Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Witam dziewczyny zaczeły sie skurcze ok 20 ok 23.30 przyjechała połozna zbadala mnie i jest tak samo 2 cm rozwarcia kazała polozyc mi sie spac zasnęłam po godzinie obudzily mnie skurcze ale naprawde bolesne ale nieregularne do 4 wytrzymałam i znowu dzwonilam ta głupia Pi..da kazała mi wziazc paracetamol teraz jest spokuj wkurza mnie to meczylam sie 8 godz, i nic a jeszcze mnie przeciszcilo ,boli mnie w kroczu ale poza tym skurczy niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronikarz witaj w klubie ja dlatego nie dzwonie wczorJ bylam na porodowce i nic nie zrobili i po terminie!!! Cala noc skurcze mialam co 7 minut ale kazali dzwonic jak beda co 5 minut minutowe przez godzine i dupa sie mecz czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wy się umęczycie...Trzymajcie się ciepło:* Dacie radę Ale aż krew człowieka zalewa ze tak traktuje się kobiety w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajek i Filipek- cudeńka!! Tylko wziąć i wycałować, małe Kruszynki :D Madzia, trzymaj się! Oby to już było lada moment, przecież oni Cię tam wykończą! Jak czytam o tych zasadach, które panują tam gdzie mieszkasz, to mnie krew zalewa. Weronikakrz, Ciebie też ta położna wykończy! Paracetamol na skurcze?! Czy ją, za przeproszeniem, pogięło? Przecież już jesteś na takim etapie, że nie powinno się wyciszać skurczy. No ale może każdy ma inne metody. Masakra! Trzymaj się Kochana ;* Szczęśliwa, a może u Ciebie też już się coś zanosi.. w sumie to Ty już możesz rodzić ;) Ola, oby Cię nie zostawili bez potrzeby albo żeby zostawili ale od razu rozpakowali :D Daj znać! A mnie boli cały dół, wstanie z łóżka to jakaś masakra. Bóle jak przy okresie. Brzuch stawia się co chwilę. Krocze boli. Żołądek wariuje. Cały czas chce mi się spać i chodzę jak pijana. I pływam, jeżeli chodzi o śluz, tak dużo to tego jeszcze nigdy nie miałam. Ogólnie jest do du.. a mój nastrój spadł po niżej 0. To sobie pomarudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy pierzecie pieluszki tetrowe i flanelowe przed pierwszym użyciem? Bo teraz mi się przypomniało, że moje sobie leżą a będę je używać tylko do ulewania, ewentualnie przykrycia i teraz nie wiem czy prać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Weronika - trzymam kciuki! Ale masakra taki porod na raty! Pinaa - to moze Ty juz tez zaraz? Kropelka - u mnie to samo - brzuch miekki i wyluzowany, a dzis zaczynam 37 tc. Dzis w nocy sie troche spinal, ale to po seksie - teraz jest miekki. Fressia - u mnie w szpitalu kaza przyjezdzac przy regularnych skurczach co 5 minut - mowia, ze wczesniej nie ma sensu. Dlatego mnie nie dziwi, ze dziewczyny z rzadszymi skurczami nie jada do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D:D:D elita jak tam po meczu, żałoba narodowa?? U mnie na żaden poród sie nie zapowiada i nie wiem czy płakać czy sie cieszyć. HE chociaż mam nadzieję, zę weźmie mnie z zaskoczenia:) Dzis o 15 mam wizytę wiec zobaczymy co mi powie. Dziewczyny trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie sie wybieram do tego szpitala, na pewno dam znac! :P nogi dalej spouchniete wiec nie wiem, zobaczymy. a dzisiaj tak przyjemnie na dworze i w domu. Pinaa-ja moje pieluszki pralam i prasowalam bo to jednak nowki i nie wiadomo kto i co tego dotykalo no i zawsze jakies "fabryczne" to takie wiec wolalam to wyprac :) tez uzywac bede tylko do ulewania , przykrycia itd :) ok ja spadam, odezwe sie pozniej co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Wiecie co?? Mi lekarz fachowo wytłumaczył dlaczego należy się seksić na końcu ciąży :) i dlaczego przyśpiesza to akcję porodową (myślałąm ,że padnę widząc jego minę - chyba nie wiedział jak ja zareaguję na ten wykłąd i miałam wrażenie, że się krępował). Otóż w spermie faceta jest jakiś magiczny składnik chemiczny który to wywołuje skurcze :) i po seksiku trzeba jakiś czas odczekać z plemniczkami w pitce, żeby zaczął działać :) bo on nie działa od zaraz tylko troszkę z opóźnionym zapłonem... Pina>> ja wyprałam to samo z pościelą ale moje leżały ze 4 lata i czekały na kolejne użycie :) po prostu odświeżyłam :) to samo z kocykami :) zakurzyły się były :) Dziewczyny pamiętacie może jak się nazywa ta maść - odpowiednik sudocremu - jeśli chodzi o odparzenia?? Linomag?? czy coś innego?? Lecę z Młodym na plac zabaw :) Dzisaj w nocy wyjątkowo nie miałam skurczy i się jakoś dziwnie z tym czułam :P normalnie jakby jakaś pustka mnie ogarnęła :) Stella Polare>> no jak planujecie drugiego bobasa to tako uniseksowy wózek się przyda :) my już trzeciego potomka (oficjalnie) w planach nie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wzielam cieply prysznic i dalej sa skurcze poczekam na mojego M az z pracy wroci i az skurcze beda co 5 minut i do szpitala jade mam nadzieje ze bez dzidzi nie wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa - ja tez pralam pieluszki tetrowe. U mnie cisza ze skurczami :/ Jeszcze mój mąz dziś dzwonił i oznajmił mi, ze u naszych znajomych juz sie urodził synek (termin miała na 22 lipca), a ja