Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Jestem po wizycie pewnie ostatniej;P mała waży tydzień 3050g tydzień 38 dł 34 cm z wyprostowanymi nózkami może być 46 cm:) także jestem już spokojna małą już gotowa do wyjścia ale ja spróbuję przetrzymać ją choćby dwa dni:) Rozwarcie już mam 2cm,ale mówiła że nie mam czym się za bardzo przejmować bo to nic nie oznacza.Szyjka już się skraca także szykuję już ostatnie rzeczy i czekam DWA DNI:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka:) to sprawdz zawartosc torby, żyletka w dłoń .... a potem wygodny fotel, pudełko lodów i oczekuj na finał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to masz podobnie do mnie. Tylko, ze u mnie wogole pol na pol powiedzial ot mi cos. Ehhhh trzeba zekac dalej. A kiedy masz nast wizyte?? U Was na kazdej wizycie robi sie usg?? KAROLINA super :-). Nastrasz meza, ze w kazdej chwili moze porod odbierac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a dzis bylam z tym zaswiadczeniem pytac to ta babka co zajmuje sie papierami to powiedziala, ze po ur dziecka przyjsc takze mam duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrócił z pracy i siedzi jak na szpilkach nic mi nie każę robić:D A mnie znowu skurczę chwyciły i są częste i boli jak diabli!!!!!!!!!I już nie wiem czy chodzić czy leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doszedł mi straszny ból jak bym zaraz miała dostać okres!!!!!!!!!!!! Co jest grane?!!!!!!!!!!:( Dziewczyny co mam robić?!!!!!!Zgupiałam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - skoro jest tak żle to niech facet wiezie Cię do szpitala - nie wiem kurcze to dopiero przede mną. Na pewno siedzenie na forum nie rozwiąże problemy - że Ty też przy takich skurczach masz siłę tu pisać !!! Ja bym już w szpitalu była !!!! Oceń sama sytuację - jak nie przechodzi to leć do szpitala !!! Zorka - współczuję z teściem - przeżywasz swoją ciąże a tu jeszcze dodatkowe zmartwienie - nie ma kto się nim zająć - powiedż M, że nie dajesz radę. Wykończysz się kochana - teraz Ty jesteś najważniejsza dla Ciebie i dla M. Musisz zawalczyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, i jak tam? Lovekrove, wiem ale M pracuje po 12h i też jest bezradny. Byłam u neurologa i powiedział że mam teścia zarejestrowac na poniedzialek ale do Bydgoszczy bo tam ma sprzęt do badań w kierunku padaczki (lekarz ogólny ją podejrzewa) a ja podejrzewam Parkinsona. Myslałam że przewracanie sie bedzie najgorsze ale teraz to już nie nadążam go przebierać a łózko wkrótce trzeba bedzie wyrzucić. Będę musiała kupic pampersy dla dorosłych chociaż na noc - czy one są takie jak dla dzieci że ,,zalepia'' się je czy np.mozna je na ,,grubsza sprawę'' zsunąć i załozyć ponownie?? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zorka tak Ci współczuję, w ciąży tyle musisz się namęczyć i nikt Ci i M nie może pomóc, tylko proszę dźwigaj jak najmniej!!!! I musisz jakoś ten stres spokojniej znosić...brak słów na to wszystko;/;/ My od 4.50 nie spimy...M wyszedł do pracy, obudział Nas i du.. ze spaniem , choć już mnie muli i pewnie zaraz strzelę drzemkę...do 10.00;)Buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - nie wiem z tymi pampersami :((((. Kurcze robisz za pielęgniarkę środowiskową a to ciężka praca (pełno mam ich w rodzinie). Kochana nie powinnaś się tak przemęczać - wiem, że pewnie czujesz zobowiązanie ale - Ty i tylko Ty jesteś najważniejsza !!!! Masakra - współczuję :(((( Kala, Beti - widzę, ze dołączacie do rannych ptaszków - taki urok ciąży :))) A ja mam z zadanie przeżyć ten dzień bez czarnych myśli - oby do 28.11 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aguśka, nie robi usg, jak idę na kasę to dopiero moje drugie. Nie przejmuj się przyjdzie czas że powie 100% dziewczynka lub chłopczyk:) Lovekrove - zdecydowanie bez czarnych myśli proszę, mogę Cię poczęstować bułką razową, która mi się piecze:) Zorka - uważaj na siebie i Maleństwo, teraz Wy jesteście najważniejsi. Karolinka - i jak sytuacja wygląda u Was, urodziłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wstałam...obudzilam sie, ale leze pod ciepłą kołderką, bo nikt jeszcze w piecu nie był my sie obudziłysmy o 4,47 i do 6 sie bujałyśmy...potem drzemka :) Karolina, jak boli brzuch to rozróznisz ból nie do wytrzymania, niepokojący od bólu bolesnego , ale znośnego - wtedy instynktownie pędzisz do lekarza...mam nadzieję,że jeszcze jesteście w dwupaku :) Zora-trzymam kciuki z pozytywne załatwienie dzis w miarę jak niejwięcej spraw, łącznie z większymi zakupami do zamrażalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Witam dziewczynki, jak to jest z tymi bólami, kiedy trzeba jechać do szpitala? Ja mam 30 km, więc boję