Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Szczęśliwego Nowego Roku :* Wzniose dziś za nas wszystkie toast truskawkowym picolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego Roku Dziewczyny :) Zora my tez swietujemy z truskawkowym PICOLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się z Wami w 2012r :-) Wanda co tak mnie "wieloryba" wyróżniłaś :-)?? Mmmmm masaż?? Ciekawo jaki :-p A ja mało nie padłam już ok.11,ale głupio tak w gościach. Zrobiło mi sie nie wygodnie na kanapie gniotłam swego M, ale mało tego jaki ja miałam MARATON w brzuszku :-D. No pierwszy raz tak non stop szpilka po calym brzuchu. Ma szczescie, ze jest jeszcze w brzuszku :-). Może tak po winie szalało, bo ciut ciut wypiłam dla towarzystwa po łyczku. Na nastepnego sylwka będzie nas wiecej :-), bo mojego M siorka tez w ciaży i moja, no pociagnełam jako najmłodsza a co :-). I czekam na testy pozytywne prezenty :-* od Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Aguska, co tam zobaczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty jeszcze w dwupaku :-)?? Aj widzisz jak dobrze w brzuszku dla dzidzki, cieplutko mamuska karmi dobrze to i po co ma sie pokazywac :-). Zobaczyłam na stronie nk ta dziewczyna co jak leżałam w szpitalu i miala juz termin. Chyba pisałam jak jej mowili na usg o plci. Powtorze w szpitalu dz 2 razy prywatnie u 2 innych lekarzy u jednego dz u 2 chlopiec znow usg w szpitalu lekarz twierdzi ze dz, ze siusiaka nie widzi. Nie zgadniecie co ur!!!!!!!!!!!!!! Wyobraźcie jeden lekarz mial racje. Urodził sie chłopiec. Dlatego dlugo zwlekałam z napisaniem w tabelce płci,bo nie ma pewności u nas ehhh Koleżanka mówiła, ze jej znajoma robila usg u tego samego lekarza. I mówi, ze 100% dziewczynka, pozniej kiedys tam na nast usg, ze 100% chłopiec a ci patrza sie na niego a on> a oni, ze tak, ze 100% dziewczynka. Napisałam do M, bo w pracy :-/ , ze lepiej bedzie jak nie bedziemy sie nastawiac na płeć :-(. A ja już nazywałam po imieniu, a jak to pomyłka?? Najlepiej bede mówić ty szalony szkrabie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pobudka śpiochy :) Przez ta pogodę za oknem nic mi się nie chce. Szaro, buro i sennie. Najgorzej, że trzeba siedzieć w pracy :( Zastanawiam się nad moim wykresem na enpr.pl Wygląda on jak Karpaty :( połamaniec totalny :( Nie wiem nawet kiedy powinnam zaznaczyć granicę wyższych temperatur, bo cały czas skacze ta temperatura. Do tego doszedł od wczoraj ból piersi, nie licząc tego, że przypominają one teraz dwa kamienia takie są twarde. Pewnie prolaktyna skoczyła :( dobrze, że chociaż na razie nie mam nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie temp. mam 36,4 po owu. temperatura skoczyła do 37,3 przed wczoraj spadła do 37,2 dzisiaj 37,2 jutro termin okresu ale dzisiaj test pokazał mi kreseczkę nie jest jeszcze intensywna , powiedzcie mi czy to znaczy że @ przyjdzie? czy jest to za mały spadek? martwię się bo chciałabym żeby tym razem było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Aguśka, grunt żeby było zdrowe:) Ja na jednym usg miałam powiedziane ch a na drugim dz i teraz jak będzie trzecie usg albo potwierdzi dz albo znowu będzie zmiana planów. Pogoda taka, że cały dzień najlepiej leżeć w łóżku:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka witam wszystkich w nowym roku i wszystkiego dobrego lzejszego porodu wszytskim a pozostalaym zajscia jak najszybciej wracajac do moich spraw mialam czoraj dostac @ i nici jestem zalamana psychicznie nie lubie jak mi sie spoznia mialam wszystko zaplanowane kiedy co i jak zaczne brac clo a tu nic gorzej bedzie w cyklu kiedy mam isc do lekarza a tak bylo fajnie pryszcze mi wyszly myslalam ze przyjdzie a tu nic w ciazy nie jestem bo nie mialam pechezykow w zeszlym miesiacu a @ mi sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik2012 wydaje mi się, że spadek temperatury na @ byłby większy. Jeśli na teście wyszła Ci druga krecha to GRATULUJE pięknego prezentu na Nowy Rok :) nie liczy się bowiem jej intensywność, ale fakt, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tak się boję :( że aż za mało się cieszę :( od 2 dni o 1 c spadek , choć moja dr. mówiła ze mam nie patrzeć na temp. bo są tak różne , może ona po prostu się nie zna na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik2012 :)trzymam kciuki zeby @ nie przyszła do Ciebie:)u mnie dzis 23 dc.a piersi i brzuch bolą dośc mocno od jakis 2-3 dni..ale wiem że to moja psychika dużo robi:(także czekam na @ :)i staranka od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka:)dzięki:)mam nadzieję:)nigdy mnie brzuch tak wcześnie nie bolał...ale będzie co ma być:)postanowiłam sobie ze od tego roku nie będe sie użalać nad sobą po każdym nie udanym cyklu:)nie będe oglądać się wstecz:)trzeba patrzeć w przód i mnieć nadzieje na lepsze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia popieram twoje podejście. Sama