Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

po wizycie na pewno dam znać co wyszło... chyba, że gin wyśle mnie do szpitala, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja myłam całą ciążę buzię żelem Loreal Pure Zone i teraz patrzę, że ma kwas salicylowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Justysia-czekamy na wiesci i mocno trzymamy kciuki -trzymajcie sie ❤️ a my byłyśmy zaprzyjaźnić sie z położną, która przyjdzie po porodzie...zaśmiałą się,ze nazwisko jej nie pasuje do mnie, ale widzi obrączkę,więc to pewnie stąd na usg w szpitalu mowili mi 3170-3500 (wagę) a ona pomacała i mowi,ze na jej oko 3500 lekko będzie teraz idziemy spac, bo szwendam sie od 4.30.o 6 zawiozł mnie moj do przychodni,bo bym sie nie doturlała...ale do domu zrobiłam sobie spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a chciałam Ci bardzo podziękować, bo mimo swoich klopotów zwróciłas uwagę na moje kapiące sutki:) M mi właśnie napisał z pracy, że po wczorajszej nocy to on czuję, że nie donoszę Adriana mama tez mi to mówiła wieczorem, nie ma jak to schiza Lovekrove oczywiście, że odstawie ten żel, ale jak widać ważne dla mnie usłyszeć że ktoś też tak miał i jest wszystko oky:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Justysiu, będzie dobrze (ja też w ciąży miałam raz silne krwawienie, byłam wtedy w pracy i aż zachlapało podłogę w łazience, zwolniłam się z pracy i pojechałam do lekarza, na szczęście wszystko było w porządku), trzymaj się a ja trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści! Mnie niestety dalej męczą mdłości, mam je głównie wieczorem a w dzień doskwiera mi brak apetytu, jak coś zjem to strasznie mi to ciężko na żołądku siada, mam nadzieje, że niebawem to się skończy, tęsknię za apetytem :) W moczu mi wyszła niewielka ilość ketonów, mam nadzieję, że to dlatego iż za mało piję (staram się to już zmienić, boję się tylko, że skoro tak często biegam do toalety to co to będzie jak zacznę jeszcze więcej pić ;) ) a nie początki cukrzycy ciążowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...kłopoty za duzo powiedziane:) schizy totalne ja bym to tak nazwała :D...ale dzis polozna mowi mi to samo co mi w szpitalu mowili-lepiej dmuchac na zimne:) ale musze powiedziec,ze bylo bardzo solidnie na oddziale-codziennie 2xktg,1 xusg, przeplywy krwi przez mozg, serce i pepowine, sprawdzenie pępowiny (pętle, okręcenia, supły, długosc) poziom i kolor wod, badanie zwykle ginekologiczne...jak sie unormowało, to mowie do lekarza-spanikowałam? a on na to-a chciałby pani cos przegapic? traktują tam całkiem serio każde niepokoje Araguaia-świetnie,ze nie masz cukrzycy...a jak bedziesz duzo pila to ketonównie bedzie...przy dobrym piciu ja wstawalam 4 -5 razy w nocy, a w dzien to nie wiem...nie wiem czy przepisali Ci paski keto-diastic.na recepte kosztuja 3-4 zł,a bez 16-17 zł za 50sztuk. idziesz rano, zanurzasz pasek w moczu i porównujesz kolorek z kolorkiem wzorcowym i wiesz ile masz ketonow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pryszcze polecam babcine sposoby - pojedyncze dziady posmarowac surowym białkiem kurzym...albo całą buzie papką z drozdzy i mleka (wody) -po drozdzach buziaczek jest milutki w dotyku ...tylko te drozdze, jak drozdze-maja swoj zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sierota nie napisała....białko zastygnie i wtedy zmyc, a drozdze jak wyschna, zdrapac i umyc, albo od razu umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, tak jak pisałam ja myłam (nieświadomie) żelem z kw. salicylowym i wszystko jest OK. Bartek żadnych wad z tego powodu nie