Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

monia123 - mój podparty też siedzi, sam przez chwilę, ale rehabilitantki zabroniły mi tak sadzć dziecko bo podobno to krzywi kręgosłup. Jak zacznie sam siadać to można go sadzać. Myślałam, że jak sam siedzi to już można ale jednak nie - zdziwiło mnie to. Zora - cała noc - nigdy się chyba nie doczekam :(. Masz grzecznego synusia :)) Asia - też kiedyś tak miałam z tą pełnią :). Teraz padam i śpie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, czy grzeczny to nie wiem a może to wpływ księżyca :D Obudziłam się koło 4:00 ale stwierdziłam że skoro maly spi to jeszcze chwile poleżę i zasnęlam :) O 7:00 się zerwałam na nogi bo skoro malego nie slychać to najgorsze mysli przyszły mi do glowy a on akurat sobie leżał i juz zaczynał grymasić że chce jeść ale nawet nie plakal jak zwykle tylko widac bylo zniecierpliwienie. Szykujemy się do Chrztu. Nie mam się w co ubrać :( i nawet nie mam kiedy pojechać do sąsiedniego miasta na zakupy bo za duże upały są a bym musiała zabrać synka. Chrzest za 2 tyg (jakos tak), będzie moja mama i chrzestni tylko. Oprócz naszego, będą chrzcili jeszcze dwójkę dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki czego używałyście do przemywania kikuta ??? stosowałyście ten ocnisept?? a na poranione sutki?? Chce sie wybrać wieczorem do apteki i wole sprawdzone info od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka potzebuje pomocy albo rady bo ja niewiem co mam myslec o tym zreszta wiadomo nie od dzis ze owulacje dostaje przed 20dc tak sie zdarzylo ze tym razem tak samo a luteine wzielam pozniej niz zwykle no sume tylko jeden dzien pozniej 21dc a dzis jest 22 dc a wczoraj miala mega mokro w srodku i dzis rano tez problem tkwi w tym czy nie zaszkodze sobie i ne zakloce se owulacji zeby byla normalna przez ta luteine dziwne mam to wszystko czemu mam tak pozno owulacje a przeciez nie moge brac luteiny 25 dc bo bede wtedy miala 39 dc i dopiero okres dostane zdarzylo sie wam ze tak dlugo po tabletkach dostajecie okres bo ja od kiedy co skonczylam mam pozno jak niewiem co ta miesiaczke czy to jest normalne bo ja zwariuje juz jak mi sie nie udaje w tym cykjlu to dluzej czekam prawie 1,5 miesieca na kolejny okres zanim bedzie ten 20 dc jak se obliczam to mam chyba pokickane ze niewim co jest do czego i w czym to sklejac miala ktoras tak ze po tabletach pozniej wszysko przychodzi owulacja i okres i jeszcze jedno czy to napewno owulacja jak mam mokro mi sie wydaje ze tak ja nie mam zadnych objaw kompletnie zadnych ale zawsze jak mialam tak mokro i to jeszcze kolo 20dc ze to jest owulacja mam nadzieje ze bedzie dobrze i wkoncu zajde w ta upragniona ciaze 2 cykl po hsg mam nadzieje ze cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja się też muszę pochwalic dzisiaj po nocy prawie nic nie krwawiłam i teraz przy silu już też prawie nic myślę że do jutra mi przejdzie;p na katar szkoda że n ie masz tej takiej pompy do inchalacji z maską tam nalewa się soli fizjologicznej i się inchaluje moja siostra to ma i powiem wam że genialna sprawa maluch leży a jemu sie przykłada do noska i sobie oddycha tymi oparami... niestety jeżeli chodzi na preparaty na poranienia to nie pomogę na tym jeszczę sie nie znam.. to widocznie i ja coś przez tą pełnie miałam gdyż dopiero dzisiaj całą noc przespałam i dopiero przed chwilą wstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika na pępek mieliśmy ten octenisept, a na brodawki pani w aptece poleciła Maltan, że niby lepszy niż Bephanten, no i u mnie się sprawdził. Riolek ja Ci