Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Świetny pomysł z tymi meilami, ja zaraz wyślę. A u mnie dziś synuś taki wyprostowany że ja chodzę i siedzę jakbym jakiś pręt w plecach miała :-D, jak to smiesznie wygląda... Chyba dupk się tak wypiął, że ja normalnej pozycji przyjąć nie mogę tylko mega wyprostowana, pajączka nie trzeba na garbienie ;-) Dziś jadę odwiedzić z rodzicami ciocię i może namówię ich żeby wpaść do Castoramy wybrać płytki do łazienki :-). Ach tutaj wyprawka dla dziecka, tu trzeba powybierć płytki do łazienki kuchni jadalni, meble, zwariowany czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, pewnie, że tak. A jak zacznie się nasz wielki okres oczekiwania, to tu będziemy szaleć z niepewności jak jakaś dłużej nie będzie się odzywać ;) W końcu fotkami będziemy się mogły pochwalić, staniecie się realne bo nawet nie wiem jak wyglądacie :D Iza za pomysł, Stella za wykonanie- 🌻 ;) Stella, wysyłam na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, u mnie to samo. Na zmianę artykuły dziecięce, farby, pędzle, płytki, meble. I dzisiaj chcemy już konkretnie zdecydować się na łóżko do sypialni i już zamówić. Zbliżający się poród plus remont (moja pierwsza wyprowadzka z domu)- ten rok jest mega zwariowany :) Aż chwilami żołądek mnie z nerwów boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ;) Wiadomość doszła, no to muszę dzisiaj w fotkach pogrzebać, żeby nikogo nie wystraszyć :P Mykam teraz na obiadek i do teściowej na kawkę ;) Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wysłałam maila i czekam na hasło :) świetny pomysł,bo mój tel też nie posiada internetu, więc którejkolwiek będę mogła napisać gdybym była w szpitalu czy coś się w między czasie działo :) jutro prasuję ostatni kosz ciuszków i chociaż to będzie skończone. A w przyszłym tyg. mają przyjść pianki na ścianę i zamówiliśmy ten napis z imieniem, więc w sobotę ruszamy z malowaniem, ozdabianiem i meblowaniem kącika dla Filipa, pochwalę się zdjęciem jak już skończymy :) dziś moja mama wywróżyła z kart bratowej kołyskę :P no ciekawe jak się to skończy. Nam w sierpniu też wywróżyła kołyskę, jak się okazało skutecznie :D a w nocy przez te fora to miałam takie chore sny, że rano jak się obudziłam to się popłakałam. Śniło mi się, że musiałam już teraz Filipa rodzić, bo coś było z nim nie tak. Te wszystkie sny, świadomość, że brałam leki i to wszystko sprawiają, że popadam w paranoję. Chyba umarłabym, gdyby coś stało się mojemu synkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za hasło :) No mi się też dziś pierdoły śniły masakra, już normalnie więcej czytać nie będę bo to człowiek tylko się stresuję a potem spać nie umie. No to potem trzeba powysyłać jakieś zdjęcia hehe:) Bo ja też nie wiem jak wyglądacie:) Aneta nie martw się my też łazienkę kończymy, płytki kupione ale teraz została szafka z umywalką i natryski i te wszytskie małe pierdołki które też nie są takie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja o x landerach słyszałam pozytywne opinie ale podobno spacerówka jest tylko tyłem do mamy i nie da sie żeby była i tyłem i przodem więc jeżeli Ci to nie przeszkadza Ja już kupiłam tako jumper i jak narazie jestem zadowolona łatwo sie prowadzi i wszystko można wpinać tyłem i przodem Cztam was dziewczyny codziennie ale na iPhonie i dlatego rzadko pisze Co do brzuszków to o dziwo ja mam zawsze twardy jak skała z rana jak wstaje z łózka i nie mam pojęcia od czego tak sie dzieje Jutro mam wizyte u ginki więc zobacze małego, ciekawa jestem ile już waży Jak Was tak czasami czytam i że macie zakaz sexu albo dużo leżenia to aż sie dziwie bo co do leżenia to też bym tak chciała. Codziennie spaceruje, przed wczoraj skosiłam cały trawnik przed domem a było tego chyba z 10 koszy A co do sexu to moge sie pochwalić że u mnie wszystko normalnie tylko oczywiście staramy sie nie za głęboko bo sie boimy A ku uciesze mojego mi sie nawet teraz w ciązy bardziej chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikaaa, Ma_rka - hasło poszło :-) U nas odbywa się wicie gniazda po męsku. Mąż stwierdził, że musimy: - wymienić kontakty w domu, bo były źle przymocowane i niektóre wypadają, a przecież dzidziol będzie zaraz raczkował - kupić i powiesić szafkę w kiblu - na detergenty, które teraz stoją na podłodze, a przecież dzidziol będzie zaraz raczkował - wymienić kran na wannie, bo kamień nie schodzi do końca i coś przecieka, a przecież dzidziol będzie tam się kąpał - wymienić domofon na taki zregulowanym dźwiękiem, bo przecież głośny dźwięk obudzi dzidziola - przeciągnąć telefon stacjonarny do innego pokoju, bo jest w pokoju dzidziola i jak wyżej - wymienić dzwonek do drzwi, bo ma nieprzyjazny