Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Asia_1893
cześć Słonka! Oluś cieszę się,że się odezwałaś :) trzymam mocno kciuki za Ciebie-powodzenia! Netta nam też długo pępuszek nie odpadał,krwawił nawet-smarowaliśmy spirytusowym roztworem fioletu gencjanowego 1% (właśnie wziełam z pólki) to jest tzw.jodyna farbująca n afioletow-rózowo ,pomogło Kochane Kobietki,życzę Wam byście spokojnie spędziły te święta, w ciszy i radości....bez życzliwości "mamuś" i innych "dobrych cioć", bez kolek,ząbków,gorączek itp. ....by nasze Kochane Staraczki zaciążyły.....by rodzeństwo forumowych dzieci zdrowo rosło:) p.s.Wanda-trzymaj się....mam nadzieje,że gin robił przepływy w pępowinie....nie masz ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawię właśnie tak jak na wyjątkowo skąpą @. Momentami teraz jest to podbarwiony śluz, a momentami sama jasnoczerwona krew. U gina byłam. Ale wtedy wszystko było ok. Nic się nie ciapało. Podobno wszystko ładnie się pogoiło, tylko lekko było jeszcze rozpulchnione. Kazała mi przyjść w maju na cytologię. Cóż poobserwuje jeszcze i jak nie przejdzie przez tydzień to pomyślę nad wcześniejszą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, no własnie ida mam górne dwójki. Znowu obie na raz. Nie pomyslałam o tym :P Przechyla sie tylko przy piciu z butli. W innych sytuacjach nie. Przewrazliwiona jestem bo nie chce znowu czegos przegapic a potem plakac i sie martwic. ---Czy dzieciom zawsze wychodzą ząbki parami? Bo u nas to juz 3 para która idzie równoczesnie. Niech wyjdą szybko bo niedługo roczek i szczepienie. Tyle bólu na raz to za dużo jak na mój gust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, moze to @. Moja siostra miała @ krótko po pologu. Gin jej nawet potwierdził ze to na pewno @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt Wam zyczę Zora Adrianowi wszystkie zeby wychodża parami- najwyzej kilka dni wczęsniej się przebija Zeby to maskra Wychodżą mu od stycznia górne trójki Dziasła białe, ząbki czuc, a przebic sie nie chcą Love wybaczamy:)ale odezwij sie od czasu do czasu, ja tam jestem bardzo ciekawa co u Mikiego, bo nasze skarby dziela 3dni:) Adi mówi mama, ale raczej nieświadomie, jego najciekawsza umiejetnością jest branie tel i symulowanie rozmowy Czasem sie zastanawiam jaki jestem rodzic, ze moje dziecko mam taka własnie umiejętność...ale ostatnio dla pocieszenia rozchwianej matki wziąl książeczke i symulował czytanie:) Porodu też się boje to oczywiste, bardziej boję się jednak ze nie donoszę, że urodze takie malutkie, nieprzystosowanie jeszcze do zycia dzieciatko Gin po pomacaniu brzucha stwierdził, ze znajduje sie gdzies w 38 tyg- wysokośc macicy chyba brał pod uwagę. USG mówi co innego dzidzi malutkajak mówiłam ok32tyg Wkurzył mnie bo powiedział , że musze jeszcze troche wytrzymac, a ja wszystko odbieewram teraz bardzo osobiscie i czuje jakby to była moja wina Zora ja nie szukam słow pocieszenia, ja cieszę się, ze mnie ktos słucha Bo wiecie jak to jest z rodzinką za szybke by Cie wstawili, ale juz moja w zanadrzu historie no moja znajoma o tym czasie maiała dziecko kilo cięzsze, a bo mało jesz, a bo za duzo robisz z Adrainem, a bo było Ci to potrzebne, a jak wspominałam nadwrazliwa na to jestem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat kochane :) Wanda wez tez pod uwage,ze jednak dziewczynki sie mniejsze rodza od chlopcow a z tego co kojarze ty tez do wysokich kobietek nie nalezysz wiec mala moze po tobie bedzie drobniutka. Spokojnie kochanie jak masz mozliwosc to odpoczywaj teraz jak najwiecej chociaz wiem ze przy synku jest ciezko ale postaraj sie troszke zrelaksowac a jesli mala nie bedzie sie spieszyc to dotrzymasz do tego 38tg a z tego co czytalam juz 37tydz liczy sie jako ciaza donoszona wiec postaraj sie troszke uspokoic. Wiem latwo pisac ale moja mala tez drobna