nie pomogę z tą luteiną, bo ja brałam zawsze ściśle wg wytycznych ginki...a z owulacją, ja bynajmniej tak miałam, że nie zawsze jak było mokro to była... Julitek cieszę się bardzo, śpij póki możesz, ja ostatnio od 4 rano już prawie nie śpię, albo bardzo niewiele. Znowu kiepsko zasypia po tym drugim karmieniu, ok.4-5, już mu ciężko w ten głębszy sen zapaść... A z tym ulewaniem to już nie daję rady, szyja nie dość że odparzona z gorąca, to jeszcze dodatkowo podlewa tam ciągle...Smaruje mu, pudruje, wietrze, co się zagoi to od nowa się odparza...i to zakładanie ciuszków na pół godziny...od prania się podrą... Wczoraj mieliśmy 3 rocznicę ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - octenicept - czy jak to tam się pisze do kikutka, do sutków purelan - mi pomagał chodz i tak byla masakra ... podobno najlepszy Riolek - kurcze nie mam pojęcia. Podobno jak weźmie się luteine tuż przed owu to luteina nie powinna zablokować owu ... Ja miałam dużo śluzu po owu gdy zachodzilam w ciąże ... teraz nic nie zrobisz - bierz dalej Lutkę a co to było to się okażę. Ja miałam owu tez ok 20 dc ale zaczęłam jeść Mg + b6 jak kartofle i przesunął mi się przez 4 miesiące do 15 dc. Może to jest wyjście ... Julitek - dobrze, że już lepiej... co nie oznacza, ze możesz zacząć szaleć - poleż jeszcze parę dni ... Kidy kolejne usg u gina ?? Byłaś u tego dobrego gina??? Może warto jescze raz podejrzeć co tam u maluszka słuchać Beti - też mieliśmy z tym problem .... ja przemywałam przegotowaną wodą bródkę :). Na ulewania może częściej a mniej karmić - nie wiem co poradzić, mój też jeszcze ulewa - podejrzewam refluks - bo ja też mam :). Gratuluję 3 rocznicy ślubu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love właśnie tak się staram karmić, je co ok.1,5h...częściej nie dam rady, bo wliczając noszenie do odbicia to byłby do mnie przyklejony 24h na dobę...za gorąco jest... Bartuś zaczyna śmiać się głośno :-) dziś 5 razy :-) mówię do niego:kocham Cię i cmok go między bródkę a policzek, a on w śmiech, to ja jeszcze raz, i on to samo...i tak pięć razy :-) Super to było... Ostatnio jak się zaczął tak głośno śmiać, to go nagrałam dla tatusia aparatem, super będzie pamiątka...pierwsze "rozmowy" też mamy nagrane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki. Czy któraś słyszała o aerobicznej 6 wedera? Podobno genialne ćwiczenia i genialne efekty na brzuchu. U mnie brzuch nieco odstaje - zawsze miałam słabe te mięśnie. Mam zamiar je ćwiczyć podczas porannej drzemki małego :). Czy może ktoś chce się dołączyć? a oto link: http://www.google.pl/imgres?q=aerobiczna+6+weidera+forum&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=600&tbm=isch&prmd=imvnsfd&tbnid=cik9ukFeeUd2iM:&imgrefurl=http://www.prokulturystyka.pl/aerobiczna-6-weidera.html&docid=KcPxCLFgf6QXDM&imgurl=http://www.prokulturystyka.pl/images/a6w.png&w=600&h=728&ei=QkkaUMn9NcTusga_koDgDw&zoom=1&iact=hc&vpx=112&vpy=121&dur=44&hovh=247&hovw=204&tx=131&ty=104&sig=101101799509686593209&page=1&tbnh=130&tbnw=108&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0,i:71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, ja chętnie, startujemy jutro ? :-) Ja mam jeszcze brzuchal jak w 4 mies. ciąży :-( zresztą nigdy nie miałam płaskiego, no chyba, że jak ważyłam 46 kilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie cos na miesnie posladkow? ze szpitala wrociłam z dzieckiem ale bez tyłka. wstyd nawet przed mezem chodzic w gaciochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a teraz mi wyszlo ze dziecku tyłka brakuje hahaha. Chodzi oczywiście o