Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Hej dziewczyny, wiecie tak patrze na tą naszą tabelkę i jest w niej troche dziewczyn które od dawna z nami nie piszą. Co myślicie żeby ją zmodyfikować i je wykasować. Myślę ze pewnie pisza na innym forum gdzie sie lepiej odnalazły. Skrócę ją a jeśli którąś z was wykreślę to poprostu sie dopiszcie. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle. :) Najwyżej wyrzucicie mnie z grona forumowiczek hehe :) ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie... ********************************************************* *** ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.......termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria lipcówka.kasia....26........03.10.2011..........3...... .....04.07.2012..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............23..........30.09.2011..........2....... ....07.07.2012.......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........ ... .07.07.2012.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?........ ...10.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........2...... ........15.07.2012....synek elita83.............28........10.10.2011..........1...... ... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012.....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011..........4...... .......18.07.2012..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011..........1...... ......18.07.2012.....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........13...... ... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ..23.07.2012.....Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012......syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012..... Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012....Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012..Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, dobry pomysł;-) Wśród zabobonow ciążowych jest taki, że jak się rodzi dużo chłopców to wojna będzie ;-) pomijajac fakt, że wg krzywej demograficznej zawsze rodzi się więcej chłopcow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka@13
Hej dziewczyny. Dawno sie nie odzywałam. Jestem teraz 19tydz3d ciąży. Na ostatniej wizycie dowiedziałam się, ze będziemy mieli chłopca :D Wpisze do tabelki. Forum czytam na bieżąco , ale jakoś mało pisze. Ostatnio jedna z Was kupowała chyba na allegro wózek roan. Chciałam zapytać o opinie bo też mam go na uwadze:) Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka@13
********************************************************* *** ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.......termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria lipcówka.kasia....26........03.10.2011..........3...... .....04.07.2012..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............23..........30.09.2011..........2....... ....07.07.2012.......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........ ... .07.07.2012.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?..... ... ...10.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........2...... ........15.07.2012....synek elita83.............28........10.10.2011..........1...... ... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012.....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011..........4...... .......18.07.2012..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011..........1...... ......18.07.2012.....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........13...... ... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ..23.07.2012.....Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012......syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012....syn Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012....Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012..Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a ja myślałam że jak węgiel jest we wiosce to wojna bedzie, no ale cóż :) Mam tylko nadzieje ze nie usunęłam nikogo kto do nas zaglada regularnie :) jesli tak to z góry przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście niezła przewaga chłopów! I mój podobno też chłop - jeśli się potwierdzi na usg 22/03, to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam u lekarza dziś na kontroli i robiła mi usg bo połówkowe mam dopiero 24 marca i ona dziś nie widziała nic między nogami a miesiąc temu miał być chłopczyk!!! I co ja mam wpisać do tabelki jak tu zmiana a już się oswoiłam z myślą że będzie synek, I mały mała już nie wiem jak mam mówić do brzuszka waży 325g co odpowiada 20t 2 dniu ciąży a ja jestem 20tydz 6 dzień wg OM więc 4 dni różnicy to prawie nic, I już mogę więcej chodzić ale nie przeginać A z tabelką muszę poczekać bo sama jestem zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja tez tak mialam w 14 tyg chlopiec a w 18. 21. i 23 dziewczynka wiec juz napewno dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka ja tez tak mialam w 14 tyg chlopiec a w 18,20,22 dziewczyna wiec juz na pewno u mnie dziewczynka nastepne mam w 30 tyg usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka nie wiedzialam czy bedziesz wiedziec z jakiego filmu jest ten tekst hehe :) Nie każdy "Misia" oglądał, a ja teksty z niego znam niemal na pamiec. Szkoda ze nie bede miec dziewczynki bo może dalabym jej na imię Tradycja :) Izzkka wpiszesz jak juz bedziesz miala pewność, na razie niech zostanie jak jest. Ale szkoda ze nie wiesz teraz na 100% bo raz mówią ze chlopiec a pożniej ze dziewczynka. Dlatego moja gin powiedziala do piero na polówkowym, bo mówiła ze wczesniej to jest zgadywanie, niewiarygodne niestety :( Mam nadzieje ze jedneak bedzie po twojej myśli, czyli to co ci sie marzyło :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście szkoda, że nie dziewczynka. Byłaby extra. Extradycja ;-) i może daliby Ci samolot...i furę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) my już wstaliśmy i jemy śniadanie :) powiedzcie mi dziewczyny czy macie zamiar chodzić do szkoły rodzenia? Bo ja miałam zamiar się zapisać z mężem, ale co czytam opinie innych to się zastanawiam coraz bardziej nad tym. Poza tym myślę, czy chce rodzić w swoim mieście. Coraz gorszych opinii słucham, ale to jedyny szpital w pobliżu, który ma oddział noworodkowy, w razie gdyby się coś działo. Kuleczka gratuluję kolejnego mężczyzny w naszym gronie. Rzeczywiście strasznie dużo siusiaków tu mamy. Ale podobno ostatnio więcej chłopców się rodzi niż dziewczyn. Moja teściowa powtarza mądrą rzecz, że chłopiec w życiu ma łatwiej i to jest akurat prawda. izzkka no to niezłe zaskoczenie. Dlatego dopóki lekarz nie jest pewny to powinien nie mówić. Ja mam nadzieję, że u mnie już nic się nie zmieni. Opowiadałam mężowi o Tobie i się biedak zmartwił, żeby i on nie musiał się już znowu przestawiać, bo nam na początku też mówili, że dziewczynka. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bo wiecie to już taki tydzień że już powinni widzieć, bo wcześniej coś widziała wczoraj mówiła że już powinno coś wystawać a tam nic nie było widać, dobrze że te połówkowe mam bo przy niej bym zgłupiała. i w 2 ciąży już sobie powiedziałam że nie chce znać płci, żeby potem 10 razy się nie przestawiać;) a co do szkoły rodzenia to ja chciałam chodzić, ale bym musiała sama bo mój mąż nie chce. Ale zapomniałam gina zapytać o jego zdanie. MI się wydaje że zawsze byśmy się czegoś tam dowiedziały, ale mój M znowu twierdzi że jak przyjdzie co do czego i tak wszystkiego zapomnę, Z moich koleżanek żadna nie chodziła więc ich opinii nie znam czy to coś daję, A co do szpitali ja mam 2 niedaleko siebie ale kogo pytam to narzeka na obydwa i być tu mądrym. Ponoć tam gdzie ja chce rodzić jest na zapisy że wcześniej mam się zapisać ale ciekawe czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ja też się zapieram, że w drugiej ciąży nie chce znać płci, bo jak się okaże, że znów chłopiec to chyba strzelę sobie w łeb :P tym bardziej, że na 2 mamy zamiar zakończyć produkcję :P chociaż pewnie jak już będę w drugiej ciąży to i tak ciekawość mnie zje i będę chciała wiedzieć. Póki co na szczęście został jeszcze jeden złoty strzał, więc mąż ma jeszcze szansę się wykazać :P a co do zapisów to jeśli to żaden prywatny szpital to wątpię, że trzeba się zapisać. Przyjedziesz do nich rodząc i pogonią do