Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Gość strzałka :)
Hehehehe, dziewczyny, widzę, że nie tylko ja smarkam :) ostatnio tylko leżałam w domu... ale mąż wczoraj wrócił z delegacji więc dziś pojedziemy na jakieś zakupy, poszukamy prezentów świątecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, ja sie nie nadaje na zakupy. Tylko wchodze do sklepu i od razu robi mi sie slabo. Dzis poszlam na spacer a teraz leze i nie mam sily sie ruszyc. Hehe a przed wyjsciem posatwilam sobie deske do prasowania i ...stoi nie ruszona. Zmotywujcie mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się źle czuje w miejscach typu market duszno mi i mnie mdli ale to chyba bardziej psychika robi zawsze sie boję, że jak mnie zemdli nie zdążę wybiec:) A prezenty kupuje na allegro więc leże dalej a one same przychodzą:) Ostatnio chciałąm okna umyć i dostałam nie zły opiernicz od męża aż mi przykro było choć wiem, że miał rację nie muszę na siłę sprzątać bo wigilia u teściów a 2 święto u mojej rodzinki u mnie nikogo nie będzie więc wystarczy sobotnie sprzatanie ale denerwują mnie te okna cholercia. Tak myśle, że jak 22 grudnia na wizycie dowiem się, że wszystko ok to 23 będę myła te okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Ja jakoś w markecie tak źle się nie czuję :) Z resztą 3 dni się z domu nie ruszałam więc dobrze mi to zrobi :) Mam nadzieję, że nie będę miała tak jak Wy ;) Milka ja to dostałam opiernicz od teściowej, ze mam nic nie ruszać bo mi sama posprząta (nie mogę podnosić rąk do góry) i pomyje okna. Ja co najwyżej mogę co jakiś czas ugotować mężowi obiadek :) Ale i to nie zawsze, bo teściowa często przynosi (mieszka bardzo blisko) żebym sobie leżała :) Wszyscy panikują przez tą torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po 15 wrocilam z parcy i odrazu wzielam sie za swoje okna, tzn za firanki- nastawialam na szybkie pranie wyprasowałam, wpadła do mnie mama i mi je szybko zawiesiła...az mi ulzyło ze mam je z glowy. Okna niedawno miałam mytewiec teraz w sobote tylko je poprzecieram:) Ja nie mam mdlosci..dzis kilka razy zakreclo mi sie w glowie...We Wtorek na 7 do gina- z jednej strony nie moge sie doczekac a z deugiej boje sie ze cos moze byc nie tak...Aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj wybrałam do marketu, po ozdoby choinkowe i inne drobiazgi. I o ile w markecie nawet spokojnie, bo godzina taka, że ludzie w pracy, to po drodze jakiś dziad mi z miejsca parkingowego w poprzek drogi wyjechał, ledwo wyhamowałam przed jego bokiem, a nerwy takie, że jeszcze mnie brzuch i głowa boli :( Stary, ślepy dziad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczynki, mam 2 pytania. Czy wy tez sie budzicie w nocy wsciekle glodne? Bo ja co nic. Tyle, ze juz dzis nie dalam rady zasnac zanim nie zjedlam :( troche mnie to martwi bo nie jadam w nocy normalnie, zwlaszcza jak mam tak malo ruchu jak teraz. A drugie pytanie, bardziej osobiste. Jak u was z sexem? Wstrzymujecie sie do konca pierwszego trymestru czy nie? Stresujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyt 1 - ja jestem teraz ciagle wsciekle glodna, wieczorem tez :-) Pyt 2 - moja lekarka mowi, ze jesli tylko sie dobrze czuje, to nie ma problemu. Ale i tak mam poczucie, ze lepiej tak na lighcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miesiąc temu tak miałam że w nocy się budziłam bo skręcało mnie z głodu, zjadałam sobie mandarynke, żołądek poczuł że już nie jest pusty i dał mi dalej spać. Teraz przed spaniem czuje mały głód to zjadam wafla ryżowego i wtedy już mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pyt.1 nie wstaję w nocy, ale rano budzę się mocno głodna, a wieczorem też w sumie jem do późna jak nigdy, bo szybko się robię głodna i nie mogę zasnąć. 