Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Pina nie ma za co :) A ja się posiliłam i nalepiłam dzisiaj pierogi z truskawkami :) Dzisiaj jakoś mnie werwa dopadła i więcej robię :) za to moja mała jakaś mniej ruchliwa jak kopnie to jakoś tak jakby od niechcenia, do liczenia ruchów musiałam ją wybudzać. chyba ja tam nieźle wykołysało :) A pogoda (w lubelskim) zapowiadała się wspaniała a wyszło jakoś tak nie bardzo, niby nie leje ale słońca też nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bólów to jak się trochę wygimnastykowałam w ogródku to przestało bolec i dalej jestem w punkcie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola te spodenieczki sa slodziaki takie malutkie ja juz tyle spodni mam ze starczy chyba dla 3 dzieciaczkow!!! Juz dzis moj M wrofil wczesniej z roboty i zobaczyl na stole sterte nowych ciuszkow co kupilam i mnie opieprzyl ze dalej takie male kupuje!!! Ale nie idzie sie oprzec jak to za takie grosze nawet jakby miala tylko raz zalozyc! I mi moj M mowi bo znajomej synek majac 6 tyg mial 68cm i ze nie wie kto tao bedzie nosil!!! Bedzie dla drugiego kiedys hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa piesia to specjalnie na swieta obcinalismy prawie na zero zebym nie musiala sie meczyc przydziecku i jeszcze przy niej ale juz jej dosc dlugie urosly i w sierpniu jak bedziemy w polsce to znowu do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja jako jedyna nie mam problemu ze snem?Spałam znowu do 12;) co prawda w nocy wstaje tysiąc razy siku ale ja też duuuużo wody pije. Mała musi być spora bo też już sprawia ból a ostatnio dużo się rusza, po tacie ten temperament bo ja to raczej taki śpioch-leniwiec hehe U nas jakoś za gorąco nie jest, słońca nie ma ale też nie pada. Madiaz ja też chyba przegiełam z ciuszkami jak tak teraz patrze to rozmiaru 62 zdecydowanie za dużo tzn najwięcej mam tych śpiochów pajacyków kaftaników dlatego z zakupami na rozmiar 68 i 74 powstrzymuje sie bo nie wiem ile dziennie bedzie tego szlo i w jakim tezpie bedzie rosla no i w czym nam bedzie najwygodniej. Mi znowu coś brzuch twardnieje i to dosyć często, do wizyty ponad tydzień więc pocieszam się tym że na tym etapie to normalne, albo przez to że mała tak szaleje?Jutro mecz to niewiem czy z wrażenia nie zaczne rodzić a mój luby wyjeżdża na ostatnią nockę na ryby:) bo już w lipcu ma zakaz oddalania się od domu i picia piwka!:P Weronikarz waga Twojego maleństwa już przyzwoita:) ciesze sie że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz usg bede miala 22.06 niby tydzien przed porodem to juz mala pewnei ma ponad 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki super :) też wysłałam zdjęcie swojego wielkiego brzucha, jak pisałam nie miałam weny więc jest jakie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madiaz ja tez przeginam z ciuszkami i ciezko sie oprzec jak sie cos wypatrzy :D ale i tak juz sie opanowalam ostatnio :) tez mam najwiecej 62 . 68 tez mam ale w kartonie trzymam narazie takie co dostalam bo kupowac to nie kupowalam jeszcze 68... w komodzie trzymam te pierwsze ciuszki narazie bo pozniej bedzie juz chyba chlodniej jak bedzie wchodzic w te 68 to juz inne niz letnie chyba-tak mi sie wydaje :D werkaa >> no mi tez w ciagu ostatniego tygodnia sie dzieje z brzuszkiem.. to twardnieje czesciej to skurcze mnie takie bolesne lapia.. chyba juz cwiczy przed porodem .. w koncu to juz niedlugo.. ja juz po obiadku, brzuszek pelny i Malenka szaleje :D jak zwykle jak sobie pojem :) smieje sie zawsze ze uklada mi w brzuszku