byla. Buziaczki i trzymam kciuki za leciutki porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha netta mysle ze ci sie jeszcze organizm oczyszcza po porodzie ja tak mialam ze najpierw normalnie polog a potem przerwa i znowu krwawienie. Dziewczyny bylyscie na kontroli u gina po uplywie pol roku od porodu? bo ja jeszcze nie bylam i musze sie wybrac w koncu :) Ostatnio mialam dosc bolesna owulacje i przy najmniej wiem kiedy byla :) ale nie dzialalismy jeszcze nic o dzidzie chcialabym sie zaczac starac jak mala rok skonczy lecz moj ciagle nie chce drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Wanda :) ---Mój synek dzis zrobil sam az 4 kroki do przodu !! :) Z gumową kaczuszką w zębach, zapatrzony w baje poszedł w kierunku telewizora. Wyglądało to tak jakby się zamyslił i nieświadomie szedł, a gdy zerknął na meble to zaraz sie zachwiał i w ostatniej chwili sie ich złapał :D Obiadek tez dzis zjedzony - prawie dwie duże miseczki. Pierwszy raz zażądał dokładki! ---Jak tam wasze brzuchy? Przejedzone i wzdęte? :P Bo mój tak. Zastanawiam sie teraz nad jakims deserkiem. Ciacho czy owocek ..hmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ja byłam u gina po upływie pół roku uważałam że to konieczność i po 3 @ kazała mi przyjść na cytologie, tylko kiedy pierwsza @ bedzie to nie mam pojęcia... dziś Adaś kończy 7 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ostatni okres dostalam 22 badz 23 lutego. Dzis jest juz 31 marzec a u mnie dalej nic nie ma. Na okres sie nie czuje , bola mnie tylko piersi. Test ciazowy robilam az 4 razy i nie wykazlo ze jestem w ciazy. Okres zawsze mialam regularnie. Nie wiem co myslec, jestem za granica... Czy moze za szybko robie te testy? Powinnam jeszcze troche zaczekac i dopiero wtedy zrobic? Z obliczen wychodzi ze okress spoznia mi sie juz 10 dni. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - a po co Ci to było? dzisiaj usłyszałam to między wierszami od teściowej, jak nic to gotowa byłam rozszarpać babsko, a M udał że głuchy więc ja siedzę z Jasiem a on sobie, i ja normalnie aż się gotuję w środku. Mam wrażenie że teraz nikt mnie nie rozumie. Jedyną nagrodą jest uśmiech Jasia od ucha do ucha. Netta - ja @ dostałam równo po 6 tygodniach połogu więc może to już to. Wesołych świąt i wracam do zawaby z Malutkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoCoMiNick - myslę ze az 4 testy nie powinny sie mylic. 10 dni po terminie @ to sporo wiec test powinien wtedy wyjsc wiarygodny. Jestes za granica wiec to moze przez zmiane klimatu itp.. Moze przezywasz jakies stresy. Nie masz mozliwosci isc do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda , Gosia- kurde macie ciężko i jeszcze ktoś takie rzeczy mówi. Rozszarpałabym na Waszym miejscu. Chyba zostaje tylko zachować stoicki spokój i olewać i unikać tych wstrętnych ludzi. Za głowę się łapię bo aż ciężko mi sobie wyobrazić jak Wam ciężko. Trzymajcie się i unikajcie rozmów z tymi osobami. Wanda - nie martw się z tym telefonem - u nas było to samo, halo, halo i telegon do ucha przykładał, też czytał książki po swojemu. Teraz jak widzi pieska to po swojemu robi hał hał a jak dziecko w tv lub w gazecie to mówi dziiiiiidziiii. Mało mówi ale dużo rozumie - idz do taty-idzie, jak Mikołaj pierdzi - parska, daj, masz, gdzie nocniczek - pokazuje. Zorka - u nas zęby idą parami ale w przebijaniu jest ok tygodniowa przerwa mamy jedynki i dwójki na górze i dole a od paru dni wyszła chyba czwórka prawa - lewa właśnie daje popalić i zaraz pewnie będzie. Napiszcie mi dziewczyny jak u Was z nocniczkami, próbujecie, jakie macie metody, czy uważacie, że rok i 2 miesiące do za wcześnie. Pewnie zależy od dziecka ale u nas to na razie spiernicza z nocnika jakby go kąsał. Jak bedzie ciepło postaram się tetrową zakładać - by czuł mokre i często sadzać gołą pupą na