Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Gość ftdryyyyyyyyyyyy
dla faceta 185 to jest optymalny wzrost🖐️ no może być 180:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
proporcjonalne , te wysokie albo nie maja piersi albo plaski tylek co to ma byc w ogole?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175cm to wcale nie jest jakiś aseksualny czy niespotykany wzrost. Sporo facetów jest w tych okolicach, po prostu na co dzień nie chodzisz z linijką i nie mierzysz ile kto ma dokładnie wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi i tyłek nie są aż tak istotne, dla mnie ważniejszy jest tzw. ryj lub inaczej morda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
co wy pierdolicie ryj juz zaczyna sie starzec po 30tce :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak...moja znajoma mierząca sobie 153cm jest bardzo proporcjonalna z jej krótkimi, grubiutkimi nóżkami, szerokim tyłkiem, wielkim biustem i pozbawioną szyi, nieproporcjonalnie wielką głową ;) Wzrost akurat nie jest najlepszym wyznacznikiem proporcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, jesteśmy dla siebie stworzeni! Postaw mi drinka z proszkiem :) Jak ktoś mówi, że woli niskie ze względu na proporcje to mnie dziwi. Niski wzrost jest wartością samą w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Hehehe Beliar, jak się schylę to będę miał poniżej 165 cm, zostanę twoją rzoną Ach, my kurduple nie mamy prawa do miłości, ale jest jeszcze seks " To ty jakiś taki gejowaty jakby? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niskie dziewczyny są słodkie poprostu. Takie delikatniejsze od tych wysokich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie, bo na przykład grubokoścista, niska dziewczyna nie jest ciekawym widokiem, podobnie jak wysoki chudzielec z rączkami jak gałązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki chudzielec z rączkami jak gałązki? Czemu nie? Mam oczywiście na myśli kobietę ;) Brovar gustuje w kobietach i Beliarze, który ma zaledwie 175 cm wzrostu. Tyle to kobieta może mieć ;) Ale niskie... idę do klopa. ZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar nie wie :) Moglibyśmy pisać w liczbie mnogiej, ale to byłoby zbyt władcze :) Wróciłem z klopa. Nigdy nie miałem tak obfitego wytrysku. Dzięki, Beliar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shds
Dla kurdupli tak:P:P:P. Mam 193 wzrostu i tylko interesują mnie powyżej 170 cm i w szpilkach:P:P Co ty na to kurduplu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shds, to na to że i tak bym ci obił twarz, wzrost wiele by ci nie pomógł :) Brovar, tajemnicy brókbek mołtajn sie naoglądałeś czy co? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak dobrze że takie wysokie pedały zostawiają nam co najlepsze. Pomyślcie, jestem idealny dla kobiet 150-160 cm a tacy jak 193 cm wolą wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno bardzo wysocy faceci zwracają uwagę na wyższe dziewczyny...tak żeby się nie schylać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
a ja na to wez sobie wszystkie i w calosci mnie laski ogolnie z dlugimi nogami nie kreca , z prostego powodu sa nieproporcjonalne 🖐️dlugi tulow krotkie nogi lub na odwrot. Tylko niskie sa sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskie osoby częściej miewają krótkie nogi (kości nóg zazwyczaj rosną najdłuższe w dużej mierze przesądzając o wzroście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
Podejrzewam jakies zboczenie zwiazane z dlugimi nogami u osob ktore je pozadaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu zboczenie...szczerze mówiąc mnie też nie podobają się krótkonogie sylwetki, taki gust - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
i dlatego nasza setunia milo 27 lat jest tzw "singielka" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×