Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Joanna - kurcze nie wiem, ja chyba mam takie różowe wszystko - chyba żyłek tam nie ma. Niech inne napiszą co widzą Asia - a mogę taką sałatkę octową - a w środku ogóreczek, cebylka. papryczka - pewnie trochę oleju - do tego kanapka z wędlinką drobiową - chyba nie powinno być źle hyyy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna28///
Czyli coś nie tak z Nią?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, czy Tobie czasem nie chodzi o wargi sromowe?? Jesli tak to jest ok. Przewaznie są one ciemniejsze (nawet może koloru sinego) i skora tam jest cieńka więc masz prawo widzieć żyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna28///
tak o wargi sromowe uffffffffffffff ulżyło mi właśnie tak jak mówisz!:) Jak by w tych żyłkach była taka krew ciemna też tak masz??? DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove...no chodź pogrzeszyc :) ja ma jogurt naturalny z dżemem wisniowym :) tylko,ze u mnie w domu nie slodzi sie zadnych sloikow...jak wychodzi kwas to je sie kwas...ja pogrzesze w jedzeniu a Ty w łózeczku ;P spadam...ejo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, każda tak ma tylko przewaznie nie zwraca się na to uwagi. Ja sie depiluje dokladnie więc wiem że żyły czy ciemny kolor to normalna sprawa w tym miejscu. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna28///
Kurczę inne laski mówią,że taki stan jest możliwy w ciąży?:( Zorka myślisz,że to normalne???aNie boli mnie to ani nic.Tylko wygląda to tak jak taka szersza żyłka a w niej coś ciemnego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie w ciązy wargi sromowe zrobiły się strasznie ciemne Żyłki to chyba tak jak na stopach czy dłonich u jednych widać u innych nie Napewno nie stanowi to przeszkody przy zajściu w ciąże Zora a co do anemi to nie zapisał Ci sam jakiegoś leku? mnie na prośbę ratowania tyłka zapisał chela-fer, (ale w razie co dostaniesz go bez recepty) na przemian z osławionym tańcem na desce tardyferonem- (zobaczymy jak to się ma do wyników:) Nie uważacie, że używam za dużo nawiasów?:) Dziewczyny pisały o herbatce z pokrzywy, oraz o herbacie ROIBOS- próbuje na sobie Na forum ciązowym jak jedna laska pytała bo o dziwo tam jakoś ja o anemii nie pisałam o mączce chleba świętojańskiego- coś na kształt kakao- ale sama nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, też słyszałam że zasinienie warg wystepuje w ciąży ale sama nie wiem bo w zasadzie nie sprawdzam intensywności odcienia moich warg ;) Takie zasinienie wystepuje w ciąży ale nie można go uważać za jej objaw! Czy uważasz że Twoje wargi są ciemniejsz niż były wczesniej? Watpie w to by owo zasinienie wystąpiło już przed datą spodziewanej miesiączki. Poczekaj do @ i wykonaj test gdyby nie przyszła. Wanda, coś mi przepisał gin ale napisze Ci jutro co to takiego bo tak nabazgrał że nie jestem w stanie tego odczytać. Mówił że to żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ale Was już pewnie nie ma:( Wiecie czego się boję małej Niuni pępka wiecie jak Go się pielęgnuje? Nie mozna Go zamoczyć w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina można go zmoczyc nic sie nie stanie Kiedyś się nawet przmywało spirytusem, dzisiaj jest specjalny preparat oCtisept- czy jakos tak A kikut nie jest unerwony więc napewno nie boli:) ale się mądrych rzeczy nasłuchałam, co nie znaczy że sie nie boje opieki nad noworodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do łóżeczka przyszłam się tylko pożegnać i buziaki Wam zostawić!:) Trzeba korzystać póki można ze spokojnych wieczorków i nocy!:P Paaaaaaa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Wanda dobrze prawi :) Ten preparat to Octenisept. Myślę, ze w szpitalu nie będzie Ci potrzebny - u nas kąpiel i pięlęgnację pępka robiły położne codziennie wieczorem. Przyda Ci się dopiero w domu :) A pielęgnacj apępka nie jest trudna - naprawdę :) Zresztą zanim się rozkręcicie, to kikut już odpadnie ;) A co do moczenia- nam położna powiedziała, ze można moczyć, ale potem dokładnie osuszać, bo suchy szybciej odpada. Lovekrove, to Ty normalnie