Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość RIOLEK
zora85 wyniki sa wszyskie w normie nie mam nic wiecej ani mniej posrodku jestem wyniki sie sprawdza swoje a obok sa normy ile do ile mozna miec jak tak to jestem w srodku to chyba dobrze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilke, oswajam się z myślą o naszej małej kruszynie, nie takiesię dzieci rodzą, najważniejsze aby była zdrowa. Odezwe się jeszcze w poniedziałek, pomacham Wam na do widzenia... ZORA odbierz poczte....buziaki Kochane:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, więc wszystko jest w porzadku. Oprócz tej prolaktyny. Pamiętam że stres tez ja podwyzsza więc staraj się go unikać. Kala, juz Ci wysłalam :) agusiiiii, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona jestem. agusiiii, czuje się okropnie. Wszystko boli i czuje się jak slon. Mam dosyc i odliczam już tylko dni do porodu. Wszystko mi sie rozciaga bolesnie. Bola biodra, krocze, spojenie lonowe. A maly jak nieraz przyciśnie to czuje jakbym dostała kopniaka w p**e ale od środka, co mojemu męzowi sprawia olbrzymia frajdę i kula sie ze smiechu z mojej miny i tego że niemal klęcze trzymając się za krocze :P Ostatnio mój synek wyrwał liscia ode mnie. Nie doslownie! :D Tak mi sie wbił bolesnie w bok i nie chcial sie przesunac że musiałam klepnąć się w brzuch - dopiero wtedy zmienił pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, poczytałam troche o przyczynach wysokiej prolaktyny i jednym z powodów może byc własnie mikrogroczulak którego Ty masz. Czy oni Ci go usuna czy podadza jakies leki?? Jak takie cos się leczy?? U mnie też kiedys było podejrzenie o mikrogroczulaka ale po zrobieniu hormonów wykluczyli tą opcje więc nie zdążylam się zorientowac w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, trzymam mocno kciuki, żeby z Waszą Malutką Kruszynką było wszystko w porządku i inkubator nie był do niczego potrzebny :* trzymaj się Kochana :* MUSI BYĆ DOBRZE!!! :) Nika, ja bardzo polecam ten krem: http://www.korana.pl/katalog-produktow/seria-hydro/hydro-krem-z-nbsp-lukrecja/ super nawilża, skóra po nim w ogóle się nie błyszczy i bardzo szybko się wchłania. Wcześniej miałam Nivea Soft i też byłam z niego zadowolona, ale jak zaczęłam używać tego kremu z Korany, to nie zamieniłabym już go na inny :) w ogóle bardzo lubię te kremy z Korany :) na zimę kupiłam sobie ten oliwkowy (ja przeważnie tylko wieczorem się smaruję, więc kupiłam ten na noc, bo jest też wersja na dzień): http://www.korana.pl/katalog-produktow/grecka-oliwka/krem-na-dobranoc/ też bardzo szybko się wchłania i skóra się po nim nie błyszczy :) sprawdź na tej stronce, czy gdzieś koło Ciebie nie ma sklepu z ich produktami :) u mnie akurat tak się złożyło, że mam go 15 minut spacerkiem od aktualnego miejsca zamieszkania :) ale można też kupić przez internet (ale jest drożej niż w sklepie i dochodzi jeszcze koszt wysyłki) :) u mnie wszystko w porządku, Niuńka codziennie wariuje sobie w brzuszku :) a we wtorek mam kolejną wizytę, której nie mogę się już doczekać :) i mam nadzieję, że córeczka zostanie córeczką :) Miłego weekendu życzę :) u mnie pogoda piękna :) czekam na M do 14 aż wróci z pracy i koniecznie musimy się gdzieś wybrać na dłuższy spacerek, bo aż żal siedzieć w domku jak tak pięknie świeci słoneczko i jest cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Justysia :) poszukam w necie :) u mnie też piękna pogoda ponad 20 stopni :) obawiam się że będzie mi ciężko w upały :/ bo do tych szczupłych to nie należe a brzuszek rośnie :) mój M już do niego mówi po imieniu postanowiliśmy że bedzie Adam :) chodzi i mówi Adaś mi machał na usg, kurcze