innego? To byłby chore. Ale wiesz u mnie jest jeden szpital, więc nie wiem jak to jest w przypadku gdy jest ich więcej. A teraz na wizycie zapytam swoją lekarkę, która pracuje w tym szpitalu co ona uważa i jak radzi. Odnośnie szkoły rodzenia też muszę zapytać, żeby nie chodzić na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki ja dzisiaj z tych jeczących :( Wczorajszy dzień to jakaś kumulacja wk....wów. Najpierw mi sie śniło, że tata zmarł i bałam sie do rodziców zadzwonić. Potem pokłóciłam się z M, że tylko ja zajmuję się szukaniem nowego mieszkania, a potem zadzwonił chłopak, który chciał kupić moje, miał podać termin notariusza, a powiedział, ze moze kupić po 12 czerwca. Czyli doopa. Jakiś kompletnie niepoważny, ale całkiem mnie wybił, przeryczałam cały wieczór. Dalej mam oczy w mokrym miejscu, jakoś mnie to wszystko przerasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! mar_ka - nie planuje chodzic do szkoły rodzenie, juz jestem po jednym porodzie to może dam rady. poza tym w pierszej ciązy (6 lat temu) też z mężem nie chodziliśmy - choć miałam ochotę, ale mój mąż nie chciał. Kropelka03 - film "Miś" rewelacyjny, ile razy go oglądam to śmieje się z tych tekstów. Ja mam w pobliżu jeden szpital, drugi ok 40 km. Wybiore ten pierwszy, opinie ma niezłą, podczas porodów podają znieczulenie (gaz rozweselający) i co najważniejsze pracuje tam moja ginekolog, która prowadzi moją ciążą. Choć powiem Wam szczerze, ze porodu naturalnego boje się strasznie - jakąś traumę mam po ostatnim porodzie (trwał 16 godzin). Dziewczyny, czy farbujecie włosy będąc w ciąży i jaką farbę? Miałam nie farbować włosów w ciąży, ale okropnie wyglądam z odrostami na pół głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby lipcóweczko no to rzeczywiście kiepski termin sobie chłopak wybrał :/ a z chłopami to tak jest, że umywają sobie ręce i to baba musi zawsze załatwiać, chociaż tak naprawdę to bardziej męskie zadanie. Nie martw się, jeszcze może się dużo wyjaśnić, jest jeszcze troszkę czasu. Najważniejsze, że macie dach nad głową, a jak nie teraz to jak się dzidzia urodzi. Na takie rzeczy niestety dużo czasu trzeba. Kupić to pestka, gorzej ze sprzedażą. Ale ważne, że jest zainteresowanie, a jak nie ten to inny się znajdzie. Nie łam się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla ja od początku ciąży mam zamiar zrobić sobie pasemka no ale że musiałam leżeć to to olałam, ale wczoraj już pytałam czy można farbować włosy powiedziała mi że nie ma żadnych przeciwskazań. Więc przed świętami się wybiorę do fryzjera. A co do tej płci to masz rację teraz tak gadamy a potem jak będziemy w 2 ciąży to nie wytrzymamy. MI się też marzy 2 dzieci i parka, ale co wyjdzie to zobaczymy;) Byle żeby były zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka, dzieki. Martwię sie, bo później kupienie nowego mieszkania nie będzie możliwe. Muszę pracować, żeby dostać kredyt, czyli conajmniej pół roku po powrocie do pracy po urodzeniu maluszka, a nie będę miała z kim go zostawić, bo w moim mieście na 300 tys mieszkańców jest jeden żłobek, a teściowa 30km stąd... Na razie sytuacja wygląda tak, że ja ryczę, mój sie wkurza na mnie, że ryczę i wszystko się nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię balejaż normalną farbą - tzn. na razie zrobiłam raz, zaraz po skończeniu 3 miesiąca. Następny będę robić jakoś w kwietniu, a potem planuję w lipcu, żeby po porodzie mieć coś przyzwoitego na głowie i chwilę spokoju z fryzjerem. Ja ciągle czekam co z moją pracą - w zeszłą środę wysłałam im mejla z moją propozycją, mija tydzień i nic. Więc póki co trochę pracuję w domu, ale bez jakiegoś mega przekonania, bo w sumie nie wiem, na czym stoję. Z płcią - jak mi powiedział lekarz - na pewno wiadomo, jak się urodzi :-) Choć ja mam nadzieję, że skoro już powiedział, że wygląda na chłopaka, to zostanie chłopak. Już się nastawiłam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Kurcze izzkka ale Ci namieszali nie chciałabym się za tydzień dowiedzieć, ze jednak chłopak, bo już się nastawiliśmy na dziewczynkę, nawet kilka ubranek kupiliśmy Ma_rka my nie zamierzamy chodzić do szkoły rodzenia. Najpierw mąż chciał, ale