Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

kobieta vidmo Uzasadnij. I tu cię mam. Powtarzasz głupie powiedzonko. O gustach trzeba dyskutować, w ten sposób wyrabiamy sobie własny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Pijak
301 postów :) Ja tam lubię wszystkie babki, żeby lubily pić - to najważniejsze. Pijane są gorętsze i łatwiejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek:)
Mam 150cm wzrostu i sie nie przejmuje ale denerwuje mnie to ze ciagle wszyscy sie nabijaja ze jestem kurdupelek .... ale ja tez mam uczucia wiec niech wszyscy sie odczepia i zostawia niskich (a z reszta male to piekne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem..
nie są ładniejsze nawet jak są piękne to i tak mało w tłumie zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek12210
Nie podobają mi się takie zarozumiałe dziewczyny jak wy :) jestem facetem i uważam że kobiety 170-175 mają w sobie seksapil są kobiece i zmysłowe. Te niskie po prostu są małe i mają w sobie jeszcze te "dziecinność", a z moich obserwacji dodatkowo wynika, że są pyskate i wszędzie ich za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozamscitekrasnaliceha
Małe jak stoją w tłumie to nawet czubka łba nie widać. Małe jak siedzi to wygląda jak dziecko z przedszkola. Małe jak ubierze szpilki to wygląda jak niekształtny krasnal z nadwagą na szczudłach. Zanim małe podskoczy to wyższe zdąży podreptać. Małe są łatwe, pyskate i przemądrzałe w dodatku wszędzie ich pełno. Małe jest tak małe, że szyi nawet nie ma a łeb jak dynia taka gigantyczna. Małe jak przytyje to wygląda momentalnie jak wielka godzilla z wylewającym się wszędzie tłuszczem. Małe jak piernie to wszystko wysadzi. Małe więcej sra bo ma d**ę bliżej ziemi. Oto 9 faktów o kurd*plach, jest ich więcej ale nie mam czasu na zniżanie się do waszego poziomu DZIECI. Dorośnijcie i umysłowo i wzrostowo, bo do pięt gnojki zasrane nie dorastacie. I mi się tu nie panoszyć bo was zaraz ustawie karzełki hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozamscitekrasnaliceha
małe pchły się pocieszają ojeje!! wysokie i kobiece będą opętane przez niskie i dziecięce ooo kurczee co to będzie!! hahahahahahaahahahaahahaha doskoczcie mi chociaż małe krótkonogie karłowate kozy do pachy to pogadamy. I wypierdzielac mi z tąd!! nie dość, że kuźwa małe to się jeszcze będą krowy stawiać!! jesteście żałosne!! istne dno z was, jesteście bezczelne pyskate smarkate niedorośnięte i mało widoczne tyle wam powiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalenasopetaly
Wiecie jaka jest prawda?!?!?!?! to ja wam powiem. Małe dużo szczeka, się stawia, nie widać a słychać, ma krótkie nogi, tyłek bliżej ziemi, szybciej tyją, nie prezentują się zabardzo w szpilkach wyglądają komicznie, są przemądrzałe, ustawiają wszystkich, są dziecinne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek92834
A ja tam wole wysokie ślicznotki są kobiecie i zmysłowe, a jestem wysoki więc tylko w takich gustuje mmm te nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmyslowa kobieca zyrafa hahahaha chyba sam jestes kurd*plem stad kompleks do 172 cm jest ok ale powyzej to juz babochlop w dodatku te wysokie sa chude i plaskie jak dechy decha zmyslowa nie no jaj nie rob sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek92834
A ja tam wole wysokie ślicznotki są kobiecie i zmysłowe, a jestem wysoki więc tylko w takich gustuje mmm te nóżki i jeszcze włosy kręcone bądź falowane blond albo brunetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludkiopetalynashahaahhah
niskie to małe gówna takie dziecinne, i dodają sobie wzrost poprzez szpilki w których nie oszukujmy się - wyglądają komicznie jak niedorośnięte dzieci próbujące pokazać swoją klase, zdejmą but a tym czasem.... ze szpilek wyskakuje krasnal, BAAM! hahahahaha i tak macie krótkie kacze nóżki nie oszukujmy się i weźcie se nie dodawajcie tyle, bo cała Polska się ze śmiechu już poryczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludkiopetalynashahaahhah
niskie to małe gówna takie dziecinne, i dodają sobie wzrost poprzez szpilki w których nie oszukujmy się - wyglądają komicznie jak niedorośnięte dzieci próbujące pokazać swoją klase, zdejmą but a tym czasem.... ze szpilek wyskakuje krasnal, BAAM! hahahahaha i tak macie krótkie kacze nóżki nie oszukujmy się i weźcie se nie dodawajcie tyle, bo cała Polska się ze śmiechu już poryczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
ja bym to inaczej powiedziała niskie dziewczyny są niskie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsza polka
168 to mój wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 160cm, jestem szczupła, ale nie wychudzona, biust 75D. Choć fakt, wyglądam jak 15 - latka, zamiast jak 25 - latka. Lecz uwielbiam chodzić w szpilkach 12 centymetrowych. Gdybym była wysoka nie mogłabym sobie na nie pozwolić, bo wyróżniałabym się za bardzo z tłumu, czego nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×