Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Już obejrzałam fotki - jejuuuuuuuu jakie cudeńka :) - tylko w stópki całować :) :) :) Ola_Fasola - piękne zdjęcia. Ja też strzeliłam sobie taką sesję w plenerze - wysłałam zdjęcia na pocztę :). Proszę tylko się nie przerazić bo słonica ze mnie niezła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen>>> Twoje zdjecia tez przepiekne!!!! nie jestes slonica!ja Ci dam!! to siedzi w naszych glowach-ze jestesmy grubeee itd. wiem bo codziennie tak mojemu gadam-jestem slonica, jestem ogromna kula sniegowa, jestem gruba i brzydka... az sie dziwie ze on jeszcze nie uciekl-ale z tych moich narzekan :D naszczescie mi powtarza ze jestem piekna i nie jestem gruba tylko w ciazy i nosze pod sercem skarb... a ja za godzine mu znowu marudze hehe :) ale po tych zdjeciach jakos mi lepiej i mniej krytycznie patrze na siebie. PS. najbardziej podoba mi sie to czarno-biale zdj. nie wiem co ale czarno biale zdj sa jakies magiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_Fasola muszę powiedzieć że ja też po tej sesji byłam jakoś dziwnie rozradowana - w końcu nieczęsto możemy sobie pozwolić na takie brzuszki i mieć po nich pamiątkę :). Moja siostrzenica przeszła samą siebie, bo to właśnie ona mi cykała fotki. I też najbardziej podoba mi się zdjęcie te czarno-białe - i tak jak mówisz, jest takie magiczne :). Siostrzenica obiecała mi również sesję po porodzie, więc czekam z utęsknieniem na mojego Alanka i popędzimy w plener :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy mieli ubaw bo zdjecia na ktorych jestem razem narzeczonym sa z samowyzwalacza i wszystko bylo tak na chybił trafił hehe. szkoda tylko ze nie mielismy lustrzanki.. :) ale zabawa byla super i dzien fajnie spedzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takie są najfajniejsze :). Mojego M niestety nie było w tym dniu przy mnie bo pracował, ale za to w niedzielę zrobił mojej córce i mi wycieczkę do Augustowa i córcia pojeździła sobie konno, więc się bidulek zrewanżował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam ja robić z córcią pierożki z jagodami bo właśnie przyszła i mnie molestuje :) - ale i ja mam na nie ogromną chętkę :). Zapraszam jakby któraś miała chęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka, gratulacje :) Kika, super że już po obronie :) od razu lżej na sercu, bo nie trzeba o tym myśleć :) wiem coś o tym ;) Stella, ja z wózka nic nie piorę, stoi sobie u nas w pokoju i wietrzy się i myślę, że to wystarczy :) Kalla, piszesz o drętwieniu rąk, to ja od wtorku mam przez cały czas zdrętwiały mały palec na lewej ręce, a od wczoraj przeszło już na serdeczny... Nie mam pojęcia co mi jest, pewnie Dzidzia gdzieś jakiś nerw uciska... Ale uczucie nie jest fajne i nic na to nie pomaga... Dzisiaj nawet butelkę z odżywką upuściłam, bo była lekko śliska, a do tego to zdrętwienie ręki... Masakra... Ola, zdjęcia są prześliczne :) normalnie jakby robione przez profesjonalistę i super sprzętem :) Madlen, Twoje też są super :) Filipek śliczny :) taki że tylko wziąć go i przytulać :) jej, już niedługo i nasze Skarby wyjdą na zewnątrz :) nie mogę się już doczekać tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88>> dzieki :) a tak apropo zdretwialego malego palca i serdecznego- moj narzeczony tak mial.. nie uderzylas sie w lokiec ostatnio??? bo to jest chwilowe jakies stluczenie nerwu ktory biegnie w lokciu... nie wiem jak to nazwac inaczej... :P samo przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję następnym mamuniom. Filipek Marki cudny jest :-) Ola Fasola i Madlen, zdjęcia macie wspaniałe. Madlen, tak, mi też to czarnobiałe się podoba najbardziej, boskie ujęcie. Ja wróciłam od ginki i z zakupów. Kostek brak. Leżę z nogami w górze i czekam aż mi trochę odtajają. Ginka mówi, że urodzę szybko (w sensie przed terminem) albo jeszcze się zastanowi nad położeniem mnie na oddział. Za tydzień mam ostatnie usg i zobaczymy czy się nadaję do cc. Wolałabym tego uniknąć, ale z drugiej strony...lepiej, żeby Kluska się nie umęczyła za bardzo. To w końcu i tak szok będzie dla niej :p Dzisiejszą noc nawet przespałam (szoooook) wtulona w ścianę bo chłodna była. Dziecię chyba właśnie ucina sobie drzemkę. Stella, ja wózka nie prałam. Mówiąc szczerze to w domu nawet z folii nie rozpakowałam tylko na szafę władowaliśmy. Niniejszym mam juz wszystko dla Zośki więc jak się