Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Weronikarz ja na poczte wrzucilam taka hustawke co ja mam dla mojej bo bujaczkow zadnych nie kupowalam bo mam pieska i nie chce stawiac malej nisko zeby nie podeszla i nic nie zrobila i tak juz jest zadzrosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka a Twoj bebenek ladny ja to swojego nie wrzucam bo jak wieloryb wygladam juz hehe jade do poloznej mam 45 km ale wole sie nie spoznic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz ta huśtawka przepiękna:) zakochałam się w niej... Marka brzuszek masz faktycznie jakby wyżej ale nie przejmuj się tym to wcale nie oznacza że poród daleko:) Jakoś czuję że będziesz następna... Ja dziś mam wizyte u gina o 18:20- poźno ale co zrobić...Nie mogę wytrzymac tak mnie spojenie boli- najgorzej jak chce wstać z łożka albo podnieść nogę...Ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiczek widać po twoim przykładzie, że wszystko można nawet chodzić tyg z rozwarciem i nic:) Madzia i Marka normalnie wam współczuję, termin macie już lada dzień a tu nic, ale może się wkońcu rozkręci u was jakoś. A z tym brzuchem to ja już też nie rozumiem, jednym opada 3 tyg przed, innym jakieś dni przed porodem i bądź tu człowieku mądry z tego. Tak samo z tym czopem, to chyba indywidualna sprawa, ale zobaczymy jak to będzie u nas. Huśtweczka superowa:) Marka a co do twojego brzucha to ja się nie wypowiem, czy odpadł czy nie, mi mama mówiła, że jak pod biust wsadzisz 3 palce to jest brzuch odpanięty, nie koniecznie musisz go nosić na kolanach, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo. Ja znowu dobrze spie ale mialam dzis powalone sny. Ostatnio brzuch mnie w ogole nie boli - wiec moja szyjka pewnie ciagle dlugasna ;-) Wczoraj maz mi zrobil pare fot z brzuchem - pozniej wrzuce na poczte. W weekend idziemy na pierwszego w tym roku grilla :-) Maly ostatnio kopie bardzo wyraznie - robi mi pagorki na brzuchu ;-) Ciekawe ile urosl od usg 2 tyg temu (wtedy mial 2080 kg). Zaczelam 36 tc, wiec fajnie. Szkoda tylko, ze jeszcze ponad miesiac do konca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... a ja znow nieprzespana nocka, juz mam dosc, wiec wspolczuje marce i madziaz bo wy sie bidulki tez juz tyle czasu meczycie , tyle ze wy juz na terminie a mi jeszcze troche do tego brak :/ brzuch twardnieje, w kroku boli, przekrecic sie nie da rady.... jejku kiedy to minie, cale szczescie ze brzuszek opadl to chociarz pozbylam sie tej cholernej zgagi bo jeszcze jakbym ja miala to juz bym wogole kurwicy dostala..... madziaz jaka sliczna hustaweczka :) marka brzuszek okraglutki i ladniutki :) to pewnie dlatego Filip tam tak zasiaduje :D co do CC Neli to juz teraz wszystko jasne, ale sie biedulka strachu musiala najesc, ale najwazniejsze ze ma juz Filipka ze soba :) to teraz nic nam nie pozostaje innego jak czekac na zdjecia :) a u mnie chyba bedzie burza bo szaro, buro a duchota ... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześcdziewczyny ja wczoraj położyłam się o 12 a wstałam o 8 i spałam jaj suseł,a teraz spać m się chce. Odprowadzę córędo szkoły i zaraz lulu... Mały strasznie naciska na dół że jak chodzę to czuję dyskomfort. Marka Madziaz współczuję Wam, nie dośc z spać nie możecie to jeszcze wszystko boli, i już dreptać tak w miejscu bo te terminy ech nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam od poloznej i jej powiedzialam zenchce jak najszybciej urodzic a ona ze nie da sie nic zrobic a ja jej mowie ze moj M 12.07 idzie na operacje a ze o oorodzie chce zeby mi cos pomogl przy dziecku to mi powiedziala ze mam przyjsc 5.07 i mi masaz szyjki zrobi i ze to napewno pomoze zeby mala wyszla szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo na szczęście problemów ze snem nie mam dzis spałam do 11 ale tylko dlatego, ze mnie obudził szwagier. CHciałam przygotować ciuchy dla małej na wyjśćie ze szpitala. I tak sie zastanawiam po jaką cholerę ja je wcześniej prasowałam, teraz musze jeszcze raz bo coś w tej szafce się pogniotły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a tu dalej reszta w dwupaku, myslalam ze Neli dodala odwagi naszym maluszka i beda tez chcialy wyjsc na swita;) Ja dzis spalam do 11 ale tylko dlatego tak krotko :P bo telefon mnie zbudzil. Ide wlaczyc jakis film w tv i chyba znow zasne. Moje dolegliwosci po tych kilku dniach lezenia ustaly i czuej ulge, bo mialam stracha, te dwa tyg moglaby jeszcze posiedziec :P choc znajac zycie to miesiac posiedzi :D Madiaz chustawka wypas!Ja mam taki lezaczek wybrany: http://allegro.pl/fisher-price-w5537-fotelik-bujaczek-lezaczek-kubus-i2426283571.html powinien starczyc na dluzej i chyba sie skusze w tym miesiac na niego bo brakuje mi tych dzidziowych zakupow;) A powiedzcie mi msze jeszcze dokupic ninaie elektroniczna, macie jakies upatrzone albo kupione?Ja myslalam o takiej: http://allegro.pl/elektroniczna-niania-philips-avent-505-scd505-i2439150399.html bo te tansze to chyba mniejszy zasieg maja z tego co czytalam, a ze mieszkam w domu to chcialabym mala slyszec jak np. wyjde n apodworko pranie powiesic czy cos... Wasze brzuszki tez super, pokazne i widac ze to juz koncowki co do tego obnizenia ja tez nie czaje o co chodzi bo to u kazdego inaczej, ja tam od poczatk mialam jakos nisko. Luna z tego co pamietam to pisalas ze masz kota w domu? Powiedz mi czy wchodzi do Waszej sypialni? Ja juz nie wiem co z ta nasza siersciucha robic, no bo jak bedzie mala to raczej nie bede jej wpuszczala do sypialni i czuje ze bedzie tragedia... Bo juz teraz stoi pod drzwiami i miauczy jak jaj nie chce wpuscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli gratulacje wielkie!!! Ależ mnie zaskoczyłaś!!! I trochę Ci zazdroszczę, że masz już synka przy sobie :-) czyli sezon lipcówek rozpoczęty w czerwcu :-) Śliczne brzuszki Wasze! I tak różne! Ja swój też wrzuciłam, od dziś jesteśmy z Małgosią "donoszone" :-) Moja nocka spokojna, całkowicie przespana, raz na siku wyjście było i tyle. Ale za to wstałam z takimi zakwasami na udach i tyłku jakbym całą noc na rowerze jeździła :-( Ja właśnie kilka dni temu wylicytowałam bujaczek i jutro odbieram: http://allegro.pl/bujaczek-lezaczek-bright-starts-jak-nowe-i2428793920.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam sierściucha i cholerka rządzi w domu. Kotka chodzi wszędzie ma zakaz tylko do łóżeczka, łóżeczko rozłożyłam jakieś 1,5 miesiąca temu, żeby sie przyzwyczaiła i w sumie rzadko kiedy wchodzi :) Nie chcemy jej izolowac od małej. Zresztą im dziecko więcej przebywa ze zwierzętami tym mniejsza szansa, ze bedzie miało jakąś alergię. A i tak kotka od początku kładzie mi sie na brzuch i mruczy, wieć myśle, że już powolutku sie do siebie przyzwyczaiły:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o brzuszki pytam:):):) madziaz.. ja mysle ze ta polozna sobie mysli ze i tak do 5tego nie donosisz....tak ci na od...powiedziala ehehheeeheh.... ty rodzisz 3go , nie ma bata< ze tak powiem:) mar_ka - ty to samo, 3go na pelnie.) kurcze widzicie jak to jednak opatrznosc nad neli8 i Filipem czuwala!!!! dobrze ze jej zrobili ktg...... i maly wlasnei w tym momencie sie owinal a nie pozniej np..... ojojojojoj...... ja czekam na fotke tego malenstwa!!!!!!!!!!!!!!! ide na poczte i dam 2 fotki mojej pileczki:) w majtach w krowy eheehhe:) robilam te fotki kiedy.... no pare dni temu juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja spałam dziś do 10.30 ale w nocy troszkę się wierciłam, za to od rana mam masakryczną biegunkę nie wiem dlaczego, już 3 razy byłam w wc w dodatku głodna jestem a tak jakoś nie chce mi się jeść dziwne to, podbrzusze też pobolewa ale nie jest to silny ból raczej taki dyskomfort za to kłuje mnie dziś masakrycznie podczas chodzenia paranoja jakaś normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no milka milka..........cos z tego moze bedzie... piguleczka ale dalas zajebiaszcze foty!!!! super to jak siedziesz w bieliznie, ale i genialne to z kokarda:) i z fota z usg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella , ja myslalam ze mam mamly brzuszek:) ale u ciebie widze ze jeszcze mniejszy:) a widzialam fotki dziewczyny co w 32 tygodniu to wogole zero widac.... jakby sie najadla i tyle.. a w 38 to taki brzusio o... jak 5ty, 6ty miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita zaraz to ty wszystkim wykraczesz poród, hehe ciekawe tylko czy się sprawdzi:) Fajne sesje Elita i Pigułeczka. Aha Pigułeczka pomysłowe z tym zdjęciem no i z kokardką:) Milka wszystkie nas jakieś bóle łapią niestety, nawet marka ostatnio miała biegunkę i jakoś jeszcze nie urodziła więc nie wiadomo czy to oznaka porodu. A pinia wzięła się za siebie i poszła rodzić? Wkońcu środa była wczoraj, ale czwartek też dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz - cudna hustawka! a czyj to brzuchol .....aneta.zofia.. taki mail:):) to sie nazywa miec brzuszysko:):) superanckie...pewnie ciezkie:):) i milka ma super brzuszek:):): aaaa lece do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wiesz nie chce cię martwić, ale chyba z tym masażem cię zbyła, bo tutaj dziewczyny też miały i jeszcze nie urodziły, więc to chyba też zależy od organizmu. Ale życzę ci żebyś wkońcu urodziła do tego 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się 2 w 1. U mnie dzisiaj samopoczucie kiepskie, więc tylko daje znać, że wsio ok. Nie mogę siedzieć tak mnie tyłek boli, no zgłupiał chyba! A mam takie kłucia w pochwie! Ukłucie i skurcz. Wczoraj przechwaliłam i dzisiaj takie skutki. I tak oczy same mi się zamykają.. Oj, Iza, żeby tak się sprawdziło co piszesz to ja bym Ci ogromny tort wysłała :D Później zajrzę na pocztę i nadrobię co tam naskrobałyście, a teraz idę pokimać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×