gdzie swój zostawiłaś antysemitko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga brudasy z pis
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
A geje co Ci przeszkadzają. Mnie nie obchodzi kto z kim chodzi do łożka i z kim zyje pod jednym dachem. IWONA to typowy elektorat PiSu, dlatego głosowałam na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
A moje miasto bardzo się zmienia, głownie oczywiście Unii Europejskiej Wszędzie remontują nam drogi, te powiatowe jak i krajówki. Wszędzie odnawiane są budynki Dofinansowuje się przedszkola i szkoły Niemożliwe, że u Ciebie nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Merkel również nie
ma dzieci, a za mąż wyszła w bardzo późnym wieku, a jakoś nie przeszkadza jej to w polityce, ani prasa i jej przeciwnicy nie wykorzystują tego faktu na jej niekorzyść. Bo? Bo co ma piernik do wiatraka? To już nie można być w PL bezdzietnym singlem, żeby mieć pojęcie o życiu? Od kiedy? Nie każdy ma parcie na śluby i rozpłody, bo są w życiu jeszcze inne cele, które dają satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że w dobie kryzysu lepsze podwyższenie podatków, niż obiecanki obniżania ich... niestety trzeba patrzec realnie n przyszłość, anie prowadzić kraj w długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Najlepsze jest to, że elektorat PISu to takie pobożne społeczeństwo. Wiec gdzie jest Wasza tolerancja i miłość do bliźniego zakłamane dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Ja napisałam to w kontekście tego, że Kaczyński zajmuje się pierdołami typu "lech wałęsa- Bolek ? ", "zamach smoleński ". A nie zajmuje się podstawowymi problemami Polaków, bo on życia osobistego nie ma po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje - zgadzam sie w 100%
a co do kogos tam wyzej - na PO głosowało ponad 2x wiecej ludzi z wyzszym wykształceniem, niz na PIS, w tym przeciez i ekonomiści - nie samobójcy. Iwono: Ja sie z wyników bardzo cieszę i na PO głosowałam,( choc nie mam Zydów w rodzinie:):):):)) Choc tak nawiasem mówiac, i tak lepszy madry żyd nizgłupi nie-Zyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
w 2010 premier zarzekał się że kryzysu nie ma. dzis mówi się że od początku mieli przesrane. Jak choragiewka na wietrze. Kryzys potrzebny - to jest. trzeba zjednać ludzi ? kryzysu nie ma. Odnawiają ale jak pisałam z pieniędzy UE które wywalczył PIS. Duże wyobrażenie za to o cenie paliwa ma tusk. dlatego wszedzie śmiga samolotem. Ile to było ? 6 milionów na same przeloty Tuska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Owszem, zmienia się - w sensie, robi się coraz bardziej szpetną, zapadłą dziurą. Zresztą to co się dzieje w miastach to nie jest zasługa rządu, tylko władz lokalnych i samorządowych. Widzisz, nawet takiego szczegółu nie znałaś i wypowiadasz się o polityce. :) Takich PO ma wyborców. Mało wiedzących i jeszcze mniej rozumiejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
A jakie Kaczyński ma pojęcie o życiu, skoro w kampanii poszedł do najdroższego sklepiku osiedlowego na zakupy. Potem się przyznał, że zakupów sam nie robi. Albo ta szopka z maluchami . A czy on porusza w ogóle jakieś tomaty bliskie np matkom? Tego, że nie ma żłobków, że urlopy wychowawcze są bezpłatne, tego że osoby takie jak ja nie mają co z dzieckiem zrobić i dlatego nie pracują. I z tego samego powodu nazywa się mnie nierobem, bo jak siedzę z dzieckiem to wiadomo, że mi się pracować nie chce. Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
a władze lokalne uprawiają samowolkę i tworzą państwo w państwie, czy może jednak są powiązani decyzjami z rządem ?A pieniążki skąd dostają, same sobie produkują , wytwarzają > To po co nam centralny rząd, skoro o wszystkim decyduje moje miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Poszedł do osiedlowego, bo wielu ludzi tam chodzi. Tam przynajmniej jest normalna żywność, a w innych normalnych spożywkach, a nie pseudo-jedzenie z Biedy, do którego zachęca Twój rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
No ok, udowodniłaś mi co ? Normalne rodziny nie robią zakupów w osiedlowych sklepikach, co najwyżej dokupuje się tam drobne rzeczy:) Poza tym, skoro rząd nie ma wpływu na Twoje życie, to do kogo masz pretensje ? Pójdź do swojego burmistrza, starosty, do wójta czy ro kogoś z rady - i wylej swoje żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
delicje a kto wpadł na pomysł przedłużenia urlopu macierzyńskiego jak nie PIS ? w swomi projekcie proponowali dużo więcej niestety PO już się na to nie zgodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje miasto nie zmienilo sie
Pieniążki dostają i zawsze dostawali takie same, a co z nimi robią to licho wie. Jedni coś robią, a inny robią, ale sobie na podwórkach. Co inteligentniejsi starają się wykorzystywać środki z funduszy unijnych, które tak czy srak pochodzą od polskich podatników, a o zgrozo nie są nawet często wcale wykorzystywane przez Polaków, bo tak są świetnie przeszkoleni i doinformowani, że aż głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
Tego nie wiedziałam, wiec tutaj zwracam honor PiSowi A do koleżanki wyżej, to niby jaka jest ta lepsza żywność w sklepach osiedlowych. Gdzie produkowana, o jaki procent lepsza jakościowo od Biedy - sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie skłonił
Paniczny strach że psychopata Jarosław K. może rządzić tym krajem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to lotto
zagłosowłam na PO bo: ich lubię??? :) przynajmniej nie jest gorzej! wystarczy spojrzeć na Grecję! ot, co! zresztą każda partia może być, byle nie PiSiory :P a cudownie ich podsumowało PO w swoim spocie wyborczym, własnie te dewotki i mohery spod krzyża na Krakowskim Przemieściu! oni pójdą głosować, a ty??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×