Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

monia_aa nigdzie się nie wepchnęłaś każdy ma prawo tutaj pisać:) Asia no mam nadzieję,że tak to wygląda bo inaczej dostaniesz po gołym tyłku!:) Lovekrove chciałam się też dopisać do tej tabelki,ale nie wiem jak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa ...czy Ty jesteś ta nasza Monia, czy całkiem obca?, bo my to póki co kobyły z jednej stajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, żeby nie było Ty tu gospodarujesz - wiesz..... tabelka itp . PO porodzie scedujesz na następną do porodu w kolejce . Kurde wiedziałam, ze tak będzie - napisałam tam zamiast tu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to i ja sie przenosze :) Witaj monia ja tez z WLKP nie mam daleko do Kalisza :) Ale dzisiaj czuje smetny i senny ten dzien. Zaraz obiad ide zrobic i poleze troche. NIedlugo mezus z pracy wroci wiec nie bedzie tak smutno samej siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa super,że masz niedaleko do Kalisza :) ja chyba ide sie zdrzemnąć,Małż będzie koło 18 więc mam czas na sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, czerwonego dywanu nie warto dla nas rozwijać - Bartuś po jedzeniu, jeszcze mu się uleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam to bardziej wyszło stwierdzenie a miało być pytanie czy mogę tu się z wami przenieść :) Dziękuje za odpowiedzi na tamtym wątku, nie wiedziałam że aż tak mam leżeć, on mi powiedział ze czy będę w szpitalu czy w domu czy w pracy to tylko jeden procent szans więcej lub mniej że ciąża przetrwa jakby co , ale wole was posłuchać i leżeć :), Lovekrove, tak myślałam, ze chodzi o serduszko, ale jak to uspokaja jak ktoś potwierdza przypuszczenia, tak bym chciała zobaczyć/ usłyszeć już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , robie tabelkę , nie chce walnąc skuchy, więc przepraszam jak cos pokrecilam, lub nie wpisalam , bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusi kochana bedzie dobrze. Ja tez jeszcze serduszka nie widzialam i ciagle mysle czy ok. A wizyte mam dopiero 3 listopada. Wiec czekam i czekam na szczescie piersi daja znac i wczoraj bol w jajniku a dzis od siedzenia dlugiego kregoslup. Mysle pozytywnie. Asia do kalisza mam nie cale 60km. monia a ty skad dokladniej jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anirak :* Katti 85 :* STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD....................CYKL STARAŃ..... ********************************************************* *************************** CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka....34.......mazowieckie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24.......wielkopolska......26............ Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.2012 Mala_Gosienka.......25.........zach-pom.......16............30.03.2012 Agusiiiii28.............................................5........................... MAMUSIE: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, wtrąciłam Ci sie w sprawy administracyjne :) dziewczyny -jak pasuje Wam taka forma tabelki, to proszę uzupełnijcie/poprawcie się...poczekajcie,aż bedziecie pewne, ze wlasciwa jej czescia bedzie srodek. jesli nie pasuje , to zrobcie ładniejszą :) a można zrobić ładniejszą...co nie Monia__aa:) zdradzisz jak robi sie te serduszka/kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak..........32..........pomorskie..........38 cykli. Dobrze zrobiłam, no będę w tabelce :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się przyłaćze choc nie wiem czy za mna nie idzie jakieś fatum:) Moni_a dobrze Cię pamiętam z forum lutówek? tam też pojawił się anonim... powiedz mi tylko czy dobrze kojarzę sytuację? aaa widze jesteś z wlkp Tak jak katiaa i Niezapominajka to może ktoś coś powie o szpitalach w tych okolicach, bo ja mam dylemat(no komfortowo się czuję mogąc wreszcie marudzic) gdzie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda na temat szpitali sie nie wypowiadam bo nie mam pojecia. Ja bede rodzic w swoim miescie. Szagierka rodzila i mowila ze dobrze ja tam traktowali a nie dala lekarzom ani pielegniarkom w lape. Tabelka ok ale ja sie na razie nie wpisuje poczekam jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak mam zapisać sobie ten wątek w pamięci konta bo ja wchodziłam wcześniej przez google a teraz boje się, że nie zapamiętam wątku i mi coś pokręci się przy szukaniu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×