Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

==madziaz ja używam ten standardowy Bephanten, nie wiem jaką ma pojemność, ale kosztuje coś ok 19,80zł używam go naprzemiennie z Ziajką ale zauważyłam, że mały coś ostatnio mi się odparzył, więc używam teraz tylko jego. Jest to mój zdecydowany faworyt wśród kosmetyków do pupci:) ==zauważyłam dziś, że mały obraca główkę zdecydowanie częściej tylko w lewo, w prawo nie chce patrzeć, więc walczę coby patrzył trochę w prawo, bo boję się, żeby nie miał później jakiegoś przykurczu ==a na dziąsełkach pojawiły się dwie krwawe kreseczki, tak jakby ząbki już się przebijały, jestem w szoku, nie pomyślałabym, że to tak szybko pójdzie. Na szczęście odbywa się to bez szkody dla małego, bez płaczu i marudzenia:) ==i postanowienia na najbliższy czas...w końcu zrobić porządek w ciuszkach antosiowych, bo widzę, że wszystko przymaławe, a dobra wiadomość jest taka, że ciuszki pójdą dalej w obieg bo moja siostra jest w ciąży - termin ma na czerwiec, to już jej drugie, ma synka 2-letniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak obiecałam tak zrobiłam :( przykre ale prawdziwe :( Usunęłam zdjęcia z poczty, skoro ktoś mnie non stop wywala, to chyba nie jestem tu mile widziana :( a szkoda... P.S. Marka Ciebie też ktoś wywalił, zapewne ta sam osoba co i mnie usuwa notorycznie. śliczne zdjęcie w strojach supermena :) Zastanawiam się czy wogóle sie jeszcze udzielać na forum dziewczyny bo jest tu ktoś kto mi i Marce nie za dobrze chyba życzy :( Czasem sobie was jeszcze poczytam, bo wiele sie można od was dowiedzieć, tym bardziej że ja za granica jestem i do pediatry nie ma jak chodzić :( życzę zdrówka dla Was i Waszych pociech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka nie przejmuj się, i nie " odchodź" z forum, wszystkie Cię tu lubimy, może poprostu ktoś chciał ci zrobić na złość, ale napewno nie byłam to ja. Szkoda bo fajnie tak pooglądać sobie nasze maluchy. Wiem że to głupie, ale ta osoba powinna się przyznać bez bicia, bo bez sensu usuwać czyjeś zdjęcia. A więc kto???? Ani-a61 to faktycznie szybko małemu ząbki idą, a ja już też wbrew pozorom mam całe 2 worki ciuszków za małych, ale ja narazie na strych daje:) I będzie na 2 jak znalazł:) A my dzisiaj idziemy na urodzinki, będzie tam też chłopczyk też z lipca, ciekawe czy się polubią, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie to jest dziwne wydawało by się, że znamy się jak łyse konie no prawie a tu ktoś zdjęcia usuwa dziwne to trochę i pojęcia nie mam co ma na celu:( Lipcówka kasia nie przejmuj się bo nie warto i nie rezygnuj z forum. Ja dziś wysprzątałam całe mieszkanie na błysk bo wieczorem nawiedzają mnie 3 koleżanki ze studiów, z jednej strony się cieszę a z drugiej wiadomo lodówkę trzeba zaopatrzyć bo na nocleg zostają a tu małe mieszkanko i jeszcze Zuzia. Na szczęście mąż jutro ma wolne to dziś będę mogła z nimi posiedzieć a jutro i w nocy mąż do małej wstanie. Swoją drog rok temu byliśmy z mężem w drodze do Katowickiego Spodka czy któraś z Was wie co to za event Mayday? Tam właśnie byliśmy rok temu dziś też jest Mayday i żal mi, że jechać nie możemy no ale cóż nawet gdybym miała z kim Zuzie zostawić to bym tego nie zrobiła za mała jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka sp[odek ojoj jak ja za nim tesknie w końcu spędziłam tam 5 lat :)) ech skrobne wiecej wieczorem bo teraz mała za bardzo nie pozwala. Milka baw sie dobrze do mnie dziewczyny ze studenckich pięknych latach przyjeżdżają za tydzień juz odliczam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna czyli za pewne impreza o nazwie mayday nie jes Ci obca? Nawet jeśli nie byłaś to pewnie słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówko Kasiu= szkoda że usunęłaś fotki bo nawet nie zdążyłam zobaczyć tych