Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysle o wyjezdzie

Pierwszy wyjazd za granice bez znajomosci ile braliscie kasy?

Polecane posty

powtorze Ci zakladalam sobie konto dwa lata temu i poszlam do banku z listem ktory otrzymalam od Job centre w ktorym byla napisana data spotkania w celu zalozenia NINU , POSZLAM Z TYM LISTEM DO banku i normalnie otworzyli konto , nie trzeba rachunku !!! ostatnio takze otwieralam siotrze konto w banku i tez poszlam z listem z job cente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotnilu
ja jechałam w ciemno rok temu, do Francji, zabrałąm 2 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zawsze mozna sie dogadac. Mi otwarli konto na podstawie paszportu i listu od pracodawcy tylko. No, ale jak ktos nie potrafi nic innego jak tylko wyzywac od idiotek i debile, to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska haha
2002 rok 700 funtow, wyjazd do londynu, mialam pokoj zalatwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiana prawa jazdy to od zlozenia papierow min. oczekiwania 3 tygodnie. juz predzej rachunek dostaniesz.. zreszta jak pisalam nie kazdy ma prawo jazdy albo nie kazdy chce wymieniac. najpierw trzeba sie troche zadomowic i wiedziec ze sie chce zostac w uk. mi w banku za potwierdzenie adresu uznali list od pracodawcy w ktorym to potwierdzil moj adres bo tak na dobra sprawe na poczatku absolutnie nic nie masz. jak zwykle topik zszedl w kierunku wyzwisk, co za wiocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale to jest
takie kolo, bo u mnie w pracy np. NIKT cie nie zatrudni bez potweirdzenia adresu, ba ,ja nawet jak ide na interview to ode mnie zadaja przyniesienie jakiegos proof of address.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na interview zadaja od ciebie proof od address??? nawet jesli na pewno sprawe potraktuja indywidualnie jak powiesz ze dopiero co przyjechalas i nic nie masz. a nawet list od landlorda powienen wystarczyc. wiadomo ze kazdy z nas jakos zaczynal. mowicie o tym jakby to byla sytuacja bez wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandarpa
A potraficie sobie i innym NIE dopieprzać i skupić się na temacie czy jesteście grupą krzykaczy z wiochy?-pewnie tak nie jest więc skupcie się proszę i nie skaczcie sobie do oczu,nie udowadniajcie kto ma rację-bo PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekol3
Warto jest wymienić w kantorze internetowym i wypłacić gotówkę na miejscu, ja zawsze tak robię i zaoszczędziłem niemało. Amronet ma korzystne kursy i są bezpieczni bo używam ich od dawna także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×