Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Na ból głowy nie pomogę, bo zazwyczaj radzę sobie bez tabletek. Co do farbowania to zapytaj w salonie fryzjerskim czy mają taką farbę bez tych szkodliwych substancji. Gdzieś o tym czytałam. W googlach znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiiii28, ja farbuje systematycznie...ostatnio 3 tyg temu, srednio raz na 5-6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze w ciazy nosze swoją farbe do fryzjera i mam pewnosc,ze nie bedzie pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowałam po pierwszym trymestrze - a farba bez amoniaku powinna być. Mi na bóle głowy pomagał masaż karku robiony przez M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garniera zwyklego uzywam...jak przyjmuja na oddzial gin ,to pielegniarka wypelnia ankiete, ktores pytanie jest o fryzjera-poki nie ma naruszenia ciaglosci skóry wpisuja brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi fryzjerka powiedziała że po 3 miesiacu, ale ja mam pasemka rozjasniane wiec farba z amoniakiem :(, przez te pasemka sama sobie nie ufarbuje tak ładnie i równo. M w pracy do 19, wiec nie mam jak spawdzic z tym masazem, ale cos musze wymyślec na te bóle, prawie zawsze przynajmniej raz w miesiąc miałam bóle głowy po 5 dni-masakra, jesli zdażyłam szybko wziaśc przeciwbólowy, to nie było tak zle, ale jesli nie zdażyłam to proszki nie pomagały. Teraz chyba nie można żadnych proszków ? przez ten ból głowy nic nie moge robic, a dziś mamy z M małą rocznice 3 lata i 3 miesiace po ślubie i myślałam że moze do kina się uda iśc czy cos a tak to d...a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję - łeb bolał mnie prawie cały II trymestr. Czasami brałam panadol. Ja w II trymestrze też farba z amoniakiem farbowałam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bo Katia tylko podczytuje :P Wczoraj narobilam golabkow a zaraz biore sie za kotlety smazone bo miesa zostalo i trzeba wykorzystac. W piatek USG znowu mysle,a dzis mialam sen ze urodzilam blizniaczki w 23tc na dodatek w domu i jedna byla taka kruszynka. Co za sen potem snilo mi sie cos o zdjeciach z USG ale nie pamietam. Schizy,schizy,schizy :P A kto wie moze i u mnie bedzie dziewczynka :P wiec ktory z chlopakow nie mialby pary:P ale to sie okaze za kilka tyg czy to chlopak czy mala kobietka:P Ja chce juz piatek i zdjecie maluszka:) Lece robic kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu u mnie jeszcze duzo do porodu :P a mam pytanie jesli wzielam rano kw foliowy i od razu zwymiotowalam to chyba jeszcze raz musze wziac prawda? Gardlo mnie boli od wczoraj i pije mleko z miodem ale wlasnie po nim byl pawik. Zaraz zjem golabka ktoras ma ochote?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove a 2 trymest liczy się jako 12 tygodni od owulacji czy od miesiączki, bo to przecież przynajmniej 2 tyg różnicy :) Mam we wtorek wizyte u gina, musze go spytac co na ten ból głowy, wcześniej apap wogóle na mnie nie działał, nie wiedziałam, że można panadol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apap i panadol to to samo - tak mi się wydaje - ten sam skład. Z tymi trymestrami to różnie jedni, ze od 12 tc inni że od 13 tc. Od ostatni @ - od owulacji chyba tylko w Chinach czy też Japonii - nie pamiętam :))) - tam podobno laski wiedzą lepiej kiedy mają owu :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha 0 mi gin pozwolił jednorazowo 2 tabletki w odstępie 48 h i czyba najdłużej przez 5 dni - ale lepiej jak takiej potrzeby nie ma. Chodź wzięłam raz 2 na raz -bo umierałam 2 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak to samo, to może i nie pomóc :( no nic aby do wtoreku, może mój gin mi coś doradzi, choc jak go spytałam czy ma coś na mdłości, bo jesc nie miałam ochoty, to on od razu, ze leki szkodzą, a ja nie myślałam o lekach :) Mam pytanko, bo nie wiem co zrobic coraz trudniej zapinac mi spodnie a nie che ściskac brzucha i nie wiem co teraz, bo przeciez nie kupe spodni cały rozmar za duzych, bo wszedzie bedą za duże chyba, co myślicie, nosiłam rozmiar 36 teraz nie wiem co kupic, niby można w sukienkach czy spódnicach, ale takich na zime za bardzo nie mam, a poza tym jestem zmarźluch, jak sobie radziłyście na początku? Teraz nie zapisam guzika, ale nie mam dużo bluzek takich dłuzszych i troche nie wygodnie się tak chodzi z rozpiętymi :) Ale dzis