Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

NO i chyba będzie dziewczynka:) Jagoda. Poziom wód na granicy wieć jak na razie mam do niego chodzić co dwa tygodnie dobrze , że jest z nfzu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyjmij życzenia Babo kochana od drugiej Baby z samego rana. Niechaj dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo i czekaj do wiosny. Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom w całym globie. By marzenia się spełniały i nas chłopy wyręczały. My dziś ciasta i kaweczki, nasze święto dziś Babeczki" Znalazłam gdzieś i mi się spodobało :D Luna, gratuluję. Moja kuzynka to Jagoda, 19 lat ma i taka laska, że hoho. Jak laleczka wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina sto lat!! Pozostalym babom też wszystkiego naj ;) Luna gratuluję dziewczynki :) Ja dziś od rana jakaś senna, nie mogłam się podnieść z łóżka, pogoda nieciekawa, nic tylko przespać cały dzień ;) Jeszcze pewnie na dzień kobiet mąż mi taki prezent sprawi, że znów wróci po 19... Ależ mnie Gabriela kopie dziś, a wczoraj w nocy to tak mi dała do wiwatu, że ho ho! Fajnie, lubię te jej kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka862 - no to już początek macie za sobą z budową, ale i wiele Was czeka. Najfajniejsze dla mnie było wyposażenie domu, choć trzeba mieć gruby portfel z zawartością. Co do rodzinki Twojej to nieciekawie masz, ale moze nie będzie tak źle. Choc ja mam bardzo dobre relacje z moimi rodzicami, to i tak cieszę się, że mieszkamy osobno. Dawniej mieszkaliśmy z mężem u moich rodziców w domu i mielismy jak w raju, tj. gotowe obiadki, później jak syn się urodził to wielką pomoc zarówno ze strony mamy jak i taty, ja mogłam po 4 miesiącach macierzyńskiego wrócic do pracy. Niestety o tesciach nie moge tego powiedzieć, cieszę się, że daleko od siebie mieszkamy (170 km i jest OK). Na dłuzszą męte są bardzo upierdliwi i chcieliby dyrygować mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień Kobiet więc cycki w górę, i odrzuć z twarzy gradową chmurę, niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajowe babki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriela kopie :-) Pięknie! Całkiem spersonalizonalizowana dziewczynka :-) Moje dziecię dalej nie kopie, ale staram się tym nie martwić i dalej czekam cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella tak właśnie staramy się już mówić do brzuszka ;) czasem mówię "mała" to mnie mąż czy teściowa poprawiają, że nie mała tylko Gabriela ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy z moimi rodzicami ( mamy tylko wspólne wejście) nie jest tak źle. oczywiście czasami mam dość zwłaszcza jak rodzice wpadają rano a co tam u nas słychać a tu przeciez rano człowiek ma największa ochotę na seks. Siostrę mam za płotem i nie narzekam tylko jej męża bym gdzies eksmitowała. A co do teściów to niby mieszkają 10 km od nas ale mam wrażenie, że mieszkają 200 km od nas. W sumie nie zawsze tak było. Jak brat męża co z nimi mieszkał nie miał samochodu to musieliśmy jeździć na niedzielne obiadki ( mąż służył za taksówkę) teraz jak mają samochód to na obiad jedziemy na świeta, ale tylko wtedy jak chłop wcześniej zapyta czy możęmy przyjechać albo na imieniny ( też musimy sie wprosić) a tak to teściowie nie zapytają sie jak sie czuje. Hmm teściowie temat rzeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondxstar
Nie pisałam już dwa miesiące tutaj, ale czytam na bierząco:) Wczoraj byłam na 4d i okazało się, że będzie prześliczna, zdrowa dziewczynka;) Dopisuję płeć do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondxstar
********************************************************* *** ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.......termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria lipcówka.kasia....26........03.10.2011..........3...... .....04.07.2012..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............23..........30.09.2011..........2....... ....07.07.2012.......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........ ... .07.07.2012.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?..... ... ...10.07.2012..... Diamondxstar....22........05.10.2011...........2.............10.07.2012...Liwia Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........2...... ........15.07.2012....synek elita83.............28........10.10.2011..........1...... ... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012.....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011..........4...... .......18.07.2012..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011..........1...... ......18.07.2012.....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........13...... ... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ..23.07.2012.....Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011..........2..... ... ....26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012......syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?....... ... .29.07.2012....syn Nenia..............23.........19.10.2011..........12..... ... ..31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012....Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012..Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralallalallala:=::==:==:):):):) elita dzis zadowolona!!!!! cale szczescie, bo niefajnie miec depreche.. bleeeeee na poczatek: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM, STO LAT STO LAT NIEEEEEEEEEEEEECH ZYJE NAAAAAAAAAAAAAAAAM!! A KTO????? PINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ps.moja tesciowa to pina czyli giuseppa ehheehhe:) po2. DZISIAJ DZIEN KOBIEC WIEC CYCKI W GORE I ODRZUC Z TWARZY GRADOWA CHMURE NIECH ZYJE CELLULIT I KURZE LAPKI BO I TAK JESTESMY FAJOWE BABKI::):):)) takiego eska dostalam dzis rano, fajowy nie? po3. BEDZIE SYN:):):) podejrzewalam i tak czulismy i na niebiesko jakos patrzylam w sklepach,ale wiadomo...zeby miec pewnosc to lekarz musi pindolka pokazac... i co to za pindolek!!!! ahahhaah tak zeby bylo zabawnie to pytam sie : na pewno, a lekarz, : patrzcie co tutaj mamy, nozyczkami trzebaby odcinac , ja patrze a tam jaja jak arbuzy i siusiak ze hej:):)) a fabio: caly tata + ahhahahahahhah:) chlopy sa niemozliwe :) no ale smianie bo rodzina meza to wlasnie taka wyposazona,nieraz z nich sie nabijamy ehehe. no tak.. a wlasnie powiem wam co to za badanie, to bylo usg serca dziecka, sprawdzali jak bije, czy wszystko ok itd itp...no fabio sie zapytal czy mozna zobaczyc plec a lekarz mowi, a pewnie,ilez to trzeba:):):) no wlasnie..jak widac to chwilka wystarczy a ta pielegrniarka ostatnio to taka lewa jakas.... a ze usg oplowkowe dopiero we wtorek wiec nie chcialam robic sobie nadziei zeby potem sie nie rozczarowac.... no ale juz wiadomo:) bedzie syn:):):) z tego zadowolenia kupilam ubranko:) takie zwykle jednoczesciowy pajacyk, krotki rekaw , krociotkie nogawki. na upaly lipcowe akurat:) oczywiscie bialo-blekitny:):):) milka!! zycze ci kochana duuuzo cierpliwosci to majstrow i budowlancow to zapewne sie nauzerasz..... a jak cos to laga ich!po plerach lac!!! ja aly remoncik robilam , alem sie nadenerwowala... o matko moja..... a teraz ty jeszcze w ciazy ojojojooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzalka:) a niech kopie, niech kopie.. moze jakas tancerka bedzie:):) moj tez akrobata jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka , no ja tez magnez biore , lekarz kazal nie ma rady..:) luna gratulejszyn:):) dziewczyny jakie macie fajne imiona dla chlopaka........ bo dla corci tobym miala ale synek........zero pomyslu... fabio mi cos ze patrick...ale mi sie nie widzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie miał być Tymon. Bardzo mi sie podoba Julian ale już mam w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniła do mnie szwagierka dziś i tak gadałyśmy o łóżeczkach i znalazłam fajny zestaw ale jeszcze nie kupuję ale raczej taki zamówię jak będę znała płeć.Bo trzeba pościel wybrać. Jest tam łóżeczko, materac, pościele i.t.d http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-gryka-kokos-baldachim-gratisy-i2168130518.html http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-z-szuflada-gpk-moskitiera-grat-i2169992405.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina zdrówka, zdrówka, zdrówka i duuuuuuuuuuuuuuuuuużo uśmiechu na twarzy :) luna gratuluję córeczki :) oby rosła duża i zdrowa :) izzkka ja mam kupinone już lóżeczko nr1 tyle, że bez dodatków. Z samym materacem :) złożyliśmy, sprawdziliśmy i jest ok :) bardzo ładne. Więc polecam :) A dodatki dokupię sama, bo chciałabym coś z disneya :) i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jakie tu pustki... Ja dzis zaczynam 25 tydzien, jeszcze tylko 15 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka mi właśnie szwagierka polecała takie co pokazujesz, ale nam się do sypialni nie zmieści i musimy kupić zwykłe. Ale ogólnie bardzo ładne. A ja wczoraj jak leżałam i chciałam wstać coś mnie tak zakuło z prawej strony że masakra ale trwało to tylko kilka sekund, wątpię żeby to było dziecko ale nie mam pojęcia co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje jak wam minął Dzień KobieT? Ja wpadłam do koleżanki na kawkę z ciasteczkami a później przyszła paczka z firanami i wieszałam ja pół dnia i jeszcze nowa pościel przyszła i zmieniałam. Zdążyłam szarlotkę zrobić koleżanka podała mi banalny przepis 1szklanka mąki, 1 szklanka cukru i jedna szklanka kaszy mannej do tego trochę cynamonu wymieszać i podzielić na 3 części. Tortownicę wysmarować masełkiem i posypac tartą bułka wsypać 1 część na to starte jabłka druga część i znów jabłka i 3 część i na to 100g masełka startego 180 stopni przez godzinę:) Elita słoneczko cieszę się, że ta cholerna deprecha już Ci mineła:) A wie, że będe się użerać z majstrami już mąż mi zapowiedział, że mogę się też zająć przyłączem prądu i dotacjami z gminy na baterie słoneczne i szambo ekologiczne ech masa roboty mnie czeka a teraz ruszam tyłek bo za godzine mam być u kosmetyczki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis po raz pierwszy poleciala mi siara doslownie takie malutkie kropeczki ehhh mam nadzieje ze dobrze poleci dopiero po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, dzisiaj zasiadam już jako pani inżynier :) :D Wczoraj miałam obronę, biedny filip sie stresował razem ze mną ale poszło szybko i bezbolesnie :) Teraz mogę razem z nim robić fikołki :p. Dziewczyny gratuluje synów i córek, nie miałam czasu przeczytać ale widzę, że doszło kilka do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, dzisiaj zasiadam już jako pani inżynier :) :D Wczoraj miałam obronę, biedny filip sie stresował razem ze mną ale poszło szybko i bezbolesnie :) Teraz mogę razem z nim robić fikołki :p. Dziewczyny gratuluje synów i córek, nie miałam czasu przeczytać ale widzę, że doszło kilka do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli gratuluję i jestem z Ciebie dumna :) chociaż obrona to formalność, ale stresu na pewno się najadłaś. Ważne, że już po. Ukłony :) Milka muszę