Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Wanda żebyś wiedziała praktycznie w ciągu cyklu mam tylko tydzień spokoju a tak używa z całym kontenerem podpasek. W łazience, aż wysypują się z szafki. Najgorsze, że zamiast lepiej jest coraz gorzej. Boję się, że coś jest nie tak. Tak czerwono to jeszcze nie miała, zdarzało się na dwa góra trzy dni przed @ że z brązu przechodziło w czerwień ale nie przez tydzień a @ nadal nie widać. Chyba jednak pójdę do gina może jakiś mnie przyjmie w tej przychodni jeśli nie będzie chciał ten mój. Najwyżej wyśle mnie do psychiatry albo ochrzani, że jestem panikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, od wtorku czułam jakieś motylki, łaskotanie i jakby ktos mi od środka pukał w brzucho. A wczoraj poczulam dokladnie 5 kopniakow pod rząd (z małymi przerwami). Były tak wyraźne i na pewno bardzo się różnia od pracy jelit. Zwłaszcza jeden kopniak był nawet mocny bo aż podskoczyłam na fotelu - jak pisałam, to nie boli ale to takie zaskoczenie i śmieszne uczucie :) Dzis poczulam tylko 2 razy. Na stojąco cisza ale w pozycji siedzącej czuję wyraznie :) Pierwsze ruchy pojawiaja się od 16tc do końca 20, z tym że 16tc jest zerezerwowany dla kobiet które już byly w ciąży. Ja mam dziś 18tc i 4dni więc to raczej normalne że juz czuje. Niektore z nas jeszcze wczesniej czuły :) Ale mam znajoma na forum kwietniowek która kończy 20tc a dopiero zaczyna odczuwać te motylki a nie kopniaki.. netta, współczuję :( Nie wiem co Ci doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta niestety nie poradzę, bo oprócz plamień w ciąży, nigdy ich przed @ nie miałam. Zora ja mam dziś 17t 3d, czekam z niecierpliwością choćby na te motylki :-) tylko,że ja mam utyty brzuchal, to pewnie prędko nie poczuję :-( Swędziawka piersi mnie bierze, wyskoczyło mi kilka takich swędzących kropeczek ( na krosty to raczej nie wygląda ), na jednej piersi chyba wychodzą rozstępy, takie czerwone, ale nie linie i znacznie cieplejsza ta pierś jest od drugiej :-( ładnie to nie wygląda, chyba je pokażę na wizycie w środę :-) A i smaruję je kremem przeciwko rozstępom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, co do częstotliwości stosunków, to każdy co innego zaleca...mi np.ginka po pregnylu, zalecała współżyć chyba po upływie 36 godzin ( nie jestem pewna czy nie 24 ) wieczór+ następny dzień rano i wieczór. Dodam, że w obie ciąże zaszłam w cyklach kiedy udało mi się też to rano ( z uwagi na pracę męża, ciężko z tym było ). Grunt to jak najbardziej się wstrzelić w owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamiętajcie date pierwszych ruchów - potem gin o to zapyta u naas wyszło 4mies2dni od ostatniego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to mi jeszcze 10 dni do tego terminu zostało :-) Nasprzątałam się trochę i ogólnie narobiłam...aż mnie plecy bolą...znajomi przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja też cos ostatnio mam na piersiach. Niby to potóweczki, niby czerwona plama. Sama nie wiem. W ogole mi skora płata teraz figle. Asia, pamiętam datę. Każdy mi mówi na okrągło ;) Nie zapomnę bo dzis siocha kończy 18 lat i bedę pamiętała że to było dzień wczesniej. O własnie mały podkopuje :) Chyba Cie lubie ;) Karolina, co ja Ci bedę pisać -JEST PIĘKNA!! I nawet Ci powiem że nie wyglada na tym zdjęciu jak noworodek tylko ciut ,,starzej'' :) A wiecie może, kiedy u dziecka widoczny jest faktyczny kolor oczów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcie kuzynce to to samo mi napisała:D A taka drobniutka się urodziła:) Uciekam odezwę się w poniedziałek jak w domku się zorganizujemy :) Trzymajcie się buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...bo to konkurent dla Mikołaja Lovekrove rośnie...ale jak Księżniczka będzie wybredna jak jej mamusia, to ciężki ich żywot będzie :) (zawsze odstraszałam facetów swoją konkretnością, stanowczością i niezależńością...ale jeden sie zaparł i dałam sie namówic na śłub ) ...to nie poszalejesz z siostrą