też staram się tak myśleć. Jednak jak pojawiają się u mnie wredne plamienia to niestety samopoczucie idzie gwałtownie w dół :( Trzymam kciuki, żeby jednak u Ciebie nie pojawiła się @. Zresztą jak patrzę na nasza tabelkę, to jak tak dalej pójdzie to zostanę chyba sama wśród staraczek. Ostatnio doszłam do wniosku, że poobserwuje się przez jakieś 2-3 miesiące. Jak dalej będą moje wrednoty to robię sobie przerwę 3 miesięcy z tabletkami anty. Może one w końcu coś na nie poradzą. Zresztą gorzej mi namieszać już nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta ja też tak mam że jak już sie zaczynaja plamienia przed @ to łapie dołek:(ale jak już @ się rozkręca to nastawiam się pozytywnie na kolejne starania:)a twoje testy owu to widze tak jak u mnie...14 dc chyba był pozytywny..więc gdzieś tak miałam owu skoro temp wzrosła:)i u Ciebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owu mam z allegro i mam wrażenie, że ich jakość nie jest najlepsza :/ Na tych z apteki wiedziałam kiedy wychodził pozytywny, a tu nie jestem pewna. Zresztą owu mogla być i wcześniej. Na razie zastanawia mnie różowy śluz i trochę krwi z wczoraj. Mam nadzieję, że nie jest to początek wrednot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dziewczynki w tym nowym roczku :)) dużo zdrowia dla waszych pociech tych na świecie i tych pod serduchem :) a dla staraczek dwóch kreseczek :) Kupiłam rano gazete i czytam o podwyżkach żywność i wszystko pójdzie w góre a na dodatek ubranka dla dzieci o 15 % w góre nie dość że wszystko i tak takie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z apteki ale pierwszy raz kupiłam paskowe....a tak to zawsze uzywałam płytkowych..ale raczej był pozytywny...chociaz ta kreska testowa była troche jaśniejsza...ale u mnie skok był 2 dni wcześniej..więc w tym cyklu sie całkowicie pogubiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka0503 :)dla Ciebie również wszystkiego naj naj:)no niestety wszystko idzie w góre:(szkoda tylko że nasze zrobki stoją w miejscu:(mnie się na dniach kończy umowa..więc mam nadzieje ze znową coś dołożą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja zawsze miałam tylko paskowe. Te z apteki były bardziej wyraźne. U mnie w tym cyklu nie czuje prawie wcale jajników, a w zeszłym chciałam chodzić po ścianach tak dały mi popalić. Więc nie wiem czy owu była w ogóle :( Zresztą z obserwacji cyklu śluzu i szyjki wynika, że owu powinna być znacznie wcześniej niż zwykle więc jestem lekko skołowana. Temperatura zaś skacze mi jak szalona, a wykres wygląda jak Karpaty. Pozostaje mi czekać tylko na rozwój sytuacji. Twój Monia przynajmniej wygląda normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój nawet w miare:)ale ciężko mi z niego wywnioskować kiedy była owu..a u Ciebie to przynajmniej przed skokiem był spadek:)u Ciebie stawiałabym na owu między 12 a 15 dc skoro test owu był pozytyw w 12 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta - ciężko coś powiedzieć nt Twojego wykresu- rzeczywiście góry i doliny. Mierz dalej może pod koniec cyklu się ustabilizuje. Pamiętam, ze miałaś badany progesteron i prolaktyne - ale czy ty go badałaś w trakcie brania tabletek? matik - w moim szczęśliwym cyklu tempka w porze @ też spadała - widziałam do na wielu szczęśliwych wykresach. Jednak starałabym się na Twoim miejscu potwierdzić ciążę beta hcg a jak nie masz możliwości to jeszcze jednym testem innej firmy. Jeżeli to ciąża to przyglądaj się śluzowi - jak będzie chodź odrobina krwi lub brązowych plamień pędź do gina. Spadek tempki to spadek progesteronu - może też sugerować problemy z utrzymaniem ciąży - wtedy luteinka. Monia - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matik na temp. to jak pisałam się nie znam. ALe czytałam że czasem jest niewielki spadek możliwy w terminie @ newet w ciązy Zresztą maja temp. chyba spadała na chwile przed @ Intensywność kreski nie ma znaczenia- moja była naprawde blada- mam ten test na pamiatkę- dopiero na drugim teście po dwóch dniach nabrała koloru Też bałam się cieszyć... pewnie jak większość bardzo pragnących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ostatnie badania hormonów miałam w czasie brania leków. Możliwe, że miały one na nie wpływ. Cóż pozostaje dalej obserwować i czekać na rozwój sytuacji. Oby tylko nie było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kreseczki na testach tez są blade ale widoczne z daleka robiłam 3 testy każdy innej firmy i wszystkie pozytywne dziś po południu umówię się na wizytę do gina owulacje miałam mniej więcej 15 grudnia chce się umówić na przyszły wtorek do pani doktor i jak myślicie będzie już tam coś widać?? Monisia trzymam kciuki chce mieć kogoś do pary :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne :P po za brakiem okresu :) i 3 pozytywnymi testami :) a powinno już coś się objawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×