mój płaski zad i zwisające posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - :). Nie orientowałam się ale u mnie dooopa też do naprawy - zacznę jednak od brzucha bo bardziej zwara sie ugana na to co odstaje a nie to co przyklapnięte :)) Beti - ro od jutra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love zwara ugana :-) pęknę zaraz ze śmiechu, ale Ci wyszło :-) O kurcze, po tygodniu ? Nie powiem mojemu i zrobię mu niespodziankę :-) Pewnie już tęskni za moim poprzednim rozmiarem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - :))) No pokręciłam troche :)). Mój mi drukuje w pracy więc nie będzie nispodzianki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i jak schudnę, to sobie kupię obrączkę, bo M nosi, a ja przez złodziei nie, fakt, faktem za mała była jeszcze. Mam nadzieję, że cała schudnę z tych wysiłków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej odp wam ale mi zniknęlo :/ wrrrr. Nika, do cycoszków: BEPANTHEN. Do pepuszka niczego nie używałam przemywałam go w koło gazikiem (woda i mydełko). Sama juz wtedy zgupialam czego uzywac bo w szpitalu kazno woda i mydelkiem, znajomi/rodzina spirytusem, a połozna jakims tam preparatem. Czasem się zdarzy że dzidzi zahaczy kikutem np. o pampersa i moga się pojawić niewielki ilości krewki i wez tu teraz spryskaj czymś - tylko dzidzi bolu narobisz. Ale zrobisz jak uważasz. Nam się nic nie papralo a kikut odpadl równo po 10 dniach. Rolek, owu zaburzysz tylko gdy wezmiesz lutke na dlugo przed nią. Gdy wezmiesz ją tuż przed lub w trakcie owu nic się nie stanie! A łykasz lutkę czy aplikujesz? Bo gdy aplikujesz: pochwa ma właściwosci samooczyszczajęce i wydala resztki leku co Tobie moze dawac uczucie mokrości. Lub miałas owu ;) Okresu nie powinnas dostac nawet do 10 dni po odstawieniu Luteiny. Wrzuc na luz bo widze że Ty wciąz za bardzo myslisz o tym wszystkim. JAk wyluzujesz to zajdziesz i sama nie bedziesz wiediala kiedy :) julitek, super że u Ciebie lepiej :) Riolkowi chodziło o tabl na ewentualne podtrzymanie ciązy a nie na jej poronienie. A ten inhalator to pewnie drogi? Beti, my tez miewamy odparzoną szyjkę. Tylko że u nas przy karmieniu mleko na nia leci i zastga tam o małego ciężko ,,przymusić'' do podniesienia główki nawet podczas kąpieli. CZasami odparzenie to wyglada jakby ktos mi dziecko wieszał, taka czerwona krecha. Gratuluje rocznicy :* Moj synuś się wczoraj śmiał dlugo, na głos i jak na złośc go nagrac nie moglam bo mialam slaba baterie w tel i przez to nie szlo włączyc kamery :( ale wygladał cuuuuudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
skad ja wiem ze mam owulacje tak pozno bo przy clo chodzilam na monitoring i mialam wlasnie tak 19 dc 18 dc owulacje przy clo pozniej szlam do gina bo musialam tez miec robiony monitoring i tez wychodzilo tak miedzy 19 lub 18 dniem dlatego wiem ze u mnie tak przebiega nie mowie ze sie moge mylic kazdy moze sie mylic i ja tez a co do luteiny to sie pytalam lekarza w marcu jak bylam czy ona szkodzi jak sie wezmie ja wtakcie owulacji pamietam ze tamten cykl kazal brc lutke23 dc bo tak mi wychodzila owulka i tak sama sobie przestawiam bo czuje ze sie zbliza to juz zaczelam brac lutke 21 dc ale od wczoraj wieczorem cos mnie zapokoilo czemu mialam tak mokro i rano tak samo i teraz sie zastawiam czy dobrze ze ta lutke biore normalne ze niezakloce owulacji ale tez moglam wziasc 2 dni pozniej by przynajmniej normalnie przebiegla owulka i moglabym zajsc mam nadzieje ze lekarz mi nie pochrzanil jak mowil ze ni zakloce owulce ale po tym razem do niego nie wracam bo mi juz