Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

kurde dziewczyny pomóżcie. Dziś zamawiamy wózek i nie mogę wybrać. MIKADO ASTON CZY TAKO JUMPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam na budowę to wszystkie koncepcję kolorów zmieniłam :-P Też mi się wydaje, że ten ncisk jak nie boli przy tym ból to może tak być. Ale jak Milka podpytasz gin to będę wdzięczna, daj znać. Ja jak leżę więcej to jest o wiele mniej tych kłuć więc się pooszczędzam i zobaczymy jak nie przejdzie to te podejdę do niej prędzej. Dobrze żemnie uświadomiłyście, że trzeba tobę spakować 6 tygodni prędzej.A ja nic nie mam :-(. I jeszcze ciężki miesiąc, bo Urząd Skarbowy nie przelewa pieniędzy za rozliczenie. które są przeznaczone na dzidzię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja dostałam jumpera i stwierdzam, że jest ok, ale stosunkowo ciężki. Ja mieszkam wdomku więc ten problem ciężkiego wózka jakby mnie nie dotyczy, ale bardzo łatwo sięgo prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, ja wrzucałam PITa do skrzynki w US i trzy tygodnie na kaskę czekałam. Ale podobno oni mają 3 miesiące na przelanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, ja bym chyba stawiała na Mikado Aston. Tako Jumper może i fajnie wygląda ale ponoć jest ciężki i stworzony dla silnych mamuś, i ciężko się go składa. To są opinię zaciągnięte z różnych for internetowych, które przeglądałam, jak sama nie mogłam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) udało mi się dziś pospać do 12;) teraz siedzę rozłożona z leżaczkiem na balkonie.. Ja do szpitala nie mam jeszcze nic, na razie skupiam sie na rzeczach dla małej,jeszcze trochę mi zostało a litsa długa no ale do lipca powinnam się wyrobić... Nie mam tego kłucia w szyjce ale czytałam że macie taki ból krocza, mam to samo zwłaszcza jak śpie na boku i wstaje to ciężko się podnieść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka ja bym wybrała Mikado. Ma 5 cm dłuższą i też trochę szerszą gondolę. I jest dużo lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wózki ja na początku byłam zdecydowana na jumpera ale będziemy kupowali tako laret... Długo wybierałam wózek i w końcu stwiewrdziłam że ten i tyle bo mój twierdzi że wszystkie są takie same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako Jumper X takiego mam. No mają 3 miesiące, ale oninie wiedzą, że ja potrzebuję na wyprawkę?????!!!!!!!!!!!! :-D :-P No tyle tylko że codziennie sprawdzam konto, bo z wypłaty na wykończenie domu wszystko idzie i nie mam już z czego :-(. Jak do około 15 nie przyśląto pojadę i kupię z tych pieniędzy na budowę, ale nie lubię takich kont mieszać :-(.No ale musi być dobrze. Już nie zawracam głowy z tymi pierdołami bo to w końcu forum ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tako jumper którego ja wypatrzyłam to X. Co to wagi to porównałam oba i stelaż to różnica 1 kg, przy gondoli i spacerówce 2 kg różnicy. Na wadze mi aż tak nie zależy bo nie muszę ciągać go po schodach. Ale ten który wypatrzyłam jest używany. Bez gwarancji, ale w idealnym stanie. Natomiast ASTON jest nowy, na gwarancji, więc to chyba też ważne. Sama nie wiem, niby głupio kupić pierwszemu dziecku używany wózek, tym bardziej, że ciuszki są używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka ale pchać będziesz musiała te 3 kg więcej. A Ty drobna Kobietka jesteś. U mnie waga wózka była jednym z priorytetów, też duża nie jestem :-) Ja chciałabym jeszcze zimę Małą w gondoli przewozić, więc min. 80 cm szukałam. No chyba że mocno szybko będzie rosła, to wtedy zima w spacerówce :-) wiesz jak jest... jak nie masz gwarancji to jak na złość coś się popsuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam głupio, jak jest w dobrym stanie to czemu nie? Ja ostatnio też przeglądałam na tablicy, ale że nowy wypatrzyłam za niewiele więcej to raczej zdecyduję się na niego. Aneta, no niby ciążowe ale tu możemy pogadać o wszystkim. Także pisz do woli co Ci na sercu leży ;) My też czekamy na pieniądze z podatku, ale że późno wysłaliśmy to pewnie sobie trochę poczekamy, niestety. Im nigdy nie jest spieszno, ale jak Ty masz coś im zapłacić to hoho, już oni Cię szybko ścigną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka ma baby merca, też dosyć ciężki, tylko że ona musi go na czwarte piętro wciągać, a dziecko dopiero 4 m-ce ma a ona już ma dosyć. I na piasku mało stabilny, bo odległość kół przednich od tylnych za mała...