nocnik - bo teraz to sadzam go w ubranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Święta, wsztstkiego najlepszego. Temat nocnika też mnie ciekawi, bo poza myśleniem nie wprowadzamy go w użytek. Moja mama trochę próbowała, ale nie idzie, a ja po pracy też się jakoś nie palę. Czytałam, żeby kupić mnóstwo majteczek i latem bez pieluszki, poprostu prać 15 majtek dziennie. U mnie pielucha tetrowa odparza tyłek, czasem daję do śroka i potem tyłek czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, dobre rady moga wykończyć. Zawsze ktoś wie lepiej! Nie dziwię się, że jesteś wkurzona! Drugi poród ponoć lżejszy! Z opowiadań doswiadczonych kobiet zawsze to słyszę i mam nadzieje, że to potwierdzisz:-) Oglądacie może ten program Bosackiej na tvn style bodajże: "O matko!"? Nie szukałam linku, żeby obejrzeć online jeszcze. Kobieta w czwartej ciąży teraz! Spokojnych Świąt Dziewczynki! Ja do drugiej pracy dzisiaj idę. Nic dziwnego, że tutaj lubia Polki, jesteśmy bardzo zaradne dziewczyny! Nie żadne Matki-Polki! Pracowite,piękne i nowoczesne kobiety! Ale mam dzisiaj dobry humor! Ślę fluidy! Wanda Myslę o Tobie cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co do nocnika ja mala sadzam od stycznia czyli jak miala 7 miesiecy zawsze rano po nocce ja sadzam i ladnie siusiu i kupke zrobi za dnia jakos nigdy nie moge utrafic z sikaniem i przewaznie zrobi w pampera ale na kupe jak widze ze sie zaczyna napinac w te pedy sciagam pampera i na nocnik. Ladnie siedzi i jak chce zejsc to podskakuje i widac ze juz dosc ma siedzenia. Wiem powinno sie sadzac po kazdym spaniu, kazdym jedzeniu i piciu wiekszym, ale ja jakos nie zawsze o tym pamietam tylko wlasnie z rana pierwsze co jak sie obudzi biore ja na nocnik. A jak zrobi siusiu lub kupke bije jej brawo i ona mowi wtedy ze tam jest "bee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie...........ok.3,5r oku......9.03 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 uaktualnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123 - u nas dokładnie to samo - gdyby była jedna osoba non stop to może by i to skutek dało a tak teściowa nie miała zacięcia, ja po pracy siły by słuchać kiedy on się zalatwia i na razie wali w pampersa. Poczekam na cieplejsze dni i zabiorę się za ten temat. Uwaga - nie wiem czy przypadkiem czy świadomie dzisiaj jak powiedziałam "usiądź na nocniki" zrobił to, ale powtórzyć nie chciał :). Katia - no to Ania ładnie już czai bazę o co chodzi z nocniczkiem :). Gratuluję bo to wcześnie i pewnie nie będziesz miała obsikanej chaty jak przyjdzie czas na konkretne odpieluchowanie. Pytanie: jakie jogurty dajecie maluchom. Ja dawałam Bakusia ale on od 3 lat a poza tym skład ma nieciekawy. dzisiaj spróbuję dać Bakomę naturalną (jak Asia) z owocami - nie spodziewam się zachwytu ze strony M. W swięta napadało ok30 cm sniegu. Myślałam, że w kwietniu będzie już cieplutko i dłuższe spacerki a tu goooowno. Jak ja mam już tej zimy dość. Wanda - nie orientuje się, ale czy Ty już jesteś w szpitalu? Tak wszyscy o Tobie tu myślą - ja też oczywiście :). Jak tak to zaciskam kciuki i zwieracze byś miała poród gładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malej podaje monte lub danonki od czasu do czasu ostatnio dalam jej sprobowac kwasnego mleka ale jej smakowalo. Wanda trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - monte - na to nie wpadlam. Ja od miesiąca moge dawac mu nabiał a po drugie to Miki nie cche jesc owoców i to jedyna metoda by mu je z jogurtem mieszać i jakoś przemycić. Czy któraś próbowała dawać dziecku te nowe kaszki Nestle z płatkami owisianymi? Zastanawiam się nad ich kupnem bo bobovity znudziły mu się i nie chce jesć. Z rana podaje mu Nestle Biszkoptową ale chcę coś wprowadzić dla odmiany. Ciekawa jestem jak duże są te płatki w tej kaszce bo my nadal z jedzeniem