Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Ale sie naszukałam ale znalazłam :) oto nasza zaginiona tabelka! Dziewczyny prosze uaktualniajcie ja: **************************************************** STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........26........ślaskie..............4.la ta..........5.05 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 ***************************************** CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.2013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 **Aguśka**............28.......podlaskie............?... ..........22.12.2013 ************************************************* MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam ************************************************ Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze sie odezwałyscie :) Katia, juz od jakiegos czasu myslałam o tabeli ale lenistwo wzięlo gore i jej nie szukałam :P Dzis porobilam badania i dostałam lek o nazwie IPP (typowo na nadkwasote itd) i mam go brac ok.miesiąca. Moja mama mowila ze u niej w miescie tez jakies grypsko panuje. Młody zaczął mowic: daj i lala. W koncu jakis postep ;) Musze kupic podklady higieniczne na lozko bo mi moje zalam dzis w nocy. Jak sie pozbyc zapachu siuskow z pokoju? Przepiore tapicerke, przewietrze ale i tak bede czula ten zapaszek :( To wszystko przez to ze on z tą butlą spi i co chwile pije wode. No ale musi bo zaparcia mamy nadal. Podaje codziennie lactulosum, jedna lyzeczke. Dzis promocja w tesco - 50% na wszystkie zabawki. Ale był tłum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora powiem ci jedno bylam od niedz u taty i babci i jak tam mloda jadla babcine jedzenie to i nawet codziennie jadla jajecznice a kupy byly 2 razy dziennie rzadkie. Raz byla pomaranczowa ale to tak objadla sie zupa pomidorowa ze nic dziwnego ze pomidorami srala :P A to łozko to maly obsikał nie? bo napisalas tak jakbys to ty obsikala :D Twoj synek lubi pomidorowke? jak tak zrob mu na pomidorach a nie na koncentracie np niech je i taka kwasnawa to podobno rozluznia kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżko obsikał mały :D Tez mi przeszło przez mysl ze ktos pomysli ze ja gdy zobaczylam literówke ale nie mialam czasu poprawic :) Pomidorki mówisz? Ok, spróbuję. Pomidorówke uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mój młody śpi z jabłkiem lub jabłkami :D ostatnio zasypiał z jednym kotkiem,osiołkiem,jabłkiem,kasztanem i butlą pica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a Alanek jakie mleko pije? Mi lekarka mowila ze w mm3 jest chyba za duzo zelaza i przez to zatwardzenia wiec moja jest na 2 i kupy sie bardzo poprawily. Pomidorowka tez pewnie swoje zrobila bo ona by ciagle te zupe jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, to niezle :D A śpicie razem? Katia, lecimy na nr3. Tez dlugo jechalismy na nr2 ale w koncu stweirdzilam ze czas zmienic no bo tak to nigdy nie przejdziemy na nr4 a poza tym te rozne witaminy itd w kazdym mleku mają inne proporcje i bałam sie niedoboru czegos. Pediatra nam ogolnie mowil ze to nie jest powiedziane ze trzeba przejsc na mleko nr3 ale jak zaparcia nam miną (te pierwsze ktore mielismy) to wtedy przejsc na nr3 i zobaczyc jak bedzie. No ale wychodzi ze KAŻDE mleko nr3 go zapycha! :( Probuje mu dawac lactulosum tak jak poradzila inna lekarka i modle sie by zaparcia przeszly. Wiosna mial ogromne zaparcia ktore trwaly az do lipca mimo ze wrocilismy wtedy na mleko nr2. Licze ze i tym razem to przejsciowe. Jakis czas temu podalam mu soczek z suszonych sliwek i 2 male sloiczki sliwek i wieczorem go przeczyscilo z szybkoscia wodospadu :D Okupkal sie caly, pol łozka i poduszke taty :D :D :D na raz. Nie myslalam ze tak te sliwki zadzialają bo wczesniej to zero reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie stalo z tym forum ze juz praktycznie nikt z stalych dziewczyn sie nie udziela? Hallooooooooo! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora podawaj małemu jabłka,obierz i niech sobie sam je,albo kompocik do picia,albo sama woda też jest dobra (jak zechce wypić). aa i tak Spimy razem ;) jejkus jakie to moje dziecko ma odpały czasem to strach, i zas szwagier mowi ze tymon jest rozwydrzony,niewychowany i robi z nami co chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Widzę, że nikt tu za mną nie zatęsknił:) Mieliśmy mega zawrót w życiu, taki który uświadomił mi wartośc niektórych rzeczy, no tak życie ostatnio zadziwiająco mocno kopie mnie po d***e, ale to co się stało przerosło nawet mnie Zupełnie wypadłam z życia Gosieńko wielkie gratulacje dasz rade CHoć im młodsze starsze tym cięzej, bo już niue chce grzecznie leżeć i też wymaga odrobiny uwagi Karmi zdecydowanie polecam, bo przy karolci miałam mniej mleczka niż przy adim i nam pomagało, a jeśli zjadłam coś z=słodkiego piła chętniej i mleczka było wtedy więcej Na temat zachowanioa Adriana nie bede się wypowiadać Nie pomaga już ani prośba, ani groźba, żaden rady mądrych lekarzy Moje dziecko robi co chce. Jest cudownym chłopcem, ale tak wielkim indywidualistom, że jakikolwiek wpływ na jego zachowanie jest niemożliwy, albo dla mnie niewykonalny Wszystko jest ok dopóki nie ingeruje w to co robi, nie chce go do czegoś przekonać, czegoś mu zabronić itp. Chce na śniadanie "lule"(owocowe tic taki) to je dostanie zależy tylo kiedyt matka pęknie Jeśli ma ochote sam się rozbierze i siądzie na nocnik (na krócej niż 3 sekundy) ale tylko spróbuj go do tego namówić Chce na dwór to walczy tak długo, aż w końcu ulegne Strasznie stawia na swoim co świadczy o mojej wielkiej porażce wychowawczej Usłyszaałam, że może być gorzej w przypadku tak temperamentnego dziecka mam się cieszyć, że nie rzuca sie na podłogę czy nas nie bije (opoinia mądrej głowy) tyle że w chwilach kryzysu rzuca się na podłogę(katiaa ja tylko uważałam żeby nie zrobił sobie krzywdy uderzając głową o podłogę , czy specjalnie w nią waląc czałem, lub tylęm głowy o ścianę, poskutkowało naprawde nie pamiętam kiedy zrobił to ostatnio) ale sstarałam się nieragowąć, przemocy używa rzadko, czasem zdesperowany ugryzie czy pociągnie za włosy Bardzo dużo rozumie, powtarza każde słowo oczywiście nie wszystkie potarfi (najchętniej niecenzuralne) próbuje składać zdania.Bardzo lubi Karoline codziennie rano sprawdza czy jest w łozeczku, zanosi jej wszstkie zabawki, chce ją karmić, przytulać, nosić Bardzo kłoci się jak ktoś powie, że sobie ją zabierze (dziadkowie się z nim droczą) ale woli kiedy zajmujemy się nim baqrdzo domaga się uwagi Nie karmie już piersią nie wiem czy to wynik wielkiego zdenerwowania, czy antybiotyku, ale mleka zaczęło barkować, a młoda wolała butle i tak od dwóch tygodni jest wyłacznie na butli Dozcytam WAs jeszcze ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja to nikt nie tęskni? Wypnij się. Dam Ci klapsa :D W ogóle to dziękuje wszystkim za rady odnośnie zaparc i na pewno byly by pomocne gdyby to bylo jednorazowe zaparcie a u nas jest to stan przewlekly. Zrobiłam mu dzis soczek ze sliwek a on nie chce go pic. Chleba nie rusza od kiedy kaczki sie wyniosły ale za to jadł wczoraj rogala z makiem. Zauwazylam ze problemem mojego syna jest nieumiejętnosc gryzienia pokarmów!! Ale widocznie potrzebuje on wiecej czasu/ Przeglądajac internet stwierdzilam ze wiele dzieci ma z tym problem pomimo ukonczenia 18m.z. Zaraz tłumacze ze młody nie je papek! Tylko jak mu cos dam to odgryza za duze kawałki lub zwyczajnie nie gryzac połyka jedzenie a potem odruch wymiotny, krztuszenie i kategoryczna odmowa dokończenia posiłku. Wiem, musimy cwiczyc i pewnie doradzicie mi podawanie czegos typu wafelki, chrupki itp. Spoko, spoko - kombinuje jak sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda a ja to co nie pisalam ze duzo osob przestalo sie udzielac mialam na mysli Ciebie tez i Love i reszte. Moja Ania to juz czasem taka nie znosna a jak mnie uderzy i ja udaje ze placze to moja jak robie