Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Stella, to żadne markowe ciuchy nie są. Po prostu babka przywozi fajne ciuszki z niemieckiej hurtowni, nie sprzedaje drogo i jeszcze co jakiś czas przeceny robi, i pewnie dlatego ma tylu klientów. Ciążowych za dużo nie ma, ot jak jej się trafi jakaś perełka to weźmie ;) Co do H&M, byłam ostatnio i jakoś nic mi tak w oko nie wpadło jak ceny.. A tak w ogóle to dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! :) madziaz- jestem z polskiego bieguna zimna, Suwałki się kłaniają :) w Olsztynie studiowałam 2 lata temu :) elita83- w 13 tyg lekarka powiedziała, że prawdopodobnie dziewczynka, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć na 100%. A teraz, na początku 17 tyg. oznajmiła, że w 96% chłopiec. 4% zostawia "na wszelki wypadek". Mąż twierdzi, że widział siusiaka, ale ja jakoś przekonana nie jestem. W ogóle jakoś ciągle czuje, że to nie chłopiec. Zastanawiam się nawet, czy nie pójść jeszcze do innego lekarza, tak dla własnego spokoju :P a może to dlatego, że marzyłam o córce i jakoś ciężko mi się przestawić. Cieszę się, bo najważniejsze żeby było zdrowe, ale skoro planujemy mieć 2 dzieci, to wolałabym mieć pewną dziewczynkę :P 2 dziewczynki gdyby były to jeszcze ok, ale 2 chłopców w domu + męża to chyba nie zniosę :P już mówiłam, że jak 2 będzie chłopiec to się wyprowadzam z domu :P dziś odbieram wyniki krwi na różyczkę no i zrobiłam jeszcze ob i morfologię, ale to już nadprogramowo :P a ciuszki- mam już 2 duże torby. Ale są to ciuszki z ciucholandów. Dziecko tak szybko z nich wyrośnie, a są praktycznie nieużywane, więc wolę wydać 30 zł za całą torbę ciuszków, niż 30 za jeden ciuszek. Więc jeśli różowe pójdą w odstawkę, to nie będzie mi szkoda pieniążków, tylko tych pięknych sukieneczek :( no ale cóż, mąż się za słabo starał na córkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj tak wyszło, nie zdenerwował mnie żaden ludek wiec nie ma kogo bić :p poprostu do pracy inżynierskiej mam jako załącznik zrobić szkolenie i właśnie przy tym mnie nerwy biorą bo te głupie programy sie mnie nie słuchają i robią po swojemu :/ ech odpuszcze sobie z nimi i pójdę łatwiejszą drogą, nie będę już więcej podchodzić do tych wymyślnych programów, trudno :(. A na poprawe humoru pewnie pójde kupię kilka małych ciuszków to się trochę odprężę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Neli pamiętam jak ze swoją inżynierką się męczyłam, dzień wolnego dobrze Ci zrobi a potem jak do tego siądziesz na spokojnie to raz dwa wszystko Ci dobrze pójdzie ;) Ja jeszcze ciuszków nie kupuję... mam dziś wizytę i tak bardzo bym chciała znać już płeć... ale to dopiero 13tc więc nie mam wielkich nadziei na to :) coś mnie dziś brzuch pobolewa, ehhhhh, nawet nie mam ochoty wstać do lodówki żeby coś zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
dziewczyny, a kiedy najlepiej zrobić sobie nagranie Dzidka w technologii 4 d, wraz z ruchami i biciem serduszka? trwa to ok 25 min, mój ginekolog takie robi były i jestem w stanie te 80, ba , kazda cene zaplacic za taka pamiatke :) pozdrawiam! 🌼 Robiąc sobie śniadanko i kawkę dla mnie i mojego Bibi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja to usg 4 d bede w kwietniu robic bo akurat bede w pl... ale juz chcialabym miec takie nagranie :-) ale za to w poniedzialek ide popodgladac malego jeszcze tylko 2 usg mi zostaly nastepne w lutym i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