kazal isc na inseminacje lub in vitro po badaniu hsg dzieki bogu ze poznalam dziewcyne co poradzila mi lekarza a ona jest od ciezkich przypadkach mam nadzieje ze u mnie tez zdarzy sie cud jak u tamtych dziewczyn narazie to musze czekac cierpliwie na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, słyszałam dobre opinie o ćwiczeniu nr 6. Sama nawet tak ćwiczylam ale z moja kondycją i lenistwem nie potrwalo to nawet tydzien :D Tez bym się przyłaczyła ale obawiam się że leń zwycięży. Sprobuję ale nie wiem jak długo wytrzymam :P Zaczynamy od dzis czy od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zorka zle mnie zrozumialas w sumi mozna powiedziec ze za bardzo chce to tez moj wina ale mi tylko chodzi o ta moktosc w pochwie na ciaze pewnie niema co liczyc jak tak dlugo staram i to tym razem pewnie tak samo bedzie teraz zes mi przypomnialam ze lutke (dopochwowa)jak wezmnie sie dosc szybko to zakloci owulke a jak ja sie wezmi w trakcie lub dzien po to nie zaszkodzi wielkie dzieki i sorki za glupie niedowierzenie moje czemu szybciej na to cie wpadala dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra - musze zobaczyć na czym one polegają ... na razie nie mam tego w ręku a w kompie nie chce mi się tego powiększać :). W grupie raźniej możę uda nam sie chodz tydzień - na razie złóżmy tydzień a potem zobaczymy - nie ma co się napalać na całe 42 dni - metoda małych kroczków jest najlepsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie dam rady tej str. doczytać:P Love Ty tomasz jęzor:P:P:P wstrętne stare baby:) Asiu ja też dziś kiepsko ze spaniem, łysy tak nadawał w okna że szok:) Kurde moja mała ma problem z kupką:( jest taka zwarta, przez marchewe i kleik na śniadanie;/;/ już sama niewiem co i jak i ile razy dawać na początku, a chcę wprowadzać nowości:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, a podajesz malej wodę (zwłaszcza w te upały)?? Moze za mało pije. Lub daj jej herbatke z kopru wloskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do a6W ćwiczyłam i efekty naprawde są po tygodniu :) niestety nie dotrwałam w domu bo nie miałam prywatności i śmiali się ze mnie w domu teraz jestem po ślubie i bardzo chetnie bym do was dołaczyła ale nie da sie :) polecam cwiczenia są meczące ale po 3 dniu zobaczycie że mięśnie inaczej pracują :) trzymam za was kciuki i życze wytrwałości i nie patrzcie na koniec tabelki !!! Gratuluje rocznicy ślubu :)) Kurde i zgupiałam i nie wiem co kupić do pępuszka i jaką tą maść na brodawki, przeciesz nie kupie trzech ... dziękuje kobietki jesteście nie ocenionym źródłem informacji :) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala u mnie to samo. Ja daję na podwieczorek słoiczek Gerbera - mus jabłkowy z suszoną śliwką - kupa po tym jak ta lala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcialam jeszcze się poradzić was. Małemu ten bok glówki juz się ładnie zaokrągla (miał spłaszczony lewy bok) ale niepokoi mnie tył główki: jest taki jajowaty, nieladny. Więc jak go teraz ukladac?? Czy na boku czy może na wznak bo wczesniej sypial z główką tylko na bokach a na wznak wcale - czy to przez to?? W poradni rehabilitacyjnej jeszcze nie bylismy bo nie mieliśmy jak dojechac ale za miesiąc jedziemy do innej (lepszy dojazd, bliżej itd) i nie mam pojęcia jak malego do tego czasu układac :( Wczoraj naczytalam się o tych kaskach regulujących ksztalt głowki i się przeraziłam.. Mały spi na poduszcze, w łóżeczku swoim. Pediatra nic nam nie powiedziała - wie pewnie tyle co i my. Czyli zero pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×