kolejna wizyta dopiero 12kwietnia ja nie wiem jak ja wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sobie postanowiłam jeszcze zajrzeć...jestem u mamy, Boże co ja bym bez niej zrobiła....Mama niby stara sie nie denerwować ale wiem że w głębi czuje strach, tak bardzo mi jej szkoda bo ciągle marzy o tej wnusi, a ja jestem taka do niczego, z każdym dzieckiem coś....a teraz hipotrofia płodu.....poczytałam o tym i już mam filmy... że genetycznie, że zespół Downa, oby tylko było coś z łożyskiem lub słabe przepływy, bo inaczej się załamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zora85 bromeronem go lyczysz i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala....Maleństwo za kilka dni urodzi się piękne i przesłodkie,mam nadzieję,że obędzie się bez inkubatora. czekam na informacje Zora:)teraz mozesz dlonia wymac gdzie plecki,a gdzie udo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, jak poroniłam pierwszą ciąże to moja mama na wieść że jestem w szpitalu krew chciała mi oddać :) Nie wiem czemu. Też marzyła o zostaniu babcią a teraz bedzie miała dwoje wnucząt w tym samym wieku :D Więc i Twoja sie teraz doczeka zdrowej, pięknej wnusi :) Asia, narazie to złapałam go parę razy za nóżke. Teraz jak się rozpycha to staram się zgadnąć jaką częścią ciałka ale on cwany bo zaraz się cofa. Jest ułozony główkowo i gin powiedział że już tak powinien zostać. Wiem że jest pleckami odwrócony więc zgaduje że najczęściej dupkę wypina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, faktycznie pisałam o Medeli, ale ja mam Medela Mini electric. Stanowczo wolę ręczny Aventu. A miałam okazję ściągać również przez jakiś czas Medela Lactina i był super. Nie wiem o jakim Ty modelu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, to agusiii pytała o laktator ;) Ja póki co nie kupiłam bo czekam jak sie sprawy potoczą z moją mleczarnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, przepraszam Cię słońce.... Mały płakał - M go usypiał i głową byłam chyba w pokoju maluszka. Przepraszam jeszcze raz. agusiii, te butelki i smoczki to Love z Aventu miała z tego co kojarzę. My też mamy - my jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Jak spędzacie ten piękny weekend ? Ja u teściów, prawie cały czas na świeżym powietrzu...ehh...jak miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy :) pobudka ;) U mnie jajniki spać mi nie dają. Obudziły się na amen, bolą jak nie wiem, wczoraj myślałam, że będę po ścianach chodzić tak dały czadu. Czyli owu powinna być. To chociaż tyle. Na razie wrednoty się uspokoiły i nic sie nie ciapie od 3 dni, ale ciekawe jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam za paczka z ciuszkami :) Dzis powinna być. Więc na jutro zaprosiłam mamę by pomogła mi w praniu :P Jutro mam wizyte u gina. Ciekawe czy kolejna bedzie za 2tyg czy juz teraz co tydzień. Ogólnie mam lenia i nic mi się nie chce. Dokupiłam koszulę na poród, tym razem taka cienka ale nie przeswitującą. Juz mi się raczej nie opłaca kupowac spodni choc te które mam są okropne. Ale z drugiej str to w czym ja wróce ze szpitala. Mąż sobie ubzdurał że wróce szczupła :D więc spodnie rozmiar czy dwa mniejsze bedą dobre. Tylko ten mój facet to taka ciemna masa czy wasi tez?? Jak pojadę w spodniach (brudząc je) to na pewno wsadza mi je w jakis worek i będą gniły do dnia nastepnego więc tak kombinuje że kupie chyba jakies dresowe portki i w nich pojadę lub wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora na ładny wózek się zdecydowałaś, przemów swojemu M o ten nowy wózek, bo tak jak mówisz z używanym nigdy nie wiadomo. Katia ja na zgagę jadłam siemę lnianę zaparzone na noc w kubeczku