marudze, sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, Twój brzucho wyglada mi na dziewczynkę ;) Śliczy. Lovekrove, imie zdradze po Nowym Roku :P Tak się jakoś uparlam ;) Asia, ja już się boje na samą mysl że jakas baba zabierze mi synka. No dobra, niech go bierze ale żeby dobrze wybrał tą jedyną, na całe życie. I żebysmy się polubiły. Podobno gdy syn ma dobre kontakty z matką to na żonę wybiera kobiete do niej podobną, a gdy złe lub nie ma między nimi takiej więzi to wybiera matki przeciwieństwo.. To samo z dziewczynkami. Mój M faktycznie raczej mojego ojca nie przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na ból głowy nie wolno nic brać! Nawet podczas choroby. Gdy dopada mnie atak bólu to kłade się na pare lub parenaście minut w zacienionym miejscu i zwykle pomaga. A gdy bola zatoki to każą mi robic inhalacje z mięty (jeszcze nie probowałam). Wazne jest też by codziennie wietrzyć mieszkanie, od dusznego powietrza tez głowa boli czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii...chyba pora zainwestowac w spopdnie/spodnice ciazowe z pasem materialowym moj mąż tez nie jest w 100% podobny do mojego ojca, a czy ja jestem podobna do tesciowej?...troszkę tak i troszke nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agisiii popieram Asię - i to takie byś zimę przechodziła - czyli cieplejsze - może coś na podobę jeansów - i niech będą trochę większe byś weszła w nie na wiosnę a zimą pod spód rajstopki lub getry dla ciepłoty założyła :)). Zorka w takim razie niech to będzie do tego nowego roku ZORUŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, no wlasnie z tym bólem owulacyjnym i krwawieniem to nie u każdej! Ja nie miałam krwawień a ból był tylko raz na dobę przed owu a potem nigdy owu nie czułam. W cyklu w którym zaszłam to coś mnie tkneło 14dc żeby zaciągnąć M do wyrka bo dziwnie mi ślisko było więc zbadałam sobie szyjkę a tam mega śluz. I nawet nie robiłam sobie najmniejszych nadzieii ale uparłam się ze musze w tym dniu bo cuda się zdarzaja i chce mieć pewność że próbowałam wszystkiego. A najlepsze że miesiąc wczesniem czytałam mężowi horoskop i bylo napisane że ma się spodziewać pierścionka zareczynowego lub potomka. Pierścionek odpada więc śmailiśmy się że splodzi syna i faktycznie tak się stało :D Horoskopy traktuję z przymruzeniem oka ale horoskop z gazety ,,Bella'' niemal zawsze mi się sprawdza. Nie kupuje juz tej gazety ale gdy widzę ją na półce w kiosku/sklepie to czytam horoskop z usmiechem na twarzy :) Ale zboczyłam z tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej z takim wysokim pasem materiału , szybko spodni nie zniszczysz, a krótki pas do pepka moze uciskac mimo przesuwania dziurek w gumce jpozniej znajde link w allegro do swoich to wstawie... pa-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoruś hahaha. Dobre! Kojarzy się z zorro :D Ja mam nick Zora bo wszystko inne było zajete a kiedys sie gdzies tam chcialam zarejestrować i nie mogłam. A w tv leciał chyba serial czy coś i tam była Zora więc wpisałam i tak już zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z tymi spodniami to chyba najlepszy pomysł, tylko czy ja znajde takie dobre i odpowiednie :( nie mam w tej materii żadnego doświadczenia. Właśnie zmierzyłam sobie temperature, bo od wczoraj wydaje mi się gorąca i jest 36, 7 wiec chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą nie myślałąm że tak szybko będe szukała ubrań dla kobiet w ciąży, mam teraz 9 tydz i 3 dzień według ostatniego usg, a wy kiedy zaczełyście szukac innych ubrań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii bo tu duże znaczenie może mieć pora. Jak ja między I a II trymestrem była w lato to w leginsach śmigałam - a teraz Ty już nie pośmigasz.....to samo w spódniczki - żadna Cię tak teraz nie ogrzeje przyrodzenia jak spodnie. Każda rosła z nas inaczej - jedne miały brzusio malutkie inne szersze a jeszcze inne szpiczaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 5mies zaczełam brać sie za ciuszki. Teraz mam jedne jeansy te co na zdjeciu kupione i w nich smigam, no i legginsy. Nie wiem czy bede jeszcze jakies kupowac, bo co ja pozniej z tym zrobie. A z bluzek lepiej kupuj tuniki, bo pozniej Ci sie przydadza nawet jak brzuszka nie bedzie wystarczy paseczek i juz. A ze spodniami za bardzo nic nie zrobisz. Ja mam nadzieje, ze wytrzymam w tym co mam ze spodni, choc watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×