Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Marka, cudne zdjęcie!!! I rzeczywiście się uśmiecha!!! :-) Z tym ułożeniem dziecka to się jeszcze tak nie przejmujcie, jeszcze dużo czasu, może się kilka razu obrócić :-))) kikaa, mój lekarz uczył mnie, że mówi się o skończonych tygodniach więc 26t4d to jeszcze ciągle 26tc. Ale może inni określają to inaczej... Ja na swojego mężulka narzekać nie mogę. Pomaga mi ile może i wydaje mi się, że bardziej wyrozumiały się zrobił... On twierdzi, że hormony dobrze na mnie wpływają, bo nawet jak się na coś złoszczę to za chwilę się z tego śmieję :-) od listopada może z dwa razy zdarzyła nam się ostra wymiana zdań... aaaaaaaaaa, i dołączam do grona komunii... mamy w maju niestety... :-((( mój jest chrzestnym więc iść trzeba :-( Odebrałam wczoraj wynik po glukozie 75g: 93 i 118 mg%. To raczej w normie wyniki??? Troszkę mi się znowu hematokryt i hemoglobina obniżyła, może żelazo przepisze, zobaczymy... No to kto jeszcze idzie dziś ze mną na wizytę???? :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka śliczny chłopczyk, ślicznie te zdjecię wyszło;) I gratuluję córeczki, teraz tylko trzeba wpisać się do tabeleczki;) kikaaa84 któraś już mówiła że mówi się o skończonych tygodniach, ale teoretycznie 26+ cos to mówi się że leci 27 tydz, ale skończony 26. To widzę że za niedługo wszystkie wkroczymy w ostatni III trymestr;) A podoba mi się te liczenie, hehe że każda liczy do 36 tyg że już można odetchnąć z ulgą, ja też tak robię, hehe ciekawe czy ktoś urodzi tak, żeby się nie okazało że jeszcze przenosimy ciążę, czego bym nie chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI lekarz mówił, że liczą się skończone tygodnie natomiast pielegniarka liczy rozpoczęte i bądź tu mądry i pisz wiersze :) DZiecko przekręća sie gdzies około 32 tygodnia ale w sumie ma czas do 36. Więc pewnie dopiero po 36 można myśleć poważnie o cesarce. Ja też mam nadzieje na cesarkę. Wczorj byłam na wizycie dał skierowanie na glukozę i kazał przjśc za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia - w takiej ciazy juz sie chyba nie myla co do plci :-) Strzalka - rogal superowy, chyba bede na nim tez ksiazki czytac ;-) Odwazylam sie i stanelam poswiatecznie na wadze. I... nic. Nadal mam + 7,5 kg. Moze wciaz mam szanse na nie wiecej niz +15 :-) Co do tygodni, moj gin liczy 24t + jako 25t. Taki jakby '25t w toku' :-) I ja tez tak licze, bo tak jest korzystniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jak jestem w 24+5 to licze, ze to 25tc :) Fressia ja jestem slepa, prawie -7 i dlatego cesarka (ginka mi juz na 1szej wizycie zapowiedziala), wada ciagle lekko rosnie i przy sn jest duze ryzyko pogorszenia, ale zaswiadczenia jeszcze nie mam, wlasnie w tym tygodniu wybieram sie do okulisty, przeciagam bo nie znam nikogo w tym miescie a do mojej okulistki mam troche daleko :) no ale do kogos isc trzeba, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę wkońcu się wybrać do internisty i dentysty, a tak chce mi się do nich iść że masakra, boję się że dentysta będzie chciał mi robić żeby w ciąży, a ja nie chce, bo ani prześwietlenia ani nic nie można robić, więc jak już coś wolałabym robić po ciąży. Mi się już też wydaję że już w takim tyg się nie mylą co do płci, chodź zdarzają się przypadki że miała być dziewczynka a urodził się chłopak, ale nie wiem, przecież u mnie ginek widział jajniki więc powiedział na 100% dziewczynka;) Więc takie przypadki może się zdarzają ale bardzo rzadko. Dziewczyny a czemu upieracie się przy cesarce wkońcu to operacja, rozumiem strzałkę bo musi, ale na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka moja koleżanka rodzi we wrześniu i zastanawia się co wykombinować żeby mieć cesarkę... bo boi się rodzenia 20h i uważa, ze po cesarce i ona i dziecko mniej umęczone. ja gdybym miała rodzić SN to bym na pewno nie kombinowała z CC, ale jak już mam z góry zapowiedziane, że nie mam wyjścia to się przyzwyczaiłam do tej myśli i może