Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Niskie dziewczyny są najładniejsze

Polecane posty

Gość klaustroffobiczna_jazda
Miss - ki są powyżej 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dublujesz mój temat. Ktoś już nazwał mnie tu Beliarem, od razu zaznaczam - ja jestem atrakcyjny a on to Beliar. Niskie są super, najlepiej też szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu daje czadu
czasu krótkonogich pokurczy już dawno minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
najlepsze są średnie:P niskie to takie dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 165 cm i lubię tylko niskie, bo jestem dojrzały i nie chcę patrzeć kobiecie tylko w biust! :) A gdyby były wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar; Po pierwsze, nie jesteś tak sławny żebym znał wszystkie twoje tamaty (w ogóle cie nie kojarzę), piszę zazwyczaj co myślę i jakimś dziwnym trafem i ja i ty mamy podobne zdanie na ten temat Po drugie ja jestem Beliar, to fakt. Ale czy ty jesteś atrakcyjny to już raczej kwestia tego czy twój chłopak tak sądzi. Po trzecie, jak ktoś cie nazwał Beliarem to powinieneś się cieszyć a nie mącić. Do reszty, misski i tap madelki mnie nie bardzo kręcą. Są jakieś takie dziwne, nienaturalne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustroffobiczna_jazda
może was nie krecą miss-ki i modelki , ale resztę świata owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, z tym chłopakiem to było dobre :) A gust ci się chwali. Niskie Power (wymawiajcie Pała(r))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
co to dla was znaczy niska? bo 155 to jest karykatura kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar, masz 165cm wzrostu i piszesz że jesteś atrakcyjny? Niski to ja jestem przy 175cm wzrostu, ty to jesteś już kurrdupel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka może mieć i 150cm wzrostu, takie filigranowe są dopiero zayebiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
eeee no jak tak sprawa wygląda to się nie dziwie, że lubicie niskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar Ryj jak z Gothica (jedynki) czyni cię nieatrakcyjnym. Ja mogę mieć 165 cm i być atrakcyjnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
jak dla mnie facet zaczyna się od 180:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
mam taką koleżankę 155 cm dla mnie to wygląda okropnie:P takie gówienko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już nie chodzi o mój wzrost (ale przecież 175cm wzrostu to jeszcze nie tragedia- mi wystarcza), tylko o gust. Takie alieny co w szpilkach mają po 180cm wzrostu nie przejdą. Nie dlatego że byłaby niższa, tylko dlatego że byłaby w moim mniemaniu mało kobieca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustroffobiczna_jazda
czyli dwa liliputy chwalą urodę innych liliputów, ostańcie z bogiem i klepcie sie po pupkach w tej pociesznej parze: Beliar i Browar czyli Brzydki i Beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie mam do wysokich (najwyższa z jaką byłem miała 184 cm) ale niskie są lepsze. Może ma na to wpływ mój wzrost, ale czy to ważne? Przynajmniej nie napierdalam się z Innosem jak Beliar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyna zaczyna sie poniżej 165cm wzrostu :P Brovar, gdybym miał taki ryj jak w gothiku to zostałbym gwiazdą trash metalu i uważany byłbym za przystojniaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar - tak troszkę bardziej poważnie mówiąc to sporo zależy od proporcji. Znam niskie dziewczyny które są filigranowe i po prostu śliczne, a znam kurdupla co wygląda aż śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdryyyyyyyyyyyy
ja mam 170 i jak dla mnie to idealny wzrost:P a takie karzełki 155 zapierdalają w szpilkach, zeby sobie dodać trochę centymetrów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, liliputem nie jestem. Są niźsi faceci, za to dziewczyn wyraźnie wyższych ode mnie niezadużo. 175cm wzrostu to optymalny wzrost, dużo aktorów, przed których fotkami strzelacie palcami ma właśnie taki wzrost jak ja :P I skąd wiecie że jestem brzydki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ;) Beliar, jak się schylę to będę miał poniżej 165 cm, zostanę twoją rzoną ;) Ach, my kurduple nie mamy prawa do miłości, ale jest jeszcze seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×