Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Marka fajne ćwiczenia, a nam lekarka kazała tylko prostować rączki, hmm ciekawe. Dziewczyny dzięki za miłe słowa, dziś wzięłam mamę i siostrę do siebie na kawę i kolację, żeby się trochę odstresowały, ale masakra, tata dalej pije nie odzywa się do nich, pochował pieniądze, kartę, kluczyki do auta, eh.. nie wiem co mu się stało, nie chciała mama zostać bo bała się że tata ich potem do domu nie wpuści, eh szkoda gadać i pisać, ale dzięki za miłe słowa. a co do hasła to ja zaraz sprawdzę czy o mnie nie zapomniałyście, może faktycznie ktoś przez przypadek skasował. Dziewczyny a wypadają wam włosy ? Bo mi strasznie, wiem że Marka kiedyś pisała i co Marka używałaś czegoś czy dalej wypadają? Bo mi strasznie a jak mnie Daria łąpie to potem ma na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wypadają włosy ,ani nie łamią się paznokcie.Brałam witaminy w czasie ciąży i teraz też biorę.U dentysty też szoku nie przeżyłam po ciąży ,a tak się bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski moja rodzinka mala juz zasnela tylko ja jeszcze po necie buszuje!!! Co do wlosow to mi tez strasznie wypadaja ale od kad urodzilam mala czyli ponad 3 miesiace to nie biore witami tzn dzis wzielam pierwsza bo staramy sie z mezem juz o drugiego bobaska. Co do frytek i ogolnie dan smazonym to ja juz jadam nie zauwazylam u malej zeby bardziej plakala wiec jest ok tylko jeszcze mi brakuje Big Maca i Coca coli!!!!!!! Maz powiedzial ze bede mogla cole po 4 miesiacu no zobaczymy. Ciekawa jestem czy mi sie uda znowu zajsc w ciaze i ile to staranie bedzie trwalo bo chcialabym zeby dwojka miala urodzinki w tym samym czasie fajnie by bylo ;-) stella dziekowka za haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne dzieciaczki, oo matko jakie już wszytskie duże, dzięki za hasło:) Ja też biorę witaminy, te same co w ciąży i mimo wszystko wypadają. Madzia gratuluję starań, ciekawe czy spotkamy się z jeszcze na innym forum jako już inne mamuśki z innego miesiąca, ale puki co ja z tego forum nie rezygnuje:) Fajne tak popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz - trzymam kciuki za kolejne zaciazenie i jednoczesnie jestem pelna podziwu, ze jestes juz gotowa na kolejna ciaze. Choc z drugiej strony po kilku latach pewnie tez nie jest latwo sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po całym mieszkaniu zbieram swoje włosy. Jak tak dalej pójdzie to chyba wyłysieję. A jak małej gdzieś się napatoczę z włosami to tak potrafi mnie pociągnąć, że też całą garstkę wyrwie;) Muszę jutro zaopatrzyć się w jakieś spinki bo ciężko to widzę:) Całą ciąże brałam witaminy i teraz też witaminy + DHA. W ciąży przestały mi wypadać zupełnie, miałam super włosy, cerę i tak w duchu liczyłam, że tak zostanie. A tu du.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka filmik suuuuuuuper. Ile dokładnie Twój Filipek ma? Bo to ćwiczenie co ciągniesz go do siedzenia to już mogę z moim mój ma 14,5 tyg 3,5 miesica, ale przez te nogi może się wstrzymam... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe Ola i Ania - przykro mi, zdaje sobie sprawe, ze odpowiedzialnosc zbiorowa to lipa, ale nie znam lepszego sposobu na zapewnienie nam komfortu korzystania z poczty jak ograniczenie dostepu do dawnego dobrze znanego skladu. Przynajmniej na te chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella Polare - spokojnie. To jasne, że chcecie być spokojne o bezpieczeństwo swoich maluszków. mam tylko nadzieję, że wyjdzie kto to zrobił - żeby nie było że my. Ja nawet nie zdążyłam tam zajrzeć;) A najlepiej żeby to zrobił ktoś przypadkiem jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczka - caly dzien Matiego mecza gazy, a od kilku godzin jest co chwile wrzask, na ktory nic nie pomaga. Przy jedzeniu tez wrzask. Wziety na rece po jakims czasie odbija albo ulewa i czasem to pomaga na chwile, a czesto nie pomaga. Brzmi jak kolka? Zaczelam podawac Sab Simplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepienia - my 6w1 bez zadnych dodatkowych (zeby nie obciazac) no i ze stresem oczywiscie w zwiazku z szumem medialnym wokol potencjalnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a włosy wypadają mi masakrycznie :/ do