Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

moje maleństwo też nie miało sprawdzanego tętna. Też tylko dostałam zapewnienie, że wszystko jest ok. A podobno po ilości uderzeń na minutę można rozpoznać czy będzie chłopiec czy dziewczynka :) a co do ciągnięcia brzucha to ja już takiego uczucia nie mam. Kuć też raczej nie kuje. Sporadycznie coś tam poczuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkka77
Co do tych testów to mi się wydaje pić na wodę, więc lepiej znać płeć jak lekarz pokaże na Usg, no wiadomo czasem dzieciaczki nie chcą się obracać ale pewnie się uda, Ja też mam kolejne usg ok 20 tyg i mam nadzieje ze już będzie widać, chcemy wiezieć choćby dlatego jak się do brzuszka zwracać, a tak na poważnie to chyba fajnie wiedzieć jak lekarz już wie na te 90 czy te 95%. Nie wiem to moje zdanie.A co do piersi to ja i tak mam je duże więc za dużo nie urosły tylko wydawało mi się że się zaokrągliły, ale mieszczę się w moje staniki więc nie ma żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dalszym ciągu pojawiają się czasami bóle brzucha. W sobote dwa razy tak mnie zakuło na chwile ze aż sie za brzuch złapałam, ale to trwało kilka sekund. Wczoraj przez jakies pół godz brzuch mnie bolał jak na okres, a dziś jak się obudziłam to jak szłam do kibelka to musiałam sie za brzuch trzymać tak mnie bolało, nie wiem to chyba skurcz był ale jak opróżniłam pęcherz to puściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam do was takie jedno pytanie bo sama nie wiem co mam myśleć. Czasami jak zapomne wkładkę włożyć to po jakimś czasie mam całe majtki mokre ale nie troszke tylko tak sporo tego, ale to nie żaden ślus tylko takie wodniste. Ostatnio słyszałam o uciekających wodach płodowych, ale wiem że tak samo może to być nietrzymanie moczu, że w ciąży nawet nie wiesz kiedy ci sie popuści, nic nie czuć. Dzisiaj ide do gin z wynikami z morfologii to sie jej zapytam tylko troche sie krępuje bo jak wyjdzie że to jednak siuski... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jestem w tym wątku nowa ja tez jestem lipcówką 2012 dokładnie 23 lipca .W pazdzierniku poronilam w 8 tyg. 2 tygodnie pozniej zaszłam znowu nieczekalam tych 3 miesiecy teraz zaczynam 14 tydzien robiłam combinatietest w tamtym tygodniu były wyniki są dobre .Mieszkam w Holandii mam 3-letnią córcie tutaj jest inaczej bardziej na luzie niczym sie nieprzejmuja troche mnie to wkurza teraz mam wizyte 31 stycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli8 moze to wydzielina? W ciazy podobno normalna jest wydzielina z pochwy. Ja też mam upławy. Białawe i brudzą majtki, ale lekarka mówiła, ze w ciazy wydzielina jest jak najbardziej normalna. Więc nie martw się na zapas. Myślę, ze popuszczanie we wczesniej ciazy jest niemożliwe. Moze przy ogromnym brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli - ja tez tak mialam kilka razy, ze ciekla ze mnie przezroczysta woda. Trzeba to podobno zglaszac lekarzowi. U mnie gin zrobil badanie i powiedzial, ze jest ok. Teraz juz od dlugiego czasu takiej nie mialam - mam mleczno biala, ktora podobno jest typowa w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
