Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

hej dziewczyny :) ja swieta spedzilam w gronie rodzinnym ..i przez swieta +2 kg na wadze , musze ssie teraz troche ograniczyc :) wczoraj bylam u kuzynki i wyciagla mnie z blizniakami (po 6lat) na spacer bo oni na hulajnoge chcieli, kurcze tak wiatr wial ze dzisiaj widze tego skutki, gardlo boli, kicham i troche kataru, rano chyba cos goraczka mnie dopadla , masakra jakas :( czekam teraz tylko na swojego bo ma mi przyniesc po pracy syrop i jakies tabletki na gardlo,... co do wyprawki ja zamierzam w czerwcu wszystko poprac i poprasowac zeby bylo na swiezo, moj brzdac daje ciagle o sobie znac , tak mocno czasem kopie ze az mnie boli brzuch :) ale to i tak super uczucie :) ja wizyte kolejna mam 24, i usg mam robione co 6 tygodni , czesciej nie widze sensu. musze sie teraz tez wybrac na ta glukoze, tylko mi sie rano tylka nie chce podniesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa mam poduchę rogala :-))) Ale extra! Aneta, ja mam termin na 31 lipca, więc mogę się obsunąć na sierpień, a nigdzie się z tego forum nie wybierać ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na początku pochwalę się moim brzuszkiem :) : http://aabbccdd11.wrzuta.pl/obraz/2fo0mNKYLgt/juz_nie_takie_malenstwo..._28tydz Nic dziwnego, że mi sie juz ciężko robi... Mam pytanie do dziewczyn, które robiły glukoze 75- odebrałam dzisiaj wyniki i po 2godz mam 96 i nie wiem czy to nie za mało bo tak jak wcześniej pisałam nie miałam czym wymieszać i mi sie całość nie rozpuściła i nie wiem czy mi nie bedzie kazał powtórzyć badania jak sie skapnie że za niski wynik. Więc sie pytam ile Wam pokazało po 2 godz? Ciuszki planuje prać pod koniec maja lub na początku czerwca. Dzisiaj przyszło do mnie łóżeczko z wyposazeniem (materac i wkłady z pościelą). Nie miałam zamiaru go narazie składać, dopiero w czerwcu jak mój przyjedzie, zabierze je do siebie i tam poskręca ale siostra mi pojechała po ambicji bo powiedziała: "ty inżynier nie dasz sobie rady z łóżeczkiem? " więc chciał nie chciał na weekendzie podejmę wyzwanie i spróbuje je skręcić tylko to jest to typu radek z szufladą na dole i doczepianymi biegunami... Spróbuje, skręce a potem rozkręce bo nie ma miejsca w garażu żeby już skręcone stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie na taki żart, czy nie muszę się przenosić. Z pierwszym miałam to sao urodziłam w 37tc, o szyjka się też szybko skracała i pod koniec się już otworzyła, więc tak tylko informacyjnie mi to powiedziała, ale po 36 tc powinno być wszystko ok. A 36 mij mi 8 czerwca :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) chciałam kopniaczki i w poniedziałek po północy mnie małe kopało ;D Ja jutro do lekarza idę. Kuba stwierdził że się nie może doczekać Dzidzi :D w sumie chyba tyle najważniejsze i obiecał że nam pomoże i będzie przy nas itd ale jak zapytał czy są szanse że będziemy razem to powiedziałam że nie.. w sumie nie wiem czemu to zrobiłam w końcu coś czuję do niego ale ja teraz myślę już o Dzieciątku i jak dotąd różnie bywało i nie zawsze wykazywał się odpowiedzialnością... Co z tego, że przepraszał i mówił że tęsknił za nami.. To za mało wg mnie, nie da się tak od razu o wszystkim zapomnieć. Zobaczymy jak Bóg to poukłada wszystko. PS. Moje pleeeeeecy ! 😭 PS2. Jakaś pomarańcza tutaj stwierdziła że jestem "poyebana" :D dzięki dzięki :D pośmiać się czasem trzeba :D nawiasem mówiąc dużo to wniosło do dyskusji w temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikaaa niech sobie piszą :D po mnie to spływa, niech dadzą upust swojej frustracji biedni ludzie :classic_cool: sorki Dziołchy ale z koniecznosci nie jestem wtajemniczona we wszystkie problemy i sprawy ktore poruszacie, bywam tylko czasami. ps. swietna pogoda co nie? :) pa ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja mam taki sam jak nie większy a jestem miesiac prawie przed Tobą ... Nie wiem jak ja się uwlekę z tym brzuchem później... Ja na wizycie mam czasem usg żeby tylko sprawdzić czy jest akcja serca a tak, to miałam na początku, genetyczne i 2 x połówkowe. