Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Berry, spotkałam się z jednym takim przypadkiem, ale na razie nie jest on potwierdzony kolejnym USG, więc nie wiem... Znalazłam za to coś takiego: "Pierwsze oznaki tego, czy urodzi się synek, czy córeczka, powinny być dostrzegalne na USG już w 14. tygodniu ciąży. Czasem udaje się to tydzień wcześniej! Wiarygodność takiej oceny zależy od doświadczenia lekarza oraz warunków badania ułożenia płodu i jakości ultrasonografu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - to super wiadomość! Zdjęcie też super - można rozpoznać, że to dzidzia :-) Ja jutro mam 8t2d i mam nadzieję, że będzie ładnie widać dzidzię i słychać bijące serce (oby!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella pamiętaj żeby zaraz napisać po powrocie co i jak! Ja chyba za wcześnie napisałam, że mdłości mi przeszły dziś mnie nie źle zemdliło jak zrobiłam sobie tosty na sam zapach masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
kurcze, to szybko z tą płcią... mi mówili, że tak w 20 tygodniu dopiero będzie widać... ale fajnie, chciałabym wiedzieć jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lipcóweczki:)właśnie was podczytuję i sobie przypominam jak to zemna było ,dokładnie rok temu jak sie stresowałam przed kazdym badaniem,żeby anóż nie usłyszeć jakiejś hiobowej wieści od lekarza,ale wszystko szło jak w zegarku,w 14 tygodniu ciązy dowiedziałam sie że bedzie córeczka i tak w lipcu tego roku na świat zawitał nasza Justynka.Także życze wam żeby szybko te dni mijały i skok na porodówkę(oby gorąco nie było hihih) i juz dzidzia będzie z wami.W Poznaniu polecam Lutycka,naprawde szpital wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Ci bardzo. A co do szybko lecącego casu to powem Wam szczerze, że przy pierwszym dziecku - pomimo całego uroku i miło wspominanego czasu ciąży - chciałam już jak najszybciej mieć dzidzię przy sobie, nie mogłam się doczekać wyjścia ze szpitala i powrotu do domu w pełnej rodzinie. Teraz, kiedy na własnej skórze odczułam trudy macierzyństwa, wcale mi się tak nie spieszy. Powiedziałabym raczej, że cieszę się tym co jest i nie mam potrzeby przyspieszania niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
No to gratulacje ;) Miło usłyszeć bijące serduszko;) Teraz kolej na resztę;) Ale napewno będzie wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nie uwierzycie. PRAWDOPODOBNIE będzie dziewczyna, co oczywiście jest tylko przypuszczeniem lekarza, ale mam nadzieje, że tak zostanie :) 13 tydzień jak to Pani doktor określiła :) zrobila USG genetyczne, wszystko jest ok. Kark i kość nosowa i cała reszta :) mierzy ok. 5 cm i rośnie :) czyli bra objawów w II trymestrze jest jak najbardziej normalny :) widzieliśmy wczoraj paluszki u nóg nawet :) a Zosia twardo spała, nie chciało się jej ruszać :) Piękny widok i życzę każdej z Was doczekać do niego :) A dziś czeka nas wyprawa do Warszawy po rodzinę na lotnisko :) trzymajcie się dziewczyny, a gdyby mnie tu nie było do świąt to życzę WESOŁYCH I SPOKOJNYCH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka- nam też powiedziała że chyba bedzie dziewczynka...zobaczymy w usg połówkowym czy nie urośnie " patyczek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Wow, super dziewczyny! Ciekawe czy u mnie też tak szybko będzie widać co to :) ah, zazdroszczę Wam, ja dopiero 7tc, ciągle te mdłości itp i obawa, bo 1 trymestr najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinka, ucałuj moją malutką imienniczkę :D ja u siebie w okolicach już od bardzo dawna nie spotkałam się, żeby ktoś nazwał dziewczynkę imieniem Justynka :) pamiętam jak chodziłam do gimnazjum, to w przedziale tych 3 lat było nas koło 20 (9 klas dwudziestoparoosobowych), a teraz cisza z tym imieniem... Stella, gratuluję dobrych wieści :) to święta można spokojnie spędzić ze świadomością, że Niunia ma się dobrze :) Ma_rka, super wieści :) i piękne imię wybrałaś :D :D :D u nas jak będzie dziewczynka (o czym bardzo marzymy z M), to też będzie Zosia :) co do imienia dla chłopca, to na razie nie jesteśmy za bardzo zgodni z M, ale pożyjemy, zobaczymy co będzie :) Milka, trzymam mocno kciuki za dobre wiadomości i ujrzenie tego cudownego widoku bijącego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja też po USG, z maleństwem wszystko w porządku, ma 2,4 cm i machało rączkami i nóżkami podczas badania :) Niesamowite uczucie... Jednak bydlę mięśniak nie daje za wygraną :/ i w ciągu 2 tyg. urósł prawie 1 cm! Najgorsze jest to, że teraz nie bardzo da się z nim coś zrobić, a przed ciążą mówili, że nie ruszamy, bo malutki, bo się pewnie wchłonie itp. No, ale muszę być dobrej myśli, najważniejsze, że z maleństwem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella Polare Tobie też oczywiście gratuluję! :) i wszystkim dziewczynom, którym udało się zobaczyć swoje cudeńka :) Tak mnie temat tego mięśniaka pochłonął, że nawet Wam nie pogratulowałam... Oj, nieładnie, nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
tu chyba nikt nie reaguje na "nowe" :) spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
a nie, przepraszam dziewczyny :) zaraz się zaczernię. moje bobo w 12 dni przeszło od 15 mm do prawie 27, a na usg machało raczkami jakby gral na bebnach :) mowie na niego Dzidek Misiu albo Bibi-dzisiaj wymyslilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznański kwiat super że widziałaś maluszka. Kurcze tak sobie myślę że taki malusi człowieczek ma miniaturowe rączki i nóżki. To naprawdę jest cud najpiękniejszy na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
poznanski kwiat polny a w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
tak... no i Tata malego sie odezwał.. najpierw nie chcial ze mna byc, potem zadzwonil po trzech tyg w sobote ze kocha bardzo malego, ze mi wszystko zalatwi, ze jego mama strasznie sie cieszy, ze chce pogadac i zaopiekuje sie malym... mowil ze chcialby dziewczynke, ale ja mowie ze chyba bedzie chlopczyk, a on "bede mial siusiorka? :D fajnie pogramy w pilke" :D no i we wtorek sie spotkamlismy, widzial usg.. nie wiem co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
ja 9 tydz a myslicie ze jak gin mi podal date poczecia dokladna to ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
gin datę poczęcia? a skąd niby on ma to wiedzieć to jest tylko taka przypuszczalna data. Kurde jak ja byłam na przełomie 8/9 to tak za bardzo nie było widać ale super że serce biło. Ja za tydzien idę na badania prenatalne to pewnie zobaczę już jak się rusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
eeee, widac.. on mi podal w 7 tyg ze 5 tyg i szesc dni temu... a male jak malutki czlowieczek, sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
wiesz no każdy jest inny, moja gin. też się za bardzo nie skupiała na małym tylko na serduszku, mówiła skoro będę miała te prenatalne to tam wszystko zobaczę. Ale to i tak jest piękny widok zobaczyć małego na usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
poznanski kwiat polny mi gin podała orientacyjnie datę i trafiła, bo wiemy dokładnie kiedy maleństwo zmajstrowane, więc możliwe, że Tobie też dobrze gin powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×