Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

a no to wlasnie. samochodzikiem ziuuu sie jedzie i macie w pl dom... a ja z kolei tutaj zainwestowalam:) zmeczylam sie troche tym siedzieniem przy komputerze.. i znowu m sie siku chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to siedze przy telefonie... no samochodem to tez nie tak siuuuu bo 11 godzin trzeba sie tluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie duzy samochod? bo my mamy wysluzona lancie Y.... takze wiesz. taki samochodzik dla singla.. taki citycar ahhaha.. do pl raczej sie nie da:) autokarem sie jedzie jakies 35/40godzin.... udreka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to nie zle 35 godzin... tu autokarem to tak z 17 godzin. my mamy seata toledo tez juz dojechany moj M wlasnie pojechal na tydzien sam i ma go zrobic bo przeglad niedlugo.... i zostalam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a jak tam wasze brzuszki bo mi to sie wydaje ze stanal w miejscu w nic nie rosnie tylko pod pepkiem taka mala kulke czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram z przejedzenia :P dziś cały dzień w rozjazdach. U babć, dziadków, a dodatkowo mam 3 Agnieszki w rodzinie, więc cały dzień świętowania :) niedawno wróciliśmy i padam. madziaz mój brzuszek teraz o dodatkowym jedzeniu wydaje się ogromny, do tego dziś zauważyłam, że urosły mi piersi. Praktycznie wszystkie staniki są za małe, więc pewnie jutro wybiorę się do centrum po nowe. A póki co noszę legginsy, więc nie wiem nawet jak to ze spodniami jest. Od 2 tyg nie miałam na sobie normalnych jeansów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to meczacy dzien mialas ja tam po swoim brzuszku nie widze zeby cos urosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano też mam jakiś mały. Dopiero po całym dniu objadania się jest duży, więc nie martw się :P jeszcze urośnie, będziesz go miała dosyć :P a na co czekacie? Chłopiec czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w 13 tyg. powiedziala nam ze raczej chlopiec ale w poniedziaek sie wiecej dowiem... a wy co bedziecie mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipa, chociaż na początku 3 tyg mówili nam, że będzie dziewczynka. Człowiek się nastawił na kobietkę, a tu okazało się, że facet będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita - to Ty na Sycylii stacjonujesz? Pieknie! Chetnie bym sie przeniosla do miejsca z bardziej przyjaznym czlowiekowi klimatem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett4
cześć laseczki :) czy któraś z Was lub jakaś wasza znajoma wykonywała sobie test z moczu 'chłopiec czy dziewczynka'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam nikogo, kto by robił taki test. Dziewczyny - macie sny? Bo ja zauważyłam, że odkąd jestem w ciąży, co noc mam bardzo wyraźne sny - śnią mi się całe historie, z sekwencjami wydarzeń, szeregiem dialogów. Każdego dnia rano pamiętam co mi się śniło. Wcześniej miewałam takie sny bardzo sporadycznie. Ciekawe, czy to ma jakiś związek z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett4
madziaz nie robiłam tego testu,pytam dlatego,że cena waha się od 120 do 150 zł,więc nie jest to mało. Mozna znaleźć na allegro po wpisaniu test na pleć chłopiec czy dziewczynka.Jeden wykonuje się po 10 tygodniu a drugi juz od 6tc... pewność = 90 % chciałybyście znać pleć jeszcze przed narodzinami czy chcecie mieć niespodziankę w dniu porodu? ja się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet, poczekaj do usg polowkowego, jesli wtedy lekarz Ci nie powie, to dopiero sie zastanow. Strasznie duzo kasy jak dla mnie, a czytalam, ze moze owszem jest prawdopodobny ale jesli sie go niedokladnie zrobi to nie mozna odczytac w ogole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że to pic na wodę. Dużo dziewczyn na forum się skarżyło że ten test pokazał jedno, a urodziło się drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz "zaprosił" na usg za 4 tygodnie od ostatniej wizyty, czyli na początku 18 tygodnia. Powiedział, ze jeżeli chcemy na pewno poznać płeć, to będzie juz dobry czas. Na razie na prenatalnym na 90% wypatrzył chłopca - "pindolek jak się patrzy" - to jego słowa :) Takim testom to nie umiałabym zaufać, jak lekarz powie i na monitorze pokaże, to jakoś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolejne USG dopiero w 22 tygodniu, czyli w ostatnim tygodniu marca. Muszę coś wyczarować, żeby pójść jeszcze pod koniec lutego, bo 2 miesiące nie wytrzymam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella w 22 tygodniu to maluszek będzie juz nieźle fikał, a wtedy będziesz spokojna, bo będziesz czuła bejbusia na co dzień :) ja kolejne usg to w sumie mam za półtora tygodnia, kolejne za 3 i pół, ale to ze względu na mięśniaka. Ciągle sprawdzamy jak rośnie. Od początku do tej pory miałam właściwie co tydzień, tylko jedną 2tyg. przerwa a i 2 razy w tyg. się zdarzyło. Zawsze się cieszę, jak zobaczę maluszka, no ale czasem tak na szybko dzidzia, a tylko bydlę mięśniaka "podziwiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella to troszke poczekasz na usg.... Mnie lekarz zaprasza dzis a na nastepne 14 lutego i do konca mam juz nie miec, no wiadomo jak beda jaies komplikacje ale to nie ma co krakac :-) najwyzej sie pojedzie do pl i prywatnie zrobi jakies nagranie 4 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ale ze mnie dziś ranny ptaszek. Mąż wychodził na 7 do pracy i od tamtej pory spać nie mogę. Weeekend tak szybko mi minał, że aż mi smutno z tego powodu :( kolejny zmarnowany w szkole. Za 2 tyg jedziemy do Ełku na usg 4d :) a dziś wieczorem zrobię zdjęcie naszego malucha z usg 3d to wrzucę tu. No i dziś pon, więc sesja brzucha :) wczoraj i dziś miałam rano niezłą przygodę. Obudziłam się, patrzę na brzuch a tam po jednej stronie twarda gula, a po drugiej plasko i miekko. Fifi musiał się chyba podkurczyć po jednej stronie. Nigdy takiego czegoś nie widziałam. Mąż też był zaskoczony. Ale jak wstanę, chwile pochodzę to zaraz rozklada się na cały brzuch :) dużo wam powiększyły się piersi? Ja wczoraj musiałam dokupić stanik, bo niestety 70B okazały się za małe. I mam nadzieje, ze do porodu rozmiar sie nie zmieni, bo nie chciałabym wyglądać jak patyk z dużymi cycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ma_rka no ja to prawie cala noc nie moglam spac... A na 10 mam na usg i sie doczekac nie moge ;-) wczoraj wieczorem wydawalo mi sie ze czuje ruchy malucha ale to przez chwile i nie jestem pewna czy ro na pewno to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczelo ciagnac podbrzusze tak po bokach i czasem mnie cos zakluje. Macie tez tak? Myslalam, ze z brzuchem juz spokoj... Wczoraj wieczorem jak sie polozylam to mnie tak ciagnelo raz z jednej, raz z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje malenstwo nie mialo mierzonego tetna albo mi babka nie powiedziala.... ale jak bylam u poloznej i sluchala serduszka to powiedziala ze jest ok ja czasami jeszcze tak mam ze z bolu brzuszka nie moge spac w nocy najgorsze jest to ze nie moge spac na boku bo mnie wtedy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×