tego mam ciemne, a kafelki w łazience jasne. Co chwilę zbieram kumiaki włosów :/ kupiłam belisse, podobno jest dobra. Ale nie umiem być systematyczna w jej braniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetaaa, strasznie współczuję. Serce pęka jak maluszek taki biedny. A ty nic zrobić nie możesz. A jeszcze jak się uśmiecha do tego. Ehh.dobrze, że już na prostą wychodzicie. A jak o tym ścięgnie achillesa przeczytałam to mi się słabo zrobiło Izzkka, współczuję sytuacji w domu rodzinnym. Nawet nie wiem jak mam Cię pocieszyc bo temat jest mi obcy. Ale jestem z Tobą. Moje dziecko zjadło dziś litr mleka! Słownie 1 litr! Jak ja na nia mleka nastarczę? ( na razie się udaje, pytanie jak długo). Zrezygnowałam z podawania cycka na razie bo w jocy bolal ja brzuch i nie dała się dostawić a tak przynajmniej wiem ile wciąga. I jestem mocno wsrząsnieta hehe Marka, extra film. A tylko to z podnoszeniem można od 3 miesiąca czy wszystkie? Bo to z sadzaniem na kolanach chyba też od 3 co? Dziewczynki, orientujecie się od kiedy właśnie można malucha tak sobie posadzic na kolanach? Tak żeby pod ramionami dodatkowo nie trzymac i pod kolanami? Stella, dzięki za hasło. Marka, Kasia, może za ładne jesteście i kogoś to ubodło ;-) Stella, ja obstawiam bole brzuszka. U nas tez klusce potrafi się jeszcze po godzinie odbic jak krowie po liściach. A kupę normalnie robił dziś? Ja dziś dostałam telefon od szefowej czy mogę wrócić od razu po macierzyńskim bo jak nie to będzie musiala kogoś na zastępstwo zatrudnić :-( porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - robil nawet ze 3 kupy. Teraz usnal - u meza na ramionach biedny splakany i dopiero potem przelozylismy go do lozeczka. Kropelka - i co, wracasz po macierzynskim? ;-) Do mnie tez juz dzwonili - powiedzialam, ze od lutego jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Stella ogolnie wszystkie dzieci na tym dorum sa sliczne!!! A synkowi przejdzie po 3 miesiacu raczej, bo my mamy juz skonczone 3 miesiace i jeszcze troszke ja pobolewa ten brzuszek ale narazie jej od 3 dni ani kropelki bobotic nie dalam a czasami wczesniej nawet 3 razy dziennie musialam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Stella ogolnie wszystkie dzieci na tym dorum sa sliczne!!! A synkowi przejdzie po 3 miesiacu raczej, bo my mamy juz skonczone 3 miesiace i jeszcze troszke ja pobolewa ten brzuszek ale narazie jej od 3 dni ani kropelki bobotic nie dalam a czasami wczesniej nawet 3 razy dziennie musialam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz ja swojego męża też namawiam do "roboty" dla mnie to by było fajnie za jedną pieluchą ,tym bardziej że Adaś mi nie dał w kość.Marka fajne wąchanie tyłka))te ćwiczenia też przydatne ,można niektóre porobić od tak dla zabawy nawet.Faktycznie Milka zniknęła na długo,była była i cisza...Mi się już nie chce spać,staram się kłaść o 21 żeby się wyspać,zresztą ja zawsze wcześnie chodziłam spać i wcześnie wstawałam,no może nie o 5 haha Dzisiaj mój mąż ma egzamin na prawko już czwarty raz podchodzi mam nadzieję że ostatni.Męczy mnie ,że ciągle ja ogarniam samochód,czasami wszystko muszę zostawiać i lecieć do sklepu czy do rodziców po coś,jak on mógłby to zrobić,ale dobrze że się w końcu przełamał.A my wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu i dzień przeleciał bez ucztowania...może dzisiaj poucztujemy...a co...właściwie każdy dzień jest dobry na ucztowanie... Spokojnego dnia z dziećmi życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka, a czemu ćwiczycie? no przegapiłam. Mojemu dzidziusiowi tez opada główka do tyłu jak za rączki próbuję pociągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella pytasz o mnie więc jestem:) Wybaczcie dopiero od wczoraj mam kompa a nadrobić Was to szczyt marzeń:) Moja mała znowu chora dziś idę z nią do lekarza bidulka znów męczy się z katarem:( W sobotę mamy chrzciny matko najchętniej omineła bym tą imprezę! My wczoraj byliśmy u chirurga dziecięcego lekarka dała nam skierowanie z powodu tego zapadniętego ciemiączka tylnego, usg główki nic nie wykazało to jeszcze do chirurga kazała jechać:( A chirurg tylko zaczoł się śmiać, że te kości są przecież nie zrośnięte i może tak być i, że lekarka wydziwia. Co do smoczka to Zuzia