Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Mnie też ostatnio brzuch boli ale nie za często bo przeważnie leże tylko jak więcej chodzę to boli. A powiedzcie jak skóra się rozciąga na brzuchu tak po boku to to też może boleć? Bo czasem mnie właśnie tak pobolewa na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być pewnien. Jeśli byliście ze sobą a on jest jedynym partnerem z którym współżyłaś w tym czasie i jestes pewna że to jego to właśnie to mówisz przed sądem. Jeśli po urodzeniu dziecka dalej nie bedzie pewny to wtedy robi sie testy na ustalenie ojcostwa i zasądza alimenty. Oczywiscie jesli po porodzie okazuje sie, ze dziecko nie jest z tego ojca to matka musi oddać wszystkie pobrane pieniadze. Ale domyslam sie, ze Ty jestes pewna, ze to jego? Wtedy nie musisz sie stresowac. On ma obowiazek na was lozyc od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynio, po porodzie nie bedziesz miala do tego glowy skoro teraz jak jeszcze malucha nie ma to niechce ci sie tego podjac. A jak zostaniesz bez dachu nad glowa? A zreszta. Co ja sie podniecam. Twoje zycie. Zrobisz jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański kwiatku i teraz rola "tatusia" - skoro nie mozesz pracować i dokładać się do wydatków w domu, to albo niech Ci da kasę, albo zapewni inne mieszkanie i utrzymanie, wynajmie coś np. A nie dziw się, że on nie jest pewien, skoro za pierwszym razem wam się "udało". Na pewno nasłuchał sie historii, ile to się trzeba narobic, żeby w ciążę zajść i po prostu wydaje mu sie to nieprawdopodobne. Tym bardziej powinnaś na niego nacisnąć, bo może sobie mysleć, że skoro dałaś spokoj, to sama nie jestes pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie wszystkie? ;-) Ja dziś padłam koło 20, ale obudziłam się po 22 i szperam w necie w poszukiwaniu wózków. Na razie urzeka mnie głównie Emmaljunga w kolorze wanilii i Teutonia - strony internetowe są dosyć przejrzyste i można sobie 'zmontować' wózek. Zastanawiam się, czy 3w1 jest na pewno dobrym pomysłem. Kilka moich koleżanek kupiło wózki 3w1, używały gondoli i fotelika samochodowego, a spacerówki i tak dokupiły później lżejsze. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ile przytyłyście? Ja mam 19tc i +5 kg. Słyszałam, że najwięcej się tyje w ostatnim trymestrze - też tak słyszałyście? Więc chyba mam w planie przez następne 2 miesiące się pilnować, bo chyba sobie pofolgowałam za bardzo, a nie chciałabym po porodzie zrzucać 20 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamw ciazy nie powinnas sie odchudzac z tego co wiem... ja mam 24tydzien +7kg to Twoj organizm decyduje ile masz przytyc. a powiem szczerze ze ja chyba wn19tyg wazylam +6 abteraz przez te 5 tyg 1kgna+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tez troche szperalam w necieni znalazlam ze w 37tyg ciaza juz jest donoszona... to ja sobie mysle jeszcze tylko 13 tyg hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze nie mozna sie odchudzac :-) myslalam raczej o odstawieniu slodyczy i poznych kolacji :-) Badz co badz calymi dniami leze, wiec latwo dojsc do + nieskonczonosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz tez to slyszalam. 36 pelnych tygodni to juz donoszona ciaza. Gdyby ktos mial rodzic wczesniej, tez daje rade, ale trzeba brac sterydy na szybsze wyksztalcenie pluc. U mnie 36 tc to koniec czerwca. Wtedy mozna troche odetchnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to juz polowa czerwca ale fajnie by bylo jakby maluszek sie troche wczesniej urodzil bo moze jeszcze w sierpniu bym sie w jakis kostium wbila.... :-P Ale i tak najwazniejsze zeby mala byla zdrowa i jak chce to niech siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat przytycia. To ja dziś mam półmetek:-) i od początku ciąży przytyłam nie całe 3 kg Kwiatku i jak tam u Ciebie sytuacja?? Trzymam kciuki żeby wszystko sie ułożyło Mi sie wydaje że skóra raczej nie boli jak sie rozciąga ale moge gadać głupoty bo nie jestem pewna A co do wózka to ja wybiore 3w1 ale wczęniej widziałam na allegro takie fajne a teraz żaden mi sie nie podoba szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem ze juz mam duzy brzuszek i na nim taka twarda skore ze jest napiety nie widac na nim grama tluszczyku.... to juz ciazowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie wygląda taki napięty brzuszek taka mała kuleczka:-) Mi jedna w przychodni powiedziała że mam taki w sam raz nie za duży nie za