Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

O przepraszam. Bylam pewna że mnie wycenzuruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoruś nie wiem, gadałam z m że może jeszcze raz przetestuje, zobaczymy, gdybym wiedziała, ze tak bedzie to bym kupiła na allegro chociaz 10testów, a tu a aptekach od 10zł. Cała noc jeszcze mnie mdliło, może to grypa żoładkowa a ja se wmawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do układu moczowego, może coś ci tam wszkodzili, a wiadomo z nimi.... jezeli czegos takiego przed porodem nie mialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka właśnie o to mi chodziło, żeby z allegro zamowic to jest duzo i tanio i po 3 dniach i mozesz testowac codziennie a w aptece tyle kasy :P i od razu czlowiek mysli i soe stresuje :) fajnie moze bedziemy razem :) Ja mam wizyte w srode bo wtedy moj ma dopiero wolne ale przez to za wizyre zabule 150 zl!!! Bo tam drogo a w inbym miejscu bierze 120 :/ no ale nie chce z synkiem sie tłuc dziś obudził się z chrypa taka :((( nie wiem co mu pomoże i oczlp załzawione. Nie moge się doczekać wizyty i się boje Zorka- różne historie się dzieją. Ale jak Twój tak przyzwyczajony to wiadomo, że mu nie pasuje jak ma w czymś pomoc, ale nie poddawaj się niech się nauczy i dba o Was i wicej robi! Faceci są przeważnie leniwi jak nie pokażesz nie wskazujeszvpalcem to ehh... Wanda- dobrze, że opisujesz jak to u Ciebie wygląda :) można się zacząć psychicznie przyzwyczajac :) odzywaj się codziennie! :) Netta- jesteś? Coraz bliżej terminu a może Ty już po ? :) Beti, Love, Katiu co u Was? Nika mój synek dziś i wczoraj jadł indyka z cukini i kukurydz i słodkim ziemnakiem :) mam nadzieje że bedzie ok a wcześniej potrafke z królika z warzywami :) a z nowuch owocw to śliwki a co u Ciebie na liscie dań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach agusii żeby to człowiek wiedział, nieraz wyjdzie od razu po terminie spodziewnaje @ a teraz u mnie nie wiadomo co albo ciaża albo grypa heh albo i można tak wymieniać. A ty na kiedy masz termin? w sumie dobrze tak jedno i zaraz 2 choc nie wiemy co nas czeka i duzo wiecej obowiazkow. M kupił test,ale juz nie wiem czy warto zamawiac, a jakby cos wyszlo.... i nie wiem kiedy robic, bo dzis mam do pracy na popoludnie, chyba ze jutro rano, bo w nocy zrobie to znow nie wyjdzie, choc jak ma wyjsc to hcyba nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus w środę idę do gina zobaczymy co powie to napisze :) ja bym i tak zamówiła , za 3 dni byś maiła :) jak się nie przydadzą teraz bo wyjdą 2 kreseczki, to może potem się przydadzą :P a jak teraz nie bezie 2 kresek to będziesz przecież testować za miesiąc :) poza tym możesz komuś dać w prezencie :P za 1 zł to można testować i w południe i w nocy :P a biegać do apteki wydawać za jeden min 10 zł to żal i stres i czas się traci, przynajmniej ja tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina. Dzis był miły. Mowie mu co i jak i ze moze mnie przy porodzie czyms zarazili a on na to że mało prawdopodobne i ze w tych czasach to prędzej mozna od swojego męża cos złapac, a ja mu na to: ,,a kto by tam go chciał?'' :D Diagnoza: bakterie. Dał mi jakies globułki a do męza nic, bo powiedział ze nie trzeba. No zobaczymy czy nie bedzie nawrotow. Ten urofuraginum mam tez lykac dalej ale w najwiekszej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam małemu do buzi. Dzis patrze i ma lewą, gorna jedynke (wczesniej wam pisałam ze mu wychodzi). Ale duzy i kwadratowy taki jest ten ząb. Takiego mleczaka to ja jeszcze nie widziałam. Wyszedl praktycznie cały choc z jednej str jakby go dziąslo ,,trzymało'' - wyglada jaby sie rozciągnęlo na tym żąbku. Brrrr :P Marudny synek bardzo i płaczliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - mi ito się wydaje że z tymi lekarzami to jak im humor dopisze. Jak kiepski to pacjentka od razu ma po głowie za nic. U nas szaleństwo mały chce włazić na szafki drzwi to ulubiona zabawka i jeszcze uciekanie jak chcę go złapać. Dodatkowo idą dwa zęby dolne i jest marudny nie chce jeść i tylko najlepiej z gołą p**ą biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko, ja tez mam małego ekshibicjonistę ;) Czy to ubieranie po kąpieli czy zwykle przewijanie - ucieka z golą pupą i za nic nie da się ubrać! Było to zabawne do momentu az nie zacząl sikac nam przy tym na lóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda gratuluje córeczki :) Gosienka dzięki za link ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie dam rady z tymi ćwiczeniami jestem za słaba ;/ kurde Agusi Adas dziś jadł kurczaka z białymi warzywami i zjadł cały mały słoiczek ;p a na deserek mamy dzis jabłka i banany z delikatnymi biszkoptami :) jedlismy jeszcze jarzynki z cielecinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slona
