Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Kochane trzymacje kciuki za Nas jutro,oby wszystko było z niunią w porządku, ja to ja , moge być porozcinana, ale Ona jest najważniejsza. Jadę na 9.00, dam znać może jeszcze jutro ale nie obiecuję...buziaczki Kobietki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam mate na allegro dla Tymolinka naszego. A Wy jakie macie maty dla maluszków? Karolina jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiu raz lepiej, raz gorzej, ale tragedii nie ma :-) Lepiej powiedz, czy u Ciebie się na coś zanosi :-) kiedy teraz do lekarza idziesz ? Kala trzymam kciuki. Madzii gratulacje, odzywaj się częściej. Vilia oby Bartusiowi szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co siedzimy w dwupaku i jest cisza, wszyscy mówią że wody pójdą jak najmniej tego będę oczekiwać, naszykowałam torbę dla M jaką ma przywieźć jak Nas będzie odbierać ze szpitala i dalej siedzę i czekam. Chociaż już dzisiaj ładny kawałek spacerowy zaliczyłam żeby tylko coś móc Wam naskrobać:) Odpocznę trochę i rundka z powrotem:) Kala trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu zazdroszczę energii ...ja wyszłam po bułki do sklepu pod blokiem i ledwo wróciłam, zmęczyłam się jak nigdy...a w adidasy ledwo nogi wepchnęłam...przez noc urosły chyba ze dwa rozmiary :-) Zora melduj jak Twoje samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Beti też czasami mi puchną stopy, ale jak się rozchodzę jest ok. I jeszcze jedno w domu to mam małą lodówkę im cieplej w domu tym gorzej ja się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś używała ABCDerm z biodermy? Tak oglądam te kosmetyki i wydają się rozsądne, opinie też mają rozsądne. Zmykam:) Jak się jeszcze dobiorę do internet to bede pisac:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa, myslałam,ze dam sobie luzik z matą,no bo zaraz wiosna to bedziemy na ogrodzie,a pomachcac zabawka to moge sama....no i odszczekałam:) kupiłam,bo mloda wyciagała rączki do góry (powiesiłam w łóżeczku na ochraniaczu takie zabawki do wózka na gumce,zeby mogła je ruszac-za mało rozrywkowe). mam owcę z canpolu- bo była w rozsadnej cenie 65zł (z małym defektem w komisie,nowa ze sklepu,tylko bez 1 uchwytu-doszyj se sama)...przeróbki-owca dostała dzwoneczek,dowiesiłam te zabawki na gumce,dowiesiłam inne ustrojstwo co dzwoni,gra lub cos innego robi....przywiazałam na rzepy,kółeczka,sznurkiem-efekt-młoda przez 3 weekend sama turla sie na brzuch,czasem trzeba pomóc i pupe podciagnac:) ale frajde ma niesamowita. swoja ma naoku ciagle,jak jestem w innym pomieszczeniu to mniej wiecej tez mam ja po ukosie na oku,ale turla sie juz z niej,wiec moze kup z bocznymi burtami.uwazaj na wszyte piszczałki w podłodze,zeby nie uwierały. jak sie bawi na macie to sie zastanawiam kiedy wlozy sobie nogi do buzi:) teraz śpi,standardowo na boczku w wozku:) jakas podejrzana jest od 2 dni-dostala paracetamol 50mg w pupe,ale podejrzewam katarek lub reakcje na kurz....tyle sie naturlala na podlodze....dzwonilam do pielegniarki i jakby sie pogorszyło to dzwonimy do lekarza na wizyte prywatna,bo nie pojde czekacw kolejce w przychodni,wdsród chorych...głupota dla mnie. u którejs z Was,wydaje mi sie,ze czytałam,ze do roku czasu to lekarz sie stawia w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Beti tez mam taki pomysł by pofarbowac włosy- ja robie troche jasniejsze pasemka- przed porodem, i teraz che przeczytac z tydzień - jak dam arde, bo juz powinnam sie udac, bo tak co 6, 7 tyg chodze, by potem przeczekac tez z 2 tyg i zrobic sobie tak by po porodzie ejszcze z 3-4 tyg wygladac ładniej :) bez odrostów, zobaczymy :) Gosienko- to ty jestes niezła, mas zodbrą forme, pewnie poród w 2 godziny zaiczysz :) Ja ostatnio miałm przeżycia, keciło mi sie w głowie i sece waliło, cisnienei miałam niskie np. 70/40 interniska miała podejrzenie zapalenia żył dolnych zakrzepicy i wysyłaął mnie do szpitla,a mój gin prywatny tam pracuje tam miał dyżur i wysyłał mnie do wawy na kondradowicza- ja ledwo żywa, sama i tak bym nie trafiła, znajoma która jest ...w 37 tc z meżem zawizli mnie do mojego szpitala- sama nie chciała mnie puscic a mój M w pracy i tam badania z krwi zrobili- po czym ani nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli :/ mam sie obserwowac, bo usg żył nei ma kto tu zrobic- to tak w skrócie, zrobiąłm znó badanie tsh , ts3 i 4 bo moze to kołątanie serca przez te leki na tarczyce że moze juz za mocne, zobaczymy. To tak w skrócie. A co u Was ? Ja zaczynam jutro 28 tc :) Love- dziękuje za odpowiedz Vila- nie skzodzi, ja włąśnei mysle o tym elektronicznym małym przenosnym, mzoę do pracy bee musiał go nosic ? Kala- trzymam kciuki mocno, by było wszytsko ok Karolinka- a co u Ciebie ? Kwatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielką radoscia informuje że Kala urodzila :) Dziewczynka waży 2250g, długa na 52cm. I ma na imię Marysia :* Ja znikam na pare dni. U mnie ok z ciązą ale z przyczyn osobistych nie będe mogła naraie wejśc na forum. Postaram się zajrzec jak najszybciej to będzie możliwe. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nasza Kala ma już spokojniejszą głowę :-) Zora a u Ciebie co się dzieje ? Jeśli możesz napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaaa Twój wynik glukozy jest w jakis innych jednostkach niż mój, musiałabys poszukac w necie, bo ja nie mam pojecia ale myśle, że gdyby było coś nie tak to juz by Ci laborantak alarmowała Jak tam samopoczucie? Madziii:) KALA wszyscy dzisiaj trzymaja za Cibie kciuki Zora nie mam pojęcia jak to jest w przypadku skierowania Pytałam dzis położnej, ale nie tej ze szkoły rodzenia tylko środowiskowej- i ona też mówiła, że karetka zawsze wiezie do najbliżeszgo szpitala I warto pomysleć o swoim transporcie, jak sie chce rodzić gdzie indziej Może blisko terminu przeniesiesz sie do mamy Zresztą kochana, jak sie zaczną skurcze nawet w nocy to zawsze masz troche czasu żeby dojechać, czyli czasem mozna poczekać do rana No chyba, że odejdą wody Mała Gosieńka formy pozazdrościc:) Aguśka odzywaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo kolejna Marysia!!!:)❤️🌼❤️ GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!:):):):):):):):):):) co do mat to moja Niunia dostała od chrzestnych taką: http://allegro.pl/duza-mata-edukacyjna-tiny-love-move-play-5w1-i2203805541.html uwielbia w niej leżeć a ja mogę coś szybko w tym czasie zrobić;) Naskrobie więcej później teraz idę zobaczyć czy mama już wraca z Nią bo są na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerty28 super że do nas dołączyłaś :) zaraz poszukam tabelki i sie dopiszesz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie............. ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian Musiałam się poprawić bo płeć znam :) myśle ze to najbardziej aktualna tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala napisała że mała przed 12:00 była już na świecie :) Wstepne badania pediatry sa OK i jeszcze czekają na dalsze badania. Wróciło Kali czucie w nogach (skutek znieczulenia). Fajnie że najgorsze ma już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moaia__Aafajna ta mata....no i ten wałeczek-przyda sie-my uzywamy poduszki-wałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że z córcią Kali wszystko ok, napędziła mamie stracha, ale już mają to za sobą. Nie mogę się doczekać kiedy Kala wróci i pochwali się Marysią :-) Zora jak Aguska i Kala wyskoczą z tabeli to coś luźno na górze będzie... Gosia jak dziś samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kala gratulacje U mnie sama nie wiem co się dzieje. Od kilku dni klują mnie jajniki a od 2-3 mam taki ból brzucha jak na @ lub w jej trakcie. Takie odczucia miałam zwykle kiedy miały pojawić się wrednoty, a tu na razie ani śladu ich. Zastanawiam się czy organizm wraca do normy czy to z powodu dużego stresu, który mam ostatnio. M. odbiło do reszty po wyjeździe do jego rodziców. Darł się wczoraj, że przez najbliższe 8 lat mam zapomnieć o dzieciach jeśli mamy kupić mieszkanie. Straszył, że inaczej będzie skakał z mostu. Nie dość, że nie mam w nim wsparcia, to jeszcze coś takiego wygaduje. On mnie chyba wykończy psychicznie do spółki ze swoją rodzinką. Przed weekendem była zupełnie inna rozmowa :( zastanawiam się co oni mu takiego nagadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dalej jestem na chodzie:) Cisza na horyzoncie:) Czekam i czekam... Kala gratuluję córeczki i czekam na Twoje wyjście:) Może ja w końcu się zdecyduję:) Netta - Ty to masz przeboje z M, nie zazdroszczę... Zora - jak będzie mogła to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko przeboje, od kilku dni jestem kłębkiem nerwów bo załatwiamy bardzo ważną rzecz. A on jeszcze dokłada mi zmartwień i nerwów. Jak tak dalej pójdzie to chyba zejdę z nerwów na zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×