Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Monia może to dobra zapowiedź i @ się nie pojawi ;) Tez bym chciała jak wy dziewczyny podziwiać brzusio. Na razie mam jednak tylko ciążę spożywczą :( której nie mogę się pozbyć. Jestem zbyt łakoma. Zresztą najadłam się dziś czekolady, aż mnie zmuliło. Monia ja miała taki dziwny śluz wczoraj wieczorem. Był rozciągliwy jak płodny tylko kolory beżowego (takiej bardzo jasnej kawy z mlekiem). Tylko pewnie u mnie to zapowiedź wrednot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie smutajcie od razu na nowy rok. Wiem, ze wam sie uda tylko cierpliwosci :-). Ja to nawet nie wiem co to jest ta zgaga heh Podrzuc bułe :-) mmm z mleczkiem miodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba te święta i nowy rok nas tak wybił z rytmu :-) Jejciu Love, jeszcze tylko 30 dni Ci zostało :-) Wanda ja od przyszłej środy zaczynam szkołę rodzenia... Katiaa witaj, super, że u Ciebie wszystko w porządku. Netta i Monia - trzymam kciuki. Nie możemy się zdecydować na imię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widze że nie tylko mnie leń dopadł :P Ja też bym tylko spala i spala. Rozleniwiłam sie przez Świeta czy jak? A może to ta pogoda? Czytam forum codziennie - żeby nie bylo ;) Tylko nie zawsze chce mi się pisac bo właściwie nie mam o czym. 10 stycznia mam wizyte więc się wtedy na pewno odezwę :) Do Koscioła musze się wybrać bo nie mam pojęcia kiedy mam kolędę?! a wolę żeby mnie ksiądz nie zaskoczył np.leniuchująca w piżamie lub dresach :D Niedawno wstałam i musze iść do sklepu - jestem tak zmęczona że ledwo na oczy patrze. Mam tak codziennie, chyba zapadam w sen zimowy ;) Lovekrove, ale ten czas zapieprza. Toc Ty już jedną nogą na porodowce ;) Oczywiście pamietaj o sprawozdaniu z porodu dla mnie :) Nie wiem dlaczego, ale boje się sprawozdania Wandy :P ale będe dzielna i też chetnie przeczytam. Ciekawe jak tam mooniaaa123 ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa, i o Tobie pamietam! Tylko musiałam najpierw napisać do moich starych rurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a macie jakieś upatrzone imionka?? Nie stresuj się. Kieruj się serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam dzisiaj sms do moje dr. że pokazały mi się 2 kreski i kiedy mam przyjechać, kazała mi dzisiaj, trochę się zdziwiłam ale byłam u niej tylko po poronieniu więc nie wiem co będzie chciała robić, wiem że mają usg 3d-4d i przeczytałam ze można zobaczyć wszystko nawet 3 , 4 tygodniu wiecie coś na ten temat? robiła sobie któraś tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, Zorka - proszę mi nie przypominać o godzinie zero :) .... Zdam sprawozdanie ..... Jak ostatnio miałas schizy, ze urodzę szybciej tak teraz mam wrażenie, że dość mocno się trzymam kupy - fakt jest ciężko - ale skurcze raz na tydzień czasem coś zaboli jak na @, cukry trochę opadły nieco z czego korzystam, brzuch rośnie do góry i o ile 3 tygodnie temu wydawało mi się, że opadł - teraz chyba się podniósł :)). Ciężko się oddycha, zero zgagi, mały wwierca się w szyjkę - to boli :). NIe piszę więcej bo w sumie to z dnia na dzień mogę rodzić. Monia 123 - daj widomy znak życia Monia_aa - jak Ty się czujesz - bo Twoja ciąża starsza o 1 dzień od mojej Zorka - nie myśl, że ja zapomniałam - obiecanki nie cacanki - dawaj prawdziwe imię Zorusia !!!! Obiecałaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik - wydaje mi się, że usg normalne wystarczy :). Pewnie wyśle Cię na badania progesteronu i może profilaktycznie ze względu na poronienie da Ci Luteinkę :)). Gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie przeczucie, że Wandzia najbardziej się boi a bedzie miała najlżejszy poród :) i dzielnie go zniesie - bo strach ma wielkie oczy a jak co do czego to każda się spina i daję radę :). Ja Wandzie poczytam Twoje sprawozdanie a potem napiszę Zorce czy przerazi się czy nie po jego przeczytaniu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam dziewczyny, że niedługo będziecie tulić swoje maluchy. U mnie chyba wcześniej niż zwykle pojawią się wrednoty :( znowu pojawiły się nitki takiego podbarwionego rozciągliwego śluzu :( więc pewnie pojawią się lada dzień. Do tego musiałam uśpić mojego zbzikowanego chomika. Wszystko idzie nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta przykro mi z powodu chomika i mam nadzieje ze @ do ciebie nie przyjdzie. Zora wlasnie jakie imie wybralas dla malego? Love mnie tez sie wydaje ze Wanda tak sie boi porodu a najlepiej go zniesie :) A ja wlasnie pije mleko bo zgaga meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora coś tam niby mamy - Bartosz, Kacper, Szymon... A księdza mam 9 stycznia :-) W święta kupiłam 75gram glukozy i po wypiciu, po dwóch godzinach wyszło mi na glukometrze 118. Teraz jeszcze na krew muszę iść, mocz, i toksoplazmozę Igm kazała mi ginka zrobić - wizyta 16 stycznia. Jak to super się nie stresować już tak bardzo o maluszka, trochę człowiek odetchnie...Jak już pisałam wcześniej zakupiliśmy kanapę, dziś odebrał mąż zasłony i firany do salonu, kończymy urządzać nasze mieszkanko...teraz będzie czas na pokoik małego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Też mam kolędę 9 stycznia i pewnie M nie zdązy przyjechać Podoba mi się imię Kacper, uparłam się na nie, gdy