Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

luna na jakiej podstawie lekarz tak stwierdził? Czym to grozi? Szczęśliwa mamusiu ja też dostanę krzesełko od przyjaciółki. Jej sie bardzo przydało. Dziecko w tym siedzi grzecznie i nawet jak samodzielnie je to nic nie ubrudzi oprócz krzesełka. Nie jest to niezbędna rzecz, ale jak jest okazja dostać albo kupić za grosze to fajnie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczka nie martw sie na zapas. na pewno wszystko jest wporzadku. nie ma sie co stresowac :) jesli czujesz jednak ze cos moze byc nie tak to lez wiecej, tyle mozesz zrobic i czekaj na wizyte. U mnie bez zmian chociaz moze troszke mniej sie brzuch napina, bo leze...nie wiem juz jaka pozycje przyjmowac. za 10 dni kontrolna wizyta i mam nadzieje ze do szpitala mnie nie wysle :( pozdrawiam i witam nowa mamusie :) www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3pqxursh3.png www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3pqxursh3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, z pierwszą ciążą było to samo nakoniec się otworzyła, może za dużo zaczęłam chodzić? Nie wiem. Dziś więcej leżę ale wczoraj i dziś nic mnie nie zakuło, więc może pooszczędzam się i będzie ok. Może się przeforsowałam czy coś... A brzuch robi się kilka razy na dzień twardy i mam uczucie takiego ściskania całego brzucha, ale to normalne. Zresztą ten temat już tu przegadałyśmy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciskam nogi :P może pomoże :) zresztą mam wrażenie, że to taki mój urok i w zasadzie nic złego się nie dzieje, ale że to prawie koniec ciąży to się umówilam do drugiego lekarza, niech oceni i spojrzy na to z drugiej strony. Szczęśliwa>> my mieliśmy takie krzesełko. Jest uniwersalne bo i do karmienia świetnie się nadawało i do prac plastycznych :) W zasadzie było tak eksploatowane i tak długo, że je musieliśmy w końcu wyrzucić bo się rozpadło :) Potomek na szczęście nie wypadł z niego :) Fakt, że raz miał z nim zderzenie - no ale w koncu uczył sie chodzić :) Oj widzę, że się zaczynają końcówkowe dolegliwości... Luna>> :) trzymaj się :) oby na podejrzeniach tylko się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam strasznie spuchnięte nogi nawet po nocy. W ciagu dwóch tygodni przytyłam 4 kilo jutro rano na badani po południu odbiorę wyniki i jak cos to od razu do lekarza bo jutro też przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna właśnie na jakiej podstawie lekarz to stwierdził? SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 ja tak sobie mówię że jeszcze równe 7 tyg i można rodzić, a bynajmniej już odetchnąć z dużą ulgą. A co do krzesełka u nas się szwagierka zadeklarowała że nam kupi, bo ona sobie bardzo takie krzesełko chwaliła, ale nie wiem jaki model miała. A co do tych brzuchów, to ja już sama nie wiem co jest normalne a co nie, eh.. ta ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakis sprawdzonych sprzedawcow z allegro gdzie mozna za jednym zamachem kupic wszystko z wyprawki?jesli tak to poleccie i plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam od lekarza i powiem Wam że tak mnie wkurzył, że plakać mi się chce...Powiedziałam mu że miałam zwolnienie do wczoraj i chciałabym zeby dał mi kolejne bo tamto wystawił mi lekarz rodzinny a ciezko mi juz dojedzac 50 km do pracy. A on na to że wystawia mi zwolnienie do 15 maja a od 16 maja mam byż w szpitalu i leżec tam b ez przyczyny- co ja mam sobie chorób tam szukać? Nie mógłby mi wystawić zwolnienia normalnie bez takiej szopki? strasznie boje sie szpitali a już całkiem jesli wiem ze mam tam leżec tak ot sobie:( Chyba zaraz oszaleję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia, zmieniłabym lekarza na Twoim miejscu. Jak ja szłam