Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Zniecierpliwiona

Dużo czytam i mysle na temat teorii Z zniecierpliwionego

Polecane posty

Gość Weraaa,Weraaa
alimenty mozna płacić nawet do śmierci ale są to uzasadnione przypadki np kiedy dziecko jest kalekie i nie jest w stanie się usamodzielnić dziecko po studiach ma zawód więc nie sądzę aby sąd takiemu dziecku przyznał alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Widzisz nawet nie rozumiesz aluzji martwisz się tylko tatusiem który moźe płacić do 30tki i tym jak załatwia się rehabilitację darmową nie mając o tym zresztą zielonego pojęcia. A pomyślałaś o nastolatku który nie ma ojca w wypadku traci marzenia i w pewnym stopniu zdrowie. Życze powodzenia w takim samym traktowaniu twoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" "Jak się domyślasz będzie pracował na czarno studiować może i do 30 tki. Wiesz dlaczego dla alimentów"""""" Ciekawe na jakiej podstawie prawnej???? Bo ja takowej nie znam ...chyba ,że od wczoraj coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne jest to
Jak chętnie wypowiadają się tu osoby, które o niczym nie mają pojęcia. Chyba nie oglądają telewizji ani nie słuchają radia, o czytaniu gazet nie wspomnę, bo to dla nich za trudne, skoro nie widzą, jaka jest sytuacja w NFZ i ile się czeka na przyjęcie do specjalisty czy na rehabiliztację. taaa, rehabilitacja jest wymysłem matki, bo gdyby była konieczna, to dziecko by się dostało poza kolejka. Puknijcie się w te puste łby, bo nic więcej wam juz nie pomoże. I idzcie na inne forum typu wizaż, bo niektóre problemy sa dla was za trudne do ogranięcia. Jeżeli kobieta uważa, że ojciec powinien się dołożyć do leczenia dziecka, to ona jest ta za, bo żebrze. Jeżeli dla ojca dom jest ważniejszy niz jego dziecko, to jakiejś kretynce wydaje się to śmieszne. żenujące jesteście, tak bardzo nie potraficie zyc bez chłopów, że jesteście w stanie ze wszystkiego ich rozgrzeszyć? Dla was facet jest zawsze święty i wspaniały, to kobiety sa złe. I wy smiecie się nazywać kobietami i pouczać kochające matki, co mają robić. Żal wam, ze jesteście tymi drugimi, a wasi, pożal się Boże "faceci" muszą utrzymywac nie wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Brawo w końcu ktoś rozsądny,ja w każdym razie dziękuję Bogu że pozwolił by dziś mój syn był zdrowy nigdy nie liczyłam ile mnie to kosztowało ba nawet mi nie przyszło do głowy by się nad tym zastanawiać czasem po prostu trzeba i tyle.A mam już dziś dorosłego człowieka który przeszedł kiedyś wiele przeżył śmierć klliniczną,wielokrotne zapalenia płuc pobytów w szpitalu nie liczę,stan jego śpiączki trwał kilkanaście dni.I tylko głupie baby kompletnie nie wiedzące o czym piszą pieprzą o jakimś nfz,głupie pindy gdybym się kiedyś pokierowała tym co lekarz w przychodni powiedział dziś by go nie było.O życiu wiecie tyle co zeszłoroczny śnieg a alimenty mózg wam wytarły bo za dużo z budżetu ubywa.Czasem trzeba znaleźć się po drugiej stronie by wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Kto ma i chce mieć dziecko ten ponosi za nie całkowitą odpowiedzialność,tą przewidywalną i tą nie przewidywalną. Taka jest idea instytucji alimentów..Która stwarza iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa a także jest źródłem wszelkiego zła. Rozbudza i kształtuje jak najbardziej negatywne emocje, uczy oszustwa ,chciwości ,lenistwa. Ja uważam ,że należy ją zlikwidować a jeżeli ktoś uważa inaczej to musi godzić się z jej ideą. Nie można być trochę w ciąży tak samo jak i nie można godzić się na to co jest dla mnie korzystne w danej chwili ,muszę godzić się w całości na coś a nie w kawałku. Inni bowiem też mają takie prawo.Instytucja alimentów ma bowiem charakter generalny a nie jednostkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko powstaje z dwojga
