Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Pina obrałam inną taktykę. Jak jestem z mężem to pół biedy, a jak jestem sama to pokazuję na prawo i lewo obrączkę :P poza tym nie wiem skąd ta sensacja. Staram się zawsze ubrać ładnie i nie wglądam raczej jak 16 letnia brudaska będąca w ciąży z nieznanym chłopem :P wrzuciłam jeszcze jedno zdjęcie na pocztę, z mężem, z początku ciąży- jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że jest nas 3 :P i zabieram się za oglądanie filmiku Kropelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka tańczysz zawodowo czy rekreacyjnie? :) Ale z nas wszystkich laski :D Pina ja się zawsze z Tobą solidaryzuję i jestem strasznie ciekawa jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, ja Ci powiem, że mnie zatkało. Jak Ty się fajnie ruszasz! No weź teraz nam opowiedz o tym! Marka, ulala nie pogadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to się uczę dopiero jak widać..ale musiałam przerwać ze wzglęgu na ciążę :-( szkoda bo lubię bardzo i mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bachata. Taniec fajny bo dość efektowny a jednocześnie bardzo prosty...zwłaszcza z dobrym partnerem. Ten co ze mną tańczy to instruktor...poziom podstawowy. Z innym doszliśmy do zaawansowanego i wtedy Kluska się postanowiła objawić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, a już myślałam, że zawodowo :P Marka, ja blondyna jestem, chuda i mała :P Pokazała bym Ci, ale nic na tym kompie nie mam, na moim miałam pełno ale się cholera jedna zepsuła. Musisz wytrzymać do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za porady kosmetyczne! To idę na zabieg na twarz - jakąś maskę na cerę naczyniową, bo właśnie taką mam, więc skoro ma mnie to choć trochę uratować przy porodzie, to niech ratuje :-) A po porodzie idę się odtłuszczać ;-) bo na urodziny dostałam kolejny karnet spa, więc będzie akurat na etap powrotu do normalnych rozmiarów ;-) A teraz idę oglądać zdjęcia i film, bo się zaintrygowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to nikt nie chce dawać karnetów do spa :( a poszła bym sobie choć raz.. Wstyd się przyznać, ale ja tylko raz w życiu byłam u kosmetyczki, właśnie na studniówkowy makijaż. Ale z tą maską strasznie niekomfortowo się czułam, nie miała baba ręki i tyle. A o fryzurze to nie wspomnę.. straszne wspomnienia powróciły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella - dzięki Też pooglądałam zdjęcia na poczcie, wszystkie ślicznie wyglądacie, ciąża nam służy ;). Amiga jestem w szoku, że masz taki malutki brzuszek w 30 tyg ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposób będę miała coś do szpitala, a normalny stanik w dobrym rozmiarze dobiorę dopiero po porodzie. O, tak wymyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do staników do karmienia to znalazłam fajną podpowiedź jak kupić odpowiedni rozmiar :) "Biustonosz do karmienia możesz kupić już pod koniec ciąży, przypominając sobie, jaki miałaś obwód pod biustem zanim zaszłaś w ciążę. Miseczka zaś powinna być ciut większa nawet o rozmiar w stosunku do tej, którą nosisz w 9 miesiącu. To ważne, bo w większym staniku możesz zmieścić wkładki laktacyjne, gdy będziesz miała dużo pokarmu. Twój biustonosz musi być przede wszystkim wygodny. W dzisiejszych czasach młode mamy mają naprawdę duży wybór. Wiele z nich bardzo sobie chwali modele sportowe, dla innych idealne są te rozpinane z przodu. Jednak na jakikolwiek biustonosz się zdecydujesz, pamiętaj, że w pierwszym miesiącu po porodzie lepiej zrezygnować z fiszbin, piersi są wtedy bardzo wrażliwe. Po tym okresie możesz spokojnie do nich wrócić, przecież bardzo ładnie podnoszą piersi, co jest szczególnie ważne przy obfitym biuście. Obwód pod biustem mierzysz na wydechu, bardzo ściśle. Od wyniku, który otrzymasz, odejmij 5 cm, po czym po zaokrągleniu w dół otrzymasz rozmiar obwodu stanika. Np. jeśli pod biustem masz 88 cm, 88 - 5 = 83, zatem szukany rozmiar obwodu dla ciebie to 80. Wielkośc miseczki - mierzysz obwód w biuście, najlepiej nago albo w miękkim biustonoszu. " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym dzień dobry :) szykuję się do lekarza, trzymajcie kciuki, żeby nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty. W nocy strasznie nisko czułam ruchy Filipa. Praktycznie na łonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka! Trzymamy kciuki za Was!!! Ja już po badankach. Wracając zakupiłam siatkę warzyw i owocków. Będziem jeść :-))) i pogoda dziś dopisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia superowe, wogóle Kika ale chudzinka z Ciebie:) Ja mam zamiar dziś zamówić II turę zakupów do porodu i te kosmetyczne dla mełej( nożyczki, szczoteczkę z miękkiego włosia itp) Tylko dziewczyny powiedzcie mi czy wyście już kupowały osłonki na piersi, bo niby one kosztują ok 20 zł, ale nie wiem czy są od razu potrzebne. Ale chyba lepiej