to i lepiej, że CC, bo jestem bardzo wrażliwa na ból (a jeszcze teraz muszę iść do dentysty, bo ząb mnie boli, a przed samą ciążą wszystkie pod narkozą wyleczyłam i kupę kasy za nie dałam i nie chciałabym żeby mi się przez ciążę posypały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ja dopiero wstałam z łóżka... nic mi sie nie chce... mąż w pracy, synek w przedszkolu... w domu cicho, pusto... jakaś chandra mnie bierze :/ chyba tarczyca mi nawala :/ Też zapisałam się do okulisty na 4 maja, niech zbada moje oczęta, bo też mam wadę - krótkowzrokowcem jestem. Ja ma dzisiaj 26+4 dzień, więc zbliżam się to III trymestru. Marka - ale cudna buzia wyszła na usg, aż mi się łezka zakrecila w oku... Izzka77 - ja też licze po cichu na cesarkę, bo za duzo sią nasłuchałam o komplikacjach przy natrulanych porodach, ale stwierdziłam, że nie będe nalegać sama na cesarkę, jak będzie trzeba to będe rodzic naturalnie... myslę, że wszystkim pokieruje ręka Boża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienia gratuluję córeczki, super, myślę, że dla mamy fajniej jest jk jest córka Marka śliczny synuś!!!! A ja mam tylko jedno zdjęcie 3d z wizyty prenatlnej. Maj adaje mi całe pliki ale 2d. Lepszy rydz niż nic. Dziewczyny ja zauważyła że od świąt to ze mnie chodząca bomba atomowa. O wszystko potrafię siętak wkurzyć, i histeria. Wczoraj brat mnie okrzyczał, że mam uważać co wyprawiam i trochę sfolgować i pewnych rzeczy nie brać do siebie. A oże jakaś chura z tymi nastrojami skoro jest nas aż tyle? :-) No śpiąca też jestem cały czas, zjem śniadanie godz 11 a ja na drzemkę :-)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dzieczyny jestem tak wkurzona że nie wiem jak się opanowac.Właśnie wracałam z zakupów i chciałam je wsadzić do samochodu bo jestem dzisiaj u mamy i ku mojemu zdziwieniu obok mego samochodu lusterko przy lusterku zaparkował sąsiad. Nie wiem jak ja mam teraz władowac się do auta i odjechac. Normalnie kretyn- gdybym nie była w ciązy jakoś bym sie przeciskała ale w takim wypadku będe musiala wchodzić od strony pasażera...Az się cała z nerwów gotuję tak mnie wyprowadziła z równowagi- praktycznie cały parking wolny a on musiał tak hamsko koło mnie stanąc tak jakby na złośc tylko nie wiem o co mu chodzi. Idiota jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacyjne wygibasy już za mną... uffff :-))) a do wizyty jeszcze 3 dłuuuuuuuuugie godzinki!!! Pora na kawusię i ciasteczko... jeszcze świąteczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka śliczniutki chłopaczek, jak sie patrzy na takie zdjęcie to już by się chciało na ręce wziąć :). I wg tego usg na kiedy pokazało Ci termin, dalej czerwiec? Ja od kilku dni jestem mega śpiąca, wcześniej tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie czasami taka senność łapie, że hohho... a myślałam, że to typowy objaw na początku ciąży :-0 Moja waga po świętach kilogram więcej pokazuje, także razem +6kg od początku. Chyba mogę spokojnie jeszcze przytyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenia mi tak dwa dni temu ktos stanal kolo auta ze wsiasc nie moglam, i musialam od pasazera wsiadac, a fotel mam przystawiony do samej kierownicy i ledwo se zmieniscilam z ta swoja pilka :) sliczne zdjecie przyjstojniaka :) i gratuluje dziewczynek :) ja ostatnio tez ciagle spiaca, dzisiaj tez po 11 wstalam i dalej spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenia ja wczoraj byłam z mężem na zakupach w kilku miejscach i na dwóch parkingach tak jakieś buraki zaparkowały że nie miałam jak wsiąść z tym brzuchem... ale byłam twarda - poobijałam ich samochody i się jakoś wcisnęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęścliwa ja nie zauważyłam żeby mi brzuch częściej twardniał... on właściwie prawie wcale nie twardnieje, więc faktycznie lepiej spytaj gina czy to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli termin z usg przesunął się o jeden dzień i wypada na 21 czerwiec, ale i tak nastawiam się na czerwiec. Bo jesteśmy z mężem wcześniakami, więc wszystko jest możliwe. I razem obstawiamy, że urodzę w czerwcu. Szkoda, bo 7.7 to fajny termin :P co do zmęczenia to ja ostatnio chodzę spać z kurami. 