dźwięk Oprócz tego odbywa się badanie parametrów nowego aparatu fotograficznego, elektronicznej niani z kamerką itp. A wyprawka dzidziowa czeka na swoją kolej, czyli jeszcze 11 dni (do usg). Jutro za to powinniśmy dostać przesyłkę ze sklepu myszka z majtami i pieluchami do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasło doszło :) zaraz zobaczę co się tam dzieje :P Stella to widzę przygotowania pełną parą :D wczuliście się w rolę :P dziewczyny właśnie patrzę, że jest tam na poczcie takie coś jak książka adresowa i może tam wpiszmy swoje dane i nr tel. ? tak samo zdjęcia możemy dodawać do galerii, bo jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka - bardzo dobry plan! zaraz ogarnę możliwości tej skrzynki i uzupełnię dane no mąż się wczuł :-) a ja nie oponuję :-) w końcu głowa rodziny, więc niech zarządza ;-) ja się będę spełniać przy kupowaniu małych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wlasnie wracam z polski tzn. jestem w trasie bylam z M na weekend w naszym domku hehe teraz juz narazie nie bede miala internetu w domku bo sie 15 przeprowadzamy ale bede czasem sie odzywac ;-) A wlasnie wyslalam prosbe o haslo chcialabym zeby mala juz wyszla bo ciezko mam z takim duzym brzuszkiem. Kolezanka mi powiedziala ze mi opadl juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko prostuję, że hasło jest bez buźki na końcu ;-) I proponuję nie kasować mejli w skrzynce odbiorczej, bo nie zawsze mejle dziewczyn pokrywają się z loginami na kafeterii, więc z tych pierwszych mejli wynika kto jest kto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wysłałam prośbę o hasło :) wiem, że mało się udzielam, ale czytam Was na bieżąco i jak będę miała hasło, to na pewno pochwale się zdjęciami :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uruchomiłam galerię - w ten sposób można oglądać wszystkie zdjęcia pozałączane do mejli na raz. Ma_rka - super foty! :-) Ja swoje też dziś dodam :-) W 'kontaktach' uzupełniłam loginy z kafeterii, żeby było wiadomo, kto kryje się pod jakim adresem mejlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wyslalam wlasnie prosbe o haslo :) u mnie codziennie zywe dni , wiecznie cos do roboty wczoraj z samego rana pojechalam do rodzicow i wypralam wozek dla malego, nie odpral sie dobrze ale jest o wiele czysciejszy niz byl, no coz lata swoje robia... do domku wrocilam padnieta, a jeszcze moj mnie wyciagnal na grilla do garazu do kumpla bo tam se lawke robil na ogrodek :) ale byla polewka jak zaczelo grzmiec i ja swojego do domu zwerbowalam a kumpel twardziel zostal a pozniej na gg tylko pisze ze grad wielkosci jaj tam normalnie padal :D ale sie usmialam bo my z 15min wczesniej wrocilismy cali i suszy :) u mnie z seksem tez jak na razie ok, choc mam coraz mniejsza ochote przez ten brzuszek... jutro jedziemy z psinka na ta steryzlizacje i az sie boje, tak mi malej szkoda :( oby tylko ta wetka byla dobra i zeby bez komplikacji sie to obeszlo.... u mnie za tydzien wizyta i ostatni raz chyba zobacze malego, ale to dobry znak bo juz coraz blizej konca :) leci ten czas jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - hasło poszło i to chyba razy dwa, bo dwie osoby Ci wysłały w tym samym momencie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz 33 tydzien leci... jeszcze tylko 7 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh muszę się zabrać do roboty, bo mam na jutro terminową rzecz do pracy do zrobienia, a zamiast robić to oglądam głupoty w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Poproszę o hasełko - przed chwilą wysłałam mejla :) A mój pierworodny wczoraj skończył 6 lat!! A niedawno oczekiwałam na niego z taką niecierpliwością jak teraz na Niunię. ZLeciało niesamowicie szybko. http://www.garnek.pl/efciak/20733109/noooo-to-6-lat-za-nami to on :) A teraz zmykam :) Mężon pizze serwuje :) zrobioną własnoręczni e:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciaczek - poszedł mejl z hasłem. Która tak dzielnie działa z tymi hasłami, że ani się człowiek obejrzy, a już wysłane? ;-P Ja zaraz wrzucę swoje foty, ale na razie 'po cywilnemu', bo zdjęcia z brzuchem mam w aparacie, a nie mogę znaleźć kabla, żeby je zrzucić na kompa. Efciaczek - superowy sześciolatek! I piękny tort! Pomiędzy mną a moją siostrą jest ponad 6 lat różnicy - całkiem wporzo taka różnica. Tylko Ty już pewnie całkiem odzwyczaiłaś się od klimatów niemowlęcych, co? :-) Haha napisałam kawałek opinii dla klienta i proszę - znowu tu wlazłam. Ale ze mnie leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - bardzo fajne foty i super psiak! Madziaz - a Ty się zzumuj trochę, bo mało widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×