ostatnich :(. Nie przejmuj się, przez jedną głupią osobę nie rezygnuj z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowka kasia- szkoda nerwów, robi to pewnie ktoś zazdrosny. Tylko o co?! W sumie to ja mam to gdzieś, jak dorosła baba chce bawić się w głupoty to powodzenia :D jak dla mnie może pousuwać wszystkie moje wiadomości. POWODZENIA. I mnie zaczyna drażnić ten forum i jakieś złośliwe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka ciebie drażni jakieś babsko a mnie chłop co sie zwie mężem i ojcem ale jak dzis pokazał to do tych ról nie dorósł, stray chłop a zachowuje sie jak nastolatek. Palant. Ech mam tylko nadzieję, że nasz wątek nie padnie jak inne (majówki, czerwcówki a i jeszcze był taki lipiec-wrzesien) Milka impreze kojarze ale gównie z wiadomosći co podawali liczbę osób, które zmarło podczas imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokaaa0
Na Mayday same cpuny sie bawia (po amfie i tabsach) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja uzywam caly czas bepanten bo na samym poczatku mala mi sie na pudrze osparzyla i teraz ostatnio bambino krem sprobowalam i juz czerwona pupe miala a kupilam teraz w polsce 100gram za 40zl a Ty pewjie masz te 30gram za 20 zl tamto sie bardziej oplaca :-) tez nie wiedzialam ze takie opakowania sa Lipcowka Kasia nie przejmuj sie jakas kretynka!!! Moze jej dziecko jest brzydkie i zazdrosci wam!!! Ale nie rezygnuj z dzielenia sie wiadomosciami o swoim malenstwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja proponuje zrobić test. Zmien hasło na poczcie. Wyslij jakieś foto sprawdź za dzień czy fotka nadal jest. Jeśli tak to rzeczywiście może ktoras usuwa choć na prawdę aż trudno uwierzyć. Może masz jakieś dziwne ustawienia ( nie znam sie wiec wymyślam) że zdjecie od razu ląduje W koszu...? Jeśli zdjecie które wyslalas po zmianie hasła bedzie W koszu to znaczy że to to. Myślę że warto sprawdzić bo inaczej atmosfera dziwna sie robi :-( a potem nam hasło wyslesz nowe. Tak ja bym zrobila przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak kiedyś miałam na swojej poczcie, że połowa wiadomości ladowala natychmiastowo w spamie. I nie wiem dlaczego. Sprawdź, zanim sie całkiem zrazisz. Bo na prawdę aż trudno mi uwierzyć, że ktorakolwiek dziewczyna robilaby to celowo. ( takie moje zdanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna wydaje mi się, że jak będziemy robiły na złość (usuwały maile) to będzie nas coraz mniej. Szkoda, fajnie mi się tu pisało i dużo wspomnień mam z tym forum związanych. Kropelko wątpię że to błąd poczty Kasi. Moje maile też są podobno usuwane, chociaż ja trafiłam tylko raz na to, że ktoś je usunął, a to było przed zmianą hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia zrób tak jak kropleka radzi, moze to chochlik kompa. A ja musze się was poradzić. Jako, zę w przyszły weekend przyjeżdżaja do mnie znajomi chciałabym sie napić piwa i mieć wolny wieczór. I tak sie zastanawiam czu odciągnąć mleko czy kupić mm. Dzis robiłam testi mała piła ładnie z butelki. W czwartek chce zrobic próbę generalną czy mała w nocy zakceptuje butle i no i oczywiście tatę, który będzie ją karmił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna. A co chłop zrobił że Cię tak wkurzyl? Jak Ci sie uda to odciagnij. Ale ja bym w razie czego kupiła mm. Bo a nóż nie starczy czy coś. Marka, u Ciebie jeśli to raz sie zdarzyło to może ktoś przez pomyłkę usunął razem z tymi reklamami. Ja tam zawsze naiwnie wierzę W uczciwosc ludzi. A sprawdzić nie zaszkodzi. Bo może oczyści atmosferę bo ja osobiście bym nie chciała aby ktoras z nas czuła sie źle W towarzystwie a Kasia sie tak Wlasnie czuje. Miejmy nadzieję, że niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od kiedy można malucha sadzac sobie na kolanach? Na