kawałków się męczymy. Jest już lepiej ale kasze raczej kojarzy Miki z czymś miałkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o drugie dziecko ale zupelnie zapomnialam jak to bylo 6 lat temu. cykle zawsze rowno co 28 dni. ostatnia @ 12 marca. obecnie 22dc. wspomagam sie obserwacja szyjki plus sluz. w okresie plodnym tak wynikalo ze sluzu przytulanko codziennie. po paru dniach 4 okolo przy badaniu szyjki niewielka ilosc krwi jasnoczerwonej gdybym szyjki nie badala to nawet bym tego nie zauwazyla po 2 dniach skurcze takie w podbrzuszu jak na @ ale do niej jeszcze az 7 dni. sama nie wiem co myslec ale pewnie sie i tym razem nie udalo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, moniaaa123, Asia, Aguska Was tez nalezy podziwiać,bo łaczyc prace z wychowaniem dziecka jest napewno trudno Własnie ze wzgledu na to, ze kazdy inaczej do niego podchodzi Ja mam gęsia skórke na sama myśl o zostawieniu małego z kimkolwiek Od urodzenia zostawiłam go może kilka razy na niedłuzej niż od rana do wieczora Nie wyobrażam sobie jesli wyladuje w szpitalu na dłuzej niż szybki poród:) Lovekrove ja gotuję zwykłe płatki owsiane na mleku, dodaje bana, jabłuszko, czasem rodzynki, czasem śliwki jak nie mamy długo kupy A jak mam lenia to dorzucam deserek z owoców adi lubi wszystko co słodkie i kwaskowe, za to mięsa nie lubi NA świeta babcia ugotowała mu rosołek na skrzydełkach, dla nas uparowała kluchy, jak je zobaczył (nigdy wczesniej ich nie jadł) to "porwał" trzy wlazł pod stól i pakował do buzi- nie dało rady mu ich zabrać, a miejsca nie miesko juz nie było w brzuszku Jogurt tez kupowalam naturalny i dorzucalam owoce, ale jak mi sie coraz częsciej nie chce to podaje jogobelle Nocnik na razie słuzy do przechowywania zabawek:) mały wrzuca w niego zabawki i przenosi, siedziec nie chce, potrafi z niego wstać więc na siłe mu pupy nie przykleje, poczekam moniaaa123 własnie słyszałam o metodzie z majtkami latem podobno może zadziałac i w tydz. kiedy dziecko jest gotowe Sa 1,5roczniaki ładnie wołające i trzylatki z pieluchą, to chyba nie tylko od podejscia zalezy, ale i od samego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie...........ok.3,5r oku.......7.04 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dzisiaj chodzę cały dzień zestresowana bo jutro z rana będę testować. Jedynymi objawami są te jak na @ czyli ból w podbrzuszu i pleców więc szału nie ma... Jutro jest 14 dzień od podania pregnylu więc myślę ze test już powinien wyjść wiarygodny. Jeśli do niedzieli nie dostanę @ to ewentualnie powtórzę. Lena- trzymam kciuki żebyś nie dostała @ a jaki czas staracie się o 2 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia o tę mi chodzilo: http://www.dziecko.nestle.pl/produkty/kaszki/ctl/product/mid/1290/productid/412.aspx Kupiłam dzisiaj zobaczymy czy jutro na śniadanko zje - wątpie. Wanda - Ty dasz sobie radę ale jak Adrianek non stop z Tobą to może być problem - u mnie Miki po zimie z tesciową się odzwyczail od ludzi. Teraz jeszcze ma już świadoosć, żę jest w innym miejscu i z obcymi więc zobaczymy - trudno. Jutro składam podanie do żłobka - na jedno miejsce 4 osoby - wątpie bo wiem, że jak sie nie ma znajomości to trudno ale co tam spróbować można M. sie uparł, że chce być przy losowaniu - przy naborze i do dyrektorki już dzwonił i się zapowiedział. Byla w szoku bo nie może mu zabronić a dobrze wie, że są przekręty - zobaczymy co z tego wyjdzie :). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie...........ok.3,5r oku......9.03 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Ja zaszłam w ciąże w wieku 26 lat i tak ma byc w tabeli. Katia, jak Ty to sobie wyobrazasz ze pisząc na forum za pare ładnych lat (pobozne życzenie ;) ) wiek bedzie wciaz aktualizowany?! Prosze nie zmieniac mojej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×