mieć niż potem męża wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka napewno będzie dobrze, zamelduj się tutaj po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kropelka -nie moge obejrzec Twojego filmiku brakuje mi jakiegoś kodeka,jak wrócę od dermatologa postaram się cos z tym zrobić Nie można robić mikrodermabrazji?????? ja zrobiła trzy razy będąc w ciąży i kosmeyczka nie widziała przeciwwskazań. Stella ja teraz mam tylko takie staniki,są bardzo wygodne,zresztą uwielbiam sportowe,więc polecam. marka Ty juz jestes naprawdę blisko końca,bądź dobrej myśli. Kika ale masz zgrabniutki brzunio!! izzkka ja kupiłam juz osłonki,tak na wszelki wielki... rozmiar uniwersalny, ale mają oznaczenie L ,jak karmiłam pierworodną , to przez dwa tyg prawie płakałam dajac jej cyca. Teraz chcę w szpitalu karmić piersią,a w domu laktatorem odciągnąć pokarm i karmić butelką na przemian z mlekiem sztucznym. Zresztą wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka>> musi być dobrze :) A ja się pozbyłam swego pierworodnego :) Znaczy się odstawiłam go do przedszkole i idę rozstawić swój kramik z koralikami :P Bo jak dziecior jest w domu to mi próbuje chaos wprowadzić i się skupić na twórczości nie mogę ;) Izzkka>> z osłonkami to sprawa indywidualna - ja ich przy pierwszym dziecku w ogóle nie potrzebowałam :) i szczoteczki do włosów też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ja kupiłam te osłonki z aventu bo koleżanka mi mówiła, że niby w szpitalu krzywo na to patrzą ale jeśli kobieta ma pokarm to nic nie mówią a są bardzo pomocne z tym, że ja kupiłam rozmiar uniwersalny-normal i nie wiem czy nie za duże:( na szczęście u mnie one kosztują 15zł więc chyba nie jeszcze skusze na ten rozmiar mini zobaczymy. Wydawało mi się, że moje sutki nie są takie małe za to te osłonki wydają mi sie duże strasznie:) Ma_rka daj zaraz znać po powrocie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki a ja jestem smutna :( bylam wczoraj u lekarza i mam bardzo krótka szyjke 1,5cm!!!! Nastraszyla mnie jak cholera i kazala lezec plackiem do konca ciazy bo inaczej wczesniejszy poród mnie czeka :( a ja dopiero 32 tydz zaczelam....plakac mi sie chce. przepisala luteine dowcipna i obserwowac brzuch, jakby sie cos dzialo niepokojacego to dzwonic o kazdej porze...wiec chyba za ciekawie nie jest :( powiedziala tez ze oby mi sie udalo dotrwac do konca 34 tyg bo wtedy mozna w miare bezpiecznie juz urodzic. zmierzyla synka i ma dopiero 1700 gramów maluszek.. eh nie chce mi sie nic mysle caly czas o synku, zeby jak najdluzej go w brzuszku przetrzymac. trzymajcie kciuki. marka powodzenia u lekarza, trzymam kciuki, oby bylo juz wszystko dobrze. napewno najgorsze masz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, trzymam kciuki z całych sił!! Melduj jak będzie po ;) Kasiu, najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarza a wszystko będzie dobrze, zobaczysz! Musimy być dobrej myśli, bo to na prawdę dużo daje. Już tyle tyg masz za sobą, to już sama końcówka, Najważniejsze to leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. A masz jakieś skurcze, twardniejący brzuch? Ja dzisiaj po 16 na wizytę, już oczywiście cała "chodzę". W nocy spać nie mogłam, tak mi serducho waliło, jak na zawał, ale to pewnie dzięki ukochanemu fenoterolowi i stresowi. Masakra, te wizyty tak mi stracha napędzają, że od razu do wc latam a tak to po 2-3 się załatwić nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcówka...kasia to leż i odpoczywaj a będzie wszystko dobrze, z krótką szyjką nie ma żartów, ale dostałaś leki i będzie wszystko dobrze. Pinia to powodzenia na wizycie i u Ciebie też będzie wszystko ok, już i tak dużo nie zostało. To kupię te osłonki, najwyżej będą niepotrzebne ale zawsze będą w pogotowiu jak by co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa podobno skoro tak mi sie mocno szyjka skrócila to mialam skurcze, ale to moja pierwsza ciaza i nie wiedzialam jak te skurcze macicy sie objawiaja. okazalo sie ze twardniejacy od 3 tyg brzuch to nie dziecko które sie jakos niefortunnie uklada, tylko to skurcze przepowiadajjace. skad moglam wiedziec no nie?? teraz tylko pozostaje mi lezec i sie modlic o szczesliwe donoszenie synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby. Ma_rka - trzymam kciuki! Kasia - spokojnie, bierz leki rozkurczowe i leż. Będzie ok. Jak się leży plackiem, to brzuch jest raczej wyluzowany. A na badaniu ginekologicznym Ci szyjkę sprawdzała, czy na usg? Bo na usg zawsze wychodzi dłuższa, jakby co (części szyjki podobno od zewnątrz nie widać). Ja dziś byłam na pobraniu krwi na jutro dla gina. Przychodzę, a tam tabun ludzi i oprócz mnie 3 baby z brzuchami. Więc była najpierw uprzywilejowana kolejka grubasów, a potem reszty ludzi ;-) Jutro zaczynam 29 tc - chciałabym już połowę czerwca, albo chociaż koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×