na 18 :/ co do swędziawek, jeśli nie swędzą notorycznie łydki i ramiona, to jest normalna swędziawka..może skóra rośnie, może za duzo jajek/mleka...może cos czym sie smarujecie...albo nadmiar witamin-mi takie krosty wychodzą na ramionach, tak bardziej z tyłu i jakby skórka z nich schodzi...no i wtedy lekko swęzi jakby skóra była sucha....może faktycznie odstawcie witaminy na 3-4dni? Karolina ucałuj Marysię od nas :* jest podobna do Ciebie :) tak mi sie zdaje:) Tatuś śpi pod łózeczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dziś przez te plamienia i inne ciapanie strasznego doła :( Jak tak dalej pójdzie o chyba zacznę chodzić do psychiatry albo psychologa zamiast do ginekologa. Pomału zaczynam z tym wszystkim nie wyrabiać.Tyle badań, biorę leki a zamiast być lepiej jest tylko gorzej. Lekarze tylko rozkładają ręce. Teraz niby PCO. Mam tego wszystkiego pomału dość. Zaczyna mi po prostu pomału psychika siadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no niestety nie było/nie ma mnie na tej 18-nastce. Ale siocha wyrozumiała :) Dostała banknocik z wyprzedzeniem i życzenia przez tel. Netta, czytałam że przy pcos mogą być plamienia choć ja ich nie miałam. Jesli to faktycznie pco lub pcos to szkoda czasu na Bromki itd, i czas na stymulacje owu. Nie można czekać bo szkoda czasu i Twoich cierpień.. Wymuś u gina clo lub zasięgnij porady innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam do was zajrzeć:) Małą mi niedawno zabrali.Dokarmiają Ją jeszcze butelką pytałam czy w domu też będę musiała ją dokarmiać to powiedzieli,że nie zapytałąm czemu wtedy ją tutaj dokarmiają to powiedzieli,że wszystkie dzieci tak dokarmiają?Dziwi mnie to.... Jeśli Marysieńka będzie tak jak dzisiaj to jutro wychodzimy do domciu:) Troszkę się boję,bo niektóre dzieci tak straszliwie tu płaczą a mała póki co jest grzeczna boję się,że to ulegnie zmiany jak do domu wrócimy...:( Dzisiaj teściowa Nas odwiedziła i do mnie z tekstem ze moze na jakis czas sie przeprowadzi do nas!mi az szczena opadła!!!W ŻYCIU!!! Zobaczymy jak to będzie,ale już w ostateczności wezmę moja mamę na kilka dni:) Kąpiel mamy za sobą strach i jeszcze raz strach,ale M sobie dawał rade i on będzie w tych sprawach PÓKI CO osoba dominującą:) Asia M by najchętniej obok mnie się położył i z nami był cały czas. Wczoraj wieczorem troszkę wypili i dziś się tak tłumaczył:D Sorki,że tyle napisałam ale musiałam się z Wami tym podzielić hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka zrobie tak jak gin kaze trudno moze uda sie a jak nie to jest nastepny cykl co ja na to poradze a tak chcialabym sie zapytac czy mozna sie kochac 2 razy albo 3 razy jednej nocy i nie wiem czy w dzien bede mogla nie chcialabym zapeszac we wtorek ide go gina sprawdzic czy byla owulka ale mialam dzis takie sluz taki lepiacy nieiwem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zora za radę. Jak nie dostane @ do poniedziałku to idę do gina i będę mu miauczeć, może mnie nie wywali. Na razie mam takiego doła, że chodzę i cały dzień wyje. M mnie zostawił samą, bo poszedł z kolegą pić. Na dodatek popłakałam się mamie do telefonu. Mam dość tego wszystkiego. Najchętniej gdzieś bym się zaszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina...najważniejsze,że pępkowe ma już za sobą i odbył je kiedy Wy jesteście w szpitalu...a w pracy juz po czy przed pepkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mów.....umówili się na poniedziałek ,bo wtorek mają wolny także jedno pępkowe będę już w domu...:)Hehe Do godz będę do Niego wydzwaniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mów.....umówili się na poniedziałek ,bo wtorek mają wolny także jedno pępkowe będę już w domu...:)Hehe Do godz będę do Niego wydzwaniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pępkowe z pracy??
