Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

U mnie pojawiły się wrednoty :( tak wcześnie jeszcze nie były wr..... będę gryzła. Do diabła ile może to jeszcze trwać. Jak się wkurzę to zacznę od nowego cyklu ten anty może one pomogą. Jestem zdesperowana żeby się pozbyć tych wrednot i w końcu doczekać się maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ją już po dentystę i zabek nie boli:)okazało się że to nie ten có myślałam:)ból tak promieniowal że odczuwalam zabka obok...ale najważniejsze że już nie boli:)żab zatruty i będzie leczenie kanałówe...a wogóle chciałam zrobić przeswietlenie ale jak powiedziałam babce że być może jestem w ciąży to nie chciała zrobić....no ale poradził sobie bez:)ale i tak mam przeczucie że się nie udało...ale wolała nie ryzykować:)miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
jezdem back z bobasową. 3780g, 57 cm poród 1.1.2012 wywoływany od 11:00 - do 19:45, (nie polecam) poprzedniego dnia balon założony na rozwarcie. bobas rewelacja, najpiękniejsza na świecie :-) na sali ze mną 5 babek + na patologii 4 i wszystkie z chłopczykami. Oj będzie wybór dla bobaskowej :-) Mam nadzieję, że u Was wszystko OK, bo nic nie czytałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 123 - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, ze w nowym roku - i co za data na urodzinki :). Dobrze, że już masz to za sobą !!!! Bałam się, że Cię wyprzedzę :). Super, że maleńka jest zdrowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012..............30.....wielkopolskie........ 2..............03.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobnie "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Monia123 - przerzuć się własnoręcznie jak bedziesz miała czas. No i wtedy tabelka zaczyna dla Moni_aaa i mnie wyglądać znacznie poważniej :). Monia _aa - daj znak życia !!!!!! A może i Ty już jesteś po wszystkim???? Nie zostawiaj mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 wielkie gratulacje. Niech kruszynka zdrowo Ci się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012..............30.....wielkopolskie........ 2..............03.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Mooniaaa123........35..........maz............01.01.2012....Kaja Asia, twój opis b. dobry. szczególnie b. ważne jest skupienie sił w dole przy skurczach partych i nie myślenie, że nie dam rady, bo nie ma innej opcji, a chodzi o jak najkrótsze wypychanie. Zbierajcie siły na pchanie. Jutro coś dodam mądrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa123, GRATULACJE 🌼 :) Kaja - piękne imię :) Niech się maleńka zdrowo chowa, duża rośnie i duże kupy robi ;) A co :) U nas dziś poszła w ruch dynia z ziemniakami i o dziwo została zaakceptowana :) Ale herbatek z zsokiem i soków nadal mały nie tknie :) No i odkąd wprowadzmy nowe produkty to kupa zmieniła konsystencję i zapach...Brise Mini Spray wymięka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa123 wielkie gratulacje:) Dzisiaj na szkole rodzenia babka właśnie mówiła Asiu tak jak Ty:) Że nie można się nauczyć oddychać, a nawet jeśli to w bólu i tak zapomnimy jak Najważniejsze to żeby wogóle oddychać, jakkolwiek oddychać i starać się odpocząc między skurczmi, zrelakosować sie w mairę możliwości bo może to trwać godzinę a może kilkanaście Na nic nie nastawiać bo bedzie dokładnie odwrotnie niż sobie wyobrażamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja juz na nogach. Czekam wlasnie na autobus miejski i lece do pracy. Zimno dzisiaj straszliwie. W dodatku mży. Chyba w koncu przyjdzie zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie szaro i ciemno i pada .... Dziś zaczęliśmy 37 tc - nie mam dla siebie jeszcze koszul i staników - w sobotę jadę to kupić - myślę, że do soboty się nie rozpadnę :). Wizytę mam dopiero w czwartek - może dowiem się jak będę rodzić - brrrrr. Przeczucie mam, że sn - coraz bardziej się na to nastawiam ..... Będzie co ma być - oby było dobrze - ja wytrzymam wszystko by mały był zdrowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisisa gratuluję i cieszę się że już jesteście po wszystkim:) U mnie dzisiaj pada śnieg z deszczem i do tego taki paskudny wiatr, a ja do lekarza muszę szorować dzisiaj, jak się nie uspokoi pogoda to przekładam wizytę na inny dzień. Monisia dobrze, że ząb już nie boli, bo ja zazwyczaj miałam jazdę na święta i zero jedzenia, w tym roku było ok:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - ja bym chciała rodzić sn ale czy na 100% będę dowiem sie w lutym po wizycie u okulisty. Oczy w moim przypadku ważniejsze. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję. Mam dla Ciebie przepis na bułki łatwe szybki i nie podniosą cukru:) 12 łyżek otrąb wymieszane kostka białego sera szczypta soli 3 jajka białka ubijamy osobno 1 łyżeczka proszku do pieczenia. Wszystko mieszamy wykładamy na papier i do piekarnika na 190 stopni na 45 minut, mi wyszły rewelacyjne i nawet M się tym zajada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo - dzięki. Jak sie spakuje to wypróbuję - bułki są u mnie tylko bladym wspomnieniem. Jeszcze tylko trochę i dietkę będę mogła odstawić - ale już sobie listę łakoci spisuję - położę się w nich na cały dzień i będę powoli się delektować - nikomu nie oddam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zmarzłam dziś jak diabli stercząc na przystanku. Do tego siąpi deszcz. Nic przez ta pogodę się nie chce. mala_gosienka przepis wygląda zachęcająco na te bułeczki. Musze przetestować. Tyłek po nich raczej nie urośnie ;) U mnie wrednoty pojawiły się wczoraj. Zła jestem jak diabli przez to. A brzuch i tak dalej boli :( Mam ich już serdecznie dość. Jak zacznę brać anty i wrednoty nadal będą to chyba kogoś zagryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta bułeczki są dobre tylko nie możesz przesadzić z ilością bułeczek na dzień bo są tam otręby, i do tego musisz dużo wody pić, żeby Cię nie zapchało. Zapomniałam dodać, że można je posypać słonecznikiem, dynią bądź innymi ziarenkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopiszę się do Waszej tabelki, jeśli nie macie nic przeciwko :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012..............30.....wielkopolskie........ 2..............03.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Mooniaaa123........35..........maz............01.01.2012. ...Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka wiem, że trzeba dużo pić przy otrębach :) zresztą bardzo lubię z nimi jogurt naturalny. Ostatnio udało mi się dorwać nawet otręby z owocami. Polecam z jogurtem lub serkiem naturalnym są pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa pewnie dopisz się będzie czytelniej i łatwiej:) Ja jeszcze jak jem otręby z jogurtem naturalnym to dorzucam łyżeczkę dżemu i jest rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem otręby owsiane od 3 lat i chwale sobie na przemiane materi :). Przed cukrzycą z mlekiem i miodem. Teraz z jabłuszkiem, jogurtem, pestkami słonecznika i orzechami - dźemik i miodzik z wiadomych względów odpadają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ja podobnie jak Mała Gosieńka mimo całego starchu wolę sn. (teraz strugam bohaterke) Chcę mieć drugie dziecko, a boję się pęknięc macicy(które się wtedy częsciej zdarzają) uszkodzeń pęcherza A najbardziej tego że nie bede w stanie zając się dzieckiem. Też muszę mieć zaśwadczenie od okulisty że wyraża zgodę na sn, ale myślę, że nie bedzie problemu, bo jestem tylko krótkowidzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to ma znaczenie...... Też chce drugiego bobasa - o ile mi się nie odechce :). Ja raczej zdaje się na naturę - nie będę niczego ginowi sugerować - chodź wiem, że może mi cc zapewnić. W czwartek się dowiem ..... Przyjmę na klatę wszystko co los da. Wiecie, że już nie mogę się doczekać :). Często myślimy jak on wygląda - do kogo będzie podobny, co będzie lubił, czy będzie spokojnym dzieckiem jak tata czy rozdartym jak mama .... ciekawość jest tak duża, ze gdybym była spakowana to mogę już teraz rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove- też bym czasem już chciała rodzić, znaczy się jak zacznie sie 37 tydz ale wcześnie móiłam jak zacznie sie Nowy Rok Im bliżej tym moja ciekawośc dziecka, ciązowe trudności wydają i się błache w porównaniu z trudami porodu Wczoraj położna się ze mnie śiała, że ja z tych co jak wychodzi głowka krzyczą "jeszcze nie" A M powiedział, że żadna ze mną tam nie wytrzyma tylko on zostanie wobec czego należy mu się więcej szacunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zazdroszczę - to musi być niesamowite uczucie - wiedzieć, że lada moment poznacie "Tego Kogoś", kogo kochacie już od 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×