Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Gość gośćonaa
hej postanawiam się troszkę oczyścić ... właśnie jabłuszkami ... a po tygodniu wprowadzić na maxa zdrowe i racjonalne odżywianie .... może ktoś chciał by się przyłączyć do mnie ... wspólnie jest raźniej :):) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna uwaga - w 4 dni nie chudniesz z tłuszczu!!! To tylko ubytek wody metabolicznej, nic więcej. Na normalnej diecie sadło (albo częściej mięśnie) spalasz po 10-14 dniach. Szybciej może być tylko na porządnej diecie białkowej, np. ketoaktiv. Wiem, bo już przerobiłam te tematy, w dodatku robiłam pomiar składu ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana2
Ktoś zaczyna może od poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty96
Hej, od jutra przez tydzien zaczynam diete jablkowa. Od miesiaca ograniczam jedzenie i duzo cwicze. Schudlam tak 4 kg. Wspomagam sie rowniez tabletkami therm lineII . Codziennie bede pisac jaka jest moja waga i jak sie czuje. Ktos sie przylaczy i wesprze?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga62
od jutra zaczynam ta diete prszeczytalam wlasnie ze dziewczyna schudla 3 kg w 4 dni osobiscie chciala bym zobaczyc takie efekty umnie hehe I podobno bez efektow jojo mama nadzieje ze mi sie uda ale mam takie pytanie do tych co robia ta diete ... niektorzsyz bedac na tej diecie rowniesz stosuja buraki ? czy buraki pomagaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Marcia
cześć kinga, ja dzisiaj również zaczęłam dietę jabłkową. Planuję na początek 3 dni wytrwać na samych jabłkach, później zacznę coś wprowadzać. Niestety nie potrafię zrezygnować z kawy. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marta , ja mam problem z slodyczami ale dzisiaj naprsyzklad nic slodkiego nie zjadlam , mam nadzieje ze dam tak rade jescze troche , chcem sie pozbyc paru kilogramow do tego dzisiaj jescze zaczne znow czwiczyc co powinno pomuc I czekam na rezultaty :D . dziekuje I nawzajem zycze wytrwalosci I osiagniecia celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem na ile ta dieta jest skuteczna, ale jesli ejsz tak duzo jablek to lepiej kupuj z rozsadnego zrodla, aby byly naprawde zdrowe. moge wiec polecic firme www.lomania.pl/ oni sprowadzaja bardzo smaczne jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna jesc banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od jutra ale to już tak na powarznie bo ciągle mówię od jutra :P ale weszłam dziś na wagę i się przeraziłam mam 59 kg a mam tylko 156 cm :/ .. już raz tak miałam i udało mi się schudnąć na diecie jabłkowej 9 kg przy czym wróciło 2 kg .. a teraz znów dobiłam do tych nieszczęsnych 59 kg narazie chce spróbować przez ok 6 dni i zobaczyć jakie tym razem przyniesie to efekty trzymajcie kciuki postaram się codziennie tutaj pisać żeby się zmotywowć .. mam nadzieje że ktoś do mnie dołączy i będziemy się razem wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_8888
Nigdy nie słyszałam o takiej diecie. Ja stosuje dietę Karolci, schudłam już 8 kg. Staram się jeść zdrowo i w miarę regularnie. Nie jem śmieciowego jedzenia, słodyczy. Zapisałam się na zumbę, dużo spaceruję i efekty widoczne gołym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelka4
W sumie to dosyć ciekawe rozwiązanie. Jeśli będziecie kupować jabłka to lepiej robić to przez giełdę https://agro-market24.pl/ Ich produkty są zawsze świeże, no i można je kupić bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkolniak
2017! Odswiezam bo fajny temat . Ktos teraz korzysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaSnart
Ja jestem na tej diecie dziś już 4 dzień. Właściwie to go kończę z sukcesem. Efekty czuć, ale przy moim niskim wzroście nadal widać jeszcze brzuch. Schudłam na tej diecie w ciągu miesiąca 10 kg, po 2 lub 3 dniach miałam niestety załamanie i jadlam frytki czy coś. Teraz wzięłam się tak porządnie za siebie. Wczoraj miałam straszny ból głowy, a dziś odczuwam mega głód. Ale dam radę. Mimo, że dzieciaki dziś wcinaja pizze. Chwila przyjemności a miesiące w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa a ty jadasz same jabłka czy oprócz tego jakies inne posiłki? Jak to wytrzymujesz? Podziwiam cię :) ja lubię jabłka ale jakbym miała ich jeść tyle to by mi obrzydły. Ale dieta wydaje się ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaSnart
Tylko i wyłącznie jabłka. I pije wodę lub ewentualnie herbatę. Fakt. Są chwile mega głodu. No i fakt że gotuje w domu, ale trzymam się twardo. Za dwa tygodnie mam randkę muszę jakoś wyglądać. Staram się tez spać, spacerować lub tańczyć w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waże 48 kg przy wzroście 160.Chcę wiedzieć czy jak przez 3 dni bede jadła tylko jabłka,piła duzo wody i herbaty zielonej to dużo schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo jest tu jeszcze ktos???Jestem drugi dzien na jablkch i jajkach -1,80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki89
A ja mam pytanie odnośnie tej diety, dziewczyny które ja stosowały czy miałyście WYDĘTY BRZUCH? Bo straszą że jabłka powodują taki efekt właśnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej może ktoś ma ochotę od poniedziałku spożywać przez 3 dni jabłka,bo ja chyba spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wifi 80 co tam u Ciebie?spadło coś?może też spròbuje...ale nie wiem czy wytrzymam,troche ciężka ta dieta..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja był chetnie zaczela od poniedziałku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny a może dieta General Motors?

