Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Roma01
aaaaa.... kurcze nie wiedziałam że tak można:) jeszcze zaczekam tak jak gin mi radzi jeszcze jeden cykl oprócz tego i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem po wizycie USG nie mialam bo ide na niego w piatek i powiedzial ze wtedy mi dokladnie wszystko sprawdzi. Mialam badanie ginekologicznie i nie mowil ze cos jest nie tak ale czekam do USG i znowu czekanie i czekanie, ech... Powiedzial ze jesli tak dobrze organizm dziala na Duphaston to lepiej zebym go brala a nie zmieniala na luteine:( wolalabym lutke bo na nasza kieszen taniej. A przeciez i to i to praktycznie to to samo. Zaraz zrobie obiadek i czekam za m. Aha co do lozeczek to ja nie mam z tym problemu bo dostaniemy. Jedyynie materacyk i posciel sie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti...Kino :D :D :D Ja też chcę :) ehh...ciekawe kiedy będzie nam to dane :D Asia, właśnie była sąsiadka u mnie na chwilę i też kupiła jakiś czas temu te pomarańczowe Pampersy. Powiedziała, że mały przesikuje je namiętnie ;) Mam nadzieję, że Twojej Julce się będą nadawać :) Asia, na początku to chyba grubszy kocyk Ci wystarczy (ja też kocykiem przykrywałam), a żeby BArtkowi cieplej było składałam go na pół. Mam też taki śpiworek do spania, ale nie użyłam go ani razu :) A kołderkę też da się na końcu zwinąć -zależy czy masz taką grubą zimową czy cieńszą. A pieluchy są też w tych pudełkach (niebieskie i różowe) co dają w szpitalu. W tych próbkach. Były tam na pewno białe pampersy i Happy z wycięciem na pępuszek (osobiście to niepotrzebne takie, bo można zwykłe wywinąć). Nie pamiętam dokładnie czy jakieś były jeszcze. Riolek, plemniki mogą przeżyć w śluzie. NAwet jeśli trochę ich uciekło to jakieś przetrwały :) Teraz się relaksuj i myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, trzymamy kciuki żeby wszystko było OK. Nie stresuj się tylko i daj znać w pt. co wyszło na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamarańczowe pampersy są do d... jak wszystkie pieluchy:) (wyszło mi to jak nic) ale rzeczywiście słyszłam już o nich wiele złego Osobiście nie polecam huggies(chyba tak się pisze) bo cena równa prawie pampersom a wytrzymałość kiepska- Małemu kiedyś przez noc nawet pękła wierzchnia warstwa:) Happy są bardzo sztywne ale ktoś polecał biedronkowe dady- podobno niewiele się różnią od pampersów, a cena znacznie niższa Juz nie mogę się doczekać kiedy zaczne próbować na sobie, a raczej na Adrianie (trochę głupio mi to wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochane!:) Pierwsza nocka w domu za nami wieczór był dość ciężki mała miała kolkę DRAMAT:( strasznie płakała:(Ale daliśmy radę. Teraz się najadła i śpi.W nocy budziła się co półtorej godziny. Dzisiaj będziemy Ją kąpać ech trochę się boję:( Wracając do tego pępkowego z pracy to idą tylko sami faceci M ma taką pracę gdzie pracują sami faceci dwa piwka i do domku tak postanowiliśmy. Nie jest typem faceta który pije na umór jak najwięcej żeby się napić. Villa po jakim czasie Bartusiowi odpadł pępek? Ja na ciemienichę mam oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jak Marysia sie uśmiecha do nas :-) Widzisz Karola niedawno pisalas jej jak to bedzie a teraz masz malenstwo juz przy sobie. Teraz my bedziemy Was pytac o rady i Was gnebic ;-p a co a jak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, no to "pocieszyłaś" mnie z tymi pomarańczowymi pampersami:)...mam nadzieje,ze jako dziewczynka mniej bedzie sikac na raz, bo panowie to ponoć lubią raz a porządnie:)...ale żeby