siostra urodziła syna i mi uległa:) Netta jak tam dieta M? Mój podczas mojej ciązy przybrał 10 kilo!!!tak zebym nie była samotna:) A co do porodu to mnie bardzo pomógł opis Asi i jak zwykle jej racjonalne, zdroworozsądkowe podejście Ale jakos siebie nie mogę sobie w tej sytuacji wyobrazić, a już szczególnie swojego racjonalnego zachowania w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba przegapiłam opis Asi porodu :-( czytam zawsze wszystko i nie wiem jak to się stało... Wanda Kacperka wymyśliła moja babcia, jak byłam u niej w Święta, nawet Kacperek już 50 dyszek dostał, jak każdy inny wnuczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia a Ty już wyprawkę masz kompletną ? U Ciebie już też 34 tydzień, ehh, jak ten czas leci...ja jeszcze nic nie kupowałam, czekam choć do 30 tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta mój śluz jest biały taki jak po owu tyle że rozciagliwy...niby aż tak bardzo się nie obserwuje ale ten mnie zdziwił....ale nie zamierzam za bardzo się nim przejmować:)bo to w sumie żaden objaw ciąży...pierwszym możliwym objawem jest brak @ a ta ma być w niedzielę...więc czekam:)netta trzymam kciuki bo po tym có żeśmy przeszły już w życiu to nam się to należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti wyprawkę mam kompletną. Ubranka wyprane wyprasowane Tylko jakoś torby nie mogę do końca spakować Wczoraj M skręcił łożeczko. Asia opis wysyłała chyba mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to super, a wszystko nowe, czy coś dostałaś w spadku ? Wszystko jasne, ja nie mam maila na użytek forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam trochę ubranek od siostry i bratowej Większośc kupowałam i sprawiało mi to olbrzymią przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię :-) Ja najpierw muszę sporządzić listę, jak już dostanę co mam dostać od bratowej i siostry M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda87 M na razie udaje, że się odchudza. Wczoraj zrobiłam mu dietetyczne kotleciki z soczewicy. Nie był szczęśliwy, ale ma nie marudzić. Wygląda jak kobieta w 9 miesiącu, takie ma sadło. Monia trzymam kciuki żeby @ się u Ciebie nie pojawiła. U mnie znając życie pojawią się wrednoty, bo tak zwykle się zapowiadają. Takim jasnokawowym śluzem wieczorem. Pozostaje tylko czekać kiedy. Oby znowu nie ciapało mi się z 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik, u mnie usg tak wczesnie pokazało pecherzyk ciążowy. No i pogrubiona macice :) Ja musiałam wczesnie testowac bo byłam po clo i miałam tabl na podtrzymanie od razu zacząc brać. Więc po tescie od razu migiem do gina gnałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, Aska przesłała nam sprawozdanie na maila. Tak lepiej bo może nie kazda sobie zyczy wiedzieć ;) No dobra, mój kochany synek dostanie na imię Alan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, właśnie - gdzie ta polityka prorodzinna? nie będzie miał kto pracować na nasze emerytury. Podatek Vat na dziecięce ciuszki i buciki wzrósł o 300%, do tego niech zabiorą becikowe i ulgi rodzinne i w ogóle będzie pięknie :o Żyć nie umierać i tylko się"rozmnażać" :o Niestety nie mamy żadnej cioci, babci itp. (w mieście w którym mieszkamy nie mamy żadnej rodziny - wyemigrowaliśmy z innych miast tu na studia i tak zostaliśmy). Co do rodzenia za granicą - w Szwecji urlop macierzyński jest do ukonczenia 1,5 roku przez dziecko - 100% płatny, a potem są jakieś "zasiłki" - ponoć całkiem niezłe do ukończenia przez dziecko 5 roku życia (co miesiąc). Wici rozpuszczone i znajomi mają popytać wśród rodzin i swoich znajomych. Wanda, gdyby nie to że sama czekasz na potomka to bym Cię uprowadziła i u nas zakwaterowała :D TAkie aupair, czy jak to się pisze :D U nas nianie "krzyczą" sobie nawet 10 zł/godz. co dla nas jest za dużo - nie stać nas na to. Tak 7 zł za godzinę możemy dać, ale nie więcej. To niestety u nas byłaby praca na cały etat. Znajomi mają super nianię za 6 zł za godzinę, ale nie chcą jej oddać ;) staraczka Monisia, w szczęśliwym cyklu, kiedy został poczęty BArtuś miałam taki oto śluz o jakim piszesz :) do samego terminu @ i nawet jeszcze dłużej :) zaciskam kciukasy :D Niby wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale figury nie odzyskałam. W spodnie nadal wbić się trudno. Tzn. wbić się wbiję, ale nie czuję się w nich komfortowo. Jakoś tak się czuję jak "parówka w celofanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora my czekamy az zdradzisz tajemnice jakie imie dla malego wybralas :) poprosze sposoby na pozbycie sie zgagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam. Alan sliczne imie tez sie nad nim zastanawialam ale jak bedzie chlopak to daje Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia, lepiej nieco dłużej ponosić zbedne kilogramy niż potem mieć zwisającą skorę po zbyt szybkim chudnięciu :) I tak jestes piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, ja już pisałam o zgadze ale przypomne. Gin zabronil sie klaśc i pochylać na godzine po jedzeniu!! Niby faktycznie, zgaga u mnie pojawia sie po pochyleniu. No i plus jest taki że możemy brac tabl na zgage :) Podobno herbata mietowa jest na ból żołądka ale może nasilać zgage. No i ogranicz lub zrezygnuj z kwasnych soków, owocow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×