Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

to prawda fajnie by było tak w leginsach a nie spodnie ciężkie :) no mi ten dolny brzuszek się powiekszył, ja widze a M raz mówi ze jest a raz że nie, bo chciałby aby już był wiekszy :) noi piersi mi urosły, musisałam kupic wiekszy stanik, a tak chyba bez zmian, choc nie wiem, nie oglądam sie, mam suchą skóre i nawet nie chce mi sie posmarowac sie balsamem, nic mi sie nie chce, wcześniej pracowałam po 12 godzin i jeszcze studia potem podyplomówki a teraz siedze przez pół dnia w piżamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka no to teraz mnie załamałaś w 5 miesiacu ? tzn chyba znaczy ze dużżżżoo przytyje jak mi teraz guzik przeszkadza i mysle o spodniachciążowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii - ne koniecznie dużo przytyjesz. Mi brzuchol rósł szybko a teraz stoi w miejscu - 102cm i ani cm dalej - tak od ok 1 miesiąca - po prostu miałam słabe mięśnie brzucha i dlatego mnie szybciej wypchało. Dzidzia rośnie więc brzusio taki ma charakter i tyle :))). Nie porównuj się bo każda tu jest inna :) - wyjątkowa na swój sposób :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam słabe mieśnie brzucha, nie miałam czasu cwiczyc, a nożyc czy jak to się nazywa nigdy nie mogłam zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85KALA85
HEJ...M spi to wlazłam, wzięłam na wizyte dla porównania usg połówkowe 1 córci i komp wyliczył że jedna i druga to 19 tydzień 4 dzień 1 córcia ważyła 299g a Ta mała waży 288g więc powiedział że nie ma dużej różnicy,jestem spokojna bo mała wali mnie równo w brzusiu i napewno taka mała aż nie jest. A tak wogóle strasznie bolą mnie pośladki, nie moge siedzieć, nie mam pojecia od czego;/;/ krocze czasem tez ale to norma. Zorka możemy zostać teściowymi jeśli chcesz;p;p;p A co do farbowania kobietki to mi tydzien temu fryzjerka powiedziała ze te wymysły ze nie wolno to nasza wyobraźnia i wymysły starszych babek, ze teraz farby nie są takie groźne.. Bo Kala już niejest blondiiii tylko sinokoperkowy BRĄZ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, bo ja przeważnie chodziłam w legginsach moze temu Ci sie tak wydaje, ze w takim mies zaczełam nosić jeansy ale mam jedna pare tylko. Lepiej kupić ocieplane legginsy rozciagane, bo spodnie jakby nie bylo 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85KALA85
Jaka różowa Królewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, u mnie wszystko dobrze :) nic mi nie dolega poza okropną zgagą i lekkim bólem piersi :) fajnie by było jakby tak do końca było :) jeszcze nie miałam żadnych mdłości :) skoro była mowa o snach, to mi się kilka nocy temu śniło, że urodziłam chłopca w stodole!!! i on potem taki malutki leżał na sianku :) śmieszne to było trochę :) i też był taki bardzo maleńki, ale nie mam pojęcia który to był tydzień :) ech, niektóre sny to są zadziwiające :) Karolinka, powtórzę się po raz kolejny i pewnie nie ostatni :P śliczna i słodziutka jest ta Twoja Królewna :) nam też się marzy pierwsza córeczka, ale co by nie było i tak będzie super :) lecę na pogaduchy do koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/anatomiczne-spodnie-ciazowe-jeans-oasi-xxxl-46-i1952546774.html http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-xs-5xl-przecena-rozm-m-i1927051994.html ja mam takie spodnie-kupilam rozmiar wieksze zaczełam nosic w 12 tyg a w 16 byly dobre w biodrach...nie jestem pewna czy 1 spodnie starcza na ciaze, bo latem to nie za duzo w nich chodzilam i nie sa zniszczone, zreszta duzo wogole nie chodzilam ...tez roznie sie niszczy rzeczy, niektorzy momentalnie przecieraja, inni wolniej jakosc materialu-miekka bawełna, mieksze niz dżins, ale nie trzeba ich prasowac najbardziej zalezało mi na wysokim pasie - po domu mam z niewysokim i mi zawsze zjeżdżały, a gumy nie napne niewiadomo jak bardzo odradzam takie, które mają pasek lub twarde/sztywne szycie miedzy materialem spodniowym a tym na pasie - mam takie 3/4 i są tragiczne, to szycie cisnęło mnie juz w 4 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też kupiłam,ale w aptece jakoś używanego nie chciałam.... a co do tych ochraniaczy do łóżeczka są super!!! I warto je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja używanego laktatora bym nie chciała (szczególnie po moich przejściach). Mam taki: http://allegro.pl/avent-laktator-reczny-via-gratis-kosmetyczka-i1928519030.html Tylko ja miałam bez tej kosmetyczki z prezentami. Jestem bardzo zadowolna (dałam 80 zł za nowy). Mam jeszcze elektr. Medela Mini, ale warczy jak kosiarko-dojarka i bardzo ciągnie (auuu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze śpi,ale pewnie już nie długo. Ach,bo zawracam nie potrzebnie głowę moimi problemami i w ogóle .... Będę Was czytać całyyy czas (jeśli Maryśka mi na to pozwoli). Buziaki Papa:***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Twoje problemy moimi (naszymi) roblemami :) Każda tu o swoich bolączkach pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porządeczku :-) Wyniki krwi i moczu w normie, z dzidziolem też ok :-) Rozmiar główki co do dnia wg om ( czyli 16t6d ), tylko nóżki dłuższe ( ok.18t5d ), ale mówiła, że czasem tak bywa. Szyjka zamknięta, wysoko, macica prawidłowej wielkości. Mam mały stan zapalny ( jakieś drożdżaki ), dostałam receptę na nystatynę ( nie wiem czy tak się pisze :-). Kolejna wizyta 21 grudnia, a 15 grudnia usg i sprawdzanie serduszka. Uspokoiłam się trochę :-) Ach, bym zapomniała, między nóżkami była pępowina i znowu raczej chłopczyk, ale nie na 100% :-) Inna ginka już w 12 tygodniu też mówiła,że raczej chłopczyk, więc może tak zostanie...byle zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti może chłopaczek...ale taknapisałaś odłuuugich nogach,to pomyslałam,ze może małąmodelka bedzie :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nóżki to mój M ma zgrabne, długie, to może synuś po nim odziedziczy...albo córcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×