1dzień 

Jesz tylko owoce wszelkiego rodzaju, za wyjątkiem bananów.Przy czym nie jest określona maksymalna ilość owoców,

2dzień 

Jesz tylko warzywa w postaci surowej lub gotowane na parze al dente i też nie masz określonej ilości tych warzyw. Jednak ziemniaki ograniczają się tylko do śniadania.

3dzień

Jesz do woli, ale tylko owoce i warzywa wszelkiego rodzaju, z wyjątkiem bananów i ziemniaków.

4dzień

Jesz tylko banany i pijesz (najlepiej odtłuszczone) mleko. Jeśli jesteś weganką pijesz mleko ryżowe. Możesz jeść do 6 dużych lub 8 małych bananów dziennie, oraz pić 3 szklanki mleka.

5dzień

Zjadasz około 284 gramów wołowiny, kurczaka lub ryby. Oprócz mięsa, możesz jeszcze zjeść tylko 6 całych pomidorów. Wege mogą zastępować mięso, czy to brązowym ryżem, czy to twarogiem.

W ten dzień zwiększasz o 1 dużą szklankę spożycie wody w celu wypłukania dodatkowego kwasu moczowego.

6dzień

Zjadasz około 284 gramów wołowiny, kurczaka lub ryby. Tego dnia Twoje posiłki mogą zawierać nieograniczoną ilość warzyw, ale nie ziemniaki. Wegetarianie mogą zastępować mięso albo brązowym ryżem albo twarogiem.

W ten dzień również zwiększasz o 1 dużą szklankę spożycie wody w celu wypłukania dodatkowego kwasu moczowego.

7dzień

Jedz tylko brązowy ryż bio, owoce, sok z owoców i warzyw. Maksymalne ilości dla każdego z tych pokarmów nie zostały określone.

Inne wytyczne:

Na diecie GM nie jest dozwolona fasola. Kawa i zielona herbata są oczywiście dozwolone.A chociaż ćwiczenia fizyczne nie są wymagane do spadków wagi, są jednak brane opcjonalnie pod uwagę, ale nie przez pierwsze 3 dni.

Dieta jest rozpisana na 7 dni, i oprócz tego zaleca się picie 8-12 szklanek czystej wody dziennie.

Zezwala również na takie wybryki jak dodatkowo 2 do 3 misek „cudownej zupy GM” każdego dnia. Cudowna zupa jest zrobiona z kapusty, selera, pomidorów, cebuli i papryki.

Co o tym myślicie?

Zaczynam dzisiaj😊

 

 

Edytowano przez Gruba Monia
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna taka monotonna dieta tak naprawdę nie jest skuteczna.

To że tak szybko się chudnie to tylko dlatego że jesz mało kcal ale przez to nie pozbywasz się tłuszczu z organizmu. Zdrowe odchudzanie to tylko i wyłącznie zdrowa dobrze zbilansowana dieta i trening.

 

Po takiej diecie gwarantowany efekt jo-jo

Edytowano przez Ann98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Gruba Monia,kopenhaskiej nie wytrwałam 2kg tylko ubyło, zawsze coś,jutro planuje te jabłka przez 3 dni tak dla oczyszczenia organizmu a później to relaksuje się na feriach więc dietke odstawiam w kąt,jeśli ktoś chętny na jablka-zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Klaudia może spróbujemy tych jabłek,w dwójkę to się łatwiej mobilizować,ja bym chciała wytrwać 3 dni, oczyścić się,nie wiem czy wytrzymam ale od jutra próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×