Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Marka - Mati dziękuje za komplementy ;-) Pigułeczka - śliczna laleczka! W tej różowej bluzie - cudo! Jaki masz wózek? Bo gondola fajna prostokątna, wygląda na przestronną. A ten uśmiech na trzeciej focie - cudo! Jak Wam się sprawdzają te rybki na łóżeczku? Bo my mamy coś podobnego, tylko dżunglę - teraz nie używamy, bo Mati śpi w kołysce, ale mamy zamiar to przyczepić do "zasadniczego" łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczęta:) Mój Antoni śpi już ponad 4 godziny w wózku, najpierw był spacer a potem trochę wiało i wniosłam wóżek do domu do korytarza, cały czas chodze i patrze czy oddycha bo w dzień śpi mi po 20-25 minut najwięcej. Aż nie wiem czy budzić czy nie ruszać...? A wam jak długo w dzień śpią dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest adres na allegro, ale jak będzie się Tobie podobał to cena dla koleżanki z forum będzie inna :-). Niby to jest 62, ale moim zdaniem jakiś duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati na plecach ma otwarte ręce (albo 'luźno zamknięte'), ale na brzuchu zawsze zaciśnięte piąstki. Ale ma raptem 2 miechy, więc zakładam, że tak ma być. A dziś zauważyłam, że chętniej odwraca głowę w prawą stronę niż w lewą, więc muszę nad nim popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Ania61 moja w dzień ma jedną drzemkę 3-4 godzinną, zwykle popołudniu w porze spaceru, a poza tym 2-3 drzemki po 30-50 min. A czasem w pochmurne dni z niskim ciśnieniem potrafi jeść i spać cały dzień. .....Stella dziękuję :-) wózek jakiś taki na allegro wypatrzyłam, Komeko. Koleżanka ma Tako Laret ale gondola malutka w porównaniu do mojej, jakaś taka mocno pozaokrąglana, a ona ma maluszka miesiąc młodszego i zimy nie przejeździ. A karuzelę śmiało możesz Matiemu już rozkładać!!! Mojej się nie nudzi chyba, ciągle zainteresowana, tylko ja bym już chętnie melodyjkę zmieniła bo mi się osłuchała :-) a docelowe łóżeczko masz rozłożone? do kołyski nie da się przyczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja zostawiam, jak zapłacze rozbieram delikatnie kładę do łóżeczka i często jeszcze dosypiał Stella mój też odwracał główkę tylko w jeną stronę miałam obserwować a teraz przewraca z prawej na lewą... ale konsultowałam to z pediatra Antoś super facet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - i co Ci mówił pediatra? Bo Mati odwraca głowę w obie strony, ale wydaje mi się, że w prawą stronę chętniej. Położony na brzuchu zawsze odwraca głowę w prawo, jak mu przełożę w lewą stronę, to zaraz wraca do prawej. Więc postanowiłam prewencyjnie przełożyć go na drugą stronę łóżka - teraz leży tak, że żeby nas widzieć, musi odwrócić głowę w prawą stronę, to teraz będzie musiał w lewą. I jak leży / siedzi na leżaczki, zamierzam go zabawiać stojąc z jego lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz jak karmisz piersia to wydziela sie prolaktyna jak masz jej duzo to nie zajdziesz. Zbadaj ja sobie koszt20 zł moja chwyta zabawki zawieszone nad nia isruuu do buzi:) eee nam dzis przyszło pismo z banku, ze zaczynamy kredyt spłacac jako żyranci noszzz kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella mój też odwracał główkę w jedną stronę i też się zaniepokoiłam, ale od jakiś 2 tyg. kładę systematycznie na brzuszku i zabawiam, raz z jednej strony, raz z drugiej, żeby kumał że trzeba główką ruszać na lewo i prawo:) Jakieś tak rezultaty widzę, więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczka, ale super rajstopki, też sobie zamówię chyba, będzie na zimę jak znalazł:) Marka moja też łapie zabawki, ja jej układam na wyciągnięcie ręki i ona do buzi, ale nie zawsze wkłada do buzi. Wczoraj złapała smoczek i próbowała do buzi wsadzić, ale miałam ubaw, jeszcze trochę i by się jej udało:) Madzia ja bym nie odstawiała od piersi, przecież nie raz tak było, że kobieta zachodziła karmiąc piersią i dalej mogła karmić o ile ciąża nie jest zagrożona. A ja dziś dostałam podgrzewacz od kolegów od męża z pracy:) Składają się zawsze jak komuś sie dziecko urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ale się rozpisałyście babeczki ;) Dwa dni mi zeszło żeby nadrobić. My już po chrzcinach. Straszne miałam nerwy przed imprezą, jak to będzie, jak mała to zniesie, a ona przespała całą imprezę i obudziła się po czterech godzinach jak goście już poszli. W kościele zgłodniała i musiałam ją smoczkiem zabawiać żeby nie płakała, ale było ok. Milka, popieram cię, sama najlepiej wiesz, co dla twojego dziecka dobre. Do poczty nie mam hasła, więc nie muszę sama siebie podejrzewać, że coś usunęłam hihi ;) Moja żabka prawie w ogóle nie śpi w dzień, za to w