zeby sie wszystko pomiescilo i wybiera co najlepsze:) sprawdzalam temp przed chwila i u mnie 26 stopni w cieniu, piekna sloneczna pogoda.. zaraz sie zwijam do mamy na dzialeczke posiedziec i buzie na slonko wystawic troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabiaczek>>> fajny ten Twoj brzusio :d tez duzy , zreszta wszystkie mamy juz spore te brzuszki :) fajnie sie oglada te zdjecia naszych bebolkow :P ciekawe ile masz w obwodzie :P ja mam dumne 114cm :P ktora mnie pobije?? :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola fasola :) dzięki a obwód mam większy ale to z racji tego, że Ty jesteś szczupła a ja nie bardzo ;) do tego w ciąży poszło mi w uda i teraz już nie mam ud tylko udziora co zresztą widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkarbiaczek>> na zdj nie widac tych Twoich "udziorow" hehe :D ja tez mam udziska :D takie uroki tej ciazy-juz tez mam dosc troche tych moich gabarytow i tesknie za swoja figura :D ale zobaczycie szybko to pozrzucamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście powysyłały zdjęć, jest co robić :) Ola Fasola ale Ty też masz nisko brzuszek, taka mała piłeczka :) a ubranka piękne, szczególnie te bodziaki w kropeczki. Kurcze czasem aż serce pęka, że chłopca nie można ubrać w różowe śpioszki albo jakieś sukieneczki :P madziaz ogrodniczki z Minie rządzą! :) a Yorki jak dla mnie to takie małe, śmieszne szczurki. Ale za to jakie groźne :P jak zaszczeka to tylko spierniczac :P Szkrabiczku Ty też masz już nisko brzuszek. Wszystkie powoli szykujemy się na poród chyba :P idę i ja wyciągnę ostatnie zakupy to pokaże Wam jakie skarby znalazłam :) we wtorek jeśli do tej pory nie urodzę to też pojadę pogrzebać. A propo jazdy samochodem to chyba rajdowiec mi rośnie, bo od kiedy jestem w ciąży to przekocham prowadzić jeszcze bardziej niż przed ciążą, a i Mały wtedy jakiś bardziej ruchliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u góry to ja tylko login źle wpisałam. Ja już po obiedzie ide na podworko dotlenić się troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiaczek nie duzy masz ten brzuszek proporcjonalny ;-) Marka fajne te buciki co wylicytowalas i ogolnie te ubranka dla chlopczyka :-) ogolnie ladne ciuszki wstawiacie. Mysle ze chyba zrobie sesje moich sukieneczek dla niuni moj M nie chce ogladac co nakupywalam to moze chociaz wam sie pochwale :-P a w obwodzie mam cale 104cm jak dobrze zmierzylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyslalam zdjecia sukieneczek a ja trzymam wsyztsko w jednej komodze i nawet niektore ubranka mam na 74 ale malo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do was taką prośbę chciałabym się dowiedzieć gdzie posyłacie zdjęcia z tymi ślicznymi ciuszkami dla maleństw z miłą chęcią pooglądałabym sobie te cudeńka Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika niestety nie dasz rady zobaczyć ciuszków. Mamy swoją pocztę z hasłem założoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz ja też jak uda mi się na ciuszkach wynaleźć większe to już kompletuje. Mam 2 torby z 3-6m, 2 z 6-9m, 1 z 9-12m i powyżej roku mam już naskładane 3. Chociaż na razie skupiam się na 3-6m, bo tych małych też już mam dość, a na większe mam jeszcze czas, więc jak znajdę to biorę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam lipcówki 2012 jestem mamą Łukasza z 5 lipca 2010 też z dziewczynami tak pisałyśmy jak wy, ale potem się "rozeszłyśmy" i nie było kiedy pisać. fajnie jest was poczytać i powspominać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę wam coś doradzić nie kompletujcie ciuchów za dużo, dziecko jak się urodzi pewno dostaniecie pełno ciuchów od znajomych rodziny a potem z małym na spacerze też można zajść do sklepu mówię po sobie - za dużo miałam ciuchów i tak wszystkich nie przechodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje:) ja z rana znów do labolatorium na białko ogólne i paciorkowca, paciorkowiec w poniedziałek a białko wyszło mi 5,8 a norma jest od 6,4 więc nie ma tragedii do lekarza zadzwonie w poniedziałek jeśli nogi dalej spuchnięte będą bo kazał dzwonić tylko w razie dużej różnicy w wyniku w stosunku do normy albo jeśli nogi dalej będą spuchnięte. A że ja mam spuchnięte generalnie cały czas to chyba mnie do szpitala wyśle:( Zobaczymy do poniedziałku jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka będzie dobrze ja białąk miałam cos 4. Kazał jesć dużo białka w ciagu dwóch tygodniu doszłam prawie do dolnej granicy normy:) A spuchnięta dalej jestem:D:D: A mówił jeszcze, że jak mi się biało nie poprawi to jakieś zastrzyki. Więc moze unikniesz szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłąm u położnej. Mrka mi powiedziała tak, że może być takie pobolewanie i od kaszlu, ale nie koniecznie. Uważa że to są bóle przepowiadające, podusiła brzuch, jak boli to się położyć i ten tydzień najlepiej żebym nie rodziła a potem wola nieba. Trzeba obserwować czy to są bóle regularne i czy towarzyszy temu skurcz, i tyle. A my pozałatwialiśmy, domek ubezpieczony, hipoteka przeniesiona, teraz tylko formalności aby oczyścić z hipoteki mieszkanie i można je sprzedać. Coś wreszcie ruszyło :-D. A maja córcia jak wróciła z wycieczki to durzo nie powiedziała tylko tyle, że zmęczona i idzie spać i śpi do tej pory i tyle matka się natęskniła i ma z córci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysłałam fotke z brzusiem, w końcu dzisiaj zakończyłam 37 tc :-) Marka tam sobie myślę, że jak nie jesteś pewna to zadzwoń do dr, bo mnie położna widziała i dusiłam brzuch co chwila i na leżąco i na stojąco, więc była pewna, a Ciebie nie widziała. Nie ta sama diagnoza dla wszystkich nie jedną brzuch tu boli, dla jednych normalne a niektóre z nas jadą do szpitala albo coś lekarz przepisuje. Nie chcę straszyć tylko tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na suwaczku piszą, że jak mam na to ochotę to nie ma przeciwskazań co do seksu :-D :-D, dobre ja ledwo łażę a oni mi o seksie wyskakują. Ciekawe kto ściągnie te pajączyny z tamtąd? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna dzięki:) staram się jeść dużo jogurtów i generalnie białka takie miałam zalecenie więc zobaczymy. Generalnie pocieszyły mnie twoje słowa a lekarz mnie wczoraj dobił leże na tym zajebiaszczym fotelu z nogami szeroko a on do mnie " O a co to za baleroniki?" Mówił o moich nogach:) Aneta o mało się nie posikałam ja tez mam pajęczyny ale miałam zakaz jak po ostatnim numerku wylądowałam na IP a mój M twierdzi, że kolejny raz na IP mnie nie zawiezie:) Ale lekarz pozwolił mówił, że nie ma przeciwwskazań ale mój mąż siedzi prawie do 1.00 w nocy przed kompem chyba się boi, że coś bym chciała dziś mu to wygarnełam, to może się czegoś doczekam pierwszy raz od miesiąca:) Pajęczyny he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwięcej białak mają jogurty z biedronki ( kokosowo-migdałowe. tatra z malinami i kawowy) W sumie więcej białka jest w czekoladzie i bato]nach niz w jogurtach. A najwięcej w popcornie z masłem - taki co podgrzewasz w mikrofali :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×