neli też mam takie upławy, ale lekarka mówi, że to normalne w ciąży (już nie mówię o tym, że jak miałam infekcję i brałam na to lek to leciało ze mnie jak z kranu - ale to też lekarka mówiła, ze normalne przy tym leku). Jeśli się niepokoisz to spytaj o to gina ale ja obstawiam właśnie na upławy, siuśki to raczej później, słyszałam, że problem z nietrzymaniem moczu to raczej występuje, gdy już brzuszek konkretnie duży jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam od gina, te przepowiadanie plci w 13 tyg do se w buty niech wsadza... teraz mi dziewczynka wychodzi i z usg to juz 17tydzien i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) Ja nadal zaziębiona, ale już gorączka minęła. Chyba syrop z cebuli pomaga. Marka, ja już tak od kilku dni mam, zwłaszcza jak na płasko się położę. Czasem z prawej, czasem z lewej sobie taka gula wyjdzie, a jak zmienię pozycję to wędruje gdzie indzie. A co do piersi, to nie miałam się czym pochwalić małe 70A, na początku ciąży nosiłam B a teraz już muszę nosić C, więc u mnie to komicznie wygląda, ja z natury chudzielec, brzucha jeszcze dobrze nie widać a tu taki wypchany dekolt, no ale nie narzekam :P Fajnie choć raz w życiu coś tam mieć :P Stella, ciągnie, kuje a czasami to nawet porządnie.. u mnie 16 tydz a nadal tak mam. A tętno w 13 tyg, jak dobrze pamiętam, było 146. Neli, spokojnie możesz się zapytać lekarza, tak jak Stella napisała, zgłoś a będziesz spokojniejsza. Ja np. na początku jak miałam infekcję, to pływałam ale one jak woda to nie były. I nie martw się na zapas, każda z nas jest inna i każda inaczej ciążę przechodzi ;) Weronika, witamy ;) My byliśmy wczoraj mieszkanie oglądać, totalna porażka. Nie wiem skąd ludzie biorą te ceny.. Normalnie jakby ściany mieli ze złota! Coraz bardziej mnie to wszystko dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa no ja też przed ciążą miałam małe B, a teraz mam C i jest jeszcze w miare ok. Ale jak będzie jeszcze większy to się załamie. C jest ok i niech tak zostanie :) no to według tętna szykuje się kobietka. Podobno powyżej 140 uderzeń- dziewczynka. Ale nie wiem jak się to ma do rzeczywistości. Też jestem chora. Od miesiaca mnie trzyma :/ trochę kaszle i czasem gardło boli. Ale biorę leki i mam nadzieje, ze w koncu się wyleczę. madziaz- na tym etapie jeśli lekarz stwierdził dziewczynkę to pewnie tak będzie. Fajnie :) Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sie zdziwilam. z okresu wychodzi 16w6d moj M sie wkurzyl jak do niego zadzwonilam i powiedzialam ze dziewczynka bedzie, powiedzial ze to po co wczesniej mowilj ze raczrj chlopiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja bym chciała córeczkę :D W ciąży nie powinno się chorować, nawet katar wydaje się bardziej męczący. Madzia, dobrze, że teraz wyszło, że dziewczynka. Mój brat był dziewczynką przez całą ciążę. I jak się urodził to moja mama nie chciała go wziąć na ręce, musieli jej jajka dokładnie pokazać bo nie wierzyła. A wszystko na dziewczynkę było przygotowane. Mój tato oczywiście płakał ze szczęścia, że syn. Mama jak wyszła z szoku, też się cieszyła a my ubaw mieliśmy ;) No i trzeba dodać, że moi starali się o rodzeństwo dla mnie około 8 lat, jestem starszą siostrą o 10 lat. A ja cały czas się zastanawiam kiedy płeć poznać, i chyba jeszcze troszkę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ale mam nadzieje ze jak pojde 14 lutego na ostatnie usg to pokaze siusiaka hehe juz imie dla malenstwa wybralismy i moj M sie nastawil ze bedzie mial z kim trawe kosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może będzie tak jak u moich, że nagle z siusiakiem Ci wyskoczy. Lekarze często się mylą co do płci. Większość facetów chce mieć syna, więc się nie dziwię, że się nastawił. Co by nie było, i tak będzie jego oczkiem w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle pierwsze dziecko hehe, ale mala nadzieja jeszcze jest bo lekko zaslanialo raczkami wiec moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to może akurat coś tam się schowało, może się zawstydził :) Pierwsze dziecko.. jak tak sobie o tym pomyślę, to troszkę się boję, czy dam sobie radę itd. Najbardziej przeraża mnie wizja kąpieli takiego maleństwa, bo u mnie w rodzinie dzieci nie lubią się kąpać i teraz przewrażliwiona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade ja mam problem z psem jak chce go wykapac bo tez nie lubi sie kapac a to taki maly york

