Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

madzia jaka masz juz duza slicznotke :D nic tylko sie cieszyc, dobrze ze wszystko jest ok, ja tez sie zastanawialam juz nad smoczkami i tez jakos mi avent najlepiej podchodzi dziewczyny a ja jeszcze raz zapytam o foteliki samochodowe bo ostatnio zadna mi nie odpowiedziala. macie juz jakies na oku?? jak tak to za jaka kwote i jakiej firmy?/ bo ja sie juz tez zastanawiam i nawet na rankingi patrzalam, bo mi tez o cene chodzi bo nie chce dac za fotelik tyle co nasze auto warte bo to juz by przesada byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 ja dostałam takie większe nosidełko i narazie mała będzie w tym jeżdzic ono jest od 0 do 9 kg a jak będzie miała 9 kg to kupimy fotelik samochodowy co są od 9 do 36 kg ale z jakiej firmy to nie wiem bo mam jeszcze czas. A co do smoczków to ja tez z aventa chcę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja dokładnie tak jak izzkka - fotelik 0-9kg mam od razu z wózeczkiem w zestawie a potem kupimy 9-36kg, może fisher prica bo widziałam, ze są nie drogie, koło 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż właśnie kupił wózek baby merc, z przesyłką 700zł myśle, że cena przyzwoita. Fajne kolory były do wyboru:) Z potrzebniejszych rzeczy zostało jeszcze łóżeczko też mąż kupi ale powiedział, że po następnej wypłacie mam tylko wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna myszka :-) Gdzieś w necie jakieś dziewczyny go polecały. A mi jest jednak wygodniej wrzucić od razu więcej rzeczy do wirtualnego koszyka niż szukać po aukcjach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa nasza malutka będzie jezdzic w foteliku po racie - fotelik 0-9kg nie pamietam firmy ale jest napis CAPRI, a potem przesiadka na 9-36kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie opisane
Dla dziewczyn, które nie mają jeszcze dzieci i doświadczenia w siatkach centylowych - 10 centyl oznacza, że 10% dzieci waży tyle samo lub mniej, 50 centyl, że 50% dzieci waży tyle samo lub mniej, a 90 centyl, że 90% dzieci waży tyle samo lub mniej. A więc 10 centyl to chudziaczek, 50 centyl to absolutny średniak, a 90 centyl to duże dziecko. 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ostatnio lepiej śpię - hurra! Pogoda piękna. Brzuch nie wariuje nadmiernie. Całkiem fajnie. A jutro zaczynam 27 tc. Chciałabym być po 30 - 32 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka!!! Co tam u Ciebie? Jak brzuszek? Kropelka!!! Dowiedziałaś się czegoś? Długo będziesz leżeć w tym szpitalu??? Piękna pogoda robi swoje, bo Dziewczynki gdzieś wywiało :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczko, ciągle leze. Strasznie mnie cycki bolą. I to nie ze są wrażliwe tylko twarde miejscami jak kamień. To normalne? Ale do rzeczy. Poród przedwczesny nie zagraża. Odstawili mi nawet luteine. Wczoraj miałam badania na serce z powodu dusznosci i jest ok. Internistka stwierdzila, ze to na tle nerwowym....hmmmm. ale oddycha mi sie dzis lepiej. Powiem wam, ze te szpitalne łóżka są zapadniete i dobrze mi sie na nich spi Bo bez problemu utrzymuje pozycję na boku ;-) więc nie ma tego złego. Hehe. Trochę sie oswoilam ze szpitalem i powiem wam, ze ten poród tak mnie jakoś mniej przeraża... Oczywiście w swoim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mogę jedynie polecić foteliki firmy Recaro, jednak są to jedne z droższych fotelików na rynku. W smyku taki fest kosztuje koło 1000-1500zł (ale to taki chyba 0-36) Mnie zaraz nawiedzi stara znajoma ;) piękna pogoda za oknem to aż żal w domu siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no piękna pogoda piękna:) Kropelka a Ty pisałąś że coś gince się nie podobało w twojej macicy i już wiesz co? Ja jutro zaczynam 28 tydz, ale szczerze jakoś wcześniej mi to szybciej leciało, teraz tak powoli, ale z 2 strony jeszcze w domu tyle rzeczy nie zrobionych. A wy dziewczyny już macie wszystko do szpitala kupione? Bo ja właśnie muszę sie za to zabrać.Bo w sumie lepiej niech to w domu leży i czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ja nie mam do szpitala za wiele... koszule nocne mam (myślę, że 4 starczą), szlafrok, ciuszki dla małego na wyjście i tyle... no i laktator wezmę do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wczoraj zrobiłam wstępne zakupy w Myszce, ale ubranka raczej w hurtowni kupie. Dla siebie nie mam nic oprócz szlafroka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka cieszę się!!! To najważniejsze, że zagrożenia nie ma! A czy długo Cię tam jeszcze potrzymają??? Ja już drugi dzień sobie mega wypoczywam, bo zaganiany weekend miałam (gości) i w niedzielę tak mnie wszystko