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...Bede miała córcię...narazie jeszcze to do mnie nie dotarło...Niedawno wróciłam od gina i jestem przeszczęśliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz wozek caly wypralam jeszcze zostaja ubranka pieluszki i posciel.... A wlasnie musze wam powiedziec dzis do szkoly przyszla moja kolezanka z maluska coreczka raptem miala 10 dni tylko ze ona urodzila w 33 tygodniu i mala miala 1830g i 47cm a w 10 dni przybrala az do 2600g ale juz jest w domku i jest wszystko ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli świetny brzunio mnie jeszcze sporo do niego brakuje, ale różnica 3 tygodni robi swoje. Nie wiem czy tez tak macie,ale ja od niedzieli mogłabym spać non stop zupełnie jak na początku ciąży i czuję ogólne zmęczenie. Moja wizyta 26.04 i wtedy znowu zobaczę moją córeńkę :D mój gin też wykonuje mi usg przy każdej wizycie. I znów odezwały się hemoroidy!!-maskarrrrrrra. Trzy lata temu usunęłam je metoda barona i było OK,ale jak ktoś przez zaparcia siedzi w toalecie iks czasu to czego się spodziewać ;/ po porodzie na pewno zdecyduję się na zabieg po raz kolejny. Kołyska stoi rozkręcona poczekam ze złożeniem do końca czerwca. Nenia gratuluję dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie jestem po wizycie :) Filip waży 1238gram i jest już ułożony główką w dół :O lekarka mówi, że jest ok i nie ma się czego obawiać. Oczywiście mój syn dał siebie popodglądać i nawet się przepięknie uśmiechnął do nas :) mamy piękne zdjęcie :) http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/392401_375250342520307_100001060329103_1117619_964459847_n.jpg Wzruszyłam się jak go zobaczyłam takiego. Piękny widok :) z gorszych wiadomości- spada mi żelazo. Na razie jest jeszcze ok, ale spada. Więc muszę się dożelazować :P Nenia gratuluję córeczki. Kolejna panienka dla mego syna się urodzi :P Neli piękny brzuszek. Bardzo kształtny :) nawet ja mam mniejszy brzuchol, a jestem chyba dalej (29tydz). Buziaki mamusie, śpijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka kawał chłopa! gratuluję:) Wiecie co ja tez jestem ostatnio śpiąca, nie wiem dlaczego za to hormony wariują wczoraj mąż mnie opierniczył bo chciałam iść na zakupy do pepco dostało mi się, że "jakieś gówna kupuję". Mówię do niego ale przecież ja nie kupuję dla siebie tylko dla małej a opn do mnie " A czy ja Ci bronie kup sobie coś!" I tu mnie zatkało to mam sobie kupować a nie dziecku? W dodatku nazbierało się przez pare dni kiedy to strasznie mnie denerwował, no i wczoraj się rozryczałam. Ten głupek tylko się ze mnie śmiała a ja jak zaczełam tak przestać nie mogłam zupełnie wymkneło mi się to z pod kontroli:( To, że on się ze mnie śmiał zamiast mnie przytulić tylko pogorszyło sprawe w dodatku cały dzień byłam przybita a wieczorem nawet gorączke miałam. Straszne te nastroje a opanować tego nie idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka - jaki ładny chłopiec! Milka - trzeba przetrwać i nastroje. Nie ma rady. Już więcej tygodni za nami niż przed nami :-) Ja dziś zaczynam 25 tc :-) Jeszcze 16 tc do pełnych 40 :-) Co do brzucha - mój jest mniejszy, ale chyba ostatnio miał falę wzrostu, bo zrobił się pękaty po bokach, a poza tym zaczęłam go odczuwać przy różnych ruchach. Dziś np. chciałam zamknąć okno jak zwykle, a przyblokował mnie brzuch zatrzymany na parapecie. Szczerze mówiąc zaczynam mieć poczucie dyskomfortu :-) No i przejadłam się w święta i z tego powodu też czuję się nie najlepiej. Muszę się trochę ogarnąć w najbliższych dniach. Z atrakcji - zapisałam się do fryzjera. Idę w piątek. Normalnie przez większość czasu leżę, ale do fryzjera muszę iść, bo zrobione włosy to od razu +10 punktów dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella wiem, że to trzeba przetrwać po prostu irytuje mnie, że jestem taka "miękka" nigdy tak nie miałam a teraz jeden głupi tekst i pół dnia ryczałam jak nie normalna, co już się chwilę opanowałam to zaraz od nowa. Matko jeszcze trochę już dużo nie zostało:) Ja kończę26 tc więc teoretycznie jeszcze 10 i mogę rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja ostatnio oblalam woda mojego meza bo bolal mnie brzuch a on mi sie kazal napic herbaty. Uznalam, ze