ma. Ni emartw się. Jeśli u Ciebie to tylko jednorazowe umycie to tym bardziej powinnaś być spokojna :) Adrianowi na pewno nie zaszkodziło :) Mnie nie kapało z piersi w ciąży, aż martwiłam się czy pokarm będę miała. Ale to nie jest widać wyznacznikiem, bo teraz ściągam około 1300-1500 ml na dobę :D JAk Milka ;) Dziewczyny tylko od razu przystawiajcie MAleństwa po porodzie a jak nie będziecie mogły karmić piersią (nie zakładam u Was takich opcji) to ściągajcie mleko, żeby do zastoju i zapaleń nie doszło... Jak ja sobie to przypomnę... brrr... :o Asia, to Julka jak na dziewczynkę duża będzie :D Nam wczoraj pan dr na USG powiedział: "Bartuś, widzę, ze Ty sobie poważnie wziąłeś prognozy pogody do siebie". Odpowiedziałam, ze nie rozumiem. No to z powalającym uśmiechem na ustach powiedział "No bo zima ma być sroga a Bartek pięknie zapasy na zimę gromadzi" :D Chodziło o tłuszczyk :D Od wczoraj mówię do niego "Moja foczka" ;) A przed nami był inny chłopczyk - 3 tyg. starszy i..dużo mniejszy (niższy, szczuplutki) - jego mama stwierdziła, że Bartuś pewnie na modyfikowanym. Zdziwiła się jak usłyszała, ze nie :) Wanda, wózek wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, no bedzie:) ja mialam 3,8 a moj 4,07....do tego jestem lekko słodka świetnie,ze Bartuś rosnie -Mama dba o dietę to i dziecko wzorcowo nabiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mali się nie urodziliście :) Julka dziedziczy :) Ja miałam tylko 1800 g (wcześniak z 7 miesiąca) a mój M coś koło 3300-3400 g. No ale teraz M chłop jak dąb - szczupły, ale 195 cm, więc pewnie Bartek do niego się wrodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja cierpliwie czekam na termin @...to jeszcze 11 dni:)aha ale jedna rzecz wydaje mi się dziwna...otóż śluz niby biały jak po owu ale..rozciągliwy i szklisty..ciekawe czemu taki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka ja tez niecierpliwie czekam do okresu zeby go nie bylo jescze z dzisiejszym dniem za 5 dni powinien byc narazie nic mi nie jest nie boli mnie brzuch tylko czesto kluje mnie w lewej strony brzucha tam gdzie byla owulka a tak narazie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku:) Zora ja jak miałam problemy z zatokami to mi pomagała tzw parówka, głowa przykryta ręcznikiem i wącham miętę, potem 1 dzień siedzenia w domu i przechodzi. Zanim byłam w ciąży wizyta w solarium 5 minut i wszystko elegancko wysuszone, teraz nam tego nie wolno. Dzisiaj mam spadek formy, chodzę śpiąca, a w ciągu nocy to w ogóle była masakra, kręcenie się i patrzenie na ścianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Monisia, trzymamy kciuki żeby ta zmiana śluzu to było "TO" :) Ja pamiętam, że po owulacji nadal miałam taki śluz jak płodny. Asia, aż strach pomyśleć jakie urodzą się jego dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście to nie on będzie rodził :). Monia - aj tez z tym śluzem pop zajściu tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może wie czy między 11,00 a 12,00 radio z Torunia ma przerwę w nadawaniu??? Wchodzę do sklepu a tam czosnkiem i naftaliną zionie - wiedziałem, że nie mam szans - miliony moherów i ja sama :). No nic ale zdobyłam com chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia wózek nie wybrany Taki jakbym chciała to kosztuje około 3 tys, nie stac mnie na to M powiedział że uzywanego nie chce więc pewnie stanie na tym grander tutek http://www.tutek.pl/menu,63,Grander_Red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Ja denerwuje się przed dzisiejszą wizytą. Mam nadzieje, że nic złego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×