na wizyte nawet do gina, który zastępował moja ginkę to się pytał czy potrzebuję zwolnienie... A on Ci dał skierowanie do tego szpitala? Bo tak na piękne iczy tylko dlatego, że Ci kazał to Cię nie przyjmą. Jak nie chcesz mieniać lekarza to jedz do tego szpitala, powiedz, że brzuch Cię boli. Nawet jak wszystko będzie ok to zatrzymaja Cię na 3 dni na obserwację. Dostaniesz zwolnienie szpitalne i poszpitalne a potem ten Twój lekarz juz będzie mial podkladkę ze skoro w szpitalu byłaś to da Ci normalnie zwolnienie. Ale głupek z niego. Na ja nie mogę. Najlepiej w szpitalu powiedz, zeby Ci dali 4 tygodnie bo potem ten twoj juz nie bedzie mial wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja większość z wyprawki kupowałam u tego sprzedawcy, szybka przesyłka a jeszcze dostałam gratisy;) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11612773 jeśli chodzi o pościele i łóżeczko: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6777216 A ciuszki to u różnych ale też polece może komuś się przyda... http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16564691 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22156276 Możecie przejrzeć może coś wam wpadnie w oko, jakoś tak mi lepiej się kupuje niż w zwykłych sklepach, bo tam nie wiem co do czego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka chodzę do niego prywatnie od początku ciązy i powiedział że skierownaie do szpitala da mi 15 a od 16 mam lezeć w szpitalu. Jestem zła bo moje kolerzanki normalnie też dostawały zwolnienia od ręki a on twierdzi że nie może mi narazie na dłużej dac bo nie ma podstawy. Myślałam ze podstawą jest to, że puchną mi nogi i że mam trudne warunki pracy + dojazd ale widocznie się myliłam. Nie chcę iśc do szpitala jeśli wiem że nie muszę- co na siłe bedzie mi szukał tam jakiejs choroby. Alez jestem zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia, to daj mu powód 15stego. Powiedz, źe boli Cie brzuch i długo nie przestaje...ale pewnie wtedy tym bardziej Cię wyśle do szpitala. A z drugiej strony śmieszny jest. Nie ma wskazań do l4 ale są do skierowania do szpitala? Co za idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna kurna nie strasz mnie bo mi też nogi puchną. Powiedz mi puchna Ci całe? Znaczy łydki też? Bo mi tylko stopy, jak by mnie ktos podeptał. Sama nie wiem martwić się czy nie, wizyta za tydzień w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziwnie z tym szpitalem wymyślił z reguły dają od razu na 4 tygodnie nie trzeba się prosić, sami proponują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nenia a nie możesz iść do niego 15 i niech Ci znów przedłuży? Łaski nie robi, źle się czujesz i powinien dać. Moja ginekolog jak idę do niej po zwolnienie to zawsze wyciąga te z pracy, ale mi nie potrzebne ono, tylko te do szkoły więc ją upominam, ale nigdy nie potrzebowała podkładki na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka jak mu powiem że mnie brzuch boli to tymbardziej pojde do szpitala:)hehe ma_rka 15 idę do niego ale po skierownaie do szpitala:) Nie przedłuży mi ota tak sobie- to mi juz zakomunikował...Aj zachciało mi sie zwolnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mi puchną całe nogi, Próboałam dzis założyć obrączkę i nie ma szans. Jutro biorę sie za pranie rzczy dla małej stwierdziłam, że nie mam na co czekać. Moja mama w pierwszej ciąży tez miała zatrucie i urodziła 6 tygodnie przed terminem. Więc plan na jutro: rano badania, zakupy, pranie i do siostry po łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia czy ja dobrze zrozumiałam, Ty chodzisz do niego prywatnie i takie akcje robi? I on nie ma podstaw dać ci l4 w 7 miesiącu, ale podstawy do wysłania cię do szpitala są? Sorry ale to