smutna mine bije jeszcze raz bo jej sie podoba i wtedy jak tlumaczenie nie daje efektu sadzam ja do kata a jak ona zaraz stamtad ucieka z rykiem to do skutku az usiadzie i sie odrobine uspokoi a wtedy podchodze i spokojnym tonem mowie ze mamy sie nie bije bo to boli a przytula i przeprasza a wtedy ona sie przytula a jak pytam czy bedzie grzeczna mowi ze tak. Jakis efekt jest ale czasem na nia sil nie ma. Do kata idzie w ostatecznosci ogolnie jest grzeczna ale czasem tak nas sprawdza a ona ma dosc mocny charakterek jak to zodiakalne bliznieta. Dzieciaki w tym wieku szybko wyczuwaja kogo moga manipulowac a ja nie pozwole by ona mi na glowe weszla chociaz serce sie kraja jak ona tak placze ale widze kiedy ona placze by wymusic cos. Na nocnik nie chce mi robic przestala robic kupke i siusiu posiedzi 3 sekundy i ucieka a nie bylo z nia problemu nie wiem co sie stalo. Macie jakies dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia co do nocnika to wiesz co wg mnie trzeba czasu. Widze po młodym,pamietam jak kolezanka ze styczniowych mam chwialila sie ze jej synek (dzien starszy od tymona) jak mial jakies 13-15miesiecy rosol sam jadl,nieudolnie ale jadl. A moj wcale sam nie chcial jesc :/ i przyszedl czas,ja wiem jakis miesiac juz albo ze dwa,ze chwycil lyzeczke i sam je,naprawde ladnie,wiadomo czasem mu zleci z lyzeczki ale radzi sobie. wiec z nocnikiem mysle ze tez musi nadejsc ten czas. Wanda moj tez ma hopla na punkcie tic tacow,w sklepie jak zobaczy do nie odpusci. a teraz jak jest ta zmiana czasu to popoludniami jest ciezko,mlody ubzdura sobie ze chce siedziec w lazience albo sypialni i musze z nim,a jak wyjde to histeria,ciezko mi samej bardzo,chce wiosne :( Zora widze ze musialabys trafic na jakiegos naprawde dobrego lekarza,co by was przeprowadzil przez te nieszczesne zaparcia :( a i jeszcze napisze ze tymon od czwartku bodajze nie chce mi nic jesc,slodkie zje,ale obiad czy sniadanie nie,i nie wiem co grane,goraczki nie ma,czyzyby zeby? piatki zostaly tylko do wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa ale co do nocnika to moja ladnie sie zalatwiala do niego jak skonczyla 7 mies a od jakiegos czasu zwiewa z niego i nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja się upieram przy zespole jelita drażliwego Czasem "lekarzowi" trzeba sugerować tak długo aż zacznie myśleć KatiaaaSkąd ja znam te 3sekundy na nocniku:) Adrian przechodzi sam siebie Byli dzisiaj goście to niezła popisówkę dał Jednak jak wszyscy zwracali na niego uwagę to wykorzystał Vilia przeraziłaś mnie myślałam, że będzie coraz lepiej:( Bardzo Ci gratuluje Monia sensacje jedzeniowe u nas na porządku dziennym Adrian potrafi konsekwentnie odmawiać zjedzenia czegokolwiek przez kilka dni! aż któregoś dnia rano zjada z apetytem dwie kiełbasy (co mnie niekoniecznie cieszy, ale w akcie desperacji dałabym mu chyba nawet zupę z paczki bo boje się, że zagłodzi sie na śmierć) Żadne rady typu zero słodyczy, wspólne jedzenie, kolorowe kanapki, zostawianie jedzenia na stole aż sam zgłodnieje itp w przypadku mojego syna się nie sprawdzają Krolina to kolejna terrorysta potrafi pluć zupką na odległośc:) aż nie dostanie jej przez butle...innym razem zjada z apetytem cały słoiczek Dzisiaj dostała biszkopt do rączki, ja miałam prawie zawał, ale ciotki sie uparły i co i młoda była zadowolona zjadła pół bez żadnej sensacji i pewnie gdyby nie spadł na podłogę jadła by jeszcze ale zapobiegliwa mamusia już stała z jabłuszkiem stanowczo mówiąc że na pierwszy raz wystarczy w efekcie czgo córunia zrobiła awanture i nie zjadła już nic aż do butli:) jestem z******ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, u koleżanki córka waliła głową w inne rzeczy ale bez wyczucia :/ Tak ze np koleżanki mężowi walnęła w nos aż mu krew poszła :o Cudo w wieku mojego BArtka. I póki zwracali uwagę to tak robiła, później jakoś samo przeszło. U nas niestety coraz gorzej. Bartek w ramach strajku nic nie je.Ale zgodnie z zasadą "z głowu