poznański kwiat polny moja koleżanka robiła 4D w 28 tygodniu, mówila mi, że najlepiej je zrobić 25-35 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny co zrobiłam?:P odebrałam wyniki krwi i były na mje oko niezbyt dobre, więc myśle sobie- pójde do lekarza, niech zerknie. No i poszłam. Ale do innego niż zawsze. Potwierdził, że będzie syn no i w koncu jedyny, kompetentny lekarz, który pomierzył dosłonie wszystko. Brzuszek, rączki, nóżki, główke i pokazał siuraka :) a dziś zrobiłam porządek w ciuszkach. Dla dziewczynki pochowałam, a dla chłopca złożylam do wspólnej szafy :) teraz naprawde czuję się, jakbym już miała dziecko w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje ma_rka a powiedz to ile synek ma wzrostu? Ja juz sie nie moge doczekac swojego usg... a jeszcze do tego moj. M pojechal do pl na tydzien i jestem sama jak palec wiec bede sie nudzic caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od główki do pupki 9,65 cm :) 150,62 g waży :) a według usg termin porodu odbiega od obliczanego o 2 dni, więc jest praktycznie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
hej kobietki. Wlasnie wróciłam z badania prenatalnego i wszystko jest OK :):):).A jak dzidzia się wierciła...hehe,sam lekarz sie śmiał że ucieka od niego i dupką się odwraca :P. Ale jeszcze nie wiadomo co będzie. Za 2 mies następne badanie i wtedy raczej już będę wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
a co tu dziś tak pusto ???? Mamuśki - GDZIE JESTEŚCIE??? Potrzebuję pomocy - poradźcie mi coś na ból głowy,bo umre!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na bol glowy nic Ci nie moge poradzic... ja sama to ide na spacerek na swierze powietrze zeby sie przewietrzyc. a i tak wogole gratuluje ze wszystko dobrze z dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
madziaz dziękuję :) Najwidoczniej będę musiała przespać ten ból głowy,jak dam radę zasnąć wogóle. Albo wyjmę z zamrażarki kawał mięsa i będę robić sobie okłady. Mam płytkę z badania, czekam właśnie na męża bo nie mógł być przy mnie, była ze mną córcia. Niesamowite przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne uczucie mnie to przeraza bo moj M wazyl jak sie urodzil 4,5 kg wiec boje sie zeby w tatusia nie poszedl bo ja jestem drobnej postury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
hehe, madziaz - może nie pójdzie w tatusia :) Moja córcia była malutka bo ważyła tylko 2800 kg, a pani położna stwierdziła , że jak pierwszy poród miałam szybki i spokojny to drugi to będzie "pikuś" :) - trzymam się tej wersji bo postanowiłam nie brać żadnych znieczuleń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszce zobacze ale pewnie bez znieczulenia sie nie obejdzie... Nawet myslalam zeby moze rodzic w wodzie ale jeszcze duzo czasu. A ile lat ma Twoja corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem czy bez znieczulenia sie obejdzie... nawet myslalam o porodzie w wodzie a ile lat ma Twoja corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
Córcia (Zuzia) ma 10 lat,to już pannica :). Jaka byłą szczęśliwa że może wejść ze mną do gabinetu :), a jak dzidziuś zaczął machać rączką to stwierdziła że to do niej macha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
A co do porodu, to Zuzię urodziłam bez komplikacji i szybko, bo o 10 dostałam kroplówkę , 4 razy poparłam i o 14.05 na świecie była już Zuzia :). I dlatego nie chciałabym żadnego znieczulenia jesli nie będzie potrzeby, ale wiadomo - może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz duza... ja juz bym chciala zeby to bylo za mna tzn. ten porod bo nie 10 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
OJ ja też już bym chciała żeby było "po". Dlaczego ciąża musi trwać tak długo... ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tutaj jest tak ze jak urodzisz to jakos po 2 godzinkach do domku z dzidzia idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
ŻE JAK????????????? Jak to ?? To znaczy to skąd Ty jesteś madziaz? Bo ja to mazury,a konkretniej Gołdap. Mnie wypuścili na 3 dzień po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to wogole dluga historia... ja jestem z warszawy a moj M mieszka 40od Olsztyna ale od 5 lat jestesmy razem w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen28
Ahaaa, to inna sytuacja, inny kraj i inne reguły :). To będziesz rodziła w Danii, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×