Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Gość DLACZEGO_DLACZEGO
Beliar- ciemny szatynie no no no jestes w moim typie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO_DLACZEGO
ja juz uciekam z tego forum ;p bo tu juz tematy nam takze uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znałem kiedyś kobietę tak malutką, że bałbym się uprawiać z nią anal - w końcu mógłby przebić ją na wylot i ugryzłaby mnie. Ale kochałem ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece imię? Bardzo ładne imiona to Ania i Kasia, ale jest wiecej fajnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zadałem już to kiedyś pytanie : lepszy związek z piękną, ale słabą w łóżku czy z przeciętną ale demonem seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja. Dyskotek nie lubię. A teraz pytanie za 100 punktów. Oral aktywny czy pasywny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiłeś mnie tym pytaniem :) Pasywny - leń ze mnie, ale potrafię się odwdzięczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pierwsza znaczna różnica :D Pasywność nie będzie mi odpowiadać. Za to jak nie wypróbuję się w byciu aktywnym to chyba szlag mnie trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą pierwszą ważyłam 58 kg przy wzroście 173cm. Po ciąży schudłam do 54 kg przy tym samym wzroście :) po drugiej ciąży waże 59 kg ale chyba się skurczyłam :D lecz nie mierzyłam. Każdy na swój sposób jest piękny. Ja dla mojego jestem bardzo ok. Posiadam "zderzaki" ( zadek i cycki ) nogi długie a szczupłe, ciemne włosy ( kiedys jasna blondynka ) niebieskie patrzałki. :-) Małym nie doradzam być, bo jak wiecie, każda starość przypomina początek życia, jak to się było małym, bez zębów, pomarszczonym i ledwo widzacym człowieczkiem. Więc jeśli taka 160cm nabierze z 80 wiosenek, to skurczy się tak, że do penisa nie dostanie :) więc ja tam wole w zapasie centymetrów 3mać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoCoToMiByło
Tak i tu się zgadzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzę temat odżywa - niskie mają zdrowszy kręgosłup i jak się je podniesie i posadzi na barkach to nie uderzają w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dobra, przekonałąś mnie. Upierrdolę sobie nogi siekierą, i dorobię takie o 20cm dłuższe. Na wypadek gdybym dożył 80 lat i się miał tak skurczyć żeby wychodzić na stołek żeby polizać tzipkę :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę niska, tylko muszę poczekać jakieś 70 lat, jak Bozia da. Za to niskie nigdy nie będą zgrabne i wyższe i nigdy nie poczują tych 174 na własnych nogach. A jak sie skurczą to do autobusu na czworaka wchodzić będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, weź pod uwagę że dla mnie i dla Brovara te niskie zawsze będą zgrabne i zawsze będą przyciągać naszą uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskie dziewczyny sa najladniejsze, sam mam 2 metry wzrostu gdzie moja dziewczyna ma 165cm i uwazam ze jest boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, co jest topik o wyglądzie to włazisz i wychwalasz pod niebiosa swój wygląd. Lustra w domu nie masz, że sama przed sobą nie możesz się zachwycać? Inna sprawa, że 174cm to wcale nie jest dużo, przeciętny wzrost dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, chyba lepsza mała skórczona babcia na starość niż taka, co wałkiem walnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×