nikt nie pomyslał,ze mam zamiar trzymac pieluszke na pupie do momentu wykręcania jej z zawartosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katia, to razem mamy w piątek wizytę :) a na którą masz, bo ja dopiero na 18:20. Już się nie mogę doczekać :) Karolinka, Marysia jest słodziutka :) tylko by ją schrupać :) żartuję oczywiście ;) u mnie wszystko dobrze :) na weekendzie byliśmy u rodziców i chyba za dobrze nas karmili, bo od soboty mam potężną zgagę :( a jeszcze dzisiaj głupia napiłam się soku pomarańczowego z kartonu... Myślałam, że mi żołądek wypali... Teraz jest troszkę lepiej, ale niewiele... No nic, będę cierpieć byle tylko z Maleństwem było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguśka te wózki espiro podobno kiepskie są Trzęsą się podczas jazdy Nad wózkiem leviro sama się zastanawiam, ale Dziewczyny tutaj mówiły, że lepiej stawiać na wózki znanych firm a roan maritę ma bratowa- wózek świetny na spacerki do lasu, ale w mieście nie sprawdza się zupełnie- nie ma skrętnych kólek i spacerówka średnio ładna Jadąc tym wózkiem ja mam nerwice, wielki brzuch, cięzki nieskrętny skęrny wózek i zjeżdzający maluch dodać do tego wąskie chodnki ale jak był głeboki to uwielbiałam nim jeżdzić- świetnie amortyzował wszystki nierówności zastanawiam się czy nie kupić podobnego w wersji bez sapcerówki, ale to chyba niepotrzebne wydatki a i musieli zmienić samochód bo sie do bagażnika nie mieścił:) CIęzko wybrać dobry wózek, ja myślała o tym firmy implast, ale jak poczytałam to masakra nie mam pojęcia jaki wybrać Dziaja musze ostatecznie wybrać łożeczko bo obiecałam sobie, że albo to albo to kupie jeszcze przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna ta pościel a ten rożek z kokardką boski:) aguśka a z tymi wózkami to ja też nie wiem za bardzo, sugeruję się tym co piszą o firmach, anie ma w ózka bez wadZawsze jest coś za coś Mnie wizualnie najbardziej się podoba x-lander, ale chce widzieć Małego a najważniejsze dla mnie są duże pompowane koła, ale chyba jednak muszą być skrętne Można kupić wózek nieznanej firmy i świetnie trafić- ani jednej reklamacji można też kupić wózek dobrej firmy i akurat trafić na bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia mnie sie podoba ten wozek http://allegro.pl/zagma-x6-3w1-nowosc-2011-2012-parasol-gratisy-i1926879841.html Justysia ja wizyte mam na 11.30 tak czekalam do tego poniedzialku a teraz z niecierpliwoscia jeszcze wieksza czekam do piatku :) I moze bede miala zdjecie wiem ze u niego sie placi 5 zl za zdjecie USG a co tam chce miec nawet zaplace za 3 zdjecia byle byly ladne :) Karolina ta twoja Marysienka jest slodziutka Daj jej buziaka od forumowej "cioci" Katii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ucałowana:) Właśnie Malutka zjadła. Powiedzcie czy moge kłaść recznik kuchenny mokry na kaloryfer zeby było lepsze powietrze??? Mamy w domu 24 stopnie to chyba wystarczy co??? Mama mówi ze powinno byc przynajmniej 26 juz sama nie wiem:( M zostaje ze mna w domu na miesiac wzial urlop:) Zajrzę pozniej po kapieli ijak mala zasnie paaaa trzymajcie kciuki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina na moje 26 stopni to za ciepło, chyba że do kąpieli Podobno gorzej przegrzać niz przeziębić, ale z ręcznikiem to świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina:) jaka laleczka malutka ❤️ co do wozka to ja sie uparlam na jedo fun 4ds...ale na zime bede uzywac polaka oriona, którego dostalam w spadku i jest w idealnym stanie i dopiero w marcu bede szukala lżejszego juz spacerowego, tak zeby 5-6 