normalnie złoić Ci tyłek. Tyle pracy odwalilaś, firanki zawieszałaś, a Tobie kochanie nie wolno rąk podnosić na długo! NO NO NO! Madziaz ja jestem jakieś 3 dni za Tobą, a siary jak nie było tak nie ma :P Za to coraz większy brzuch jest i zaczynam mieć problemy przy depilacji bikini. Następne golenie zamówiłam u męża, żeby się szkolił, bo z każdym dniem będzie coraz gorzej :P A propo męża. Tak swego chwaliłam, że aż przechwaliłam i wczoraj szliśmy spać odwróceni tyłkami :P ale pół nocy mnie to męczyło i wymiękłam :P chociaż tak się zarzekałam, że nie dam się i że kanapek do pracy też mu nie zrobię. Kurdę, ale ze mnie du.pa wołowa :P A dziś słoneczko i piękna pogoda, więc i humor dopisuje. Wczoraj byłam na kontroli u dentysty, mam 3 ząbki, które można już leczyć. Jeden zrobiony, za 2 tyg kolejna wizyta. A za 5 dni... ZOBACZYMY SYYYYNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli suuuuuuper :D gratulacje :* Ja wczoraj zaczelam przegladac takie rozne zestawy i jeszcze sie zastanawiamy z mezem co wybrac. Mi siara nie leci ale cycki tak bola, ze szok... Wczoraj kupilam stanik: 75F - przerazilam sie! I one ciagle rosna... Nasz remont lazienki nieublaganie sie zbliza... Jutro dokupimy reszte rzeczy i czas sie brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 gratulacje ;) mi żadna siara też nie leci, a co do staników to ja ogólnie mam duże piersi bo nosiłam 80D a teraz mam 85DD ale to i tak duże;) A te moje dziecko wkońcu zaczyna mocniej kopać, czuć już jak nie mam ręki na brzuchu;) Fajne uczucie, ale szkoda że nie wiem jak mam się zwracać. Już mówiłam po imieniu a tu taki psikus i trzeba czekać hehe;) Narazie zostaje słoneczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka ja z golenie bikini tez juz mam problemy przedwczoraj golilam sie na slepo hehe a moj M na to ze jak bede szla rodzic to z takim kocurem ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar_ka TY sie kobito nie daj!!!!!!!!!! niech se tylki pogadaja nawet i 2 noce!!!! a jak cos to placzliwym glosem mu zapodaj gadke ZE CI PRZYKRO ZE MA ZERO MARGINESU TOLERANCJI DLA TWOJEGO STANU!!! ZAWSZE DZIALA EHHEHEHEH:):):):) JA TO WSTAJE I RZUCAM SIE NA LOZKO I MOWIE: idz sobie, nie chce cie.....i zawsze wygrywam!a jak on sie wkurwia to ja sie najkpierw kloce a potem placze.... no i przylezie potem hehehehe :) NADIA!!! GRATULEJSZYYYYYYYYYYYYYYYN!!!!!!! noooo to ja teraz do Ciebie kochana Pani Inzynier bede mowic co??== ehhehe milka ;) ihihi no tak....bedzie roboty , ale potem bedzie wlasna chatka puchatka:):) a wiecie co??? byli wczoraj zobaczyc kanape no i od razu wzieli:):):) podczyscilismy go z fabioskim, odkurzylam, na materac zalozylam pokrowiec i kurde az mi go bylo szkoda:(:((: buuuu.. dobrze sluzyl!porzadny i jak nowy byl po tym, odswiezeniu... no teraz stoi w salonie mala kanapka z daniela pokoju..ehheeh smisznie wyglada..ale musi postac 2 tyg. bo nowy dopiero 21 przywioza, w ten sposob zaplacimy dopiero w maju :):)): pokaze wam naroznik:) http://www.conforama.it/Products/273-divano-deep-sx-angolare-tessuto-cappuccino.aspx tyloko ze kurde widze ze teraz jest po 749.... jak to.. wczesniej byl po 899.. a tego tylko dnia. 15lutego byl po 599 w superpromocji.. a teraz widze ze chyba zszedl z ceny..ale dziwne.. bo zazwyczaj ceny w gore.. no ale nic.. i tak albo teraz albo nigdy.. potem beda pieluchy itp... wiec.):) kolor jak na foto taki bezowo capuccinowy... na forach wnetrzarskich gledza ze wszedzie beze i brazy ale kurcze... takie wlasnie kolory sie najlepiej sprawdzaja w pokojach dziennych i wszystko do nich pasuje i nie wychodza z mody.... takze:):) juz niedlugo odnowienie salonu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×