bolało, że troszkę się wystraszyłam. Więc leniuchuję :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkaa, no ta macica właśnie zagrazala przedwczesnemu porodowi, ale oni to dogłębnie zbadali i mówią ze zagrożenia nie ma... Więc sie cieszę. Piguleczka, na pewno do jutra. Dalej nie wiem. Zdjęli mi dzis welflon ;-) Powiedzcie mi co z tymi piersiami...was też bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi na szczęście mnie nie bolą i w sumie to nigdy nie bolały ale za to zaczyna mi sie buntować macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka zgłoś te twarde piersi lekarzowi ja tak miałam po poronieniu dostałam pokarm nawet o tym nie wiedząc i piersi zrobiły się twarde jak kamienie a ból nie do opisania ryczałam jak cholera.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza, wszystko ok. Mała jest ułożona głowką w dół i waży 1kg20g , ale lekarka mówiła mi że ona się nie urodzi duża będzie miała gdzieś ok 3 kg ale zobaczymy:) Krążek będę miała zdejmowany w 1 dzień 38 tyg więc jeszcze 10 tyg i mogę spokojnie rodzić, ale pytałam się co się stanie jak zacznę wcześniej rodzić, to ginka mówiła że poprostu on sam wyleci:) hehe Ale tej myśli nie dopuszczam do myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka a ty jesteś 28 tydzień tak? pytam z ciekawości bo moja córcia w końcówce 27 tyg ważyła 1026g i właśnie ciekawi mnie czy będzie duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kończe 28. Wiesz niby się nie porównuję dzieci, ale niby moja odpowiada wagowo temu tygodniowi co jestem. A po 2 ja też się urodziałam niewielka, miałam 51 cm i 2700 :) Więc tak myśle że moja też będzie tak mieć, moja ginka stwierdziła że jak dzieci mają do 3400 to się lepiej je rodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u gin, wszystko ok, mały waży 1257 g, główką w dół. A ja leżę, bo miałam upadek. Zrobiłam w domu krok w tył, a tam stała ława taka tam jak w pokoju ława i nie wiem czy straciłam równowagę, czy słabo mi się zrobiło ale usiadłam na ławę a razem z ławą walnęłam na ziemię :-(. Uważajcie na siebie, mały teraz wariuje, brzuch nie boli, nie krwawię, więc myślę, że będzie ok, ale się martwię i denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - będzie ok. Tylko już się nie przewracaj. Takie duże te Wasze dzieci! My mamy USG dopiero za 4 tygodnie - w 30 tygodniu. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta to odpoczywaj. Kurcze ładna pogoda się zrobiła i już 3/4 dziewczyn wywiało. A ja mam do was 2 pytanka mam nadzieję ze ktoś się znajdzie. Ile sztuk majtek tych jednorazowych kupiłyście? Wiem że już o tym była mowa ale bym musiała szukać, bo chce już dziś zamówić te rzeczy do szpitala, chociaż to żeby mieć. A 2 pytanie to oreintujecie się że jak bym chciała rodzić z moją ginką prowadzącą to trzeba wybrać jej szpital? Czy ona może przyjechać do mojego? Jeżeli tak to czy jej się coś płaci za to że będzie przy porodzie. Sory że pytam ale ona coś się już o poród wczoraj pytała gdzie chcemy rodzić i czy będziemy mieli poród rodzinny, bo ja zawsze z mężem na Usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello:) Ja wróciłam z labolatorium wybrałam się dziś w końcu na tą glukozę byłam tam od 6.30 i przedemną było już 5 osób a labolatorium czynne od 7.00 czy ludzie nie mają co robić czy jak?, że ja poszłam wcześniej to co innego musiałąm być wcześnie żeby swoje 2 godz odsiedziec ale ludzie na morfologię tak wcześnie i to sami emeryci? Wyniki po 15.00 jestem ciekawa sam specyfik nie za ciekawy na szczęście miałam cytryne, może nie było by to takie złe gdyby nie na pusty żołądek:) Izzkka co do pierwszego pytania ja mam 3 pary tych majtek nie wiem czy nie za mało ale te co kupiłam można prać więc jakoś przepękam co do drugiego pytania nie jestem pewna czy mozna załatwić sobie poród ze swoim lekarzem, czy to po prostu nie zależy od tego, że akurat trafisz na jego dyżur? Trudno mi odpowiedzieć bo do tej pory byłam przekonana, ze jak chcesz rodzić ze swoim lekarzem to w szpitalu gdzie on pracuje i taki totolotek albo na niego trafisz abo nie podczas porodu a tu mnie zagiełaś tym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka862 bo moja mnie się pytała wczoraj gdzie chce rodzić mówię że w Pyskowicach bo do Zabrza mam dalej, a ona mi mówi że ona pracowała w pyskowicach i tam ją wszyscy znajdą. Więc ona mnie też zaskoczyła, może ja ją źle jakoś zrozumiałam, ale obydwie doszłyśmy do wniosku że jest jeszcze czas co do porodu, ale dlatego pytam, bo ja nawet nie myślałam żeby z nią rodzić bo nie będę dojeżdzać jakieś 20 km do szpitala skoro mam niedaleko 7km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×