razie tak pollezaco? A kiedy można podniesc oparcie W bujaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka a powiedz mi kochana co robisz na wieczór mozę coś odgapię :) A mój chłop pojechał wczopraj n impreze, miła przyjechać dzis wczesnym popołudniem, wiec godzina 13 to dzwonie do niego a on do mnie, ze wieczorem bo mu sie fjnie siedzi. Dostałąm małego wnerwa no ale cóz.. dzwonie o 16 a on do mnie, ze wraca jutro i olewa wszytsko. to tak w skrócie ech smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ja juz Elfika tak sadzam i to juz od dawna bo ona pozycji półleżąćej już nietoleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedys przyszlo do glowy, ze na o2 jest duzo spamu, wiec moze ktos usuwajac mejle reklamowe usunal niechcacy jakis normalny. No ale skoro ciagle trafia na Kasie, to juz nie wiem, o co moze chodzic. W kazdym razie Kasia - jezeli nie bedziesz chciala juz wysylac zdjec, to trudno (chociaz szkoda), ale na pewno nie znikaj z forum! Listy uzytkownikow poczty nie ma juz jak zmienic, bo teoretycznie sa na niej same zaufane osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, fajnie że jeszcze mnie ktoś tu lubi :P Ale na pocztę zdjęć już nie wyślę :( nie chce żeby ktoś zazdrosny usuwał moje maleństwo i nie rozumiem tłumaczenia, że ktoś mi dziecka zazdrości, bo wszystkie maluszki są przecudne, i dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze :)) Kropelko wątpię że to wina poczty, nie chce mi się bawić ze zmianą hasła, nawet nie wiem jak to zrobić, poprostu szkoda mi na to czasu :) ale dziekuję za wsparcie. Swoją drogą jeśli wiadomości usuwane byłyby automatycznie to faktycznie lądowałyby w spamie a nie w koszu :( trudno.... Z forum nie zrezygnuję, będę pisać i was podczytywać :) ale koniec z upublicznianiem zdjęć, nie chce żeby ktoś "zazdrosny" hehe jakto ujełyście zaczarował mi dziecko :) hihi pozdrawiam i spokojnej nocki dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, fajnie że jeszcze mnie ktoś tu lubi :P Ale na pocztę zdjęć już nie wyślę :( nie chce żeby ktoś zazdrosny usuwał moje maleństwo i nie rozumiem tłumaczenia, że ktoś mi dziecka zazdrości, bo wszystkie maluszki są przecudne, i dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze :)) Kropelko wątpię że to wina poczty, nie chce mi się bawić ze zmianą hasła, nawet nie wiem jak to zrobić, poprostu szkoda mi na to czasu :) ale dziekuję za wsparcie. Swoją drogą jeśli wiadomości usuwane byłyby automatycznie to faktycznie lądowałyby w spamie a nie w koszu :( trudno.... Z forum nie zrezygnuję, będę pisać i was podczytywać :) ale koniec z upublicznianiem zdjęć, nie chce żeby ktoś "zazdrosny" hehe jakto ujełyście zaczarował mi dziecko :) hihi pozdrawiam i spokojnej nocki dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, dziwna sprawa z tym usuwaniem twoich zdjęć. Może da się to jakoś sprawdzić? JA co jakiś czas usuwam ale Swoje, jak już kiedyś pisałam. Zawsze jak mnie wkurzy jakaś pomarańczowa to przestaje ufać reszcie..:/ chociaz moze komp robi psikusy jak nie zapomnę to jutro albo w poniedziałek spytam kumpla jak to można sprawdzić i obnażyć oszusta:P Milka, akurat dzisiaj chciałam zrobić rezerwację na Mayday ale do teatru bo podobno fajna i zabawna sztuka:) hi hi a takie same nazwy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam duzo wspomnien z tego forum, staram siencodziennie na nie wchodzic i z wami pisac a przez takie cos faktycznie atmosfera nie mila. a my po urodzinach, goscie nie umieli sie nadziwic jaka mamy grzeczna corke, za to kolega nerwus straszny tylko na rekach by byl, a jak nie to wrzask ale tak go nauczyli. luna ja czasem robie tak ze mala nakarmie a potem napije sie piwa, ale moja w nocy spi po 7,8 godzin wiec mi to juz dawno wywietrzeje, ale fajnie ze uczysz mala z