WITAM, JA POLECAM ŻEL DOPOCHWOWY NAWILŻAJĄCY DLA PAR STARAJĄCYCH SIĘ O DZIDZIUSIA.... KUPIŁAM TAKIE DWA OPAKOWANIA (PROMOCJA BYŁA) I PO JEDNYM OKAZAŁO SIĘ , ŻE TERAZ DRUGIE OPAKOWANIE NIE JEST MI POTRZEBNE BO JESTEM W CIĄŻY :) I SZUKAM OSÓB CO BY ODE MNIE ODKUPIŁO PO KOSZTACH OCZYWIŚCIE :) OPAKOWANIE JEST NOWE NIEUŻYWANE MARKI PRE- SEED . PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O KONTAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.3,5r oku......9.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Asia- jeszcze jednak zostanę w tej przegródce dla staraczek ;) nie zapeszam, ale miło by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłam dziś rano Adasia i waży 8,900 :) dziś na deserek gruszeczki :) a na obiad jarzynki ze schabem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikka aż mnie przerażasz Moło, że moje dziecko bez przerwy poobijane to waży pewnie nie wiecej jak 10kg :) mam zadatki na złą matkę A powaznie az mnie nosi dzisiaj Znów rodzice zakatowali dziecko http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15308606,wiadomosc.html?ticaid=11002e az mnie nosi Chyba napisze list do ministra sprawiedliwosci, albo zrganizuje jakąs manifestację o zaostrzenie kar Najpierw szymonek z cieszyna, później Madzia, zabójczyni z hipolitowa, spalone w piecu bliźniaczki, juz nie chce mi się wyliczać ilu jeszcze takich ostatnoio słyszałam Nie rozumiem, nie mogę pojąć Przecież dziecko nosisz 9 miesięcy pod sercem, karmisz piersią, uczyusz jeśc, kładziesz spać, kapiesz przewijasz Ono ufa Ci bezgranicznie i kocha bezwarunkowa miłościa, jestes dla niego najwazniejsza Moj syn jest najlepszą rzecza jaka mnie w zyciu spotkała, jest wszystkim co mam, całym sensem mojego życia, nikt ani nic wczesniej nie dawało mi tyle radości Noigdy nie byłam tak szczęsliwa jak będąc matką Zamknęłabym takich "rodziców" w sali oklejonej zdjeciami ich dziciata zywego i zamordowanego, puszczałabym im płacz dziecka przez głosniki, kroiła i soliła I zabrała jaka kolwiek mozliwość skończenia ze sobą ach....wyje nad czyims nieszczęsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, tak juz bywa. Kurwić się chciało a potem dziecko przeszkadza. Znam kilka takich przypadków ale ,,na szczescie'' dochodziło w nich do porzucenia dzieci innym członkom rodziny. Znam przypadek ze kobieta podrzucila 5 letnie dziecko rodzinie a sama zyla z dziecka alimentow i roznego rodzaju zasilkow rodzinnych. Ktos w koncu wniosl sprawe do sądu i co zrobili? - a gówno jej zrobili!! :/ Szmaci sie nadal, tym razem za kase pozostalych dzieci. Tamto dziecko jej odebrano tylko. Az noz sie w kieszeni otwiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny tak się wystraszyłam bo już ok 6 dni był spokój z tymi plamieniami a dziś znów takie brązowo-czerwone już się cieszyłam, że spokój były ok 4 dni ale po Duphastonie miałam nadzieje, że już będzie ok (( z synkiem miałam na początku i po ok 8-10 dniach już nigdy nie było duphaston brałam potem długo. Martwie się i stresuje bardzo!!! Jutro przed 13 mam wizyte u gina. W dodatku synek od wczoraj ma chrypke i nie mam pojecia od czego i ma załzawione oczko tym też się bardzo stresuje nie mam jak jechać do lekarza bo samochód rozwalony mój wziął na jutro wolne bym mogła iść do gina. A do przychodni dzwoniłam i pediatra ma wolne do poniedziałku a lekarz ogólny ma full pacjentów. Jeszcze mi dziś mama napisała smsa że wychodząc rano do pracy przewróciła się upadła i ledwo wstała i jeszcze mowi ze nie ma jak do lekarza iść! Wanda podpisuje się pod Twoim postem!!! Nie zgadzam się tylko z początkiem :) dzieci potem mało przybierają, więc nie masz czym się stresować. Zorka- niektórzy nie wiedzą jakie mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- przeczytałam ten artyku z Twojego linka popłakałam się! Nie moge takich rzeczy czytać skąd się biorą tacy ludzie jak można tak traktować własne dziecko!!!!!!!!!!! :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Musze się wyżalić. Juz mnie to delikatnie mówiąc wku... i juz nawet nie martwi. Bóle w podbrzuszu, co prawda raz- ale mdłości rano a dzisiaj cały dzień mega ból brzucha, na który tabletki nie pomagały. Ból taki jak na okres tylko że on zawsze przechodził po tabletce. Poleciałam po test, zrobiłam i co? nic! 1 paskudna kreska. Mam mega wnerwa bo już myslałam ze w końcu nam wyszło . Wmówiłam sobie że pewnie sie udało i teraz rozczarowanie jest jeszcze większe. Opadam z sił. Wyć mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze raz tabelke bo nie zmieniłam wieku przecież. STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie...........ok.3,5r oku......9.