zasypia bez to taki nasz mały sukces wychowawczy o godzinie 18.30 góra 19.00 mała jest kąpana dostaje butle odkładamy ją do łóżeczka i dziecko samo zasypia w ciągu kilku minut bez piśnięcia pierwsza pobudka w granicach 3.00-5.00 i później wstaje koło 6.00-7.00. Wczoraj mnie teściowa wnerwiła, byliśmy z mężem u jego ciotki mała najpierw grzeczna była później strasznie się rozpłakała i nic nie pomagało nawet zrobiłam jej mleko godzinę wcześniej ale zrobiła kilka łyków i zwróciła wszystko na męża, dopiero jak jej się bekło to się uspokoiła i spała w samochodzie jak zabita. Teściowa jak usłyszała, że mała tak płakała to stwierdziła, że dziecko jest rozcieciane bo kupujemy jej jakieś gówniane leżaczki z wibracjami i dziecko bez wibracji nie może normalnie spać. A jak jej powiedziałam, że małą coś męczyło w dodatku znów jest przeziębiona to stwierdziła, że to przez to, że za cieńko ją ubieram no głupia krowa no! U mnie waga pomalutku spada zostało mi jakieś 6,5kg weszłam nawet w jeansy z przed ciąży:) Chciała bym szybciej wrócić do starej wagi ale tak to jest jak się w ciąży przytyło prawie 30kg:) i tak cud, że po 10tyg zostało mi tylko tyle do zrzucenia:) mąż jest ze mnie dumny:) a własnie co do męża chyba nasze relacje się normują ja troszkę odpuściłam i on troszke spałzował:) Stella dzieki za nowe hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko dziekuje za komplement :) hehe może i masz racje ze z zazdrościktoś usunął marke i mnie, ale o co, przecież wszystkie mamy śliczne dzieciaczki :) dla kazdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze, bo wkońcu stworzone z miłości z ukochanym mężczyzna co nie? :P a swoja drogą madziaz śliczna córeczka i nie dziwie sie ze maz w niej taki zakochany i chce kolejne....i podziwiam ze juz zdecydowaliscie sie swiadomie na kolejne dziecko. my to albo wpadke zaliczymy :) albo sie okaze ze juz zaliczylismy bo dzis 35 d.c.i okresu nie ma :( ale planujemy najwczsniej po nowym roku o drugie sie starac a najpóźniej na wiosnę :) marka wczoraj na tym filmie z ćwiczeniami zauważyłam ze jak siedzisz to faktycznie jeszcze ci fałdka na brzuchu została :) ale to tak bez urazy, chciałam przez to powiedzieć ze przynajmniej mieścisz sie w swoje stare ubrania (z tego co pamietam juz 7 dni po porodzie w nie wchodziłaś) a tak po za tym to masz świetną figure. jacwicze i cwicze, juz 4 miesiac leci a w swoje stare spodnie wchodze do ud, dalej ani rusz :( ale co sie dziwic jak 20kg w ciazy przytyłam a 6 nadal do zrzucenia :) ale wszystko mam nadzieje do gwiazdki zgubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka..Twój Skarbek ładnie przesypia nocki...u mnie tez tak było zasypala o 20-21 budzila sie ok 4-5 ale od kilku nocy budzi sie o 2 wcina 120 idzie spac i wstaje o 6. Zanim zasnę to mam wrażenie ze juz muszę wstawać Włosy gubie od zawsze,wyczytałam, ze 120 wlosow dziennie to norma,ja teraz gubię chyba dwa razy tyle .Zaczelam jesc skrzyp polny zobaczymy czy w jakis sposob przystopuje gubienie włosiąt,bo nie zamierzam ich obcinać. Wczoraj mama dala mojej niuni polizać jablko.Mine miała nieziemsą.Dowiedzialam sie przy okazji ze 30 lat temu po 3 mż wprowadzalo sie juz zupki typu marchwe i ziemniak oraz deserki z jablka czy banana.Ja plulam ,ale moj brat jadł az mu sie uszy trzesły :)) A moja cora od wczoraj potrafi sie juz glosno smiac:D rety super to słyszec!! najbardziej lubi słowa -patataj i sylabizowanie jej imienia :)) teraz duzo musi sie dziac wokol Amelki na macie polezy 10 min i zmaiana do kołyski i wlaczam pozytywke koleje 15 min i zmiana na lezaczek bujaczek na rece plecami do mnie w pozycjo obserwatora,jedzenie i spanie a raczej drzemki.I tak od rana az do wieczora-urwanie głowy :)) Cos przestawilo sie na kaffe albo u mnie bo nie moge utworzyc spacji podczas pisania posta tzn u mnie spacje i akapity działaj,a a po dodaniu posta na kafe robi sie jeden wielki zlepek info. Madziaz szybkiego zajscia w ciąże w takim razie,moze w przyszłym roku bedziesz miala dwa małe szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar_ka wez w wolnym czasie ksiazke dla dzieci do reki, przeczytaj na głos ,nagraj i wrzuć na YT a my z Amelka bedziemy na dobranoc słuchały bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×