doszliśmy do wniosku, że to bez sensu, bo raz, że będę mieć cesarkę, a dwa, że mieszkamy z babcią pielęgniarką, która wychowała 6 dzieciaków i nam pomoże, więc taka szkoła rodzenia to dla nas raczej strata czasu i pieniędzy :) A ja wiem, że w następnej ciąży i tak będę chciała znać płeć nie wytrzymałabym całą ciążę w niewiedzy ;) Ja mam szpital 10min od domu, ale chcę rodzić w innym mieście, 20km od mojego, bo ponoć ten u nas jest nienajlepszy A jak i tak cesarka to będę wcześniej umówiona, więc nie będę jechać ze skórczami chyba, przynajmniej ja tak to widzę :D Oby lipcóweczka ten chłopak jakiś śmieszny, nie wiem po co w ogóle dupę Ci zawracał, co on sobie myślał (a raczej nie myślał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje:) Ja nie będę chodzić do szkoły rodzenia męża za cholere tam nie zaciągnę a samej mi się nie chce poza tym czytałam, że można dowiedzieć się przydatnych rzeczy na temat opieki ale nie porodu bo z porodem to bójda na resorach. Ja włosy farbowałam od początku ciąży normalną farbą:) A rodzic bym chciała ponad 30 km od mojej miejscowości co prawda mam szpital na miejscu ale się go boje ma fatalną opinię dopiero co rodziła tam moja kuzynka dostała kroplówkę na wywołanie po czym męczyła się 12 godzin bo dziecko w ogóle nie chciało wejść w kanał rodny wszyscy z personelu zdziwieni, że lekarz nie podjął decyzji o cesarce dopiero po tych 12 godz, że " to chyba cesarkę robimy":( Boję się tylko, że zaczną mi się skurcze jak mąż będzie w pracy:( i nie będzie miał mnie kto zawieść do szpitala. Jedno z czego się cieszę, że odłozyliśmy troszkę kasy na budowę do tego dołożyli rodzice i już byliśmy u murarzy żeby nam wycene zrobili zobaczymy kto weźmie mniej no i ruszamy jak najszybciej z budową:) Co prawda w tym roku starczy tylko na mury i dach ale dla mnie to i tak bardzo duzo i cieszę sie jak głupia z pozytywki, że przynajmniej na razie nie wisi nad nami widmo kredytu. Druga sprawa, że ja nie pracuje i pewnie kredytu byśmy nie dostali a nawet jeśli to przeraża mnie myśl o spłacie. Ech słoneczko za oknem nastraja optymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:):) ja nie ogladalam "Misia".... co tam u was?? bylam w szkole rodzenia na kilku lekcjach w 1wszej ciazy ale te baby takie farmazony pierdzielily ze mnie trafialo.. ze jaki to porod jest cudowny bo jej ktos tam opowiadal.... ja se mysle: chyba ja pogielo!!!!! bardzo bym ich chciala widziec jak to mialy cudowny porod.. boli jak cholera i tyle! nie ma przepros:) pozatym jak sie czujecie?? ja sie wzielam za kocyk z baby disney i wogole na kompa nie wchodze co widac.......:(:((: niedobra elita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzalka.. no ja tez bym nie wytrzymala bez poznania plci... juz teraz mnie nosi ze hej.... baardzo trudno cos kupic kurcze jak sie nie wie! chociaz to chyba fajnie jak sie rodzi rodzi i potem lekarz mowi: to chlpiec, to dziewczynka!!!:):) ale wez czekaj do porodu..... becka bym dostala:) ja mam jutro ecocardio fetale czyli chyba usg serca plodu jakos tak...... a we wtorek usg 2giego trymestru i na to czekam jak glupia bo mi maja powiedziec co bedzie!!!!!!!! widze w tabelce ze same synki sie szykuja.. znacxzy< nie same ale wiekszosc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka... no czasami to sie dziecko tak ustawi ze dlugo nic nie widac.. jak schowa miedzy nogami to lipa jak to mowia:):):) mnie tez trafia wlasnie juz.... polowkowe mam we wtorek.. i sie do lozka przywiaze i nie wyjde poki nie powiedza czy jest sisiolek czy muszelka ,... w sklepach bylam i nie wiem na co patrzyc.. ja mysle ze bedzie cjhlopak ... ale nie moge kupowac nic nie wiadomo gdzie oczy kierowac.. na rozowe czy na blekitne.... na spodenki czy na kiecki....:((:(: zawsze chcialam parke a teraz jednak chyba chce 2giego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita dlatego ja nie wchodzę do sklepów z ciuszkami:) Bo też nadal na 100% nie wiem co będzie mój lekaż 2 razy mówił, że "chyba" dziewczynka ale tak było ułożone, że trudno powiedzieć na pewno 14 marca jade do poznania na to połówkowe to dowiem się na 100% już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×