Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ogłaszam, że Aneta URODZIŁA!! Dzisiaj na świat przyszedł jej synek, Mikołaj. Później poda szczegóły :D GRATULACJĘ!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę przez te emocje to chyba sama zaraz urodze (jasne nie doczekanie moje). Aneta gratulacje! Ma-rka trzymaj się dzielnie kochana! Madziaz ty tak samo słońce! A ja wczoraj wariowałam na całego z moim, ba nawet łóżko rozwaliłam:) Mieliśmy taki drewniany łuk nad wezgłowiem łóżka no i tak się o niego zapierałam, że pękł cały:) To się nazywa powitać męża w domciu:) Szkoda tylko, że mi nic po tym nie było kompletnie, zero reakcji ech nic będziemy dalej próbować tylko ten biedak dziś o 5.00 na budowę wstawał żeby tego słońca uniknąć aż mi go żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wiadomość od Marki. Skurcze ma Bidulka nadal bardzo bolesne, przez 9h poszło tylko 3cm rozwarcia. Jak tak dalej pójdzie to podadzą jej oksy. Ale na pewno bez Filipka już nie wyjdzie ze szpitala, tyle dobrze! Jak będę coś wiedzieć, to będę informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) ale emocje :D Aneta gratulacje :):!!!!!! Marka i Madziaz trzymajcie się i szybkiego, łatwego porodu :):) A u mnie ciągnie, boli, rwie, myślałam, że to wyrostek na początku ale teraz juz sama nie wiem. Skurcze to to nie są ale jakie licho mnie tak boli jak cholera??? Cała noc nie spałam tak bolało. Teraz boli trochę mniej a jak nie przejdzie do wieczora to zadzwonię do gina na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no to ładnie powitałaś męża :D Podziwiam, że Ty jeszcze siłę masz, ja to teraz typowa kłoda w łóżku, bo jak się nie ruszę to zaraz sapię jak wieprz, brak mi seksu bez brzucha!! Te przyspieszanie nic nie daje, ja sprzątam i sprzątam i wieczorami na spacery chodzę, i sobie podskakuję do muzyki i cisza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiaczek, może Maluszek gdzieś uciska? Ale jak będzie mocno boleć to lepiej to skonsultuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa wiesz tydzień go nie widziałam to się stęskniłam:) Ale chyba przesadziłam bo trzeba będzie nowe łóżko kupić:) Ech przypomniały mi się przez chwilę czasy pełne wariacji bez brzucha, jak ja za nimi tęsknie! A teraz będzie dziecko więc nic już nie będzie takie samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta moje GRATULACJe ale sie rozkreciło Marka trzymaj sie dzielnie Ja mysle ze za jakis tydzien moze sie tez rozpakuje dzis piore ciuszki te nowe Jutro jedziemy nad morze złapac troche słonca a dzis wypad na miasto z bratem ,bratowa i corcia M bedzie sprzatał taki gospodarczy a zreszta z nim to nie zakupy a jeszcze dzis czeka mnie grill z tesciowa i reszta rodzinki meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też tęsknię.. Na początku na pewno nie będzie tak samo, ale jak ktoś ma gorący temperament to szybko do formy wróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria Szkrabiczek......22..........16.09.2011.........01.07.201 2.. ..... Julia luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś ma_rka...........23.........27.09.2011..........04.07.201 2.......Filip Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.201 2.. .Mateusz Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.2012 ... ...Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.2012. ... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Layssa.............28..........19.10.2011.........25.07.2 012......Kamilek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare......30..........26.10.2011.......29.07.2012.......sy n strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........16.10.2011........03.08.2012.. ....Kluska Rozpakowane mamusie : NICK....WIEK.....TP.......DP.........WAGA. ...DŁ....IMIĘ........SN/CC neli8....23.......07.07...27.06.......2450.....51.....Fil ip........CC anetta...31......10.07...30.06......????.......???.....Mikołaj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłąm zobaczyć czy Marka już urodziła a tutaj takie wieści :) ANETA>> Gratulacje :) Super szybko CI poszło :) i masz już Mikusia przy sobie :) Mam teorie, że to pogoda tak rozwiązuje brzuszki :) za to ja pewnie sobie jeszcze poczekam :) Byliśmy wczoaj na kąpielisku z Młodym :) w sumie tylko on szalał w wodize bo mieliśmy popuszczać łódkę bez moczenia się zbytniego ale zalał się pilot od takowej :) dzisiaj tez lecimy się pomoczyć :) nawet kostium wyciągnęłam, teraz tylko troszkę ekwilibrystyki z goleniem nóg :P A upał za oknem okropeczny :) Trzymajcie się dziewczyny :) i nie dajcie się fali gorąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ja tu przyszłam z capucinkiem zobaczyć co się dzieję a tu widzę weekend pełen niespodzianek. Aneta super gratulację, ależ się cieszę:) No i widzicie znowu niespodziewanie Aneta urodziła, a wszyscy liczyli na madzie i markę. Madzia i Marka mam nadzieję że wy już też tulicie swoje pociechy, ale z tych emocji zapomniałyście dać znać:) Kurde ale takie wiadomości poprawiają humorek, aż do męża poleciałam z wrażenie że kolejne dziecko lipcowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy zaczęło błyskać, coś tam pokropiło a teraz to tak grzmi, że aż ciarki przechodzą. Fajnie, uwielbiam burzę :D Moja babcia mówi, że podczas burzy najwięcej dzieci na świat przychodzi. To która teraz? :P Marka się nie odzywa, bo pewnie oksy jej dali. A słyszałam, że po tym to można z bólu zwariować. Madzia pewnie też na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa_789 a u mnie jest dopiero 10.35 i już 30 stopni masakra a ciekawe co będzie za 2 godziny;( Biedna ta Marka musi się tyle nacierpieć, ale Filipek jej to wynagrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no biedna.. No ale tak to już jest, że jedna ma 5 minut i po krzyku a druga dwa dni rodzi. Pewnie, że Mały jej wynagrodzi, jak go przytuli to od razu o wszystkim zapomni ;) U mnie też miało być dzisiaj 30st. a tu burza od rana, a teraz leje. Ale duszno jest, więc podejrzewam, że po południu się rozpogodzi i też będzie grzało. Lubię słońce, ale przez te puchnięcie to mi się go odechciewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, wielkie gratulacje :D :D :D ale super :) kolejny dzieciaczek lipcowo-czerwcowy wyszedł na ten świat :) Marka, trzymaj się dzielnie! Już niedługo i Ty będziesz tuliła Filipka :) Madziaz, Ty tak samo! a może już tulicie swoje Skarby :) a ja odebrałam dzisiaj wyniki posiewu i jest ujemny :) nic nie wyhodowali :) cieszę się z tego powodu bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - gratulacje!!! Super! Mam nadzieje, ze bylo sprawnie i ze dobrze sie czujecie. No i czekam na szczegoly - wiadomo :-) A Marka biedna to chyba rodzi jedynaka ;-) 9 h 3 cm rozwarcia brzmi jak masakra! Trzymam kciuki, zeby po oxy bylo juz szybko i sprawnie. Madziaz - tez trzymam kciuki!!! Ja dzis jestem ledwo zywa, bo nie spalam do 4 rano. Dzis grill u znajomych, wiec atrakcja. No i podobno upal straszny. No i dzis pakuje torbe - tak wymyslilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, to super ;) I przypomniałaś mi. Ja też mogę się pochwalić, że antybiotyk zadziałał i paciorkowiec sobie poszedł, wczoraj odebrałam wyniki i są ujemne, jupi! :D A tak wyklinałam tutaj moją gin, że teraz mi wstyd jest. Teraz publicznie mogę jej nawet miłość wyznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina, super :) czyli jednak Ci lekarze trochę więcej od nas wiedzą ;) chociaż nam się czasem wydaje, że robią coś bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatnim USG jestem nieco przybita Nic się teraz nie zgadza. Kość udowa idealnie ,brzuszek nieco mniejsza,a główka maleńka..do tej pory wszystko było OK .A po 14 dniach takie rozbieżności.......lekarz powiedział, ze niunia jest mała. Ostatnie USG 4d 14 czerwca i tam było OK,ale czy to możliwe,ze w ciągu 14 dni nic nie urosła?? Nie powiedziałam mu o 4d bo chciałam sprawdzić,zweryfikować obu lekarzy. Wiem,że pomiary są jedynie szacunkowe,ale moja głowa już mocniej pracuje i ten natłok myśli......:( Dobry sprzęt i sprawna ręka ..wiem,ze wystarczy ruch dziecka,mm niedokładności i błąd w pomiarze czytam i czytam i różne głupoty czytam..Amelka śni mi się co dzień.Siła psychiki jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, gratulacje :-) ale frajda Co do Marki, to po takim czasie chyba już jej