nocy bardzo ładnie, chyba że mamusia się czegoś nażre, to męczy się bidulka i popłakuje, bo brzuszek dokucza. Też się zastanawiałam nad wekami, bo w tamtym roku miałam całą szafkę słoików, ale chyba się leniwa zrobiłam. A mamy trzy skrzynki słodkich jabłek z naszego mini sadziku. Może się zmuszę i coś porobię. Miałam robić paprykę marynowaną, bo lubię, ale chyba w tym roku odpuszczę, bo i tak jeść na razie nie mogę. Dziewczyny, a jak dziecko przy podnoszeniu na ręce odchyla się raz do tyłu a raz do przodu, to dobrze czy źle, bo już sama nie wiem, a wizyta w przychodni planowa w listopadzie, chyba że jakieś choróbsko wypadnie. Moja też jak leży na plecach to łapki otwarte, a na brzuchu zaciśnięte. I po zabawki nie sięga jeszcze, ale ma dopiero dwa i pół miesiąca. A włosy to mi garściami wyłażą. Jak to jeszcze potrwa pół roku, to tupecik albo peruczka jak nic .... A dziś mi 27 latek stuknęło i czuję się staro :/ Madziaz, ja to bym się wkurzyła jak by mi tak mój powiedział - nie karm, bo dzieciaka chcę robić. Dobro dziecka ważniejsze chyba jak kaprys męża, a wszyscy trąbią, że mleko mamusi najzdrowsze. No i sama się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmieniłyście hasło na poczcie? Bo nie mogę się zalogować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak zamowilam dzis na ebayu 100 testow czyli80 owulacyjnych i 20 ciazowych wiec bede robic owulacyjne codziennie i musimy jakos wkoncu trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje zobaczymy co wyjdzie a moze juz jestem hehe Z malutka to sie staralismy lata mam nadzieje ze teraz szybko pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka77 no my niestety w szpitalu, pojechalam z malym w nocy i zostalismy. Balam sie czekac bo maly 40 stopni caly czas nawet paracetamol nie pomogl. Jak narazie kroplowki dostaje i spi, nawet jesc nie chce. Plakac mi sie chce bo wiem ze cierpi a nie potrafie mu pomoc. Taka matka ze mnie. Nie wiem jak to dalej bedzie bo naprawde brak mi sil.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia - spoznione ale szczere zyczenia wronka - trzymajcie się Pigułeczko - wytrwałosci,moja kolezanka karmi przez nakldaki juz 5 miesiac i juz stracila jakakolwiek nadzieje na to,ze synus zechce "gołego" cyca Od przedwczoraj znowu Amelka przesypia 8 godzin - wreszcie! ale juz jej nie chwalę,bo za kazdym razem jak powiem,ze jest grzeczna, to wstepuje w nia mały diabełek.Poza tym my dzis konczymy 3 miechy :DD Okazalo sie ze nie moge z Amelka wykonywac jeszcze wszystkich cwiczen jakie podala mar_ka ze wzgledu na pieluchowanie..prawe bioderko 1b a powinno byc 1a,w zwiazku z tym przywodzenie i odwodzenie nie wchodzi w gre,unoszenie nozka-raczka tez jeszcze nie.Mam nadzieje,ze za 3 tyg wszystko bedzie juz OK i bedziemy dalej cwiczyły,bo małej bardzo sie to podoba. Jesli chodzi upodobanie maluszkow jedenj strony,to pediatra kazal kolezance podkladac cos obok głowki i zmuszac brzdaca do trzymania w druga strone.efekt jest taki ze chlopiec zaczal trzmac głowka prosto lezac na pleckach i niestety kosci tak sie uformowały,ze tył głowki jest plaski jakby ktos obcial ją nozem. madziaz moze zrobicie sobie prezent gwaizdkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam takie pytanie czy waszym dzieciom tez tak strzela w stawach czy tylko moja jest jakas dziwna??? Jak nie raz smaruje moja mala to w kostkach czuje takie chrupanie az ciarki po plecach przechodza ale mam nadzieje ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==cukinia wszystkiego naj,naj!! ==madziaz mojemu Piotrkowi tez tak strzela i tez czasem az sie martwie ==mi tez sie bardziej podoba posciel z kubusiem , jest przeslodka :) ==dzieciaczki superowe :) ==co do basenu to ja tez chcialam zapisac malego ale okazalo sie ze u mnie odwolali te zajecia bo za malo chetnych bylo a najblizsze sa jakies 50km stad , takze zostaje nam tylko samodzielne plywanie :), a cena to 29zl za godz, w czym pol godz zajec, a jak to jest u was?? ==mam pytanie, ktoras z was ostatnio miala problem bo malenstwu zrobilo sie czerwone kolo paluszka, moj Piotrek tez od 3 dni ma takie cos, nie boli go jak dotykam ale ma az napuchniete i jestem ciekawa jak sobie z tym poradzila mamusia???? ==my tez jeszcze przed chrzcinami i kompletnie nie mama pojecia jak je zorganizujemy i przede wszystkim kiedy, bo moj i jego brat (chcemy go na chrzestnego) nie maja bierzmowania i on jest tez za granica, ja z moim nie mamy slubu, chrzesta nie wybrana, i tak o to sie kolo zamyka a my jestesmy w wielkiej kropce.... chcialabym to zorganizowac jak najszybciej ale cos mi sie wydaje ze to nie takie latwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×