łatwo go wywrócić. No ale tak to jest, że w praktyce potem wychodzą niektóre rzeczy... ciekawe co u mnie się nie spisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się chyba Kasi_lipcóweczki nastrój udzielił... że moja szyjka się skróciła... :-((((( a do lekarza dopiero za 26 godzin :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella i ja musiałam tą Myszkę pogonić, bo już za długo to trwa... podobno dziś mają wysłać paczkę. Ponad 300zl u nich zostawiłam i jeszcze upominać się trzeba!!! :-( ale z BabyRaj jutro paczka będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wóżek używany. Siostry mi mówiły, że lepiej kupić dobrej firmu używany niż byle jaki a tani. W sumie to ja mam dla dziecka wszystko używane:) A nie przepraszam jedno body babcia kupiła nowe a no i nożyczki, termometr i myjka:D:D Rozliczenie złożyłam pod koniec lutego na początku marca i co dalej nic, kasy jeszcze nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż przyjdzie za pół godz to sam zdecyduje. Bo ja jak to baba sama nie wiem :P A co do rozliczeń to ja się nie rozliczałam, bo nie mam dochodów, a jedynie rentę rodzinną po zmarłym tacie. Mąż rozliczał się jakoś koniec lutego, początek marca i tydzień temu dostał zwrot. Więc cierpliwości, może jakoś na dniach przyjdzie kasa :) idę się umyć i ubrać, bo od rana leżę w łóżku. Nawet zębów jeszcze nie umyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja mam Tako Captive, facet w sklepie gadał że jest niby lepsza od jumpera bo nowsza ma większą gondolkę itp. Tylko że wszyscy piszą o wadzę, ale ja mieszkam w domku jednorodzinnym więc ja na to nie patrze, bo nigdzie go dzwigać nie będę. Ja chciałam odkupić Jumpera X od koleżanki ale ona sprzedawała za 700 zł używany a ja miałam za 1000 zł nową Captive, ale też go chciałam, bo słyszałam że Tako ma dobre wózki. To tyle ile bym mogła Ci powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako Captiva straaaasznie mi sie podoba - tak osobiscie :) i w sklepie wydawał sie całkiem solidnie zbudowany ;). Aneta>. CO do takiego kłucia w dole brzucha, jakby w pochwie czy szyjce macicy - no mnie cos takiego dopadało od czasu do czasu. Wczoraj już baaaardzo często i do tego brzuchol jakby mi stwardniał permanentnie... skoczyłam dzisiaj profilaktycznie do lekarza i się okazało, że dół szyjki jest miękki i otwarty (na szerokość palca) góra na szczęscie się trzyma zasklepiona. Dosatalam fenoretol i to coś na "I" i luteinę... I zakaz wyjazdu nad morze w czerwcu - chyba ze pod koniec wtedy moge jechac i najwyżej tam urodzić :P noooo :) szaleństwo ... zmykam po Młodego do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka nie musiałaś się z renty rozliczać? Ja miałam rente 3 lata po mamie do grudnia i co roku dostawałam dokumenty potrzebne do rozliczenia i normalnie pita składałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mamusiu jak czytałam o tako jumper to był temat fotelika i podobno, jeśli wózek jest innej firmy, a fotelik innej to jest problem i trzeba dokupić adapter do mocowania fotelika na stelażu. Adapter takiej samej firmy jak fotelik. Ale może lepiej przejdź się do sklepu, to tam doradzą do jakiego stelaża jaki fotelik można dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka dziekuje za informacje bo sie wlasnien glowkuje :) ja wozek mam z chicco , fotelikow widze jest duzo tej firmy tylko sie zastanawiam wlasnie czy nawet tej samej firmy cos dopasuje, no nic poczekam jeszcze troszke i zaczne szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole moze temat bardzo wybiegajacy czasem ale macie w planach kupienie krzeselka do karmienia>> ?? bo ja dostalam od kuzynki cos takiego http://allegro.pl/klups-agnieszka-i-sosna-krzeselko-do-karmienia-hit-i2306255524.html i sie zastanawiam czy moj maly bedzie w tym siedzial, bo mojej kuzynki maluchy do 5 roku w nim siedzialy :) ale co dziecko to inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia, to oszczędzaj się! Szczęśliwa, ja to może skuszę się na takie krzesełko, ale będę szukać z mega zabezpieczeniami, bo u mnie w rodzinie to 2 przeboje z tym krzesełkiem były. Najpierw mój brat wypadł, mama na chwilę się odwróciła, ciotka ich do szpitala zawiozła. Chyba sam Anioł Stróż nad nim czuwał. A ze dwa lata temu mojej kuzynki synek wypadł, i też skończyło się w szpitalu, bo mały był strasznie niemrawy i zaczął zwracać bo butli. Taki pech chciał, że akurat dwa przypadki w jednej rodzinie. No ale teraz te krzesełko jakoś stresująco na mnie działa. Czas wyjść chociaż na chwilę z domu. Muszę bukiecik zamówić bo w niedzielę komunia, a mój jest chrzestnym, a tak mi się chce iść, położyła bym się i spała.. I po kabel zajść, bo mnie Marka straszy morderstwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka przy objaśnieniach w PICIE było napisane, że nie podlega rozliczeniu. I jakoś nigdy nie składałam PITu, więc i tym razem nie złożyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina no to mnie przestraszylas... ale ja chyba do tego jeszcze dokupie jakies szelki czy cos, mojej kuzynce akurat nie bylo to potrzebne ale ja to panikara jestem wiec wole dmuchac na zimne i dziecko zabezpieczyc. no i kuzynka sie w koncu odezwala a raczej jej mama ze caly neseser mi przygotowaly ale to moj kuzyn wezmie jak pojedzie tam na chrzciny na poczatku czerwca, bo ponoc strasznie paczki podrozaly i 30euro chca, masakra jakas!! ale glowke mam juz spokojniejsza, ponoc bardzo duzo nowych ciuszkow tez tam jest, rozek i cala wyprawka , no zobaczymy za miesiac :) kurcze ja juz sie nie moge doczekac tej swojej kruszynki :D ale niech tam siedzi do lipca w spokoju i rosnie :) mamusia przynajmniej sie bardziej steskni ;) za tydzien USG wiec go podpatrze troszeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróćiłąm od lekarza, podejrzewa u mnie zatrucie ciążowe. Jutro na badania i jak najszybciej z wynikami do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×