masz gimnastykę w ciąży ;) My mieliśmy całkowity celibat niestety... Teraz jest też celibat - nie ma siły ;) Padamy wieczorem jak zabici. Zora, jak teść? Asia, Love, narobiłyście mi ochoty na truskawki... No nic...Jako substytut musi mi wystarczyć gruszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa - fajnie, ze się odzywasz :))). Co mi innego kochana zostało - używek - zero, jedzenia - zero, z przyjemności tylko sex i aż sex :))) - chyba nie zamieniłabym go na najrumiańsze truskawy na świecie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Lovekrove, przeoczyłam pytanie o pikle-możesz,a le niedużo, bo to ocet i nie wiem jak zareagujesz, bo moze pojawic sie ból jelit (ocet) i ocet zakłoca łączenie sie żelaza z tlenem (krew)...ale troszkę pewnie nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zora ja biorę PrenatalDha ( ten co Wanda zapodała, ale troszkę inaczej opakowanie wygląda ) - kosztował 41zł - 30szt + witaminy ( aktualnie falvit ). I na opakowaniu jest napisane,że do stosowania u kobiet od II trymestru i karmiących piersią. A przyjmuje się go w celu prawidłowego rozwoju układu nerwowego i wzroku ( gdyby w diecie miało zabraknąć ). Co do seksu to nam już ok miesiąca temu zezwoliła :-) Mówiłam Wam też,że odstawiam lutkę i na razie jest wszystko ok, a nie biorę już też ok miesiąca :-) Asiu skąd Ty kochana masz taką wiedzę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj robimy DZIEŃ BRZUCHOLA - robię sesję - kto chce niech robi swojego to się powymieniamy. Z Asikiem jużem umówiona. :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana do końca ciązy masz jeszcze sporo czasu, więc doczytasz:) praktycznie od czerwca lezymy, wiec albo siedze w necie, albo podrzucaja mi jakies ksiazki/gazety....no i babeczki na forum ciazowym cos podpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Love...abym dała radę :) ...wczoraj wesoło miałam... dopadł ból brzuszka i powodował siódme poty...niemal 6 godzin mnie trzymało...a to Julka poprostu ustawiła sie plecami do swiata (taką dupkę można było złapać), nogami w zoladku, głolwka na dole...taki szpiczasty brzuszek był a pępek to mało co nie wyskoczył z orbity...na szczescie ok 21.30 MAła przekręciła sie na bok, a mi zrobiło sie wreszcie chłodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze zapytam Monia__aa? Monikaa123? Kala? Araguaia? jak samopoczucie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was a Wy taaak drukujecie że hej :) wcinam śniadanie i wybywam na targ sie przewietrzyć,potem ma ciotka wpaść na kawe urodzinową i dzień zleci. ja sie czuje coraz ciężej,jak wejde po schodach to sapie,a to dopiero 29 tydzień,gdzie tu np 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym już chciała czuć ruchy...właśnie sobie wkręciłam ( przy przebieraniu ),że piersi mi trochę zmalały :-( i już myślę, czy wszystko ok...i jak pomyślę, że do wizyty całe dwa tygodnie...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja wiem,że jest ciężko ale myśl pozytywnie,będzie dobrze. Nie smuć sie bo Maluszek też sie smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie ch.. szczeli. Głupi ctrl mi wszystko wymazał :/ Vilia, teść się w poniedziałek znowu przewrocił. Byłam z nim u lekarza który powiedział że nawet jeśli nogi mu się ślizgają na podłodze (wytłumaczenie teśćia), to powinien albo wstac albo chociaż usiąść na tej podłodze a on jak padnie tak w tej pozycji już zostaje. Lekarz powiedział że już nic nie da się z tym zrobić bo to ze starości i nie ma na to leków. Trzeba tylko na niego uważać żeby się nie polamał bo kości juz mu się nie zrosną i zostanie kaleką. Gdy wróciłam wczoraj od gina, teść zapytał co mój lekarz powiedział, no to mu mówię że mam się oszczędzać, kupić żelazo bo mam lekką anemię, a on do mnie: ,,Ty najlepiej to się uwal, leż i nic nie rób'' ze złościa i pretensjami!!!! Ale tupet! :/ Na cholere się pyta skoro go to g...o obchodzi. Kurde, to juz nie wiem: kupic te dodatkowe witaminy czy jesc ryby?? A może te pierwsze wit odstawic i brac te które gin teraz kazał? Zgłupialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×