bezsensu. Dziwny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do doświadczonych mam, jeśli chodzi o wyprawkę, w jakich ciuszkach wasze dzieci wychodziły ze szpitala, na liście jaką dostałam w hurtowni jest "komplet do odbioru ze szpiatala" i już zgłupiałam o co chodzi, nie mogą to być zwykłe ciuszki typu śpioszki, pajacyki....??? ;) Może głupie pytanie ale ułatwi mi to pakowanie torby do szpiatala i kompletowania wyprawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka wydaję mi sie, że to jest jakiś chwyt reklamowy. Pewnie w tym zestawie są śpiochy kaftanik i czapeczka a wszystko droższe niż jakbyś kupowała normale rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracjąc do tego lekarza to fakt jakiś dziwny. MOja koleżanka od 3 miesiąca była na zwolnieniach i czuła sie dobrze, ale lekarka ( żeby miał podkładkę) pisała w karcie, że pacjentak czuję sie żle, ze ja brzuch boli i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka a te ciuszki które zamawiałaś z allegro to jak w rzeczywistości wyglądają? w sensie jakościowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo się znam ale wydają się ok wcześniej kupiłam kilka w pepco i w hurtowni i są z takiego samego materiału, ładnie uszyte, nie wiem jak będzie po praniu bo jeszcze ich nie prałam.... Mają certyfikaty i 100% bawełny i to chyba wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego kupuje u różnych w arazie czego będe miała porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co do puchnięcia, jestem w 32 tyg i leżałam ostatnio w szpitalu bo miałam bardzo spuchnięte nogi, nic mi nie dawali tylko leżałam. Nie miałam białka w moczu ani wysokiego ciśnienia, w szpitalu zleciało mi 4,5 kg (jadłam), czyli woda schodziła. Lekarz zalecił leżenie i nic nierobienie, jak tylko troszke pochodzę lub posiedzę nogi puchną, brak słów. Ale co do leżenia to faktycznie racja dziewczyny trzeba odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jak was się tak czyta to co 3 w szpitalu już leżała, mam nadzieję że wszystkie dobrniemy do bezpiecznego terminu. Neli ale masz super brzuszek, u Ciebie to te nasze powiedzenie się sprawdziło że masz taką piłeczkę z brzuszka :) A mi się wydaję że ten komplet do wyjścia ze szpitala to się tylko w tej hurtowni nazywa, a dziecko się ubiera i tak adekwatnie do pory roku. A w co w lipcu to konkretnie jeszcze nie wiem, pewnie body, pajacyk i przykryć jakąś pieluszką bo w lipcu ciepło. Tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia1975 dawno cię nie było. Mi też nogi puchną jak chodzę czy coś robię, jak leżę jest lepiej ale opuchlizna nie schodzi całkowicie. Kuzynka mi mówiła, że jej też nogi strasznie puchły pod koniec ciąży, tylko, że u niej głównym czynnikiem była waga bo przytyła 30kg a dziś 4 miesiące po porodzie nic już jej nie zostało z tej wagi strasznie ją podziwiam. Izzkka zgadzam się co do tego kompletu, przy wychodzeniu ze szpitala każda z nas ubierze dziecko jak będzie chciała, ja myślę, że zabiore coś lekkiego na upał, ale też coś cieplejszego w raqzie jak by dzień był chłodny albo wietrzny i do tego co napisałaś body+ śpiochy zabiorę jeszcze jakąś cieniutką czapeczkę i buciki albo skarpetki najwyżej czegoś nie ubiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak właśnie myślałam że to zwykłe ciuszki, tylko coś sobie wymyślili ;) bo nie bardzo takie maleństwo stroić,liczy się wygoda... ale lepiej podpytać. Ja na razie nie puchnę ale myśle że wszystko przede mną, jeśli chodzi o wagę to około 12 do przodu, trochę sporo ale co zrobić, nie będziemy się przecież odchudzać, na to też przyjdzie czas... Jedyne co to ograniczyłam słodycze i nocne jedzenie i zobaczymy na kolejnej wizycie ile mi przybyło i czy coś dało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×