Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Ach, to czasem śmieszne przeczytać, że jako facet mam poza zasięgiem większość kobiet ze względu na wzrost :) Zrozumcie, bozia was pokarała że urosłyście powyżej 160 cm i musicie brać gorszych, powyżej 170 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie nóżki, małe stópki (nie kajaki od 39 wzwyż), obcasik i jest gites. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland - musisz być strasznie zakompleksiona, skoro siedzisz na tym topiku i wymyślasz rzekome wady, jakie mają niskie kobiety :classic_cool: ja jestem drobna i mam proporcjonalnie długie nogi (bo proporcje się liczą), wcięcie w talii i uwielbiam być noszona na rękach :P a do wysokich nic nie mam i nie zamierzam wypisywać ich rzekomych wad, bo każdy ma w swoim wyglądzie wady i zalety, niezależnie od wzrostu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka
Czyli Monika Bellucci Linda Evangelista, Księżna Diana, Cindy crawford i wszystkie miss są mało kobiece? No chyba ktoś z zazdrości rozum stracił. One są kim są też dlatego że są wysokie, kurdupelki są dobre dla podobnych sobie ale nie na pokaz. Postaw taką koło gazeli to aż oczy kole. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam swoje nogi (moim zdaniem jeden z moich największych atutów :P), chociaż jestem niewysoka - ot, takie szczęście miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba - sama jestem niska :D I jakbyś czytała uważnie wiedziałabyś, że wymienione "wady" to tylko kontrargument na to, że każda niska kobieta jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
to wzrost u kobiet decyduje o kobiecosci , ciekawe rzeczy mozna tu przeczynac 🖐️ one sa kims sa z jednego prostej przyczyny wiedzialy kolo kogo sie pokrecic i z kim sie przespac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, już z nich dziwki zrobiłeś. Gratuluję toku myślenia :) I nie, wzrost w żadnym razie nie decyduje o kobiecości, ale dużo zależy od oceniającego. Jeżeli komuś podobają się niskie osoby to raczej nie uzna Lindy Evangelisty za powalająco piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
zaba odziedziczyla swa zla reputacja swoimi starymi nicka (anomalia , dziffka i rozne takie ) a takze nazwanie offermy offernusiem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost nie decyduje, ale jest ważny. Możesz sie oburzać, ale głos również decyduje o kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
"No proszę, już z nich dzi**i zrobiłeś. Gratuluję toku myślenia " Moze troche sie zagalopowalem przyznaje ale wiekszosc z nich robila kariery w czasach dobrze nam znanych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,No proszę, już z nich dzi**i zrobiłeś. Gratuluję toku myślenia" Kto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar - z głosem jak najbardziej się zgadzam i to działa w obie strony. Mężczyźni z ładnym głosem mają większe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKŁADNIE! Głos jest super ważny. To głos podkreśla kobiecość, jak kobieta brzmi jak silnik diesla to nie nada. Jak panienka ma przyjemny głosik to już w samym tym można się zauroczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie sa najbardziej
glos , gesty , ruchy , szyk a na samym koncu jest wzrost 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie sie tam
A mi sie tam dup.a przy ziemi i kacze nogi i tak nie podobają. Mówta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś piętami dotyka pośladków to może przesada :) A może nie? Beliar, podzielmy się jakoś - ja biorę te szczupłe a ty resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałbym być z 10 cm wyższy, taki jak Beliar. Nie ukrywam, wtedy miałbym większy wybór kobiet. No ale co robić, bozia dała idealne 165 cm! Beliar, to jak ktoś wyjdzie poza układ to będzie uprawiał seks z offermą. On z Łodzi, ja z Łodzi to ci go podrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ja mam taki sam wzrost co Ty (może jestem milimetry wyższa) i zdarza mi się nad tym faktem ubolewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no takich kar może nie wprowadzajmy Brovar :P Poprostu trzymajmy się planu :D Idę coś pożreć w sposób nad wyraz brutalny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO_DLACZEGO
DO BROVARA I BELIARA - ILE MACIE LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, ale kobieta nie musi dawać tzw. "poczucia bezpieczeństwa". Czasem boję się, że zostanę na zawsze tylko penisem do obciągnięcia. Tak, to fajne jak się nie ma gdzie włożyć, ale na dłuższą metę nuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×