21 jestem już grzecznie w łózko. Strasznie zmęczona się czuję wieczorami. A w dzień też jak mam czas to drzemię :P W niedzielę wraca moja mama, nie widziała mnie od lutego, więc i brzuszka nie widziała. Zdziwi się :P Co do liczenia to ja jak jestem np. teraz w 28tydz.+2 dzień to znaczy, że skończyłam 28 tyg i teraz leci 2 dzień 29 tygodnia. I tak mam wpisane na karcie, że jestem w 29 tygodniu. Co co CC to ja na początku ciąży też mówiłam, że nie ma bata, rodzę cc. Ale teraz chciałabym jednak rodzić naturalnie. Razem z mężem i uczestniczyć czynnie w porodzie, a nie tylko biernie. Kalla ja też się nudzę. Sama w domu jestem i też cicho i smutno. Pigułeczka tyj śmiało, chociaż drugiej 6 nie osiągniesz już raczej do końca. Moja waga też jakoś w miejscu. Od ostatniej wizyty tylko 0,5kg... Ważę równo 51kg czyli +4kg. DZIEWCZYNY A CO STOSUJECIE NA ROZSTĘPY? BO JA WŁAŚNIE KUPIŁAM 2 OP. ZIAJKI. Chciałam coś nowego ale pomyślałam, że lepiej nie eksperymentować to jak wywali rozstępów to później będzie gorzej. I zostanę chyba przy ziajce. Na razie czysto. Nie licząc tych 2 rozstępów na jednej piersi, ale one wyszły już pewnie z 2 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Przyszła Mamusiu! Chyba wiem o jakim bólu mówisz... ja to odczuwam jako takie kłucie, ciągnięcie i właśnie tak wyżej, nad dnem macicy, zwłaszcza jak długo coś w kuchni na stojąco robię albo jak sie poschylam trochę. Ale jak odpocznę to mija. Myślę że może to być związane z tym że tam się wszystko przesuwa bo macica do góry rośnie. Ale nie dotyczy to samej macicy... nie wiem czy wyraźnie to opisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to wali po całym brzuchu baletnica jedna:) Ja niegdy nie zauważyłam, zeby mi brzuch twardniał więc moze wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamusiu a może to dzidzia się wypina? U mnie też czasem robi się twardy w jakimś miejscu. Ale lepiej zapytaj gina. Podobno w II trymestrze mogą pojawiać się bezbolesne skurcze i jest to normalne, więc może to te skurcze Brixtona czy jak się to tam nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwczyny no wlasnie ja czytalam o tych skurczach braxtona, czyli nic powaznego, ale jak mi w ciagu 3 dni nie przejdzie to dzownie, bo na razie nie panikuje bo moze faktycznie to niunius sie tak wypina, albo z wysilku , teraz mi przeszlo i juz nie czuje tego dyskomfortu, wiec mysle ze to tak ma byc, moja kuzynka jak byla w ciazy to mowi ze tez tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja od początku mam taki olejek z babydream z rossmanna. Bardzo mi odpowiada jego zapach. i długo się utrzymuje na skórze. W sumie tez nie mam rozstępów póki co. Akurat mi się konczy więc może spróbuje coś innego... a Ty zadowolona z tej ziajki jestes? Już ją miałaś? Tylko w pierwszej fazie wzrostu piersi naczynka mi na jednej popękały... mam śmieszną fioletowo-różową plamkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wogole udalo mi sie w koncu mojego namowic bez awantur na ta sterylizacje suni :D choc na poczatku duzo sie nadenerwowalam z tego powodu, idziemy 7 maja na ten zabieg , mam nadzieje ze mala szybko wyzdrowieje bo na 14 jakos powinnam miec kolejna wizyte u gina a po tym zabiegu trzeba caly czas psiaka pilnowac zeby se nie zlizywal ranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie mam rozstepow tylko troszke na udach a uzywam zwyklej oliwki Bambino nic specjalnego. a mi dzisiaj po lekarzu auto nie odpalilo ! szlam spec na stacje benz z pusta 2l butelka ale to nie sprawka braku benzyny na ktorej go zapalam :( czekam na autobus. nenia gratulacje dziewczynki. ja dzis bylam na wizycie, mam anemie :O 10,2 hemoglobina. kazala powtorzyc toksoplazmoze. to 70 zl poszlo z portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×