ten tydzień skończy to niech się dzieje wola nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka mam 2 pytanka: Kiedfy wypuszczają z Pyskowic po porodzie sn>? Czy coś konkretnego wziąć do ubrania dla maluszka na wyjście?nie wiem zalecają śpioszki i kaftanik z długim, krótkim rękawem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti884 wypuszczają w 3 dobie jak jest wszystko ok, a po cc chyba w 5 A co do ciuszków to chyba od pogody zależy ja naszykowałam bodziaka i pajacyka i cienką czapeczkę , ale śpiszki z kaftanikiem też będą dobre. Kropelka to dobrze, że po wizycie ok. A tymi opuchnięciami się nie martw widzisz większość z nas je ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziwczyny! PAmiętacie jak narzekałam, żę jeszcze tyle mi do końca? Dziś o 2.46 z wagą 3,450 i 53cm urodził się mój SYNUŚ Tymek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski;) Osz masakra jak mi hormony buzuja mam ochote krzyczec i plakac!!!wrrrrrrr........ Co do prania wózka to już nie wiem, mam nowy stoi już jakiś czas w naszej domowej rupieciarni i śmierdzi właśnie taką chemią i już się zastanawiam czy go rozebrać i wyprać, ja mam zamiar kupić takie małe prześćieradło frotkowe do wózka i pościel jak będzie chlodniej a na cieplejsze dni pielucha albo cienki kocyk. Filipek Marki przecudny ah... az ciezko sobie wyobrazic ze w tym brzuchu mieszka sobie taki maly fajny ludek.... Stella ja z tym puchnieciem tez tak mialam ze sie pochwalilam ze nie puchne a przyszly upaly plus pare wyjsc i tez spuchlam. Dobra wiadomosc jest taka ze juz dziecie me jest donoszone:D bo skonczony 37 tydz, zla taka ze dalej nie mam nawet torby spakowanej, zaraz siadam i zamawiam koszule i staniki bo jak tak dalej pojdzie to nie zdaze... Jak ktoras sie nudzi to Prosze o spis rzeczy jakie macie w torbach, moze cos jest czego nie mam a powinnam miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka1935 gratulacje !!!!! super :D no n ie kolejna rozpakowana :P hehe trzymaj sie tam i ciesz sie skarbem :) duzo spokoju zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka1935 gratulacje, ale niespodzianka ty prawie z końca tabelki byłaś:) Super gratulację, jak będziesz miała siły napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria Szkrabiczek......22..........16.09.2011.........01.07.201 2.. ..... Julia luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.201 2.. .Mateusz Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.2012 ... ...Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.2012. ... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Layssa.............28..........19.10.2011.........25.07.2 012......Kamilek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare......30..........26.10.2011.......29.07.2012......syn strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........16.10.2011........03.08.2012.. ....Kluska Rozpakowane mamusie : NICK....WIEK.....TP.......DP.........WAGA. ...DŁ....IMIĘ........SN/CC ********************************************************* ************************ neli8....23.......07.07...27.06.......2450.....51.....Fil ip........CC anetta...31......10.07...30.06......2880......51.....Miko łaj.....SN Marka...23......04.07...30.06......3080......54......Fili p ........SN Ankis....??.......10.07 ...01.07.......3660......55...... Ola..........SN Neonka1935....30.07... 02.07.......3450.....54......Tymek.......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa_a>>> spis moich rzeczy: dla mnie: -2 reczniki, jeden duzy drugi maly, -3 koszule - mydlo w plynie bialy jelen (ponoc najlepszy do przemywania krocza ) - 2 staniki do karmienia - muszle laktacyje (ew. wkladki laktracyjne) - podpaski- ja wzielam na wyjscie ze szpitala bo u nas daja takie podklady z ligniny w szpitalu-lepiej rana sie goi -majtki poporodowe siateczkowe -klapki pod prysznic -rzeczy higieniczne-szampon, krem do buzi itd -szczotka do wlosow - stopery do uszu na pierwsza noc :P zeby sie wyspac zanim mi dadza malenstwo -wzielam podklady na lozko poporodowe, ale u nas daja w szpitalu-tak na wszelki wypadek :P -dokumenty, tel, ladowarka i tyle dla mnie chyba zaraz dopisze reszte co dla maluszka itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa_a>> dla maluszka: -pampersy -linomag -kilka pieluszek tetrowych -2 pary lapek niedrapek -czapeczka -3 zestawy ubran -szczotke z twardym wlosiem -smoczki yyy i chyba