mały:-) A dziewczyny słyszałyście o planie porodu, że pielęgniarka przeprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to polozna przeprowadza porod ajak cos jest nie tak to wzywa lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaż to znaczy położna swoją grogą, a pielęgniarka swoją. Bo do mnie ma przychodzić od 26 tyg do domu zwykła rejonowa pielęgniarka i bedziemy zakładać jakiś plan ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne troszke ehhh u mnie czegos takiego niema ja teraz ood koniec marca mam wizyte u lekarza pierwszego kontaktu ale nie wiem po co i pozniej do poloznej 19 kwietnia i usg 23 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella ja mam plus 2 kg i co z tego jak zawsze dostaje opiepsz od lekarki że za mało przytyłam i każe mi jeść bo za mało przytyć też jest źle, ehh Wogóle spotkałam się dziś z koleżanką której nie widziałam długo i stwierdziła że ja oszukuję że jestem w ciąży bo nic nie widać. Bo brzuszek mam malutki, a jak mam spodnie to wcale go nie widać ehhh a już bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka moja koleżanka też jest w ciązy i w pierwszych miesiącach nic dopiero niedawno zaczęła tyć a termin porodu ma na końcówkę maja Mi sie wydaje że nie ma sie czym obawiać jak nie teraz to może w trzecim trymestrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenka mi się też wydaje że to sprawa indywidualna, ale tak to już jest ma się mały brzuch to się chce mieć duży a jak ma się potem duży to potem się chce mieć już mały hehe A mam do was pytanie jak jest u was z męzami chodzi mi o kupowanie ubranek bo mój to by chciał wszystko w czerwcu kupować bo stwierdził że wcześniej to za wcześnie. Hehe ten mój mąż tak już ma, ostatnio wyskoczył że po co kupować ubranka wcześniej jak nie wiadomo jaki długi się urodzi hehehe oczywiście żartował,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella mi znajome mówiły, że lepiej kupić2w1 bo spacerówka zwieksza rozmiar wózka poza tym jest nie poręczna i tak później dokupowały normalną lekka spacerówkę. Kwiatku z takim podejściem, że chroni cię prawo możesz obudzić się z ręką w nocniku bo mam wrażenie, że nie za bardzo masz ochotę robić cokolwiek na poprawę swojej trudnej sytuacji. Izzka mój M to nic nie mówi o ciuszkach ani o wózku nie ma tematu:( Ostatnio pokazywałam mu wózek to stwierdził " jak chcesz to se kup" no ale mi ciśnienie podniósł, cholera jedna tak jak bym dla siebie kupowała bo on stwierdził, że się na tym nie zna a ja to niby się znam...,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Milka862 właśnie na temat wózka to ja się nie wypowiadam bo u mnie jest to samo, ach. Jak ja mu coś pokazuję to zero radości tylko jak chcesz to kup bo on się na tym nie zna i że jeszcze za wcześnie dla niego nawet na oglądanie, achhh ja nie wiem, może im przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma tematu ubranek, bo ja nie chcę niczego kupować do czerwca - robimy remanent w pokoju dzidziowym, czyli szafę na wymiar - ale to było już dawno w planie wózek wybierzemy, ale zamówimy dopiero w czerwcu łóżeczko tak samo ciuszki też czerwiec ja czekam z jakimikolwiek zakupami aż przejdziemy na 'bezpieczną stronę mocy', czyli chociaż 8 miesiąc :-) na razie oglądam sobie różne rzeczy w necie i to mi wystarczy :-) no i wdrażam w życie mój plan uniknięcia 30 kg na plusie i wczorajsze prince polo dziś zastąpiła sałatka ;-) a dziś dostałam od przyjaciółki książkę Tracy Hogg Język niemowląt - powiedziała, że dla dziecka kupować nie można, ale dla mamy tak :-) a, jeszcze jeśli chodzi o kupowanie to mój mąż nie jest chyba specjalnie zainteresowany ciuszkami, więc to pewnie ja ogarnę, wózek wspólnie, a on sam elektronikę w stylu niania czy ta aparatura, która kontroluje oddech dziecka + nowy aparat foto i kamera do dokumentacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella Polare mi się wydaję że jak organizm będzie potrzebował to i tak się upomni o coś słodkiego lub tam coś innego, i że każda ciąża jest inna i wcale nie jest powiedziane że musisz przytyć 30 kg a zresztą w ciąży nie wolno się odchudzać bo to ma zły wpływ na dziecko A co do wożków i ubranek my też jeszcze nic nie kupujemy ale z moim to nawet pooglądać nie można, bo zawsze ma swoje ale;) My mamy remont łazienki więc narazie kupujemy do łazienki,ale jak przyjdzie co do czego to napewno się przekona i razem będziemy wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×