2. no, u mnie w sumie z sexem bardzo słabo. Całe 3 razy się zdarzyło, bo ja się po prostu boję. Niby nic złego się nie dzieje, ale to silniejsze ode mnie, a ostatnio to juz 2 tyg. szlaban, coś mi się chyba w głowie porobiło, bo lekarz nie zabronił. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyt 1 W nocy się nie budzę a apetyt to raczej mi nie dopisuje. Pyt2 Ech ja na razie mam zakaz od lekarza i już mnie to męczyć zaczyna od ponad miesiąca nic ale przed zakazem był choć przyznac musze, że miałam małe opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
1) Ja się nie budzę w nocypo jedzenie ale za to jem wieczorem i rano. Jak nigdy.Ale w nocy czasem się budzę do toalety siku;) a pyt 2. to ja też się boję niby jest wszystko ok, ale ja mam jakieś schizy, ale to chyba normalne że każda się boi o ciąże. A teraz ja mam do Was pytanie macie ból w okolicy kości ogonowej? Bo mnie od 2 dni boli nie bardzo ale jak długo siedzę w 1 pozycji to mnie boli, a jak byłam u lekarza to mnie jeszcze nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kropelka03 1. tak, czuję straszny głód w nocy, muszę wstać i zjeść chociaż jogurcik, inaczej nie ma mowy o spaniu... wstaję też co najmniej raz w nocy na siku... w ogóle często się budzę i potem jestem strasznie niewyspana rano... 2. zdarzyło się raz, ale przez torbiel gigantkę nie możemy :( mi się nawet nie chce, jedynie mąż na tym cierpi... no ale dopóki się nie wchłonie to nie możemy... Milka ja mam raczej ciągłe bóle pleców (co to będzie jak brzuch urośnie...), w kości ogonowej nie zauważyłam. Kurde, dziewczyny, dziś tak strasznie smarkam i kicham, że masakra, nie wiem co z tym zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kropelka 1. też ciągle się budzę głodna, raz muszę wstać i zjeść jogurt bo nie zasnę, a do tego budzę się też co najmniej raz na siku... w ogóle źle sypiam i budzę się niewyspana... 2. zdarzyło się tylko raz, ale niestety mamy zakaz przez torbiel... aczkolwiek mi się nawet nie chce, mąż jedynie cierpi ;) Milka mnie tylko ciągle bolą plecy (co to będzie gdy brzuch urośnie?) Dziewczyny jestem strasznie przeziębiona, mam okropny katar :/ co robicie podczas przeziębienia? Naturalne sposoby, biegacie do gina czy do rodzinnego po leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kropelka 1. też ciągle się budzę głodna, raz muszę wstać i zjeść jogurt bo nie zasnę, a do tego budzę się też co najmniej raz na siku... w ogóle źle sypiam i budzę się niewyspana... 2. zdarzyło się tylko raz, ale niestety mamy zakaz przez torbiel... aczkolwiek mi się nawet nie chce, mąż jedynie cierpi ;) Milka mnie tylko ciągle bolą plecy (co to będzie gdy brzuch urośnie?) Dziewczyny jestem strasznie przeziębiona, mam okropny katar :/ co robicie podczas przeziębienia? Naturalne sposoby, biegacie do gina czy do rodzinnego po leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka...kasia
Hej dziewuszki dziś mój 10t5d 1. W nocy raczej jestem tak śpiąca że nie myślę nawet o jedzeniu bo nie miałabym siły nic zjeść. Wstaję 4 razy w nocy na siusiu, a mój kot to wykorzystuje i za każdym razem wstaje żeby to jego nakarmić :) ale ostatnio go olewam, zamykam drzwi od kuchni i ide spowrotem spać :P 2. U mnie już 11 tydzień, i muszę przyznać że do 10 tygodnia nie miałam nawet ochoty na seks, ale ostatnio mi się pozmieniało i mam na seks wielką ochotę :) aż mój mąż sie dziwi i to on mnie bardziej hamuje. W tym tygodniu kochaliśmy się 2 razy, było dużo lepiej jak przed ciąża, wiec chyba to prawda że w ciąży są lepsze doznania seksualne.:P nawet w nocy sie ostatnio przenudziłam z wielką ochota ale mąż spał jak zabity i nic z tego nie wyszło :( Także mam nadzieje że wam tez się pozmienia i nabierzecie wkońcu ochoty, bo jest super. Do dziewczyn które