się jeszcze nikt nie zesrał" czekam aż zgłodnieje. Już wczoraj zawołał parówkęna kolację a od dziś ponowny bunt ;) Ale staram się tym nie przejmować bo bym zwariowała. Poza tym wrzaski i krzyki mu nie przeszły i ciężki okres przechodzimy. Wszystko jest na nie.Dziś np wybrałam się z nim do apteki. I żałowałam,że mnie podkusiło... Bo pod klatką urządził histeryczną scenę że on nie wchodzi do góry. Więc naszarpałam see z nim tylko (aż się jego kurtka podarła) i nawkurzałam.A nadmieniam, że mieszkam na 4.pietrze (bez windy), więc zalecenia "dzie dźwigać i nie szarpać"mogę między mity włożyć :o Wykończy mnie.... Wanda, ja też szarpałam się z nocnikiem. Aż przyszedł moment że mega wypaśne majtki i wygoda w nich wzięły górę. Co prawda Bartek nie woła (rzadko bardzo) sam siku ale co jakiś czas daje się posadzić i nocnik pełen. Problem jest tylko z kupą :o Czekam na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, moj tez ostatnio sniadan nie jada. Miedzy 6 a 7 a do południa jakas mleczna kanapka i soczek lub woda. I właśnie się kapnelam niedawno ze on mega ilosci tych sokow itd wypijał wiec nic dziwnego ze odmawiał jedzenia. a u was jak z piciem? Ja ogólnie chce przejśc na samą wodę mineralna bo młody ma ciemnawy nalot na dolnych zębacg z tyłu. jakby początki próchnicy. Słodyczy za duzo to on nie je (chyba!) ale te soki i wody smakowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........27........ślaskie.............4,5roku..........02.12.13 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 ***************************************** CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.2013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 **Aguśka**............28.......podlaskie............?... ..........22.12.2013 ************************************************* MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam ************************************************ Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Cześć. U nas kolejny cykl starań, dziś 11 dc także działamy od wczoraj. Szczerze- opadam już z sił. Na dniach idę zrobić badanie na toksoplazmozę- być może to jest też 1 z czynników że nam sie nie udaje (?) już nie wiem gdzie szukać przyczyny. Teraz mam 2gi cykl z clo i czuję się beznadziejnie. Huśtawki nastrojów, zmęczenie... nie wiem czy to przez to czy poprostu taki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
aha, powiedzcie mi czemu mój nick jest pomarańczowy? :P pamiętam że odkąd nie można używać w nich znaków interpunkcyjnych i zmieniłam z aguuula25,25 (niebieski) na aguuula2525 to zmienił się na pomarańczowy. Nie mam go zablokowanego hasłem jak kiedyś bo mnie o niego nie pyta i nie chcę żeby ktoś się podszywał pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora u nas też pije sporo,ale słabiuteńką herbatkę,a co do ząbków to dentysta mi powiedział że tymon ma próchnicę smoczkową... :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, moja siostra mi powiedziała to samo. Próchnica smoczkowa. Że jej kolezanka poszła z dzieckiem do dentysty i on czymś posmarował te ząbki i osad zszedł zupełnie. Ale moj to sobie nie pozwoli zajrzec do buzi. Bo zaraz palce gryzie. Raz mnie użarł do krwi! Dzis ide kupić mu nowe smoki do butelek bo te obecne dziwnie pachną. Tak jakby nawet śmierdziały lekko, nawet po wyszorowaniu ich i wyparzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula to zarejestruj sobie nick na haslo wtedy powinien byc niebieski. Ja chyba pomalu zaczne odzwyczajac mala od smoka bo i tak ona go nie wola ale jak widzi w zasiegu wzroku to zaraz go capnie i wszedzie potem z nim chodzi. Do buzi zagladac sobie nie pozwala ale zabki myjemy co do slodyczy tez musze ograniczyc jej slodkiego ale ona sie do wody nie przyzwyczai bo nawet nie chce pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguula, trzymam kciuki. A toxo to chyba powoduje poronienia a nie utrudnia zajscie. Moze sie myle. Ja po poronieniu zrobiłam toxo i mialam