i rano był z tego taki kisiel. Albo ogórek zielony mi pomagał. Teraz już nie mam zgagi, na szczęście, bo brzuch już znacznie mi opadł i więcej miejsca mi się zrobiło. Nika gratuluję synka:) Kala trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, aby przyszła na świat zdrowa i szybko rosła. Beti mi z zakupów jeszcze została wanienka, ale póki co mam jeszcze remont i czekam jak się trochę z tym ogarniemy żeby to przywieźć do domu. Jak Twoje kostki nie puchną już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Zora ja mysle że najwygodniej to będzie w spodniach dresowych wrócić nie obciskuja ani tyłka ani brzucha :) Mam pytanko to od kiedy wizyty zaczynają sie co dwa tygodnie bo ja chodze prywatnie i mam co miesiąc, a faceci to taka ciemna masa jak myślą ze dziecko już na świecie to te kilogramy kobiecie uciekaja jak za pstryknięciem palcami :P Netta super ze wrednoty odpuściły trzymam kciuki żeby nie chciały znowu wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacie mam nadzieje ze będzie zdrowy :)jak narazie to nawet nie czuje że go mam :) po za tym ze musiałam kupić spodnie bo w żadne sie juz nie mieszcze :/ kupiłam 2 pary i za jedną 160zł jak zobaczyłam cene to byłam w szoku :/ kupiłam troche większe żeby były na dłużej, u mnie sie juz pogoda popsuła i nie ma słoneczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika z kremów nawilżających, ja polecam Biodermę Hydrabio, mi pomaga, bo mam jeszcze problemy z trądzikiem i nie obciąża tak bardzo. Wanda jak tam u Was samopoczucie? Lovekrove kolki ustąpiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora na jaki wózek sie zdecydowałaś bo chyb przegapiłam Mmy jutro szczepienie i dalej nie mogę sie zdecydować na co szczepić a na co nie... Jutro jade też do gina i szczerze mówiąc trochę się boję, bo mija 6 tyg. a ja nadal plamie...zastanawiam się czy to jeszcze po porodzie, czy tez powróciły problemy sprzed ciązy, choć logicznie rzecz biorąc to raczej nie mozliwe No ale plamienia jak się pewnie netta ze mna zgodzi logicznie tez nie powinny występować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje gosia no mnie niestety strasznie wysypało całe czoło w krostkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możesz sobie popatrzeć na tą gamę, i nie stosować niczego ze spirytusem salicylowym, bo tylko pogorszysz sobie sprawę. Może zjadłaś coś i Cię sypnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kostki, a nawet całe stopy + łydki od tamtej pory popuchnięte nawet rano :-( dobrze, że to nie boli...tylko butów nie mam :-( A wózka Zorki też nie kojarzę, to chyba o mój Wam chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a u Ciebie coś się dzieje ? :-) Kala jak minął weekend ? Jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora pokazywała wcześniej też jaki sobie wybrała, a szczerze mówiac Twojego nie widziałam gdzieś mi umknął możesz powtórzyć?? U mnie na razie spokój, chodzę sobie na spacery i czekam na swój termin, chociaż widzę że chyba donoszę:) Malutkiej się nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to na pewno nie uczulenie niestety bo powoli na dekolcie też mi wyskakują moja gin powiedziała ze to hormony i uważa że aż tak dużo tego nie ma dla mnie jest bo od samego początku ciąży buzia mi tak wyładniała a teraz syfy nie są przesadnie wielkie i jakieś ropiejące ale jest ich dużo takich małych krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zostaje nic innego jak tylko cierpliwie to przeczekać:) Samo przyszło samo pójdzie. Miłego popołudnia, jak się jeszcze dorwę do internetu to będę pisać:) Trzymajcie się ciepło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×