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............27.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam Zaginione mamusie: Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuuula, ale termin @ masz na za 4 dni wiec moze jeszcze za wczesnie na test? Nie chce Cie ani nakręcać ani dołowac. Spojrzalam wczesniej na Twoją pozycje w tabeli: 3,5 roku - i zaraz przypomniały mi sie moje 4 lata staran. Było ciężko. Mega deprecha a poczucie wartosci zerowe! Czulam ze sięgnelam dna, że nie spełniam sie w żadnej dziedzinie i nie zasługuje na to by zostac matką.. Mogłabym tak pisac w nieskonczonosc. Ale jak wiesz, nie poddałam sie. Walczylam dalej. Chodziłam od lekarza do lekarza, robiłam rozne badania.. Nie poddawaj sie. Dzis z ręką na sercu mogę powiedziec ze BYŁO WARTO WALCZYC, PRÓBOWAC.. Ty tez walcz. Walcz o siebie i swoje szczescie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za słowa otuchy :* wydawało mi się ze gdyby coś było to wyszłoby na tescie nawet 4 dni przed @ Nie wiem juz co mysleć. Czuje sie dokładnie tak jak napisałaś. Wierze że wkoncu sie uda ale ciągle zadaję sobie pytanie kiedy?? Badania zrobiłam i są ok. jadę do gina za 3 tygodnie. Jak dostanę @ to będę po 2 cyklu z clo więc zobacze co mi powie. jeszce raz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii nie chciałam zebys płakała, a sama wyłam, chyba takie rozchwianie emocjonalne ciężarnych Co do plamień Z adrianem brałam duphaston, ale plamienia przeszły dopiero po końskiej dawce luteiny 6-8tabletek Z tego co pamietam duphaston ma 10mg, a luteina 50mg progesteronu Ale moge sie mylić! wiec bardzo dobrze, ze masz gina jutro aguuula25 Tez jestem młoda w tabelce:) właśnie czytając Twojego posta jeszcze bardziej nie moge zrozumiec jak Bog, czy w kto co tam wierzy daje dzieci Szczęscie usmiechnie się i do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia Ty i zła matka ? Nawet takich głupot nie opowiadaj :P a czemu mały tak przybiera na wadze nie wiem cały czas jest na moim pokarmie na obiadek coś mu gotuje to je tyle co mały słoiczek później deserek tez mu robie i tyle co mały słoiczek zjada na kolacje dwie łyżki kaszki do mojego mleka i w ciągu dnia 100 ml soczku lub herbatki i to całe jego menu :) nie wygląda na grubego taki w sam raz :) ale takie słodkie fałdki to ma wszędzie :) Mam do was pytanie jak radzicie sobie z plamami z zupek i deserków?? Kupiłam wczoraj dwa mega śliniaczki z rękawami boskie ale czasem małemu sie uleje i plama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych artykułów to nie rozumiem kurde są okna życia gdzie kolwiek można podrzucić dziecko jak już go nie chcą jest tyle rodzin co by przygarneło maluszka a nie zabijac nigdy tego nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikka:) wiem, ze dzieci na tym etapie rozwoju rosną juz bardzo indywidualnie Adrian wydaje sie byc nabity,a jednak wagowo jest leciutki Malutka tez kruszyna powinna miec ponad kilogram ma ledwo800gram dzisaj po dwóch dnaich od załozenia rozpracował zabezpieczenia na szuflady wcześniej ogrnął gumki od słoików pełniące tę funkcję :Pocieszam się, że to objaw inteligencji....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wizytą u gina zrobiłam Bete. Wczesne poronienie! Za duzo stresu! Teraz to juz wogole nie wiem co robic!!! Zapłacze się! Taka była radość :( Mój wczoraj powiedział swojej matce choć zabroniłam! Ona już wszystkim powiedziała! Maż nie wziął urlopu, a mi w poniedziałek kończy się macierzyński. Co robić? Siedze i rycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusii nie rozumiem. u was przed wizyta robia bete?? ja umowilam sie na termin do ginka najwczesniej 19 a pracuje na rano, nie wiem moze uda sie zamienic, wkurza mnie jak nie ma okresu nie ma ciazy to co moze dolegac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiiii, przykro mi :( Aguska, moze hormony Ci powariowaly? Lub w tym cyklu nie bylo owu - wtedy @ przychodzi z ogromnym opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×