Rodziców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ale tylko jedno z nich może się nim cieszyć a drugiemu pozostają alimenty...,których temu pierwszemu i tak wiecznie mało.Bo dziecko zostało przeliczone na pieniądze.... i stało się narzędziem a nie celem a co za tym idzie ,idzie ten cały potwór jakim jest instytucja alimentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba ciała
spadaj znieceirpliwiony !!!!!!!!!!!!!!! Na drzewo !!!!!!!!!!!! Moje dziecko urodziło sie 2 LATA PO ŚLUBIE ! Po kolejnych kilku tauś wymiksował się z małżeństwa . Dzieckiem niewiele się interesował choć miał do niego pełny dostęp. I co ? uważasz, że powinnam sama ponosić koszty wychowania dziecka ? Bo co ? Bo może twopim zdaniem zanim to dziecko poczęliśmy uprwaiając seks powiedział mi że jak zajdę w ciąze to mam sobie sama radzić ? NIE< NIE POWIEDZUIAŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martna kiepska 200
I co ? uważasz, że powinnam sama ponosić koszty wychowania dziecka ? Uwazam ze powinnas skoro dziecko jest przy tobie, dla mnie to logiczne. Ale ty oczywiscie nie przezyjesz jak tych paru stówek nie wyszapiesz od ex meza :) jaka prosta i glupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sledz po kaszubsku
Ale tylko jedno moze się nim cieszyć Co za bzdura?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba ciała
mylisz się marto ( kiepska nie tylko z nazwy) PRZEŻYJE. Bo dużo lepiej mi sie żyje niż eksowi, oj... dużo lepiej :D ale bycie ojcem zobowiązuje. Zarówno ojciec jak i matka mają obowiązki w stosunku do dziecka. Ty za to jesteś nie prosta i nie głupia ... jejku ... następna next która wzięła sobie alimenciarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juchuuuuchu
15:18 [zgłoś do usunięcia]Martna kiepska 200 dzieki za odzew, moj synek ma piękne ząbki, myjemy je 2 razy dziennie bardzo dokladnie, nie wiem co ma wspolnego picie z butelki do prochnicy? :D ja pierdole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martna kiepska 200
a co dokladnie cie tak rozbailo? to ze moj syn ma piekne zeby czy moze to ze myje je 2 razy dziennie hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty mnie rozbawiasz
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaa11
tak też myslalam, zero argumentów :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba ciała
Ty natomiast marto ( kiepska, oj kiepska) masz argumentów cały worek, tylko nie potrafisz ich przedstawić bo rozumek malutkii słabiutki jak ząbki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta heehehehehe
choroba ciala hehe oj widac nie tylko ciala :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba ciała
marta... hehehehe .... wiecej nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama piotrusia 33
chorobo usmyslowa tylko na tyle cie stac hahahah :D co za tepa suka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Każda dyskusja ma sens. Chyba ,że ktoś pozjadał już wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
Po co tak się wyzywacie. Kobiety piszą tu źle o mężczyznach, ale ja jakoś znacznie częściej obserwuję zepsute kobiety. I nie ma się co obrażać - takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś znacznie częściej obserwuję zepsute kobiety- w jakim ty towarzystwie się obracasz? ciągnie ciebie do patologii ?!popatrz w inną stronę!! ja przechodząc koło pubu nie widzę jakoś zepsutych kobiet!! raczej zepsutych wręcz rozkładających się mężczyzn!! chyba temu nie zaprzeczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