mnie olal... Jak mi kazal posprzatac to wpadlam w histerie i wylam przez godzine :-) pierwszy raz mi sie zdarzyla taka histeria bez powodu, ale widocznie na każdą z nas przychodzi czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella jak rogal bo własnie dziś zamówiłam?? takiego 190cm :D w ogóle zaszalałam z zakupami, kupiłam rogala, laktator Aventa, termometr bezdotykowy, podgrzewacz, dwie koszule do karmienia i sukienkę ciążową ;) Ja mam podobnie jak Stella i Aneta, niby termin na 29.07 a czasem wychodzi, że będzie niby 5.08, ale że będę mieć CC wcześniej to na pewno jakoś w połowie lipca urodzę ;) Neli wow, jaki okazały ten Twój brzuszek! super :) nenia gratuluję córeczki, a marka jaki śliczny profil ma Twój synek :D ależ zazdroszczę tych zdjęć 3D, sama nie mogę się doczekać swojej wizyty 3D za tydzień :D Milka nie ma co się chłopem przejmować, nie ma szans aby nas zrozumieli... albo choć spróbowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka gratuluje zdjec przystojniak bedzie... A co do wagi to chyba normalnie bo ja tydzien temu bylam i moja mala tez tyle wazyla wiec jest ok nam juz nieduzo zostalo hehe gratuluje kolejnych coreczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem w tabelce, ale piszę mało, więc na pewno mnie nie pamiętacie :) Będę miała córkę, nad imieniem jeszcze myślimy. Strzałka, mam pytanie do Ciebie. Z jakiego powodu masz mieć cesarkę? Ja mam zalecenie od neurologa co cesarki ze względu na rwę kulszową pourazową. Czy masz jakieś skierowanie od specjalisty? Jeśli tak to co masz napisane? Zastanawiam się czy napisał wystarczająco dosadnie, żeby nie mieć problemu jak zajadę na porodówkę czy lepiej umówić się na termin ze swoim lekarzem (on niestety pracuje w szpitalu nie w moim mieście, wolałabym tak daleko jednak nie jechać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala na ostatnim usg byla ulozona miednicowo a zostalo jakies 10 tyg do konca wiec chyba na nastepnej wizycie lekarz powinien powiedziec czy cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka co do świadkowania to Młodzi chyba rezygnują z hucznego ślubu na rzecz skromnego obiadu, więc jeśli wybiorą taką opcję to zapewne mąż zostanie świadkiem, bo to jednak o wiele mniejsze obciążenie dla mnie :) ale ostatnio ich nie widzieliśmy, więc w sumie to nie wiem co ustalili. Na razie cisza. Madziaz co do ustawienia to koleżanki córka przekręciła się dopiero w 35 tyg., więc zawsze jest nadzieja i prawdopodobieństwo. A wolałabyś cc czy sn? Mnie to trochę martwi, że mały już jest obrócony w dół. Lepiej, żeby nie było mu aż tak śpieszno do wyjścia :P a co do zdjęcia to rzeczywiście efekt jest świetny :) i jak widać i w 29 tyg można jeszcze praktycznie wszystko zobaczyć. A Filip to normalnie czysty tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka śliczny synek:) i bardzo wyraźne zdjęcie. Mam 3d z 22 tygodnia i codziennie oglądam małego szkraba. Za dwa tygodnie znów idę (będe akurat w 29) i mam nadzieję, że też będę miała takie wyraźne zdjęcie. amiaga, mam pytanko odnosnie usuwania hemoroidów. wprawdzie ja nie mam ale moja siostra męczy się z tym cholerstwem juz chyba 4 lata. Napisz mi proszę na czym polega ta metoda barona i czy jest bolesna? Dziękuję:) pozdrawiam wszystkie mamusie. ps. mam pytanie, wiem, że to kiedys zostało poruszone ale wolę się upewnić. Jeżeli jestem np. w 26t4d to mówi się, że jestem w 27?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar_ka cudowny ten twój Filip::) Ja już ochłonełam po wczorajszej wizycie ale jeszcze do mnie nie dociera że będę miala córcię- jakoś boję się rozcazrowania bo może sie okazac jeszcze ze chłopiec tak jak u którejś z was było:) Pytałam gina o te moje bóle- mówił że wszystko jest w porządku tylko muszę jak najwiecej leżeć i odpoczywać... Moja kruszynka tez jest jak narazie ułozona miednicowo i też nie wiem jak to będzie z porodem. Chyba jednak chciałabym cc - tylko tez zastanawiam się kiedy moze mnie na nie lekarz skierować. Chyba decydujące jest ostatnie usg przed planowana csarka jesli by do niej miało dojśc...Aj denerwuję się bo to już coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×