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yorki są ładniutkie ale strasznie głośne. Moi rodzice mają takiego a'la pinczera, nie szczeka tylko piszczy, że aż uszy bolą. A mój M. ma znowu amstafa, strasznie do M. przywiązany jest, ale z teściową będzie musiał zostać, bo ja z dzieckiem i wielkim psem sama na pewno nie zostanę. I boję się w sumie, bo psy to różne są. Coś kafe mi tu wariuje, idę kończyć obiadek. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam miniaturke 10 miesiecy a szczeka tylko na koty ale to zadko co ciekawe jak zareaguje na dzidzie smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz racja, niepotrzebnie wprowadzają najpierw w błąd. Słyszałam, że własnie z dziewczynkami tak może być, że są pomyłki i zamiast chłopca lekarz widzi dziewczynkę, a poźniej okazuje się, że chłopiec. Z chłopcem takie pomyłki są rzadsze. Ale ja też jeszcze jakoś nie mogę w to uwierzyć. Czuję jakbym miała w środku dziewczynkę, a nie chłopca. Więc za jakieś 2 tyg jak pojedziemy na usg 4d to wtedy uwierzę :P a tym czasem wstawiam zdjęcie mego łobuza i swego brzucha z dziś. Pozdrawiam, miłego popołudnia! :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbf58f04cecb2823.html http://w111.wrzuta.pl/obraz/08zzeeT9bCU/16t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o tętno, bo mój dzidziol miał 177. Zobaczymy, czy sprawdzi się teoria, że powyżej 140 jest na dziewczynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez uwierze jak pojde w lutym jakbym byla w pl to juz bym poszla prywatnie zeby sie upewnic... tetna mi znowu nie podali tylko powiedzieli ze jest ok nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka...kasia
Hej dziewczyny u mojego dzidziusia w 9tyg tętno było 182, a w 13tyg 158, wiec z tego co mówicie to na dziewczynkę wiec zobaczymy czy się sprawdzi :) mi piersi urosły i to bardzo. przed ciążą miałam duże C a teraz to już D, i ciągle mnie bolą, wiec chyba nadal rosną. moj mąż zawsze mi mowił że cieszy sie ze mam małe piersi (moje siostry mają rozmiar G i I, ogromne cycki!!) a teraz mi mówi że sie cieszy ze chociaż podczas ciąży będzie miał na czym poleżeć :P hehe Wydzielina z pochwy to normalne, ale taka biaława. z każdą inna o innym zabarwieniu nawet przezroczystym proponowałabym poradzić się lekarza prowadzącego, dla swiętego spokoju . U mnie zaczął się 17 tydzień i od kilku dni jakoś dziwnie się czuję. przez cały weekend miałam obolały brzuch, a wieczorem jak mojemu mężowi usiadłam na kolanach to wstałam tak szybko jakby mi ktoś pod tyłek pinezke podłożył, tak mnie zabolało. Moj chcial do szpitala dzis jechac ale poczytałam w necie i prawdopodobnie z objawów wychodzi że rozchodzi i sie spojenie lonowe?? ale czy to nie za wcześnie?? czy któraś z was tez tak miała? madziaz to duże już to twoje dziecko, ale 17cm to chyba z nóżkami tak?? bo na ten tydzień co jesteś to od pupki do głowy może miec max 12cm ??? chyba że rośnie w tobie mały gigancik :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z nozkami bo ladnie dzidzia wyprostowala nozki... Ja jeszcze nie mialam az takiego bolu ale brzuch mnie czasami jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×