Co to za zwyczaj z pępkowym z obcymi ludzmi z pracy?! Ja się na takie głupoty nie zgodziłam, a nawet mu to do głowy nie przyszło, a raczej tylko ludziom z pracy, każda okazja na spotkanie i wypici jest dobra.. zwłaszcza dla kawalerów i starych panien, którzy nie miają pojęcia co czeka go po powrocie do domu, i powinien być trzeżwy przez najbliższe miesiące, np. wstawanie w nocy co godzine do dziecka, nigdy nic nie wiadomo, co moze w nocy się wydarzyć, czy do szpitala nie trzeba bedzie z dzieckiem jechać itp. Dla nie to głupota, co innego wypić z rodziną w czasie kiedy żona jest jeszcze z dzieckiem w szpitalu, a i tak ma mało czasu bo zaledwie kilka dni,żeby wszystko domu dopieścic przed przyjazdem żony i dzidziusia. A i przydłoby się jakby tego dnia ugotował rosół na indyczku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlanie a piwko z kolegami to jest różnica ...pamiętaj-im krótsza smycz, tym większa chęć ucieczki z niej...daj troszke luzu swojemu mężczyźnie, nie bądź taką despotką :D ...chyba ,że nie masz zufania do niego, a on daje Ci powody , byś go tak ograniczała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczka :) ...ale się dziś wyspałam :) tylko 2 wizyty w wc :) i kima od 23 do 7 :) dziś mogę góry przenosić ! ...a tak na serio to planuje zakładki na 10 metrowej firanie zrobic na stałe - mążfiranę zdejmie, zrobię zakładki , bo nie jest na taśmie, wrzucimy do pralki, wypierze sie i zawiesi :) okna juz mam umyte :) wczoraj byla akcja okna:) potem chyba przejrzę bombki, bo nie wszystkie mają sznureczki, a ja lubie gdy są równe,a M tego nie lubi robic...a potem nie będęmiala czasu na takie zabawy :) udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia patrzę przygotowania świateczne wrza :-). A jak myślicie kiedy powinnam się rozglądać za wszystkim. Ja myślę o styczniu, choć teraz mam ochotke kupić pościel fajna :-) ale sie poztrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ostatnio kiepski czas jeśli mi wolno pomarudzić Czuje się tylko ciężarna- muszę chyba zrobić coś tylko dla przyjemności. MAło, że zaskakuje mnie moje ciało, które w większości wypadków odmawia mi posłuszeństwa- (nie wiedziałam że bede potrzebowała pomocy nawet przy myciu włosów) to jeszcze moje reakcje są zupełnie nieprzewidywalne, choć z dużym prawdopodobieństwem można stawiać na łzy No z tym pępkowym to czasem się zgadzam, że ludzie przesadzają Chodzi właśnie o obcych tak na codzień ludzi, którzy chcą się napić U nas jest taki głupi zwyczaj stawiania na syna, chociaż na córkę też można i picia z tej okazji na umór... Ale piwko to sama bym chętnie wypiła, o ogromnej ochocie na papierosa nie wspominając Karolina pokazałam zdjęcie Marysi mojemu M i mówi "ale śliczne, przecież noworodki są brzydkie" Zora prawidłowy kolor oczu około szóstego miesiąca Noworodek ma oczy najczęsciej barwy stalowej(ciemniejszej lub jaśniejszej) Jeśli jednak urodzi się z czarnymi oczkami można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nie zrobią się niebieskie Tak czytałam choć dla mnie barwa oczu stanowi trudną zagadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, ja też coraz częściej myślę o zakupach dla dzidzi. I też myślę że po Nowym Roku. Ale Ci powiem że już mnie korci by po trochy kupować śpioszki itp. A w ogóle to ile takich śpioszków nalezy kupić? Wiem że noworodek szybko rośnie ale też nie chciałabym mieć czegoś za mało. Proszę o podpowiedz bo żem zielona. W głowie się kręci od tych śpioszków, kaftaników, rożków ..ach, na bank czegos nie kupię bo mi umknie :( To teraz monia_aa, a potem Ty Asiu czy moniaaa123? Muszę znalezc tabelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wanda. Ja mam brązowe oczy a M jasno niebieskie więc jakby syn miał oka za mną to szybciej je ,,dojrzymy'' :P Ciekawi mnie własnie ten kolor oczu, bo ja jako jedyna mam oczy po ojcu więc może u nas tak jest że dziedziczy się po płci przeciwnej. Oczywiście głupoty pisze, wiem. :D Dziś mam głupawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........6... ...........9-11.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie................... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×