mają zakaz od lekarza - przykro mi, ale trzymam kciuki za wchłonięcie waszych torbieli, będzie dobrze :) Ja w lipcu tego roku też poroniłam, dlatego współżyliśmy dopiero w 10 tyg kiedy już zobaczyłam że z naszą kruszynką wszystko w porządku, a zakazu od lekarza nie mam, wiec chyba możemy tak delikatnie sie czasem pokochać :) Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka Kasia następnym razem jak sie w nocy obudzisz z ochotą to po prostu obudź męża a co jesteś w ciąży i Ci się należy:) Rety ja mam zakaz i pomału zaczyna we mnie narastać ochota tłumiona od czasu do czasu przez mdłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzalka, ja tez jestem mocno przeziebiona. Smarkam i kaszle caly czas. Wczoraj wyszlam na krotki spacer ale chyba byl to blad bo dzis czuje sie fatalnie. U nas jesli chodzi o sex to tylko raz a stresuje sie glownie moj maz ;-) chociaz te braki wynikaja glownie z mojego samopoczucia. Caly czas mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kropelka i co, bierzesz coś na to? ja się boję cokolwiek tknąć, poza mandarynkami i miodem to nie mam czym się leczyć naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije mleko z miodem i raz zjadłam kanapkę z czosnkiem, mam nadzieje że może to przeziębienie przejdzie jakoś bokiem i sie bardziej nie rozkręci... Powiem Wam dziewczyny, że tak jakoś od 5tyg chyba wogóle nie miałam ochoty na igraszki, jeszcze wtedy nie wiedziałam że jestem w ciąży ale mój facet się dziwił i mówił że coś jest ze mną nie tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka nie męcz sie ja tak robiłam podczas pierwszej ciąży i cały czas chora byłam katar ciągle wracał i kaszel a bratowa męża jak była chora i w ciąży normalnie poszła do lekarza dostała odpowiedni antybiotyk i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka powiedziala, ze dopoki nie ma goraczki nie ma potrzeby przepisywania antybiotyku, bo gardlo i pluca mam czyste. Poleciela mi: herbate z imbirem, ktorej ja niestety nie moge pic bo mi niedobrze, czosnek, ale tez odpada, inachalacje z woda i majerankiem 2x dziennie, pod nos smarowac mascia majerankowa ( w aptece, bez recepty, dla malych dzieci), syrop z cebuli a ewentualnie pod noc mozesz jeszcze rozerzec zmiazdzony czosnek z oliwa. Na paleczke do ucza i posmarowac dziurki od nosa. To tez sie stosuje na katar u dzieci, poza tym herbata lub woda z miodem i cytryna. A, i jeszcze cieple mleko z miodem i mala iloscia masla, bo nawilza gardlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ale antybiotyki nie dzialaja na wszystko. Fakt, ze czasem lepiej wziac bo choroba moze bardziej zaszkodzic dziecku niz sam antybiotyk, ale musi byc po temu powod. Dla samego kataru i kaszlu raczej zaden lekarz nie przepisze antybiotyku. Strzalka, a bylas w ogole u lekarza? Bo moze warto sie wybrac. Nawet jesli Ci nic nie przepisze to bedziesz przynajmniej wiedziala, ze to nic gorszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samego kaszlu? zależy jaki to kaszel bo jak ktoś się mocno dusi to co wtedy? same domowe sposoby nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mowie o wizycie u lekarza. Bo tylko on powie czy to tylko kaszel czy cos gorszego. Bo jesli Nie ma zadnych zmian w oskrzelach czy pluchach to zaden lekarz nie przeposze antybiotyku. Zwlaszcza jak nie ma goraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi na ktar niedawno pomogła sól morska a na kaszel syrop dla kobiet w ciązy malinowy- wszystko dostepne bez recedpty w aptece. Ja już wstałam o 5:) Mój mąz włanie pojechał na egzamin a ja siedze i czekam do 8- bo musze zrobic badania- dzis tylko morfologia i mocz...Tak mi się chce kawki ze nie wiem jak wytzrymam ale musze byc na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×