miesieczną wsadzic do spacerowki rozkladanej na leżąco,ale takiej solidnej...chyba ze pomysle i zobacze czy ds4 spacerowke przerabia sie z gondoli czy jest to osobna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! mi sie obilo ,ze temp 22-24...no i dzieki za przypomnienie mi-planuje kupic takie 2 pojemniki na wode do zawieszania na grzejnik (ma 2 metry), zamiast mokrych recznikow...i dzis znowu zapomnialam, chyba zamowie w internecie i na pewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nikt tu chyba juz o mnie nie pamieta ;), Gratulacje dla Karolci, dostałam od dziewczyn zdjęcie, ładna po mamie kruszynka :). U mnie powoli do przodu 14 miałam wizyte w klinice niepłodności. Potwierdził PCO, dostałam clo i dziś mam pierwszy dzień cyklu, zaczynam go brac od 5 dnia trzymajcie kciuki bo prawdopodbnie owulka przypadnie w M urodziny, do tego monitoring 15 dia cyklu i zobaczymy, będę testowała w wigilię z rana kto wie może i do mnie przyjdzie święty mikołaj. Podczytuje Was, ale mam zaległości bo ostatnio dużo pracy mam i skończyłam chyba na 43 stronie, ale doczytam do końca, wszystkich pozdrawiam i ściskam i dajcie znać co nowego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA to dziekuje, dziękuje, kochane a czytałam że Karolka miała męża przy sobie przy porodzie i sobie chwaliła, ja ponownie też sie dołączam i polecam. Wyobrażam sobie jak się cieszył, dziewczyny a kto następny u nas w kolejce do porodu??, cholipa bo sie pogubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja już wcześniej pisałam - my mamy jedo fyn (ten co Asia chce zakupić) i jesteśmy zadowoleni. Ma pompowane koła, przednie skrętne, spacerówkę można przodem i tyłem montować, ma amortyzatory :) I ma dużą gondolę :) To dla nas duuuży plus przy wymiarach Bartłomieja ;) Karolina, Bartkowi kikut pępowiny odpadł jak miał niecałe 2 tygodnie (miał 10-12 dni) - dokładnie nie pamiętam. Śliczną masz tą córę - tak kruszynka :) A z tą temperaturą to 26 stopni to stanowczo za ciepło. Temperatura (wyczytałam w różnych źródłach) najlepsza jest około 22 stopni. I taka też wystarczy do kąpieli. My mamy koło 21 stopni i jest OK. Mały nie marznie, nie miał żadnego katarku. Lepiej nie przegrzewać maluszka, to też nie jest fajne. Może Ci później również chorować. aguska, taki wózek (espiro) ma chyba moja sąsiadka - muszę zapytać. Albo Mutsy Transporter..hmm... chyba jednak Mutsy. Zapytam ją jak ją spotkam. anirak, trzymamy kciuki, zeby Mikołaj przyniósł Ci dwie kreski na teście :) Asia, mam nadzieję, że Ci się sprawdzą te Pampersy i będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wykąpana,najedzona zasnęła:):):) Wiecie jaki mój M jest kochany sprząta sam mówi,że ja teraz mam tylko małą a całą resztą sam zrobi JESTEM W TOTALNYM SZOKU!:D W Lidlu są właśnie takie pojemniki na kaloryfer jutro muszę M wysłać po nie. Jutro położna do Nas przyjeżdża zobaczymy co powie. Wiecie co Wam powiem myślałam,że to wszystko będzie gorzej ale póki co odpukać jest naprawdę okej.Wczoraj tylko wieczorem myślałam,że w głowę dostanę jak tak płakała:( Mówiłam Wam o wózku?Już odesłałam!!! Dopiero wczoraj dojrzałam ze są same plamy!!!!! I tak o to tym sposobem zostaliśmy beż wózka!!!!:(:(:(:(:(:(:(:( Zrezygnuję chyba z Niego i kupię inny sklepie a nie przez allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna taka słodziutka :-). Tak z mamusia byś wstawila :-) Własnie też tak sie zastanawiam, bo na allegro patrze nie ma za duzo kupujacych. Tez moze sie rozejrze w miescie 30km stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×