butelki. moja tez pije czasem mm i potem spokojnie wraca do cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas cud bo mała spi od około 1,5 godz;) a przez ostatni tydz zasypiała około pierwszej. Rano zawieźliśmy mocz do szpitala na posiew w poniedziałek albo wtorek powinien byc wynik. Póki co żadnych objawów infekcji nie ma, nie gorączkuje, nie wymiotuje, brzuszek mięciutki więc jestem dobrej myśli. Tylko to jej marudzenie mnie zastanawia i te napady płaczu:( nigdy tak nie miała. Ale najdziwniejsze jest to że na rączkach przestaje. Dobra nie truje już Wam okaże się w poniedziałek. Kurcze mi też fajnie się pisało na tym forum i nie chciałabym żeby przez czyjas glupote sie rozpadło:( Chociaż nie pisze codziennie to zawsze zaglądam żeby dowiedzieć się co słychać u Was i reszty maluchów nie mówiąc że fajnie jest sie poradzić i wymiemnic doswiadczeniami. Ciężko mi uwierzyć że to któraś z nas, może ma hasło ktoś kto się już nie udziela i złośliwie usuwa? Albo Kropleka ma racje i to ustawienia poczty... I Kasiu pisz jak najczęściej:) nie przejmuj się tym że ktoś robi na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka jak Twoja niunia będzie tak dalej rosła w takim tempie to moją dogoni;) i oczywiste że się cieszycie z każdego grama u nas z wagą szału nie ma, wczoraj mi w szpitalu ważyli i ma 5700 więc tylko 300g w 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie sa oczywiscie dziewczyny, ktore sie nie udzielaja - jak np. Elita czy Madlen. No ale moze jeszcze sie odezwa. Justysia tez przepadla. No nic, ja tam nie wiem, o co chodzi z tymi zdjeciami. Proponuje olac temat i tyle. A Kasia wiemy, ze jest ladna blondynka, i bobas tez cudo - i ten obraz sobie zachowamy w pamieci :-) Z innej beczki - jak idzie gubienie kg tym co gubia? Bo ja nie moge sie odzwyczaic od poznych kolacji i mam ciagle nadwyzke. I ciagle sie nie zmobilizowalam do cwiczen. Werkaa - a moze Twoja cora ma skok rozwojowy i dlatego marudzi? Mati wlasnie ma skok i duzo marudzi, ciagle chce cycka, w nocy nie spi od 3 do 7, co jest mega masakra i - najlepsze - zapomnial jak sie podnosi glowe przy lezeniu na brzuchu. Ale za to przekreca sie z plecow na bok, chwyta zabawki i nimi macha, no i slodziak jest :-P Postanowilam sie zabrac za kompletowanie prezentow gwiazdkowych. Macie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm w nocy przyśniło mi się że moje zdjęcia są jeszcze w folderze "wysłane" wiec Neli8 jeśli masz ochotę to obejrzyj :) bo jeszcze ich stamtąd nie usunęłam :) przez moją nieuwagę, ale może tak miało być hehe A nie wiem czy sie chwalic czy nie :P ale Adaś od 3 dni przewraca się z plecków na brzuszek, na obie strony, ale tylko jak mu powiem "i raz, dwa trzy,no przekładamy się" i wtedy to robi :) ząbków jeszcze nie widze choć na szczepieniu pediatra mówiła że wychodzi mu dolna jedynka, ale ja tam nic a nic nie widze, a ślini się dalej jak szalony hehe :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka nie martw się, napewno będzie dobrze. Może jak nie ma żadnych objawów , to to nie infekcja. A moja jak wczoraj zasnęła ok 22 to obudziła się dopiero o 7.15 na jedzonko:), dała rodzicom pospać. Ale fajnie by było żeby tak za tydzień spała, bo chcemy iść z mężem na bal muzyków i Daria zostanie na noc z teściami. A znając życie będzie się budzić częściej, bo tak zawsze jest:) Kasiu zawsze jest powód do dumy, każda nawet najmniejsza czynność sprawia radość rodzicom, więc po to jest te forum żeby się chwalić tymi rzeczami:) Stella mój teściu przez ostatnie 3-4 miesiące codziennie chodził przez 2 godz po lesie i w konsekwencji tego schudł 10 kg. Ma taką pracę że musiał czekać te 2 godz i sobie chodził, a my chodzimy jeszcze z wózkiem na spacery też codziennie a waga nic, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×