to wszystko ;p no jeszcze papier toaletowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i do porodu warto naszykowac sobie jeszcze wode, najlepiej w takich malych butelkach z dziubkiem :P cos dla osoby towarzyszacej - kanapki?? dla siebie moze jakies dropsy, gume do zucia, pomadke do ust.. przydaja sie bo czesto chce sie pic , usta sa spierzchniete itd :) wiadomo aparat fotograficzny :P z higienicznych maszynka do golenia jeszcze pasta do zebow itd wg uznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nie uderzyłam się raczej nigdzie. Bynajmniej nie pamiętam :P zrobiło mi się tak po wstaniu ze spania. Myślałam, że przyleżałam sobie tą rękę, ale już prawie tydzień i nie przeszło... A nawet od wczoraj się nasiliło... No nic, mam nadzieję, że niedługo przejdzie :) Neonka :D wielkie gratulacje :) duży chłopiec z Tymusia :) miesiąc przed terminem i już prawie 3,5kg :) to gdyby urodził się w terminie, to na pewno miałby ponad 4 :) to niech teraz zdrowo rośnie i nie męczy za bardzo rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie lepsze staniki? Z fiszbina? czy na sam początek zwykle szmaciaki-bawelniaki? I obwod przed ciaza??Czy obecny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka sliczny synek gratulacje dla nowej mamusi ja dzis sie czeresni objadlam bylam u kolezanki ktora sprzedaje w punkcie przy drodze nasze corki chodza razem do przedszkola posiedzialam prawie pol dnia wyszalaly sie jutro wizyta u poloznych zobaczymy co powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka, wow. Zazdroszczę :-) Jak się ogarniesz to oczywiście czekamy na fotkę Malucha i daj znać jak to wszystko było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytalam ze nastepna lipcowka rozpakowana:) Neonka super!! Gratulacje! Zamowilam koszule, szlafrok i staniki na razie takie zwykle szmaciaki 3 sztuki a pozniej po porodzie jak bede pewna dokladnego rozmiaru i czy bede karmic zamowie jakies ladniejsze.. Mialam sprzatac ale cos mam kiepski dzien dzis wiec zastosuje sie do zasady "co masz zrobic dzis zrob jutro":P ah i jeszcze to prasowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka, GRATULACJĘ!! Faktycznie niedawno pisałaś, że jeszcze Ci 4 tygodnie zostały a tu taka niespodzianka :D Najważniejsze, że Ty i synek cali i zdrowi ;) Ja dopiero do domu wróciłam.. nogi mi z tyłka wychodzą a plecy rozpadają się na kawałki. Nigdy więcej remontów! Te mieszkanie przez kolejny miesiąc będziemy doprowadzać do porządku. Jak doszorować podłogę drewnianą po remoncie? Szoruję i szoruję, a ona dalej jakaś taka "mdła", jakby ten kurz i pył wsiąknął na dobre. Kupiłam pastę Pronto nabłyszczającą, ale jakoś guzik daje :/ Ola, podpisuję się pod Twoimi rzeczami. I też mam mydło w płynie do higieny intymnej Biały Jeleń :P Justysia, a z tą ręką to wydaje mi się, że gdzieś Maleństwo na nerw Ci uciska i może dlatego. Madlen, Ola.. fotki niesamowite!! Aż się gęba sama śmieje, jak je oglądam :D Iza, oj, zgadzam się. Nasze Maleństwa wiedzą, kiedy wyjść. Nam pozostaje tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka gratulacje prawie miesiąc przed terminem! To znaczy, że jest dla nas nadzieja!:) A mój mąż stwierdził dziś, że on musi zregenerować siły i przytulanki dopiero jutro bo były 3 dni z rzędu biedak jak tak dalej pójdzie to chyba będzie błogosławił połóg po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któraś z was może karuzelę fisher price z misiami? Bo ja dzisiaj kupiłam i jestem wkurzona. Jak sie kręci, to hałasuje, ta część, która świeci jakaś porysowana jest i miś ma plamkę na skrzydełku. A nowa, zapakowana. Jutro jadę oddać. Dobrze, że rozpakowałam, ale gdyby tak komuś na prezent, to lipa straszna. No i muszę jechać z 10 km specjalnie. Kurde, z jednej strony już się nie mogę doczekać małego, a z drugiej strasznie się boję, jakbym nie była gotowa. Nie wiem, czy jakaś nienormalna jestem, czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy juz w domu wozek! :-))) Ja do szpitala spakowalam wode niegazowana, pomadke, wode termalna do twarzy, 2 saszetki tantum rosa, masc do cyckow, 3 koszule, 1 bluze, skarpetki, reczniki, klapki, kosmetyki + dla dzidziola 3 komplety ciuszkow, linomag i octeniscept, paczke pieluch i mokrych chusteczek + do dopakowania telefon, ladowarka, dokumenty, aparat foto, kanapki. A i pomysl z korkami do uszu mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×