się, żeby nie za późno się zebrać. Zora, nikogo więcej w domu nie ma do pomocy? A co z teściową? Qurczę nie wyobrażam sobie opeki nad starszym dziadkiem, zmienianie pampersów etc. Asia, czy Ty odczuwqsz jakieś bóle? Ja praktycznie nic i wydawało mi się, że ból automatycznie oznacza zbliżający się poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka wiem, ze chcesz pomoc, ale mysl troche o sobie. Naprawde nie ma kto Ci pomoc?? Cos mam przeczucie, ze Karolinka ma juz mała kolo siebie :-). Gosia wczesniej czy pozniej sie dowiemy :-) co u nas mieszka. Ja mam nadzieje, ze moze na mikołajki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym tygodniu niemal codziennie mialam tempy, meczacy, lapiacyn na 10-15 minut z przerwami co 30 minut...we wtorek trzymal 6 godzin...ale mialam jeszcze isoptin i fenotrol, zacisnelam nogi i postanowilam,ze nie pojade, bo kroplowki z tym fenkiem to bym po raz drugi nie przezyla...postanowilam,ze poki nic nie wypada (czop, wody) lub skurcze nie beda ostre i czeste to siedze na d-e w domu (czyt.na lewym boku w lozku) 2 dzien nie biore iso, fen i lutki i nic....totalnie nic...a po odstawieniu albo sie rodzi na drugi dzien, albo czeka ... no i wole czekac, chociaz do 1.12 Monia, tak mysle,ze poki boli a wytrzymuje to nigdzie nie jade...macica tez musi sie rozruszac, dochodze skurcze H-B (nie pamietam tych nazwisk)....jeszcze kolo miesiac przed Tobą i ciut mniej przede mna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wydaje mi sie ,ze bol nie oznacza porodu juz tu i teraz...skurcze przepowiadajace...ale jak zlapie,ze jest niewyróba (zlapaly mnie takie w 29 tyg , 4 w czasie godziny utzymujace sie od 8 do 16) to mialam 8-dniowe lezenie na oddziale...z pewnoscia czop lub wody sa sygnalem ,ze powinno sie jechac, no i zawsze pojawienie sie krwi Monia ale w sumie teraz bole pojawily sie u mnie w 36-37 tyg, wiec moze za tydzien Cie dorwą :) bo jestes terminowo tydzien po mnie :) ...a moze zlapie Cie raz a dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia znalazlam Cię i w tabelce , z liczeniem u mnie troche na bakier.... i jestes 1-2 tyg mlodsza odemnie i 2-3 tyg od KAroliny....chgyba dobrze,ze jeszcze nic nie czujesz:) MAleństwo niech siedzi w brzuszku i nie probuje stamtąd wychodzic:) 36-38 ..zawsze to pare gram wiecej ale torbe juz spakuj :) i wyprawke:) ...ja dzis sie spodziwam ostatniej przesyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Zora co do pampersow dla doroslych sa one zapinane jak te dla dzieci. Wiem cos na ten temat bo pracowalam w domu opieki spolecznej jako opiekun a rok temu zajmowalam sie schorowana i lezaca taka starsza pania. Opieka nad osoba starsza jest bardzo ciezka postaraj sie nie dzwigac bo to nie jest wskazane. Moze zatrudnicie kogos do opieki nad tesciem jak nie masz w domu nikogo takiego kto by pomogl? Ja dzis mialam przesrana nocke co chwila sie budzilam usnac nie moglam i snily mi sie glupoty. Poza tym martwi mnie ze piersi praktycznie nie bola i ogolnie jakis zanik objawow. Moglby byc juz poniedzialek wtedy sie dowiem czy z dzidza ok. W poniedzialek bedzie 11 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Justysia, ogromne gratulacje :D Bardzo się cieszę z tych Twoich dwóch kreseczek :) moniaaa, ja miałam takie bóle przepowiadające (o jakich pisza Asia) kilka tygodni przed porodem i do tego taki ból jak na okres. A dopiero tydzień przed rozwiązaniem pojawiło się rozwarcie (BArtek przyszedł w 39 tyg. - dzień przed terminem :) - lekarze liczą skończone tygodnie). Także jeśli te bóle nie są wyjątkowo silne lub regularne to nie ma co się nimi przejmować aż nadto. No chyba, ze odszedł czop lub wody. Tylko z tym czopem to też nie jest tak, ze rodzisz zaraz po jego odejściu. Mojej koleżance odszedł na 9 dni przed porodem. Karolina, nie stresuj się - będzie dobrze :) Jak dziś się czujesz? Trzymamy za Ciebie kciuki :) Żebyś wytrwała jeszcze kilka dni i żeby było szybko i bezboleśnie :) Lovekrove, zobaczysz, będzie tak jak piszą dziewczyny, wszystkie wymiary się zrównają - nie martw się :) Choć wiem, że to nie da się tak nie martwić. U nas z kolei Bartuś zawsze miał mniejszą głowę od pozostałych wymiarów a potem nadgonił :) Teraz też ma głowę na 75 centylu (przyp. siatki centylowe) a waga i wzrost na 90tym. Ale wszystko rośnie proporcjonalnie, więc jest OK :) Asia, jak Twoje samopoczucie? aguska, zaświadczenie do becikowego wydają dopiero po urodzenia dziecka - masz na to 12 miesięcy po jego urodzeniu - potem przepada :) Ja właśnie w tym tyg. złożyłam papiery :) Araguaia, współczuję pawików...Doskonale to pamiętam...ehh... Pędzę, bo Głodżilla się obudziła - dopiszę resztę później. Paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×