cc powinni zrobić żeby się tak nie męczyła bidula co? No, chyba, że ona nie chce... Ciekawe jak tam madziaz. Mam nadzieję, że bez zbędnych tortur Ja znów od rana na basenie. Szkoda, ze zamykaja na lato :-( bo bym sobie codziennie na takie 40 min poszła. Kluska też ze mną pływa i schłodzić się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to cos sie dzieje... ale wlasnie wymiotowalama... malo nie nie wydarlo nad tym kiblem... ide sie oplukac .. o matko.. chyba sie wczoraj za bardzo zarobilam.... gratulacje dla aaannneeetttyyy!! ok, ide pod prysznic i potem jak dam rade po wyniki badan.. bo jakby co i potrzebna cholera zaraz mi zamkna potem dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiaga jeżeli chodzi o wagę to usg ma do 0,5 kg rozbieżności, i to nawet nie chodzi o sprzęt, bo żadne ci nie poda jak jest naprawdę, nawet w szpitalach zdarzają się pomyłki przed samym porodem, wychodzi na usg że dziecko ma 3 kg a za 5 godz rodzi się 3,5 więc tym naprawdę się nie przejmuj, a wymiary jeżeli lekarz nic nie powiedział to jest ok, bo rozbieżności zawsze będą, bo żadne dziecko nie jest idealne, więc jak lekarz powiedział że jest ok to tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wybrałam się do sklepu po chleb jakieś 150 metrów i myślałam, że nie wrócę... ból nie do wytrzymania, łzy w oczach mi stały, rwało, ciągnęło w dól jak diabli, zadzwoniłam do gina i to zatrucie jelitowe :( kazał wziąć no-spę forte i nifuroksazyt. No-spę to miałam a to drugi nie, zadzwoniłam do apteki- mieli tylko ja nie miałam się czym dostać a sama w domu jestem. Jakoś zawlekłam sie do sąsiadki i na szczęście mam. Już zażyłam teraz idę leżeć zgodnie z przykazaniem... Jutro termin a tu takie jaja.... Myślałam, że jak zadzwonię to mi powie, że rodzę ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiaga - nie denerwuj się, na pewno nic się nie dzieje! Po pierwsze USG nie jest mega dokładne, po drugie dzieci nie są odlane od formy i dla każdego pomiaru są widełki. U mnie ostatnio gin powiedział, że głowa jest duża, potem zmierzył brzuch i kość udową, wrzucił to wszystko do jakiegoś programu i wyszło, że jest wszystko w normie. A jak potem znalazłam siatki centylowe dla poszczególnych tygodni w necie, to okazało się, że według tych siatek wszystkie wymiary były dokładnie w środku norm (na 50 centylu) - co oznacza, że dodatkowo istnieje kilka różnych rozpisek siatek centylowych - bo według tej gina, brzuch i kość udowa były na trochę niższym centylu, a głowa na trochę wyższym. Gdyby było poza granicami błędu + poza normami, na pewno lekarz by Cię zaalarmował. Podobno zdarza się, że dziewczyny mają po 5 tygodni różnicy pomiędzy "wiekiem" poszczególnych części ciała. Rozpisałam się na temat, bo te pomiary z usg od początku mnie wkurzają - w moim przypadku zawsze jak u Amiagi dokładają stresu zamiast uspokajać. Lekarz mówi po usg 'wszystko ok', więc wychodzę z bananem na twarzy, a potem w domu wyciągam te wyniki i przekminiam, i sprawdzam w necie, i wymyślam różne błyskotliwe teorie. Zamiast przyjąć do wiadomości, że jak ok to ok :-) Skończę kawę, zjem śniadanie i zabiorę się za ogarnianie torby. Termin mam za miesiąc, na stronie szpitala piszą, żeby 3 tygodnie przed czasem pakować, więc to mniej więcej ten czas ;-) No ciekawe jak tam Marka i Madziaz. Bo Madziaz chyba też rodzi, skoro jej nie ma na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiczek to leż i odpoczywaj, to ostatnie dni gdzie możesz sobie na to pozwolić:) a i musisz się uzbroić w cierpliwość widocznie twojej dzidzi jeszcze nie śpieszno na ten świat:) Ale może już nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - ale masz fajnie z tym basenem! Ja pół ciąży przeleżałam, więc teraz już nie odpalam ciążowej kariery sportowej ;-) Pochodzę sobie tylko trochę po świecie i tyle. Wczoraj oglądałam kostiumy kąpielowe w jakimś sklepie sportowym, ale nie chciało mi się mierzyć. Muszę się jakoś ogarnąć z tym kostiumem, bo już są przeceny letnich rzeczy, więc jeszcze parę tygodni i pojawi się kolekcja jesienna ;-) A moich kostiumów z zeszłego roku to naprawdę na nic sobie nie założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×