Wielbożna piszesz: ja przechodząc koło pubu nie widzę jakoś zepsutych kobiet!! raczej zepsutych wręcz rozkładających się mężczyzn!! Oooooooooo, a do czego ciebie ciągnie ??? A jeśli jacyś się przed tobą rozkładają, to co chcesz przez to powiedzieć ? Czy jesteś jeszcze tak atrakcyjna, czy jakoś ich prowokujesz ? Czy chodzisz roznegliżowana ? A czy często tam chodzisz ? Czy widujesz takich facetów po trzeźwemu, czy tylko jak jesteś na bańce ? A gdzie pracujesz ? No opowiedz jeszcze coś o sobie. Zaczyna być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameeleon Wielbożna piszesz: ja przechodząc koło pubu nie widzę jakoś zepsutych kobiet!! raczej zepsutych wręcz rozkładających się mężczyzn!! Oooooooooo, a do czego ciebie ciągnie ??? A jeśli jacyś się przed tobą rozkładają, to co chcesz przez to powiedzieć ? Czy jesteś jeszcze tak atrakcyjna, czy jakoś ich prowokujesz ? Czy chodzisz roznegliżowana ? A czy często tam chodzisz ? Czy widujesz takich facetów po trzeźwemu, czy tylko jak jesteś na bańce ? A gdzie pracujesz ? No opowiedz jeszcze coś o sobie. Zaczyna być ciekawie. ty jesteś jednak pusty jak chińska misa!! PUBY SA NA KAŻDYM ROGU MOJEGO MIASTA!! "zepsutych i rozkładających "!!!! miałam na myśli ich śmierdzący odór zapijaczonych mord!! (no wiesz tak jak jest zepsute i rozkładające sie mięso) twoje myśli sa tak płytkie że nie sięgają nawet do głowy!! PS: aby takie zapijaczone mordy zwróciły uwagę na kobietę nie trzeba być atrakcyjną-dla nich wystarczy jeszcze jeden kieliszek-wtedy widza lepiej niż słyszą nie zabiegam aby takie zera zwracały na mnie uwagę!! to czy jestem atrakcyjna czy nie pozostaw innym-twoja pusta łepetynka i próżne pisanie nie jest w stanie zaliczyć ciebie do tych "innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
Wielbożna, piszesz: "miałam na myśli ich śmierdzący odór zapijaczonych mord!! (no wiesz tak jak jest zepsute i rozkładające sie mięso)... ... PS: aby takie zapijaczone mordy zwróciły uwagę na kobietę nie trzeba być atrakcyjną-....nie zabiegam aby takie zera zwracały na mnie uwagę!!" A do mnie piszesz: .....-twoja pusta łepetynka ... A czy ktoś może powiedzieć że ty masz pełną łepetynę ??? Ja znam odwrotnie kobiety nieumyte, niekiedy pijane, zaglądające do śmietników .... ale nigdy o nich nie napiszę, że one mają mordy i dalej jak ty wielbożna wyrażasz się o mężczyznach. Kim ty jesteś ? Ciągle tu siedzisz ? Jak zaglądam tu co 2...4 dni i coś napiszę, to ty natychmiast odpowiadasz. Ile ci za to płacą ? Chociaż nie wierzę, aby za takie okropności ktoś miał ci płacić. Osądź się sama. Zrób rachunek sumienia. Poczytaj sama siebie. Może coś zrozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może powiedzieć że ty masz pełną łepetynę ??? Ja znam odwrotnie kobiety nieumyte, niekiedy pijane, zaglądające do śmietników .... ale nigdy o nich nie napiszę, że one mają mordy i dalej jak ty wielbożna wyrażasz się o mężczyznach. Kim ty jesteś ? Ciągle tu siedzisz ? Jak zaglądam tu co 2...4 dni i coś napiszę, to ty natychmiast odpowiadasz. Ile ci za to płacą ? Chociaż nie wierzę, aby za takie okropności ktoś miał ci płacić. Osądź się sama. Zrób rachunek sumienia. Poczytaj sama siebie. Może coś zrozumiesz ? a niby dlaczego mam sie tobie tłumaczyć-ja siedzę na babskim forum ale ty co tu robisz to jest zastanawiające? idąc twoim tokiem zapytam-nie masz co robić? baba poszła do innego? a jednak dupa jesteś wiesz mam dość próżnych przepychanek-jak juz gdzieś napisałam-wygrałeś!! jesteś lepszy,jesteś górą-do ciebie należy ostatnie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt....
wielmożna, masz tysięczny wpis na koncie. wygrałaś toster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraaa,Weraaa
nikt-ty pewnie masz już 2000 tyle że pod różnymi nickami,wielmożna przynajmniej używa stałego nicku i nie zmienia go tchórzliwie jak ty :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
wera, ty chyba nie jesteś tu od dawna ? Wielmożna miała już dziesiątki nicków i może pod każdym około 1000 wypowiedzi. Bardzo długo czytała sobie. Teraz wiele może, a może wszystko wie i jest wiedźmą ? W odróżnieniu od niewiasty, (która nic nie wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×