przeciwciala co znaczy ze mialam tego bakcyla tylko nie wiadomo kiedy. Byc moze moje poronienie bylo przez to. W kazdym razie pobadaj sie. Czego ja juz nie badałam w czasie staran to głowa mała :P Troszke Cie chyba lekarz zaniedbuje. Za malo pomaga. Bo ja będąc na clo chodziłam na usg zaraz po @ i lekarz sprawdzał jak rosna jaja. Mowił mi ze mają już odpowiednią wielkosc i ze nalezy współżyc od tego momentu. Ale po owu tez miałam usg - gin sprawdzał czy jajeczko sie oderwało itd. Czemu większosc z was tak nie ma?! Tylko każą wspólżyc na chybił trafił i robic test. Jestem zła bo za długo juz jestes staraczką. =-------------------------------------------------------------- Młody niby zaczął się sam wyprózniać ale te koopki to dziwne są bo oprócz normalnego ich koloru mają zielonkawe cos. Z mojego punktu widzenia wyglada to tak jakby młody cos zjadł (kawałek plasteliny?) i wydalal to. Oczywiscie nic takiego nie pochłonął ale dziwne to koopy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora moja jak miala zatwardzenia to kupy miala czarne i bardzo twarde ze ciezko jej bylo je zrobic potem jak zaczely sie poprawiac to miala juz jasniejsze i tez zielone bywaly. Teraz ma normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia123, -------------gdzie jestes? Moze Ty mi pomozesz. Odebralam wyniki tsh i wyszły 1,556. Jeszcze tak niekiego wyniku nie mialam choc norma tego laboratorium to 0,55 - 4,78. Jak myslisz, dobry wynik? Ostatnio bardzo schudłam i lekarz podejrzewał ze z niedoczynnosci moglam wpasc w nadczynnoc. No ale skoro wynik miesci sie jeszcze to jest chyba ok, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Zora- to już mój 4ty lekarz w trakcie naszych starań już ponad 4 lata o ile już nie 5 i szczerze jestem już też mega zła na wszystko. jedynie poprzedni monitorował mi cykl ale tam właśnie doszło do tej nieprzyjemnej sytuacji z anestezjologiem o której kiedyś tam pisałam przed laparoskopią i przestałam tam jezdzić. Ten teraz na początku 2 cykle mi kontrolował które były bez clo a teraz go biore i kazał się pojawić w grudniu jak skoncze clo więc chociaż ostatni cykl zobaczy. Nie ma już porządnych lekarzy, poprostu nie wiem gdze sie udac,bo w okolicy już byłam u każdego kto wydawał się ok. Teraz to już chyba prosto do kliniki leczenia niepłodności, bo strata czasu jak widać. Nic nie pomaga, ani stymulacja, ani udrożnienie jajowodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze ;)? U mnie maluch robi niesamowite postępy. Sam już ładnie wstaje i pomału zbiera się do chodzenia. Poza tym jest małym leniwce i cwaniakiem. Nie ma siły, żeby sam pił z butelki albo zjadł samemu ciastko czy cokolwiek innego co da mu się do ręki. Przeważnie kończy się na wsmarowaniu w dywan. Poza tym cały czas jest jeszcze na cycu, pomimo parokrotnego już pogryzienia mnie dwoma zębami. Dostaje go tylko wieczorem i rano, oraz w nocy jak woła. Tak to wcina kaszki, obiadki i deserki tylko uszy się trzęsą. Mam do was pytanie kiedy wprowadzać pomału normalne jedzenie takiemu szkrabowi? Paweł ma już skończone 9 miesięcy. STARACZKI: NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........27........ślaskie.............4,5ro ku..........02.12.13 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 ***************************************** CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.2013 Mala_Gosienka.....27........zach-pom........?............ .......29.09.2013 **Aguśka**............28.......podlaskie............?... ..........22.12.2013 ************************************************* MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........25.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............27..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012 ........Adam netta2................28..........mazowieckie.....03.02.2013........Paweł ************************************************ Zaginione mamusie: Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×