siedze sama w domu, pot się ze mnie leje i sama nie wiem co ze soba zrobic... już mam dość wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) melduje sie dalej w dwupacku... choc wolalabym byc juz osobno z malenstwem :D tak mnie meczy ze masakra, a na dodatek mi przywiezli meble i mam taki balagan ze sie boje ze nie dam rady tego ogarnac..... :/ u mnie dzis to samo co od kilku dni, pojedyncze skurcze, oczyszczenie, ogolne zmeczenie, a nic takiego nie robie.... pinia moze ciebie tez juz bierze? :) heh my lipcowki z kafe to mamy kolejny jakis fatum nad soba, kazda sie tak meczy pod koniec ze az niewiarygodne ..... a co do pileuszek to ja tez pralam i prasowalam swoje... elita trzymaj sie i oby to bylo to :) wiadomosc na poczcie doszla , takze czekamy tam na wiadomosci :) neli twoj filipek przeslodki, zreszta jak wszystkie te maluszki :) a ta pielucha to faktycznie sie ogromna na nim wydaje... :) no nic ja sie zbieram za porzadki, moze cos sie ruszy, :) milego dzionka zycze i kolejnych rozpakowanych, nie pisze do kazdej z osobna bo sie bym juz wogole rozpisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz - ale sie na cierpisz Bidulko! Życze Ci, żebyś juz dzis urodziła i tuliła dzieciatko do serducha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! :* To ja się biorę za kolejne pranie i pieluszki też wrzucę. W sumie to faktycznie nie wiadomo, kto to dotykał itd. Madzia, trzymam kciuki!! Miłego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej., Melduję się i ja :). W dwupaku oczywiście :) Byłam dziś u kosmetyczki, zrobić sobie pazurki na stopach bo już patrzeć na nie nie mogłam :P. A kosmetyczka - moja dobra koleżanka z resztą też ciężarna, termin na 7 lipca i bidulka też się męczy. Ponarzekałyśmy sobie troszeczkę :/. Madziaz biedactwo, Ty to się wymęczysz kochana. Ale niech Ci doda otuchy fakt,że to juz niedługo i maleństwo zrekompensuje ci te cierpienia. U mnie nadal cisza,choć kolejna nocka była nieprzespana - nie dość że duszno to te potworne drętwienie nóg spać nie daje :/ P.s. ja też prałam i prasowałam wszystko, nawet nówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe właśnie też czytałam, że sperma zawiera proglastyny, które zmiękczają szyjkę. Zamierzam je sobie regularnie dostarczać, choć po wczoraj wiem, że seks na końcówce ciąży ma też swoją cenę - macica jest potem twarda i podbrzusze pobolewa - czyli jest ogólnie mniej komfortowo niż normalnie. Ale jeśli jest szansa, że dzięki temu nie przenoszę ciąży, to ja w to wbijam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Stella ja też chyba powoli będę praktykować te "spermusiowe" zasady wywołania :). Swoją drogą śmiesznie to brzmi jak to czytam :P. Ale jeśli ma to nam pomóc to i ja będę molestować swego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - sądząc po Twoim suwaczku mój gin powiedziałby, że jutro zaczynasz 39 tc (bo masz 27 tc+6, czyli dziś ostatni dzień 38 tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam na porodowke i jade tam po 15 tak jak moj M wroci z pracy bo i tak tlumaczka wczesniej nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia ja też prałam pieluszki, wkońcu one tak jak ciuszki dotykają ciałka dziecka. Mati ja biorę 1 paczkę pampersów ja mam chyba pakowane 42 sztuki i 1 paczkę chusteczek i maść linomag trzeba. A jak braknie czegoś albo jak będę musiała dłuzej zostać to mąż dowiezie. Szczęśliwa ty jesteś chyba tak jak ja co nie? Ja mam termin za 2 tyg i dziś zaczynam 39 tydz a mam skończony 38 tydz i święty czas na poród a tu narazie w moim przypadku cisza. Ja co prawda mam w tabelce termin z usg, ale ginka kazała mi się sugerować z miesiączki, więc zobaczymy co z tego wyniknie. Madzia oj ty biedna też się musisz namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) O matko jaka ta koncowka straszna a jak czytam o Waszych mekach, skurczach, falszywych alarmach to strach mnie dopada. Madiaz i Weronika trzymajcie sie!!!!! Pieluchy rowniez pralam i prasowalam:) Cos mnie dopada bezsennosc albo lek przed porodem bo o 6 juz bylam wyspana, ogladalam tv i o 10 znow zasnelam i tak do 13:) przynajmniej jak spie to czas ucieka... Mam juz wszytsko co potrzebne do szpitalnej torby, czekam tylko na koszule, szlafrok i staniki, musze wyprac plecak i torbe i moge sie pakowac.. Stopy mam jak balony tak popuchly i bola jak cholera, wczoraj bylam z moim na zakupach i az serce sie krajalo bo tyle fajnych sandalkow bylo a skonczylo sie na zwyklych japonkach bo gdzie ja takie wcisne na te wielkie stopy, ogolnie z zalem na te wszystkie sklepy z ciuchami patrzylam jak urodze i troche dojde do siebie to cala wyplate wydam na siebie!:) Moja mala tez malo sie cos rsza, dzis ja sama szturchalam zeby sprawdzic czy wszystko ok i przerzucila sie na lewa strone i mam wrazenie ze mnie rozerwie za chwile.. Neli maluch cudny, a na to zdjecie jak spi nie moglam sie napatrzec taki maly slodki smerf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na piatek umowilam sie do frzyzjera:) bo na glowie mam juz jedna wielka tragedie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×